Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

BBIK Poengløp Brånaåsen 19. juni 2024

Klasse: A-Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Spangberg

Eltek BIL

45:58

+0:00

9:34

2.

Tore Hvideberg

Norkart

51:39

+5:41

10:45

3.

Pål Skogedal

Asker SK

53:08

+7:10

11:04

Arrangør

Helge Stenerud

Norautron

Klasse: A-Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Gunnerød

Røyken VGS

47:42

+0:00

12:13

2.

Thomas Konow

Å Energi

49:51

+2:09

12:46

3.

Per Jogeir Karsbakk

Konnerud IL

53:39

+5:57

13:45

4.

Jostein Haugholt

Eltek BIL

53:46

+6:04

13:47

5.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda o-lag

54:40

+6:58

14:01

6.

Reidar Stenseng

Lærerne

54:43

+7:01

14:01

7.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

56:13

+8:31

14:24

8.

Svein Ackenhausen

Å Energi

58:33

+10:51

15:00

9.

Nils Inge Brurberg

Sturla IF

58:38

+10:56

15:02

10.

Veslemøy Solberg

Røyskattlia

59:05

+11:23

15:08

11.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:00:46

+13:04

15:34

12.

Lars Baklid

TINE BIL

1:03:53

+16:11

16:22

13.

Håkon Hafnor

Eltek BIL

1:04:04

+16:22

16:25

14.

Petter Faugstad Johannessen

Rambøll BIL

1:10:27

+22:45

18:03

15.

Tom Gretteberg

Kommunen

1:20:14

+32:32

20:34

16.

Eli Hoset

Skautroll

1:47:16

+59:34

27:30

17.

Jostein Spangen Hoset

Skautroll

1:47:19

+59:37

27:31

DSQ

Kjetil Eriksen

Å Energi

13:41

117 105 120 103 102 121 101 122 123 115 100

DSQ

Inge Solberg

Rambøll BIL

1:25:07

115

Arrangør

Bent Wang Haflan

Skautroll

Klasse: A-Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda o-lag

55:13

+0:00

17:48

2.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

56:15

+1:02

18:08

3.

Per Hallerud

Jernbanen IL

57:34

+2:21

18:34

4.

Arild Trolsrud

Jernbanen IL

1:00:50

+5:37

19:37

5.

Jan Reidar Mikkelsen

Røyskattlia

1:02:31

+7:18

20:10

6.

Øystein Andersen

Røyskattlia

1:05:48

+10:35

21:13

7.

Rolf Lunde

Røyskattlia

1:08:12

+12:59

22:00

8.

Sølve Wang

Skautroll

1:09:42

+14:29

22:29

100

9.

Jon Halden

Rambøll BIL

1:11:02

+15:49

22:54

10.

Hans H. Haugerud

Rambøll BIL

1:14:07

+18:54

23:54

11.

Ragnar Langberg

Rambøll BIL

1:18:34

+23:21

25:20

12.

Arild Moen

Skautroll

1:26:54

+31:41

28:01

13.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:31:19

+36:06

29:27

14.

Øivind Tangen

Skautroll

1:33:08

+37:55

30:02

DSQ

Thor Wang

Skautroll

1:15:22

117

DSQ

Tormod Høimyr

Lærerne

1:28:06

122 123

Arrangør

Asle Wang

Skautroll

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Kjeldsen

Asplan Viak BIL

1:00:56

+0:00

17:55

2.

Berit Grosvold

Å Energi

1:02:57

+2:01

18:30

3.

Kjersti Fossum Olsen

Skautroll

1:04:13

+3:17

18:53

4.

Aud Kjemperud

Å Energi

1:05:12

+4:16

19:10

5.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

1:06:46

+5:50

19:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 juni 2024, 09:42:55

Arrangør:

BBIK Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46