Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 11. juni 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Tanner

SK Pohjantähti

33:26

+0:00

2.

Astrid Hellerud

Nydalens SK

40:54

+7:28

3.

Helene Skomedal

IL Koll

1:01:36

+28:10

4.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

1:08:35

+35:09

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Bråten Berge

IL Koll

27:52

+0:00

2.

Jakob Tran Fladmoe

IL Koll

28:35

+0:43

93

3.

Eirik Davik Nicolaysen

IL Koll

29:30

+1:38

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

43:28

+0:00

2.

Ingeborg Koren

Nydalens SK

44:12

+0:44

Klasse: D15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Oraug Rygh

IL Koll

58:15

+0:00

2.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:20:41

+22:26

Klasse: H15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

41:13

+0:00

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

41:59

+0:46

3.

Ludvig Ludvigsen

IL Koll

43:59

+2:46

Klasse: Herrer 17- (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lukas Peterson

Tyrving IL

27:56

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

33:03

+5:07

3.

Thomas Nipen

IL Koll

35:25

+7:29

4.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

35:29

+7:33

5.

Anders Rønning

Vingelen

41:46

+13:50

6.

Frank Åge Kippernes

IL Koll

47:58

+20:02

7.

Einar Johan Ruud

Klubbløs

49:43

+21:47

8.

Kalle Knutsson

Trollhättans SOK

50:21

+22:25

9.

Filip Abusdal Engebretsen

50:34

+22:38

10.

Gaute Hagen Hallingstad

Gol IL

50:41

+22:45

11.

Martin Sørdal

Lillomarka OL

55:00

+27:04

12.

Bo Bratsberg

1:01:46

+33:50

13.

Trygve Nielsen

1:02:40

+34:44

13.

William Natland

1:02:40

+34:44

15.

Fredrik Kjos Brask

1:14:23

+46:27

16.

Christian Fossen

1:17:08

+49:12

94

17.

Stein Ole Kolstad Varhaug

Holum IL

1:23:19

+55:23

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

25:21

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

26:29

+1:08

3.

Per Johansson

Klubbløs

28:56

+3:35

4.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

36:28

+11:07

5.

Rune Djurhuus

Oppsal Orientering

38:02

+12:41

6.

Knut Anders Løken

IL Koll

39:31

+14:10

7.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

42:58

+17:37

8.

Martin Lauritzsen

Nidarøst OK

45:11

+19:50

9.

Trond Børresen

IL Koll

46:13

+20:52

10.

Hans Jørgen Bergum

Gjø-Vard OL

46:58

+21:37

11.

Torkjell Skomedal

IL Koll

50:38

+25:17

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

Emma Tanner

SK Pohjantähti

Iida Tanner

SK Pohjantähti

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

Heddy Sagberg

IL Koll

Kari Ueland Øen

IL Koll

Elise Kvikne Silgjerd

IL Koll

Kjetel Hellerud

Nydalens SK

Ingrid Munch Dizarevic

IL Koll

Kimmi Steinbru Nutter

IL Koll

Tuva Danino Mjøen

IL Koll

Maja Danino Mjøen

IL Koll

Petra Skomedal

IL Koll

Henrik Emil Tran Fladmoe

IL Koll

Erik Nyland Aspelund

IL Koll

Emil Omland Paulsrud

IL Koll

Gjertrud Fagereng

IL Koll

Emil Henrik Tran Fladmoe

IL Koll

Kire Aspelund

IL Koll

Eirik

IL Koll

Klasse: Veteran 70+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:24

+0:00

2.

Tor Lea

Nydalens SK

38:06

+9:42

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

41:40

+13:16

4.

Fridulv Sagberg

IL Koll

44:32

+16:08

5.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

47:52

+19:28

6.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

52:26

+24:02

7.

Arne Tesli

IL Koll

1:14:20

+45:56

Klasse: Damer 17- (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tarja Tanner

SK Pohjantähti

48:59

+0:00

2.

Julie Hjortland

Larvik OK

54:33

+5:34

3.

Clara Berlin

Trollhättans SOK

57:58

+8:59

4.

Silje Kolbenstvedt

IL Koll

1:05:10

+16:11

5.

Ellen Holt Skjerve

1:07:14

+18:15

Brutt

Ida Elise Kunzendorf

52:04

82 83 84 82 85 87 88 92 93 94 90

Brutt

Amalie Haugland

52:17

82 83 84 82 85 87 88 92 93 94 90

Brutt

Kathrine Madsen

IL Koll

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

31:50

+0:00

2.

Aleidis Løken

Heming Orientering

32:05

+0:15

3.

Charlotte Torp

Nydalens SK

37:55

+6:05

4.

Anna Sexe

IL Koll

39:43

+7:53

5.

Nina Standal Opsahl

IL GeoForm

39:47

+7:57

6.

Ingrid Urseth

Vingelen

41:38

+9:48

7.

Anette Ravlo

42:14

+10:24

8.

Eli Aspelund

IL Koll

48:05

+16:15

9.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

48:21

+16:31

10.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

49:02

+17:12

11.

Henriette Evjen-Jansen

IL Koll

49:09

+17:19

12.

Marit Robøle Løberg

IL Koll

51:26

+19:36

13.

Bente Christensen

Klubbløs

51:54

+20:04

14.

Solveig Bergan

Nydalens SK

52:07

+20:17

15.

Stina Juhlin

1:06:54

+35:04

16.

Marita Martinsen

1:14:18

+42:28

17.

Ingrid Rønning Strand

1:14:29

+42:39

18.

Ragnhild Austrheim

1:14:39

+42:49

Klasse: Superveteran 80+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

40:19

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

59:20

+19:01

3.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

1:00:10

+19:51

4.

Sturle Hånes

Geoform

1:04:47

+24:28

5.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:05:04

+24:45

6.

Tor Drage

Haugerud IF

1:06:08

+25:49

7.

Unni Drage

Haugerud IF

1:07:06

+26:47

8.

Per Aagaard

Heming Orientering

1:22:46

+42:27

9.

Anne-Britt Nilsen

IL Koll

1:44:05

+1:03:46

Klasse: n/c åpen 13+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Privat

34:28

+0:00

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

34:46

+0:18

3.

Linda Tran Fladmo

IL Koll

41:46

+7:18

4.

Mari Elisabeth Mjøen

IL Koll

41:49

+7:21

5.

Elise Hilland

IL Koll

43:12

+8:44

6.

Eli Kristin Huso

44:19

+9:51

7.

Andrea Marie Festøy

45:58

+11:30

8.

Truls Nymoen

48:11

+13:43

9.

Jakob Hope

49:31

+15:03

Klasse: Damer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

46:06

+0:00

2.

Brita Opheim Sauar

IL Koll

51:00

+4:54

3.

Heidi Falck

Tyrving IL

1:08:15

+22:09

Klasse: Herrer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Halvorsen

Nydalens SK

40:50

+0:00

2.

Lars Karelius Noer

Brandval Kongsvinger

42:04

+1:14

3.

Per Kristian Stenshorne

Nydalens SK

42:18

+1:28

4.

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF

43:10

+2:20

5.

Helge Standal

IL Koll

47:38

+6:48

6.

Bjørn Barmen

48:16

+7:26

7.

Trond K Nyland

IL Koll

48:35

+7:45

8.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

49:26

+8:36

9.

Kristian Løvås

Varegg Fleridrett

49:37

+8:47

10.

Guttorm Egge

IL GeoForm

49:42

+8:52

11.

Gunnar Halden

Nydalens SK

49:51

+9:01

12.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

50:13

+9:23

13.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

50:33

+9:43

14.

Håkon Sagberg

IL Koll

51:03

+10:13

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

53:26

+12:36

16.

Gaute Langaas (prøveløper)

Nydalens SK

1:00:12

+19:22

17.

Lars Fjellbirkeland

Oslo Universitetssykehus BIL

1:08:00

+27:10

Brutt

Per Morten Lefdal

8:43

76 77 78 79 80 81 82 83 84 82 85 87 8...


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2024, 20:59:39

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

134

Antall startet:

134