Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse 9. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lavrans Berg Haugen

Hordvik IL

+0:00

0:00

101 102 104 105 106 107 109 150

2.

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

28:31

+0:00

21:46

2.

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

28:31

+0:00

21:46

4.

Alma Bargård Aarnes

Fana IL

29:36

+1:05

22:35

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

37:15

+0:00

24:30

2.

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

37:19

+0:04

24:33

3.

Lily Henrike Eikner

Fana IL

38:55

+1:40

25:36

DNS

Torill Sofie Stenseide

Askøy OL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

35:43

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

22:12

+0:00

14:36

2.

Sverre Alræk Monsen

Askøy OL

25:57

+3:45

17:04

3.

Tobias Fester-Teigland

Askøy OL

28:03

+5:51

18:27

4.

Sverre Aarbakke

Os Orienteringsklubb

31:38

+9:26

20:48

5.

Andreas Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

36:24

+14:12

23:56

6.

Mathias Aarskog Ivarsflaten

Askøy OL

43:29

+21:17

28:36

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigurd Aarbakke

Os Orienteringsklubb

45:55

114

DNS

Arn Viljo Wikestad

Os Orienteringsklubb

DNS

Peder Bjørlo Danielsen

Askøy OL

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Konrad Danielsen

Askøy OL

32:47

+0:00

17:20

2.

Birthe Thorbjørnsen

Askøy OL

33:25

+0:38

17:40

3.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

45:07

+12:20

23:52

4.

Øistein Paulsen

Bergens TF

46:53

+14:06

24:48

5.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:22:36

+49:49

43:42

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Hestetræet

Askøy OL

31:13

+0:00

16:31

2.

Ylva Berg Haugen

Hordvik IL

32:41

+1:28

17:17

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

33:41

+0:00

17:49

2.

Eilif Håpoldøy

Askøy OL

35:45

+2:04

18:54

3.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

36:53

+3:12

19:30

4.

Tian Fraga

Askøy OL

51:10

+17:29

27:04

5.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

1:05:06

+31:25

34:26

DNS

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

DNS

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

41:24

+0:00

15:23

2.

Ronny Håpoldøy

Askøy OL

51:33

+10:09

19:09

3.

Rune Stadsnes

IL Gular

52:41

+11:17

19:35

4.

Kjell Paulsen

Årstad IL

58:35

+17:11

21:46

5.

Nora Seime Pettersen

Fana IL

1:14:53

+33:29

27:50

6.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

1:26:36

+45:12

32:11

7.

Christian Fraga

Askøy OL

1:28:56

+47:32

33:03

8.

Øystein Pettersen

Fana IL

1:32:34

+51:10

34:24

9.

Eirin Håpoldøy

Askøy OL

1:41:08

+59:44

37:35

10.

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:48:56

+1:07:32

40:29

150

DSQ

May-Lill Damm

TIF Viking

1:04:14

126 150

DNS

Tale Nesmann Berntsen

Askøy OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

49:39

+0:00

18:27

2.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

53:31

+3:52

19:53

3.

Josefine Blomquist

Bergens TF

1:01:18

+11:39

22:47

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

55:41

+0:00

20:42

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

1:08:30

+12:49

25:27

3.

Astrid Ormberg

Fana IL

1:15:40

+19:59

28:07

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigvald Robberstad

Stord IL

1:03:44

+0:00

23:41

2.

Dagfinn Hole

Bergens TF

1:17:18

+13:34

28:44

3.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:27:25

+23:41

32:29

4.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

1:40:31

+36:47

37:22

DNS

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefanie Steinemann

Fana IL

50:26

+0:00

16:32

2.

Elise Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

57:19

+6:53

18:47

3.

Andreas Haller

Fana IL

1:22:39

+32:13

27:05

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

52:26

+0:00

17:11

2.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

58:22

+5:56

19:08

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

59:37

+7:11

19:32

4.

Gjendine Hoft Solstad

Voss IL

1:00:20

+7:54

19:46

DNS

Ingrid Brattbakk

Fana IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

49:51

+0:00

16:20

2.

Vibeke Øye

IL Gular

51:38

+1:47

16:55

3.

Lise Christensen

TIF Viking

56:50

+6:59

18:38

4.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:52:17

+1:02:26

36:48

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

55:43

+0:00

18:16

2.

Siren Greve

Bergens TF

59:29

+3:46

19:30

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

1:07:02

+11:19

21:58

DNS

Britt Karlsen

Askøy OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

41:10

+0:00

13:29

2.

Sigurd Eikner

Fana IL

41:22

+0:12

13:33

3.

Jan Petter Hansen

IL Gular

41:43

+0:33

13:40

4.

Harald Valen

Varegg Fleridrett

43:21

+2:11

14:12

5.

Svein Linga

IL Gular

43:59

+2:49

14:25

6.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

52:04

+10:54

17:04

7.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

52:48

+11:38

17:18

8.

Matti Torgersen

Bergens TF

1:04:05

+22:55

21:00

9.

Leo Zijerveld

IL Gular

1:32:42

+51:32

30:23

DSQ

Jan Steineger

Gneist, IL

38:21

128 130 129 131 132 133

Brutt

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

29:35

128 123 130 129 131 125 132 133

DNS

Arne Johannesen

IL Gular

DNS

Tore Juvik

IL Gular

Arrangør

Tore Svein Nese

Askøy OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

TIF Viking

45:06

+0:00

14:47

2.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

2:32:21

+1:47:15

49:57

DNS

Egil Karlsen

Askøy OL

DNS

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

44:47

+0:00

11:16

2.

Knut Utne

Fana IL

56:17

+11:30

14:10

3.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

1:00:22

+15:35

15:12

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

53:14

+0:00

13:24

2.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

1:05:00

+11:46

16:22

DNS

Emil Heksem

Fana IL

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Idun Karlsøen Hekland

Fana IL

57:46

+0:00

14:33

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

58:24

+0:38

14:42

3.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

1:02:42

+4:56

15:47

128 130 135 134 130 131 129 130 136 137 150

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

50:46

+0:00

12:47

2.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

55:53

+5:07

14:04

3.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:04:18

+13:32

16:11

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

40:16

+0:00

10:08

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

45:19

+5:03

11:24

3.

Magnus Landstad

Sandnes IL (Rogaland)

49:11

+8:55

12:23

4.

Ørjan Totland

TIF Viking

53:19

+13:03

13:25

5.

Vidar Hardeland

Bergens TF

56:37

+16:21

14:15

6.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

57:18

+17:02

14:25

7.

Heikki Savolainen

IL Gular

1:00:17

+20:01

15:11

8.

Steinar Barmen

IL Gular

1:02:14

+21:58

15:40

9.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:02:20

+22:04

15:42

10.

Kjetil Damm

TIF Viking

1:03:16

+23:00

15:56

11.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

1:04:33

+24:17

16:15

12.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

1:15:25

+35:09

18:59

DNS

Bjørn Hølleland

Fana IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

54:42

+0:00

10:21

2.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

1:23:42

+29:00

15:51

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

1:25:40

+30:58

16:13

DNS

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

1:09:11

+0:00

13:06

2.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

1:09:58

+0:47

13:15

3.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

1:14:41

+5:30

14:08

4.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

1:37:53

+28:42

18:32

5.

Maaike van Langen

Fana IL

1:45:26

+36:15

19:58

DNS

Ida Johanne Aadland

Samnanger IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Haugen

Hordvik IL

58:32

+0:00

11:05

2.

Øyvin Solstad

Voss IL

1:01:03

+2:31

11:33

3.

Knut Steffen Kvala

Haugesund IL Orientering

1:22:43

+24:11

15:39

4.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

1:30:53

+32:21

17:12

DNS

Jonatan Rosengren Drake

Varegg Fleridrett

DNS

Geir Heksem

Fana IL

DNS

Espen Monsen

Askøy OL

DNS

Bård Hekland

IL Gular

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Aurebekk

NTNUI

1:22:03

+0:00

9:59

2.

Rune Nygaard

IL Gular

1:23:08

+1:05

10:07

3.

Kenneth Westerheim

Stord IL

1:25:34

+3:31

10:25

4.

Brynjar Bakken Aarskog

Askøy OL

1:30:20

+8:17

11:00

5.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

1:36:36

+14:33

11:45

6.

Trygve Buanes

TIF Viking

1:37:13

+15:10

11:50

7.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

1:38:00

+15:57

11:56

8.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

2:27:27

+1:05:24

17:57

DSQ

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

1:05:22

151 152 153 131 136 137 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2024, 14:34:08

Arrangør:

Askøy OL

Antall deltagere:

143

Antall startet:

120