Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skoleløp Sør-Fron U-skole 8. klasse 11. juni 2024

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Rønning

45:27

+0:00

27:12

31

2.

Pål Isum

48:13

+2:46

28:52

39 42

3.

Tobias Johansen

48:17

+2:50

28:54

39 42

4.

Sondre Korstadhagen

49:26

+3:59

29:36

5.

Ahmad Hassan

49:50

+4:23

29:50

Brutt

Eira Aspen

38:32

31 33 34 39 42

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Træet

34:13

+0:00

12:51

35

2.

Emma Victoria Skar

34:46

+0:33

13:04

31

3.

Jenny Mari Nystuen

39:57

+5:44

15:01

4.

Helene Skurdal

40:57

+6:44

15:23

5.

Pernille Bjerkehagen

41:00

+6:47

15:24

6.

Bianca Bredeveien

47:19

+13:06

17:47

31

7.

Mie Lindsø Bruvang

47:20

+13:07

17:47

31

8.

Oline Amundsen

47:40

+13:27

17:55

9.

Eirin Aurmo Vangen

47:41

+13:28

17:55

9.

Ada Hylland

47:41

+13:28

17:55

11.

Synne Moen

48:55

+14:42

18:23

12.

Marie Kristine Lostad

49:01

+14:48

18:25

13.

Ida Emilie Karlstadstuen

49:09

+14:56

18:28

14.

Linnea Morken Bringe

57:50

+23:37

21:44

15.

Amalie Vangen

1:04:56

+30:43

24:24

16.

Signe Haverstad

1:05:36

+31:23

24:39

17.

Terija Pivore

1:05:45

+31:32

24:43

18.

Sara Mulugeta

1:06:20

+32:07

24:56

36 40 41

19.

Leah-Natalie Øverli-Mork

1:06:21

+32:08

24:56

36 40 41

20.

Lea Tvete Rolstad

1:07:51

+33:38

25:30

21.

Victoria Melgårdshagen

1:07:54

+33:41

25:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Ånsløkken

29:08

+0:00

10:57

2.

Markus Helland Brubakk

29:09

+0:01

10:57

3.

Ablelom Habtemariam

35:45

+6:37

13:26

4.

Aksel Bredeveien

38:18

+9:10

14:23

5.

Østen Bratlien

38:19

+9:11

14:24

6.

Benjamin Wangen

39:03

+9:55

14:40

7.

Adrijus Giedra

39:12

+10:04

14:44

8.

Petter Ulberg

41:10

+12:02

15:28

9.

Filip Kristiansen

41:12

+12:04

15:29

10.

Elias Volden

44:32

+15:24

16:44

11.

Sondre Raabe Hegge

49:36

+20:28

18:38

32

12.

Asmund Sandbuløkken

51:45

+22:37

19:27

13.

Daniel Rolstad

51:49

+22:41

19:28

14.

Elias Nygård

52:23

+23:15

19:41

15.

Magnus Bjørke

56:53

+27:45

21:23

16.

Emil Olstad

56:58

+27:50

21:24

17.

Nicolas Tomczak

57:47

+28:39

21:43

18.

Amund Resset

1:04:06

+34:58

24:05

40 41 32 42


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2024, 11:43:16

Arrangør:

Tormod Skilag

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45