Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Pokalkamp 4/24 18. juni 2024

Klasse: N1-åpen -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

27:20

+0:00

2.

Marius Kristiansen

Gneist, IL

28:03

+0:43

104

3.

Hermann Sletten Hansen

Gneist, IL

28:15

+0:55

4.

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

30:51

+3:31

5.

Hermine Arnesen

Fana IL

31:12

+3:52

6.

Alma Bargård Aarnes

Fana IL

39:27

+12:07

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haakon Elias Hopland Eknes

Fana IL

21:28

+0:00

2.

Frida Huglen

Fana IL

27:42

+6:14

3.

Adele Arnesen

Fana IL

27:52

+6:24

4.

Samuel Sævik Dyrhovden

Fana IL

29:53

+8:25

5.

Ola Hesvig Hjortås

TIF Viking

32:01

+10:33

6.

Matheo Henskens-Kinden

TIF Viking

34:51

+13:23

7.

Tobias Fester-Teigland

Askøy OL

36:36

+15:08

8.

Rex Magnus Bøe

Varegg Fleridrett

42:33

+21:05

9.

Johannes Bjørlo Danielsen

Askøy OL

42:36

+21:08

10.

Synva Helleve Haugland

Gneist, IL

45:45

+24:17

11.

Nora Fasting Bråten

Varegg Fleridrett

55:39

+34:11

11.

Rebekka Sofine Sævik Dyrhovden

Fana IL

55:39

+34:11

13.

Maria Sævik Dyrhovden

Fana IL

55:46

+34:18

65

14.

Luna Brevik

Fana IL

1:06:29

+45:01

15.

Lily Henrike Eikner

Fana IL

1:06:34

+45:06

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

42:34

+0:00

DSQ

Birthe Thorbjørnsen

Askøy OL

42:34

62 67

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peder Bjørlo Danielsen

Askøy OL

1:00:14

+0:00

2.

Ylva Opdal

Fana IL

1:35:55

+35:41

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Nielsen

Fana IL

31:51

+0:00

2.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

32:45

+0:54

3.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

33:43

+1:52

4.

Astrid Ormberg

Fana IL

45:13

+13:22

5.

Herdis Alvheim

Fana IL

48:42

+16:51

6.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

57:56

+26:05

7.

Marius Konrad Danielsen

Askøy OL

1:00:13

+28:22

8.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:10:34

+38:43

9.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:52:21

+1:20:30

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

32:41

+0:00

2.

Martine Hestetræet

Askøy OL

38:07

+5:26

3.

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

1:20:50

+48:09

53

4.

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

1:20:56

+48:15

5.

Elise Kjærgård

Gneist, IL

1:25:14

+52:33

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

32:42

+0:00

2.

Jonas Frugård Skorpen

TIF Viking

57:26

+24:44

3.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

59:42

+27:00

4.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

1:00:56

+28:14

5.

Egil Eugen Hopland Eknes

Fana IL

1:05:30

+32:48

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

37:28

+0:00

2.

Leo Zijerveld

IL Gular

41:08

+3:40

3.

Rune Stadsnes

IL Gular

45:14

+7:46

4.

Inger Søndervik

Varegg Fleridrett

49:55

+12:27

5.

Mai Helen Linga

IL Gular

53:16

+15:48

6.

Birgitte Torbjørnsen

IL Gular

56:01

+18:33

7.

Svein Anders Hopsdal

Os Orienteringsklubb

1:00:46

+23:18

8.

Karianne Alsaker

Årstad IL

1:01:51

+24:23

9.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

1:13:43

+36:15

10.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:23:18

+45:50

34

DSQ

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

50:46

45 48 51

DSQ

Amanda Norén

OL Gaula

50:48

42 45 48 51 57

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

38:56

+0:00

2.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

40:41

+1:45

3.

Solveig Aastveit Hellevang

TIF Viking

44:22

+5:26

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

48:38

+0:00

2.

Olav Rutledal

Fana IL

1:14:29

+25:51

3.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

1:37:16

+48:38

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

42:04

+0:00

2.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

42:41

+0:37

3.

Nora Seime Pettersen

Fana IL

46:08

+4:04

4.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

51:54

+9:50

5.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

54:31

+12:27

6.

Berit Hegdal

Bergens TF

57:11

+15:07

7.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

1:08:50

+26:46

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Basberg

Varegg Fleridrett

35:17

+0:00

2.

Atle Alvheim

Fana IL

41:57

+6:40

3.

Arne Halvorsen

Årstad IL

44:05

+8:48

4.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

46:42

+11:25

5.

Egil Karlsen

Askøy OL

49:45

+14:28

6.

Dagfinn Hole

Bergens TF

50:41

+15:24

7.

Matti Torgersen

Bergens TF

51:11

+15:54

8.

Erling Strand

Bergens TF

53:11

+17:54

9.

Per Egil Engan

Fana IL

55:07

+19:50

10.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

56:45

+21:28

11.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

57:25

+22:08

12.

Atle Jakobsen

Askøy OL

57:47

+22:30

13.

Ragnar Kayser

Fana IL

1:00:37

+25:20

14.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:08:07

+32:50

15.

Karl Johan Jebsen

Bergens TF

1:08:27

+33:10

16.

Lars Tveita

Fana IL

1:11:37

+36:20

17.

Øystein Pettersen

Fana IL

1:14:40

+39:23

18.

David Tjøswold

Bergens TF

1:23:09

+47:52

19.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:23:59

+48:42

41

DSQ

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

1:09:52

41

Klasse: AK-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Andersen

Fana IL

45:45

+0:00

2.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

49:09

+3:24

3.

Knut Utne

Fana IL

50:57

+5:12

4.

Odin Linga

IL Gular

1:04:55

+19:10

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

1:00:10

+0:00

2.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

1:01:08

+0:58

3.

Lenea Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

1:19:04

+18:54

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

40:08

+0:00

2.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

44:50

+4:42

3.

Håkon Sandøy

Fana IL

1:31:48

+51:40

DSQ

Emil Heksem

Fana IL

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

45:40

+0:00

2.

Idun Karlsøen Hekland

Fana IL

47:37

+1:57

3.

Karoline Strandenes

Fana IL

59:12

+13:32

4.

Maaike van Langen

Fana IL

1:00:25

+14:45

5.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

1:04:19

+18:39

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

52:30

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

53:36

+1:06

3.

Lise Christensen

TIF Viking

55:10

+2:40

4.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

1:05:51

+13:21

5.

Britt Karlsen

Askøy OL

1:08:05

+15:35

50

6.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

1:08:30

+16:00

DSQ

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

31 35 37 39 41 42 43 45 48 50 51 52 5...

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Hølleland

Fana IL

38:56

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

40:45

+1:49

3.

Helge Nysæter

Bergens TF

40:47

+1:51

4.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

42:48

+3:52

5.

Tore Svein Nese

Askøy OL

44:02

+5:06

6.

Jan Petter Hansen

IL Gular

46:19

+7:23

7.

Sigurd Eikner

Fana IL

46:37

+7:41

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

50:35

+11:39

9.

Arne Johannesen

IL Gular

51:42

+12:46

10.

Steinar Barmen

IL Gular

51:53

+12:57

11.

Magne Tjelmeland

IL Gular

52:38

+13:42

12.

Svein Linga

IL Gular

53:53

+14:57

13.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

58:00

+19:04

14.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

59:05

+20:09

15.

Hans-J Alsaker

Årstad IL

1:00:32

+21:36

16.

Jan Steineger

Gneist, IL

1:01:14

+22:18

17.

Håkon Mogstad

Fana IL

1:03:26

+24:30

18.

Roger Birkeland

Fossum IF

1:10:49

+31:53

DSQ

Ketil Døskeland

Fana IL

53:41

52

DSQ

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

57:45

42 43 48 50 51 52 54 56 57

Klasse: AL-åpen 14-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Bråten

Varegg Fleridrett

49:38

+0:00

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

53:15

+0:00

2.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

59:38

+6:23

3.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

1:00:17

+7:02

53

4.

Raphaelle Bouchitte

Convergence

1:44:24

+51:09

5.

Birte Nordeide

Gneist, IL

2:04:34

+1:11:19

48

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

38:32

+0:00

2.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

38:43

+0:11

3.

Andreas Dale

Bergens TF

39:34

+1:02

4.

Ruben Dyrhovden

Samnanger IL

44:16

+5:44

5.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

46:34

+8:02

6.

Jørgen Rokne Dahle

NTNUI

47:35

+9:03

7.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

50:17

+11:45

8.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

50:59

+12:27

8.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

50:59

+12:27

10.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

51:24

+12:52

11.

Andreas Nysæter

Bergens TF

51:26

+12:54

12.

Trond Døskeland

Fana IL

55:29

+16:57

13.

Geir Heksem

Fana IL

55:39

+17:07

14.

Bård Hekland

IL Gular

56:52

+18:20

15.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

59:42

+21:10

16.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

1:04:35

+26:03

17.

Bjørge Solli

Askøy OL

1:07:44

+29:12

18.

Lars Olav Nordeide Tolo

Gneist, IL

1:09:01

+30:29

19.

Steinar Moen

IL Gular

1:25:10

+46:38

20.

Alen Vodopijevec

Bergens TF

1:27:02

+48:30

DSQ

Arthur Raynaud

Convergence

1:09:38

54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2024, 19:47:57

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

159

Antall startet:

159