Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK Poengløp 12. juni 2024

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Spangberg

Eltek BIL

54:26

+0:00

10:00

2.

Pål Skogedal

Asker SK

55:50

+1:24

10:15

3.

Mads Dahl

Eltek BIL

1:02:09

+7:43

11:25

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Erik Berthelsen

Pandion

41:34

+0:00

9:56

2.

Øivind Bergstrand

Laje

45:05

+3:31

10:47

3.

Thomas Konow

Å Energi

45:28

+3:54

10:52

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda o-lag

46:09

+4:35

11:02

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

53:26

+11:52

12:46

6.

Reidar Stenseng

Lærerne

54:13

+12:39

12:58

7.

Ingun Jahren Horvli

Konnerud IL

57:09

+15:35

13:40

8.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

57:34

+16:00

13:46

9.

Jan Morten Andersen

Rambøll BIL

58:13

+16:39

13:55

10.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

59:36

+18:02

14:15

11.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

59:39

+18:05

14:16

12.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

1:00:59

+19:25

14:35

13.

Petter Faugstad Johannessen

Rambøll BIL

1:03:41

+22:07

15:14

14.

Hedda Kjeldsen

Sturla IF

1:05:13

+23:39

15:36

DSQ

Dag Erik Syvertsen

Touchpoint Medical

10:31

109 105 103 114 108 112 115 111 120 100

DSQ

Rune Sørensen

Lærerne

23:12

109 105 103 114 101 108 112 115 111

Arrangør

Svein Ackenhausen

Å Energi

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sørensen

Sturla IF

52:54

+0:00

15:56

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda o-lag

54:36

+1:42

16:26

3.

Helga Haverstad

Lierbygda o-lag

57:50

+4:56

17:25

4.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

1:01:02

+8:08

18:23

5.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

1:01:04

+8:10

18:23

6.

Aud Ellen Brevik

Lærerne

1:02:09

+9:15

18:43

100

7.

Arild Moen

Skautroll

1:04:47

+11:53

19:30

8.

Marianne Teigen

Sturla IF

1:08:34

+15:40

20:39

9.

Jon Halden

Rambøll BIL

1:11:51

+18:57

21:38

10.

Reider Madsen

Lærerne

1:17:13

+24:19

23:15

11.

Øivind Tangen

Skautroll

1:22:09

+29:15

24:44

12.

Edvin Anfinsen

KraftIA

1:22:20

+29:26

24:47

13.

Hans H. Haugerud

Rambøll BIL

1:24:50

+31:56

25:33

14.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:41:39

+48:45

30:37

DSQ

Jan Trygve Jensen

BOS

1:54

110 105 115 111 102 104 112 113 120 100

DSQ

Grethe Lill Ryeng

Rambøll BIL

1:04:02

102 104 112 113 120 100

DSQ

Jostein Spangen Hoset

Skautroll

1:20:37

113 120

Arrangør

Tom Wirkola

Å Energi

Arrangør

Kjetil Eriksen

Å Energi

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Skramstad

Røyskattlia

47:14

+0:00

18:58

2.

Grete Kjeldsen

Asplan Viak BIL

53:16

+6:02

21:23

3.

Aud Kjemperud

Å Energi

58:40

+11:26

23:33

4.

Berit Grosvold

Å Energi

59:56

+12:42

24:04

5.

Kjersti Fossum Olsen

Skautroll

1:01:55

+14:41

24:51

DSQ

Lise Hørtvedt

Å Energi

1:16:55

112

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hilde W. Syvertsen

Interoptik

22:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2024, 21:46:18

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46