Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecupen løp 3 VERKET 10. juni 2024

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Naadja

Privat

17:02

+0:00

14:11

2.

Aksel Andersen Menendez

OK Moss

18:20

+1:18

15:16

3.

Alfred Harington

OK Moss

18:24

+1:22

15:20

4.

Anastasia chyrva

In Situ As

19:37

+2:35

16:20

102 128 123 106 107 126 105 127 113 110 103

4.

Karla Menendez

OK Moss

19:37

+2:35

16:20

6.

Savva Krakovskis

OK Moss

23:35

+6:33

19:39

7.

Jarl-Øivind Nordli

Privat

28:34

+11:32

23:48

8.

Ingrid Nordli

Privat

28:42

+11:40

23:55

9.

Lasse Hansen

Trigonor AS

35:11

+18:09

29:19

10.

Selma Hansen

Trigonor AS

35:15

+18:13

29:22

101

Klasse: Lett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Kjerkeit

Trøsken IL

25:05

+0:00

13:56

2.

Luka Kraskovskis

OK Moss

29:02

+3:57

16:07

3.

Eirik Tveiten

Moss kommune BVT

35:52

+10:47

19:55

4.

Karl Erik Gottfridson

Privat

36:53

+11:48

20:29

5.

Eirill Tollefsen

Trigonor AS

48:19

+23:14

26:50

6.

Ella Aune Rytter Jakobsen

Trigonor AS

48:22

+23:17

26:52

7.

Nora Lorentzen

Trigonor AS

48:36

+23:31

27:00

8.

Shire Elmi

Patenstyret

59:46

+34:41

33:12

Klasse: Normal kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Bromander

OK Moss

29:50

+0:00

9:56

2.

Marianne Løken

OK Moss

32:50

+3:00

10:56

3.

Jan Løken Johannessen

Onninen

33:52

+4:02

11:17

4.

Hege Johansen

Måren OK

35:38

+5:48

11:52

5.

Jan Erik Hyllseth

Arkitekturverket As

35:56

+6:06

11:58

6.

Undis Furuberg

In situ As

36:16

+6:26

12:05

7.

Helene Oppegaard

In Situ As

36:28

+6:38

12:09

8.

Frida Oldervik

In Situ As

36:40

+6:50

12:13

9.

Halvård Kjerkeit

Trøsken IL

37:03

+7:13

12:21

10.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

38:21

+8:31

12:47

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

Trigonor AS

39:35

+9:45

13:11

12.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

40:39

+10:49

13:33

13.

Kaia Kristine Lie

OK Moss

40:52

+11:02

13:37

14.

Lasse Eide

Arkitekturverket As

41:21

+11:31

13:47

15.

Åsa Hjorth

In Situ As

42:07

+12:17

14:02

16.

Harald Bauger

Metos

42:23

+12:33

14:07

17.

Stein Jarle Pedersen

Ankerløkka Legesenter

43:20

+13:30

14:26

Innsendt korrigert klasse

18.

Aisha Elmi

SEW Eurodrive

45:11

+15:21

15:03

19.

Inger Lindløv

OK Moss

47:35

+17:45

15:51

20.

Elisabet Breimo

OK Moss

53:19

+23:29

17:46

21.

Knut Lindløv

OK Moss

53:30

+23:40

17:50

22.

Rino Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:04:14

+34:24

21:24

23.

Charlotte Hjelkrem

SEW Eurodrive

1:04:15

+34:25

21:25

24.

Lindis Markusen

Trigonor AS

1:06:14

+36:24

22:04

25.

Anne-Lene Lorentzen

Trigonor AS

1:06:53

+37:03

22:17

26.

Rikke Tollefsen

Trigonor AS

1:07:03

+37:13

22:21

27.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:07:21

+37:31

22:27

28.

Tone Flermoen

Trigonor AS

1:14:36

+44:46

24:52

29.

Ingrid Kivle Sætvik

Trigonor AS

1:14:40

+44:50

24:53

125

29.

Sebastian Gerhardsen

Trigonor AS

1:14:40

+44:50

24:53

31.

Hanne Linnes

Trigonor AS

1:14:41

+44:51

24:53

32.

Nina Torsteinson

Trigonor AS

1:14:42

+44:52

24:54

33.

Trine Torsteinson

Trigonor AS

1:15:12

+45:22

25:04

DSQ

Kristine Roskifte

OK Moss

24:45

117 124 123 125 126 127

DSQ

Oskar Roskifte

Accelerate at Iver

33:00

127

Klasse: Normal lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Janitz

Rygge Ungdomsskole

28:37

+0:00

7:35

2.

Mathilde Abrahamsen

Meny

37:17

+8:40

9:53

3.

Stein Klyve

Tannstein AS

37:50

+9:13

10:02

4.

Linus Gottfridsson

Privat

42:06

+13:29

11:10

5.

Eli Rudshagen

Mastercard Payment Services AS

47:22

+18:45

12:33

6.

Hege Rytter Jakobsen

Moss Kommune BVT

48:02

+19:25

12:44

7.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

52:36

+23:59

13:57

8.

Anita Rostveit

SEW Eurodrive

54:51

+26:14

14:32

Klasse: Vanskelig lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

Löplabbet As

28:48

+0:00

7:38

2.

Øyvind Le Løk

Arkitekturverket As

30:01

+1:13

7:57

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

31:08

+2:20

8:15

4.

Peder Kjerkeit

Trøsken IL

32:40

+3:52

8:39

5.

Øystein Geir Olsen

FAB LAB

34:30

+5:42

9:09

6.

Muriel Pauli

OK Moss

49:53

+21:05

13:13

DSQ

Thomas Roskifte

Accelerate at Iver

29:57

DSQ

Donatas Kontautas

NCC Norge

32:11

127

DSQ

Morten Breimo

Aker BP

32:15

118 119 120 121 127

DSQ

Anders Rostveit Elmi

SEW Eurodrive

42:49

118 119 120 121 124 123 125 126 127

DSQ

Trym Breimo

Aker BP

43:03

118 119 120 121 124 123 125 126 127


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2024, 20:36:18

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72