Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårløpet 9. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Munkeby

Frol IL

39:39

Marius Søraker

Stjørdals-Blink Orientering

70 77 92 87 75 91 88 118 100

Johannes Søraker

Stjørdals-Blink Orientering

19:41

Hermine Dahlen

Frol IL

40:30

Helmer Berg

Stjørdals-Blink Orientering

23:00

Imre Røkke Marthinsen

Stjørdals-Blink Orientering

21:04

William Eriksen Wold

Stjørdals-Blink Orientering

20:59

Ole Torpe Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

11:56

Laurits Eidsmo

Malvik IL

24:03

Thea Emilie Alstad

Frol IL

38:19

Jo Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

14:01

Edvard Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

9:58

Frøydis Hjulstad Sivertsen

Frol IL

38:39

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

15:49

Olea Munkeby

Frol IL

38:17

Ingrid Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

22:57

Ingrid Torpe Vassenden

Stjørdals-Blink Orientering

23:06

Hedvig Dahlen

Frol IL

40:31

Sivert Hjulstad Sivertsen

Frol IL

40:37

DNS

Sigrid Lian Strand

Frol IL

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Fossum Malmring

Freidig

34:05

+0:00

17:56

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isabella Chemis

Wing OK

34:46

+0:00

15:48

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Berg

Stjørdals-Blink Orientering

21:16

+0:00

9:40

2.

Gro Teodorsen

Frol IL

29:55

+8:39

13:35

3.

Therese Årstadvold

Verdal OK

46:12

+24:56

21:00

4.

Ida Årstadvold

Verdal OK

46:13

+24:57

21:00

5.

Heidi Sandberg Nordahl

Frol IL

1:08:35

+47:19

31:10

Brutt

Mona Endresen

Freidig

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marita Jacobsen

Frol IL

25:33

+0:00

10:13

2.

Lene Marit Ness-Jensen

Frol IL

26:46

+1:13

10:42

2.

Astrid Svendgård

Frol IL

26:46

+1:13

10:42

4.

Silje Dybdahl

Frol IL

27:01

+1:28

10:48

5.

Marianne Langøygard

Frol IL

30:35

+5:02

12:14

6.

Henriette Munkeby

Frol IL

32:16

+6:43

12:54

7.

Ann-Kristin Granamo Alstad

Frol IL

33:36

+8:03

13:26

8.

Jørn Norheim

Freidig

39:48

+14:15

15:55

9.

Lene Jacobsen

Frol IL

40:22

+14:49

16:08

10.

Arne Espen Dillan

Verdal OK

46:26

+20:53

18:34

11.

Mari Karoline Nubdal Frøseth

Verdal OK

52:51

+27:18

21:08

12.

Alexandra Dahlen

Frol IL

56:44

+31:11

22:41

13.

Julie Marie Sivertsen

Frol IL

1:19:46

+54:13

31:54

DSQ

Kristian Matberg

Frol IL

16:54

128 62 113

DSQ

Hege Hov Lomsdal

Frol IL

28:47

131 122 121 126 128 62 113 67

DNS

Trond Taraldsen

Malvik IL

DNS

Mads Kristian Strand

Frol IL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

29:22

+0:00

11:44

2.

Martin Munkeby

Frol IL

36:26

+7:04

14:34

3.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

37:11

+7:49

14:52

4.

Kjetil Krogh

Freidig

39:04

+9:42

15:37

5.

Johannes Matberg

Frol IL

40:47

+11:25

16:18

6.

Hans Mack Berger

Stjørdals-Blink Orientering

59:36

+30:14

23:50

DSQ

Olav Martin Indgaard

Frol IL

40:22

104

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

28:13

+0:00

7:03

2.

Sondre Lomsdal

Frol IL

29:11

+0:58

7:17

3.

Torgeir Aune

Byåsen IL

33:45

+5:32

8:26

4.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

34:16

+6:03

8:34

5.

Kjell-inge Munkeby

Frol IL

35:55

+7:42

8:58

6.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

36:49

+8:36

9:12

7.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

37:53

+9:40

9:28

8.

Jan Jacobsen

Frol IL

41:01

+12:48

10:15

9.

Håvard Dybdahl

Frol IL

41:37

+13:24

10:24

10.

Ingvild Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

41:40

+13:27

10:25

11.

Simon Lund Eikrem

Freidig

45:54

+17:41

11:28

12.

Tore Kvalen

Freidig

1:04:25

+36:12

16:06

DNS

Jørgen Hjulstad Nilsen

Frol IL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emilie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

21:50

DNS

Marie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Otelie Lian Strand

Frol IL

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

17:08

+0:00

7:47

2.

Live Marie Langøygard

Frol IL

18:08

+1:00

8:14

3.

Heidi Rånes

Verdal OK

18:42

+1:34

8:29

4.

Elvira Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

19:38

+2:30

8:55

5.

Ingrid Gudding

Verdal OK

21:09

+4:01

9:36

6.

Ingvild Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

22:11

+5:03

10:05

7.

Guro Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

23:11

+6:03

10:32

8.

Tuva Skjøstad Husbyn

Stjørdals-Blink Orientering

24:20

+7:12

11:03

74

9.

Tiril Dahlen

Frol IL

27:57

+10:49

12:42

10.

Ylva Eide

Stjørdals-Blink Orientering

32:05

+14:57

14:34

11.

Natalie Lægran

Stjørdals-Blink Orientering

36:05

+18:57

16:24

12.

Åsta Marie Alstad Forfot

Frol IL

1:09:04

+51:56

31:23

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Haaland

Wing OK

21:18

+0:00

8:31

2.

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

22:06

+0:48

8:50

3.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

27:11

+5:53

10:52

4.

Selma Langøygard

Frol IL

29:05

+7:47

11:38

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

24:11

+0:00

8:03

2.

Mia Reinås

Frol IL

27:05

+2:54

9:01

3.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

28:11

+4:00

9:23

4.

Emma Imsland

Wing OK

30:01

+5:50

10:00

5.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

31:23

+7:12

10:27

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

32:33

+8:22

10:51

7.

Vilja Espendatter Walldén Hermann

Verdal OK

32:53

+8:42

10:57

8.

Eva Amundsen

Freidig

33:41

+9:30

11:13

9.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

36:24

+12:13

12:08

10.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

36:54

+12:43

12:18

11.

Malin Rian

Stjørdals-Blink Orientering

37:36

+13:25

12:32

12.

Guro Haaland

Wing OK

51:01

+26:50

17:00

DSQ

Lina Sandquist

OL Trollelg

42:33

126

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

32:39

+0:00

8:09

2.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

33:38

+0:59

8:24

3.

Maria Strømdal Wik

Freidig

33:50

+1:11

8:27

4.

Annika Lund Eikrem

Freidig

36:41

+4:02

9:10

5.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

38:15

+5:36

9:33

6.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

51:47

+19:08

12:56

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

59:30

+26:51

14:52

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

43:49

+0:00

9:19

2.

Mari Støen Gussiås

Frol IL

1:02:20

+18:31

13:15

DNS

Maya Jones Arnesen

NTNUI

DNS

Åsne Haavengen

NTNUI

DNS

Gøril Rønning Sund

Frol IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Albinson

Freidig

41:46

+0:00

10:26

2.

Marte Skoglund

Frol IL

50:52

+9:06

12:43

3.

Lena Alstad

Frol IL

1:00:00

+18:14

15:00

4.

Judit Sandquist

OL Trollelg

1:11:05

+29:19

17:46

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

IL Leik

28:57

+0:00

9:39

2.

Maj-Lisbet Rønning

Nidarøst OK

50:28

+21:31

16:49

DNS

Hilde Forbord

Malvik IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:21

+0:00

11:44

2.

Magnhild Forseth

Frol IL

35:28

+6:07

14:11

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:54

+0:00

24:45

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marius Dybdahl

Frol IL

16:34

Stein Håvard Alstad Forfot

Frol IL

30:35

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

14:48

Albert Jacobsen

Frol IL

17:56

Kristian Alstad

Frol IL

15:54

Einar Wold Aalde

Freidig

17:59

Trym Ness-Jensen

Frol IL

20:45

Emil Hjulstad Sivertsen

Frol IL

15:42

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

13:27

Håkon Hemming

Frol IL

17:15

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Sæther Fossum

Stjørdals-Blink Orientering

14:20

+0:00

6:30

2.

Peder Hov Lomsdal

Frol IL

17:34

+3:14

7:59

3.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

18:59

+4:39

8:37

4.

Sverre Bøhle

Freidig

20:42

+6:22

9:24

5.

Sander Matberg

Frol IL

23:00

+8:40

10:27

6.

Mathias Jacobsen

Frol IL

23:09

+8:49

10:31

7.

Torstein Wold Aalde

Freidig

24:06

+9:46

10:57

8.

Endre Krogh

Freidig

29:12

+14:52

13:16

9.

Isak Røddesnes

Stjørdals-Blink Orientering

32:44

+18:24

14:52

10.

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

41:01

+26:41

18:38

DNS

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trygve Bøhle

Freidig

19:45

+0:00

7:54

2.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

20:36

+0:51

8:14

3.

Daniel Alstad

Frol IL

22:10

+2:25

8:52

4.

Brage Reinås

Frol IL

22:26

+2:41

8:58

5.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

23:41

+3:56

9:28

6.

Johannes Gudding

Verdal OK

25:22

+5:37

10:08

7.

Erik Hemming

Frol IL

25:34

+5:49

10:13

8.

Einar Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

28:27

+8:42

11:22

DNS

Linus Fossum Malmring

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

23:16

+0:00

5:49

2.

Ludvig Langøygard

Frol IL

25:23

+2:07

6:20

3.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

27:23

+4:07

6:50

4.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

30:45

+7:29

7:41

5.

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

32:02

+8:46

8:00

6.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

33:06

+9:50

8:16

7.

Petter Kvalheim Reiten

Stjørdals-Blink Orientering

37:06

+13:50

9:16

8.

Sigurd Sævik

Stjørdals-Blink Orientering

37:55

+14:39

9:28

9.

Erik Rånes

Verdal OK

46:21

+23:05

11:35

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Alstad

Frol IL

36:43

+0:00

7:48

2.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

55:16

+18:33

11:45

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Vehus Skjerve

Frol IL

33:20

+0:00

5:44

2.

Jonas Andersson

Byåsen IL

35:26

+2:06

6:06

3.

Benjamin Leduc

NTNUI

38:49

+5:29

6:41

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

40:33

+7:13

6:59

5.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

41:05

+7:45

7:05

6.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

41:23

+8:03

7:08

7.

Anders Vestøl

NTNUI

42:12

+8:52

7:16

8.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

42:44

+9:24

7:22

9.

Ola Keiserås

IL Leik

44:03

+10:43

7:35

10.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

45:26

+12:06

7:50

11.

Even Lindaas

NTNUI

46:59

+13:39

8:06

12.

Jørgen Fiskum

Freidig

47:25

+14:05

8:10

13.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

49:35

+16:15

8:32

14.

Lavran Thorstensen

NTNUI

52:34

+19:14

9:03

15.

Agnar Renolen

Wing OK

57:22

+24:02

9:53

16.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

59:26

+26:06

10:14

17.

Marius Staff

NTNUI

1:02:42

+29:22

10:48

18.

Odd Anders Alstad

Frol IL

1:14:27

+41:07

12:50

19.

Sigurd Hynne

OK Skøynar

1:21:37

+48:17

14:04

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Franti?ek Kolovský

Freidig

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Samuel Schiess

Byåsen IL

DNS

Paul Sirum

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicholas Morgan

Malvik IL

34:33

+0:00

7:21

2.

Jørgen Tegdan

Freidig

35:32

+0:59

7:33

3.

Andreas Haaland

Wing OK

37:10

+2:37

7:54

4.

Jon Arne Glomsrud

Malvik IL

38:59

+4:26

8:17

5.

Hermann Leithe

Frol IL

39:54

+5:21

8:29

6.

Jo Langøygard

Frol IL

41:26

+6:53

8:48

7.

Rolf Alstad

Frol IL

42:26

+7:53

9:01

8.

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

44:55

+10:22

9:33

9.

Arild Holm Clausen

Freidig

47:18

+12:45

10:03

10.

Per Didrik Nonstad

Wing OK

48:35

+14:02

10:20

11.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

48:43

+14:10

10:21

12.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

49:13

+14:40

10:28

13.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

49:28

+14:55

10:31

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

30:16

+0:00

7:34

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

31:08

+0:52

7:47

3.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

33:10

+2:54

8:17

4.

Erik Wold Aalde

Freidig

35:10

+4:54

8:47

5.

Arne Grevskott

Frol IL

36:07

+5:51

9:01

6.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

36:26

+6:10

9:06

7.

Øyvind Bremeraunet Schjelderup

Wing OK

41:04

+10:48

10:16

8.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

41:26

+11:10

10:21

9.

Lars Imsland

Wing OK

1:04:11

+33:55

16:02

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

41:33

+0:00

13:51

2.

Geir Paulsen

OL Trollelg

48:50

+7:17

16:16

DSQ

Helge Eriksen

Byåsen IL

54:32

131

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

30:16

+0:00

12:06

2.

Arnulf Villmo

Malvik IL

35:30

+5:14

14:12

3.

Nils Olav Vennevik

Freidig

43:30

+13:14

17:24

4.

Arnt Olav Dragsten

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:54

+31:38

24:45

DSQ

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:46

101 104 121 126 119 62

DSQ

Magne Eidem

Selbu OK

48:14

114

DSQ

Anders Waage

Freidig

1:16:05

121 126 119 62 114 117 129


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 juni 2024, 14:04:18

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

217

Antall startet:

199