Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 07 Henriksåsen 20. juni 2024

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Henriksson

Gjest

53:30

+0:00

9:04

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

59:55

+6:25

10:09

3.

Halvard Thon

NTNU

1:01:54

+8:24

10:29

4.

Magnus Nygaard

Gjest

1:06:54

+13:24

11:20

5.

Truls Ryum

NTNU

1:07:51

+14:21

11:30

6.

Morten Korsvold

SINTEF

1:07:52

+14:22

11:30

7.

Mali Kanstad

Gjest

1:08:31

+15:01

11:36

8.

Vidar Beisvåg

NTNU

1:08:48

+15:18

11:39

9.

Marit Schmid

Gjest

1:11:35

+18:05

12:07

10.

Jan Kondula

Gjest

1:28:09

+34:39

14:56

11.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:44:32

+51:02

17:43

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Gjest

36:24

+0:00

8:27

2.

Arild Klausen

NTNU

40:26

+4:02

9:24

3.

Stein Ivar Foss

Gjest

40:36

+4:12

9:26

4.

Arne Mikkelsen

NTNU

44:21

+7:57

10:18

5.

Markus Henriksson

Gjest

47:32

+11:08

11:03

6.

Vera Vik Bjarkø

NTNU

48:42

+12:18

11:19

7.

Richard Sanders

Byutvikling

51:34

+15:10

11:59

8.

Jon Arne Klemetsaune

Gjest

53:02

+16:38

12:20

9.

Kurt Amundsen

Gjest

53:19

+16:55

12:23

10.

Rune Krogh

TrønderEnergi

53:33

+17:09

12:27

11.

Frank Bjarkø

Gjest

54:13

+17:49

12:36

12.

Karl Morten Dahl

Equinor

54:33

+18:09

12:41

13.

Robert Mørch

Gjest

55:33

+19:09

12:55

14.

Helge Rustad

SINTEF

56:30

+20:06

13:08

15.

Knut Lillealtern

Gjest

57:57

+21:33

13:28

15.

Klaus Livik

Powel

57:57

+21:33

13:28

17.

Lina Sandquist

Gjest

58:38

+22:14

13:38

18.

Lasse Natvig

NTNU

59:21

+22:57

13:48

19.

Knut Hagen

St Olav

1:01:45

+25:21

14:21

20.

Jens Kjetil Mehammer

Gjest

1:02:26

+26:02

14:31

21.

Robert von Hirsch

Statkraft

1:03:00

+26:36

14:39

22.

Tor Arne Haugen

Gjest

1:04:05

+27:41

14:54

23.

Harald Oftedal

Equinor

1:04:39

+28:15

15:02

24.

Olav Kvittem

Sikt

1:05:51

+29:27

15:18

25.

Terje Kanstad

NTNU

1:08:51

+32:27

16:00

26.

Hilde Nestvold

Gjest

1:09:59

+33:35

16:16

27.

Anders Waage

St Olav

1:24:45

+48:21

19:42

28.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:26:25

+50:01

20:05

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

Gjest

31:27

+0:00

12:05

2.

Aksel Digre Søbstad

Gjest

32:22

+0:55

12:26

3.

Halvor Flatberg

NTNU

34:14

+2:47

13:10

4.

Åse Rita Ellingsen

Gjest

36:00

+4:33

13:50

5.

Arnulf Villmo

Gjest

36:09

+4:42

13:54

6.

Erlend Vågsholm

Gjest

36:32

+5:05

14:03

175

7.

Tor Gjermstad

Gjest

38:45

+7:18

14:54

8.

Martin Melhuus

Gjest

40:03

+8:36

15:24

9.

Eigil Sørli

Gjest

41:14

+9:47

15:51

10.

Leif Engen

Gjest

41:27

+10:00

15:56

11.

Egil Repvik

Gjest

41:33

+10:06

15:58

12.

Terje Hanssen

Politiet

44:57

+13:30

17:17

13.

Jan Erik Kofoed

NTNU

45:50

+14:23

17:37

14.

Finn Faye Knudsen

NTNU

51:27

+20:00

19:47

15.

Atle Mørk

NTNU

53:56

+22:29

20:44

16.

Kjell Atle Strande

Gjest

54:07

+22:40

20:48

17.

Marianne Houbiers

Equinor

56:20

+24:53

21:40

18.

Liv Venås

Gjest

57:15

+25:48

22:01

19.

Hanne Liodden

St Olav

1:07:18

+35:51

25:53

20.

Reidun Smaavik

Gjest

1:14:07

+42:40

28:30

21.

Kristin Krogh Arnesen

Gjest

1:15:28

+44:01

29:01

22.

Paul Forseth

Gjest

1:15:46

+44:19

29:08

23.

Marta Moksnes

NTNU

1:20:31

+49:04

30:58

DSQ

Svein Hove

Gjest

41:46

45

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

58:47

40


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 juni 2024, 20:37:09

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

64

Antall startet:

64