Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 05 Solemsåsen 6. juni 2024

Klasse: Ekstra kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maeliss Lemoine

NTNU

26:25

+0:00

20:19

2.

David Jorgensen

Gjest

47:41

+21:16

36:40

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Vågsholm

Gjest

32:04

+0:00

11:27

2.

Edgar Furuholt

Gjest

33:58

+1:54

12:07

3.

Arnulf Villmo

Gjest

35:32

+3:28

12:41

4.

Even Hofstad

Gjest

42:11

+10:07

15:03

5.

Arild Heggeset

Gjest

42:12

+10:08

15:04

6.

Ruth Schmid

SINTEF

47:30

+15:26

16:57

7.

Kjell Atle Strande

Gjest

48:40

+16:36

17:22

8.

Marianne Houbiers

Equinor

50:12

+18:08

17:55

9.

Frøy Hagelid

Tensio

55:31

+23:27

19:49

10.

Judit Sandquist

SINTEF

59:23

+27:19

21:12

11.

Atle Mørk

NTNU

1:03:24

+31:20

22:38

12.

Paul Forseth

Gjest

1:10:24

+38:20

25:08

13.

Hanne Liodden

St Olav

1:10:32

+38:28

25:11

14.

Per Olav Johansen

Tensio

1:11:08

+39:04

25:24

15.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:15:16

+43:12

26:52

16.

Rune M. Holt

NTNU

1:36:07

+1:04:03

34:19

DSQ

Knut Hagen

St Olav

40:32

31

DSQ

Anders Lauglo

Gjest

52:33

31

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olav

38:03

+0:00

8:50

2.

Marit Schmid

Gjest

41:26

+3:23

9:38

3.

Øyvind Schjelderup

St Olav

46:39

+8:36

10:50

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

49:49

+11:46

11:35

5.

Rolf Arne Kleiv

NTNU

51:17

+13:14

11:55

6.

Inge Nørstebø

Gjest

52:14

+14:11

12:08

7.

Per Ivar Skinderhaug

Gjest

53:54

+15:51

12:32

8.

Harald Oftedal

Equinor

54:12

+16:09

12:36

9.

Helge Eriksen

Gjest

54:56

+16:53

12:46

10.

Erik Horghagen

Gjest

55:02

+16:59

12:47

11.

Klaus Livik

Powel

57:21

+19:18

13:20

12.

Lasse Natvig

NTNU

57:30

+19:27

13:22

13.

Arne Mikkelsen

NTNU

58:27

+20:24

13:35

14.

Hilde Forbord

Gjest

1:01:26

+23:23

14:17

15.

Tor Arne Haugen

Gjest

1:03:20

+25:17

14:43

16.

Kurt Amundsen

Gjest

1:05:30

+27:27

15:13

17.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:30

+29:27

15:41

18.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:10:07

+32:04

16:18

19.

Richard Sanders

Byutvikling

1:11:15

+33:12

16:34

20.

Anders Waage

St Olav

1:20:57

+42:54

18:49

21.

Jostein Grepstad

NTNU

1:29:46

+51:43

20:52

22.

Ketil Thomsen

Gjest

1:41:01

+1:02:58

23:29

23.

Tore Heggem

Gjest

1:43:32

+1:05:29

24:04

DSQ

Pål Schei

Gjest

7:55

32 35 36 37 34 42 40 45 175

DSQ

Tore Fornes

Gjest

40:44

34 42 40 45 175

DSQ

Karl Morten Dahl

Equinor

1:34:22

40 45

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

1:51:56

40 45

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

44:17

+0:00

7:54

2.

Arild Klausen

Gjest

1:00:06

+15:49

10:43

3.

Tomas Henriksson

Gjest

1:01:50

+17:33

11:02

4.

Eivind Olsen

Gjest

1:02:09

+17:52

11:05

5.

Halvard Thon

NTNU

1:02:12

+17:55

11:06

6.

Magnus Kyrkjebø Vinnes

SINTEF

1:11:46

+27:29

12:48

7.

Morten Korsvold

SINTEF

1:12:39

+28:22

12:58

8.

Jan Kondula

Gjest

1:22:46

+38:29

14:46

9.

Truls Ryum

NTNU

1:26:47

+42:30

15:29

10.

Trygve Reitan

Equinor

1:34:07

+49:50

16:48

DSQ

Bård Nonstad

Gjest

47:41

38

DSQ

Vidar Beisvåg

NTNU

1:10:11

38

DSQ

Beth Carlsen

Gjest

1:22:15

36 37 38 45

DSQ

Morten Husom

Volue

1:42:06

37 38 39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juni 2024, 20:24:35

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61