Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse 8. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

28:33

Alma Bargård Aarnes

Fana IL

27:45

Jonah Ek

Askøy OL

27:20

DNS

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

DNS

Emil Yndestad

Askøy OL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

25:42

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

25:39

Johannes Bjørlo Danielsen

Askøy OL

29:19

DNS

Frida Huglen

Fana IL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

25:43

+0:00

18:54

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Christensson

Gneist, IL

19:22

+0:00

14:14

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

16:45

+0:00

12:18

2.

Ola Yndestad

Askøy OL

17:50

+1:05

13:06

154

DNS

Sverre Alræk Monsen

Askøy OL

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Bjørlo Danielsen

Askøy OL

45:04

+0:00

24:53

DNS

Arn Viljo Wikestad

Os Orienteringsklubb

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Paulsen

Årstad IL

24:46

+0:00

13:40

2.

Birthe Thorbjørnsen

Askøy OL

31:06

+6:20

17:10

3.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

40:26

+15:40

22:20

4.

Øistein Paulsen

Bergens TF

45:40

+20:54

25:13

5.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:11:22

+46:36

39:25

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Hestetræet

Askøy OL

36:43

+0:00

20:17

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

34:15

+0:00

18:55

2.

Eilif Håpoldøy

Askøy OL

39:48

+5:33

21:59

3.

Tian Fraga

Askøy OL

43:16

+9:01

23:54

4.

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

46:14

+11:59

25:32

5.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

52:00

+17:45

28:43

6.

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

1:02:05

+27:50

34:18

DSQ

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

36:58

108

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronny Håpoldøy

Askøy OL

29:05

+0:00

14:59

2.

Nora Seime Pettersen

Fana IL

37:42

+8:37

19:25

3.

Christian Fraga

Askøy OL

42:30

+13:25

21:54

4.

May-Lill Damm

TIF Viking

43:41

+14:36

22:31

5.

Marianne Heksem

Fana IL

45:38

+16:33

23:31

6.

Eirin Håpoldøy

Askøy OL

51:13

+22:08

26:24

7.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

53:29

+24:24

27:34

8.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

1:03:39

+34:34

32:48

DNS

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

DNS

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

31:37

+0:00

16:17

2.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

31:44

+0:07

16:21

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

30:31

+0:00

15:43

2.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

36:32

+6:01

18:49

3.

Berit Hegdal

Bergens TF

41:40

+11:09

21:28

4.

Astrid Ormberg

Fana IL

49:29

+18:58

25:30

5.

Kari Secher

Bergens TF

1:06:06

+35:35

34:04

DSQ

Bjørg Kocbach

Bergens TF

32:51

124

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefanie Steinemann

Fana IL

40:23

+0:00

16:53

2.

Elise Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

46:33

+6:10

19:28

3.

Andreas Haller

Fana IL

55:46

+15:23

23:20

4.

Åge Andersen

Fana IL

55:57

+15:34

23:24

125 126

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

46:50

+0:00

19:35

2.

Gjendine Hoft Solstad

Voss IL

48:25

+1:35

20:15

3.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

50:23

+3:33

21:04

4.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

1:03:40

+16:50

26:38

DNS

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

38:47

+0:00

16:13

2.

Lise Christensen

TIF Viking

42:50

+4:03

17:55

3.

Vibeke Øye

IL Gular

46:14

+7:27

19:20

4.

Britt Karlsen

Askøy OL

50:55

+12:08

21:18

5.

Siren Greve

Bergens TF

52:44

+13:57

22:03

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

56:24

+17:37

23:35

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:12:20

+33:33

30:15

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

TIF Viking

37:09

+0:00

15:32

2.

Egil Karlsen

Askøy OL

46:18

+9:09

19:22

3.

Harald Forland

Askøy OL

46:48

+9:39

19:34

4.

Dagfinn Hole

Bergens TF

47:19

+10:10

19:47

5.

Sigvald Robberstad

Stord IL

51:38

+14:29

21:36

6.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

55:38

+18:29

23:16

7.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

58:23

+21:14

24:25

8.

Atle Jakobsen

Askøy OL

1:08:02

+30:53

28:27

9.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

1:13:36

+36:27

30:47

10.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:19:02

+41:53

33:04

11.

Per Haugland

Årstad IL

1:20:23

+43:14

33:37

12.

Per Bjarne Vold

Fana IL

1:22:38

+45:29

34:34

13.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:29:26

+52:17

37:25

DNS

Kurt Grønli

Førde IL

DNS

Per Vikane

Fana IL

DNS

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

32:47

+0:00

11:32

2.

Martin Holdhus

Samnanger IL

35:20

+2:33

12:26

3.

Emil Heksem

Fana IL

36:50

+4:03

12:58

133 127 122 134 135 136 137 134 128 132 150

4.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

46:55

+14:08

16:31

DNS

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

42:38

+0:00

15:00

2.

Idun Karlsøen Hekland

Fana IL

45:14

+2:36

15:55

3.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

57:30

+14:52

20:14

133 127 122 135 136 137 134 128 132 150 154

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

33:27

+0:00

11:46

2.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

35:51

+2:24

12:37

3.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

38:23

+4:56

13:30

4.

Randi Hole

Bergens TF

41:15

+7:48

14:31

5.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

41:39

+8:12

14:39

133 127 122 135 136 137 134 128 132 150 154

6.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

48:29

+15:02

17:04

7.

Gunhild Forland Slungård

Fana IL

52:54

+19:27

18:37

8.

Maaike van Langen

Fana IL

59:17

+25:50

20:52

9.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:08:28

+35:01

24:06

150

DNS

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

30:07

+0:00

10:36

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

37:44

+7:37

13:17

3.

Jan Petter Hansen

IL Gular

38:03

+7:56

13:23

4.

Heikki Savolainen

IL Gular

38:37

+8:30

13:35

5.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

38:43

+8:36

13:37

6.

Ørjan Totland

TIF Viking

38:51

+8:44

13:40

7.

Tore Juvik

IL Gular

39:26

+9:19

13:53

8.

Svein Linga

IL Gular

40:50

+10:43

14:22

9.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

41:01

+10:54

14:26

10.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

41:56

+11:49

14:45

11.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

42:33

+12:26

14:58

12.

Jan Haugland

Årstad IL

42:44

+12:37

15:02

13.

Vidar Hardeland

Bergens TF

43:23

+13:16

15:16

14.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

45:34

+15:27

16:02

15.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

45:45

+15:38

16:06

16.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

47:38

+17:31

16:46

133 127 122 135 136 137 134 128 132 150 154

17.

Steinar Barmen

IL Gular

48:25

+18:18

17:02

18.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

48:54

+18:47

17:13

19.

Matti Torgersen

Bergens TF

54:11

+24:04

19:04

20.

Kjetil Damm

TIF Viking

55:42

+25:35

19:36

21.

Håkon Mogstad

Fana IL

1:03:46

+33:39

22:27

22.

Bjørn Sandvik

IL Gular

1:19:26

+49:19

27:58

DSQ

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

28:11

133 127 122 134 135 136 137 134 128 132 150

Brutt

Arne Johannesen

IL Gular

133 127 122 134 135 136 137 134 128 132 150 154

Arrangør

Tore Svein Nese

Askøy OL

1:09:51

133 127 135

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

38:01

+0:00

11:31

2.

Oskar Heksem

Fana IL

40:09

+2:08

12:10

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

48:41

+10:40

14:45

4.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

49:46

+11:45

15:04

5.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

56:09

+18:08

17:00

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Buanes

TIF Viking

32:30

+0:00

9:50

2.

Rune Nygaard

IL Gular

33:16

+0:46

10:04

3.

Øyvin Solstad

Voss IL

34:11

+1:41

10:21

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

34:11

+1:41

10:21

5.

Brynjar Bakken Aarskog

Askøy OL

36:20

+3:50

11:00

6.

Magne Knudsen

Gneist, IL

36:38

+4:08

11:06

7.

Kenneth Westerheim

Stord IL

36:56

+4:26

11:11

7.

Jan Kocbach

Fana IL

36:56

+4:26

11:11

9.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

38:20

+5:50

11:36

10.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

38:23

+5:53

11:37

11.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

41:14

+8:44

12:29

12.

Bendik Eliassen

Halden SK

41:36

+9:06

12:36

13.

Trond Døskeland

Fana IL

43:15

+10:45

13:06

126 141 122

14.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

45:26

+12:56

13:46

15.

Bård Hekland

IL Gular

45:53

+13:23

13:54

16.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

46:19

+13:49

14:02

17.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

48:04

+15:34

14:33

18.

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

49:49

+17:19

15:05

19.

Knut Utne

Fana IL

54:34

+22:04

16:32

20.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

55:31

+23:01

16:49

DNS

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

DNS

Geir Heksem

Fana IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2024, 21:27:23

Arrangør:

Askøy OL

Antall deltagere:

149

Antall startet:

134