Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering Trondheim 2024Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10. Skjøla 18. juni 2024

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann Helen Kjøde

Trondheim kommune

40:11

+0:00

36:31

DSQ

Ingeborg Halgunset

Voith

2:17:08

121

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Trondheim Kommune

51:26

+0:00

21:25

Klasse: D 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Hoem

EY

52:52

+0:00

12:53

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

1:05:27

+0:00

11:28

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sol Haugen

Telenor B.I.L. Trondheim

1:22:57

+0:00

34:33

Klasse: D 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:05:16

+0:00

15:55

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Berge Mjølhus

Gjest

38:22

+0:00

15:59

2.

Hilde Sande Borch

Kartverket

1:07:43

+29:21

28:12

Klasse: D 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Sandquist

SINTEF Energi

1:39:41

+0:00

24:18

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

NAtura

36:27

+0:00

15:11

2.

Siw Sellæg

Trondheim kommune

39:12

+2:45

16:20

Klasse: D 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult BIL

46:56

+0:00

11:26

2.

Tone Almås

Eget

50:22

+3:26

12:17

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:01:43

+14:47

15:03

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

41:39

+0:00

17:21

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

44:45

+3:06

18:38

3.

Trine Sunnset

Eget

59:10

+17:31

24:39

Klasse: D 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

53:50

+0:00

13:07

2.

Nina Liabakk

NTNU

1:04:01

+10:11

15:36

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:11:48

+17:58

17:30

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:20:59

+27:09

19:45

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:25:12

+31:22

20:46

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Midtun

Jernbanen

44:13

+0:00

18:25

2.

Vigdis Heimly

NTNU

1:02:00

+17:47

25:50

3.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:02:11

+17:58

25:54

4.

Bodil Monsen

SINTEF

1:35:12

+50:59

39:40

Klasse: D 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Barstad

NTNU

1:15:11

+0:00

18:20

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

SINTEF

46:58

+0:00

19:34

2.

Berit Grande

Sikt

50:41

+3:43

21:07

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

1:23:52

36 31 118 38

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:05:38

+0:00

27:20

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

NTNUI

47:40

+0:00

11:37

2.

Andreas Nystuen

EY

49:45

+2:05

12:08

3.

Kristoffer Tvinnereim

Trondheim kommune

54:14

+6:34

13:13

4.

Andreas Nesdal

Asplan Viak

1:22:44

+35:04

20:10

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Eget

44:01

+0:00

7:43

2.

Samuel Schiess

Norkart

53:41

+9:40

9:25

3.

Sigmund Mestad

Norkart

57:50

+13:49

10:08

4.

Magnus Kyrkjebø Vinnes

SINTEF Energi

1:00:36

+16:35

10:37

5.

Marius Staff

EY

1:01:16

+17:15

10:44

6.

Sondre Westad

Voith Hydro

1:21:54

+37:53

14:22

DSQ

Jan Kondula

Gjest

1:07:12

35 69 58 36 31 118

DSQ

Markus Træen

Backe

1:38:34

69

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

JEns Erling Iversen

Voith Hydro

1:37:11

+0:00

17:02

Arrangør

Eirik Munkeby

Skanska Aktiv

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

1:05:52

57 118

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

53:22

+0:00

9:21

2.

Gustav Ruø

Eget

1:00:31

+7:09

10:37

3.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:54:13

+1:00:51

20:02

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

46:31

+0:00

11:20

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

50:51

+4:20

12:24

3.

Bjarne Farbu

Trøndertaxi

51:24

+4:53

12:32

4.

Terje Aunvik

Telenor

1:07:09

+20:38

16:22

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Berger

Granåsen Legesenter

45:42

+0:00

8:01

DSQ

Eivind Sjøgren Olsen

Nordic Semiconductor

30:54

35 69 58 36 31 118 38 175

Brutt

Bård Nonstad

Statens vegvesen

19:55

35 69 58 36 31 118 38 175

Brutt

Erik Jonsson Seither

SINTEF Energi

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Berge Mjølhus

Trondheim kommune

45:41

+0:00

11:08

2.

Kurt Amundsen

Avinor

53:33

+7:52

13:03

3.

Øyvind Kvennås

Norsk Helsenett

55:10

+9:29

13:27

4.

Knut Morten Vangen

BIL Natura

55:25

+9:44

13:30

5.

Morten Løberg

Statens vegvesen

57:29

+11:48

14:01

6.

Odd Magne Reitan

Microchip

1:00:30

+14:49

14:45

7.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:16:25

+30:44

18:38

8.

Paul Erik Horvath

BVS

1:22:47

+37:06

20:11

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Bane NOR

53:52

+0:00

9:27

2.

Tomas Henrikson

ARM

58:27

+4:35

10:15

3.

Truls Ryum

NTNU

1:04:58

+11:06

11:23

4.

Jardar Langhorn Lohne

Sleipner

1:19:39

+25:47

13:58

Klasse: H 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Malvik kommune

41:05

+0:00

17:07

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Hage

Eget

49:13

+0:00

12:00

2.

Øystein Wiggen

Intrum

53:52

+4:39

13:08

3.

Øyvind Bremeraunet Schelderup

St. Olavs Hospital

55:20

+6:07

13:29

4.

Rune Krogh

Tensio

1:05:19

+16:06

15:55

DSQ

Kristian Fjelltun

Statens vegvesen

31:59

51 117 69 96 58 36 31 118 38 175

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

PwC

57:03

+0:00

10:00

2.

Bård Smestad

Asolvi

57:16

+0:13

10:02

3.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:12:00

+14:57

12:37

Klasse: H 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Gunnar Jensås

BIL Natura

1:19:31

+0:00

33:07

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

50:24

+0:00

12:17

2.

Øystein Nytrø

NTNU

1:00:13

+9:49

14:41

3.

Bobo Nordahl

NGU

1:02:20

+11:56

15:12

4.

Knut Hagen

St Olavs Hospital

1:05:26

+15:02

15:57

5.

John Lerli

Trønderbladet

1:06:30

+16:06

16:13

Arrangør

Per Magne Gjersvold

Skanska Aktiv

Arrangør

Håvard Eidnes

SIKT

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

NGU

54:17

+0:00

9:31

2.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

59:13

+4:56

10:23

3.

Per Einar Pedersli

Statens Vegvesen

1:16:36

+22:19

13:26

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Johansen

Tensio

1:00:52

+0:00

25:21

Klasse: H 65-69 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

PwC

50:52

+0:00

12:24

2.

Kjell Maroni

FHF

51:15

+0:23

12:30

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

54:20

+3:28

13:15

4.

Erik Horghagen

BDO AS

58:24

+7:32

14:14

5.

Helge Eriksen

Eget

1:01:45

+10:53

15:03

6.

Olav Kvittem

Sikt

1:10:59

+20:07

17:18

Brutt

Inge Nørstebø

Skanska Aktiv

Arrangør

Svein Nassvik

Skanska Aktiv

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Knudsen

Gerhard Schøning

56:52

+0:00

23:41

DSQ

Atle Mjøsund

Sparebank 1 SMN

1:09:59

51 36 31 118 38

Klasse: H 70-74 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

1:00:36

+0:00

14:46

2.

Arnulf Villmo

Eget

1:03:47

+3:11

15:33

3.

Even Hofstad

DNB Sport

1:10:44

+10:08

17:15

4.

Rolf Bye

Trondheim kommune

1:21:18

+20:42

19:49

5.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

1:30:51

+30:15

22:09

DSQ

Klaus Livik

Volue

1:09:21

57

Arrangør

Trond Damås

Skanska Aktiv

Arrangør

Viggo Schei

Skanska Aktiv

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Repvik

NETTseksjonering

43:26

+0:00

18:05

2.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

45:58

+2:32

19:09

3.

Kåre Onsøyen

Tensio

46:18

+2:52

19:17

4.

Edgar Furuholt

Eget

49:23

+5:57

20:34

5.

Atle Mørk

NTNU

1:11:36

+28:10

29:50

6.

Svein Hove

Trøndelag Fylkeskommune

1:38:55

+55:29

41:12

Klasse: H 75-79 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

eget

56:27

+0:00

13:46

2.

Ole Lutro

NGU

59:13

+2:46

14:26

3.

Jon Arne Klemetsaune

Vegvesenet

1:02:53

+6:26

15:20

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:02:57

+6:30

15:21

5.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

1:04:35

+8:08

15:45

6.

Terje Hanssen

Politiet

1:10:53

+14:26

17:17

DSQ

Torgeir Iversen

Tietoevry

1:34:13

117 69 96 58 36 31 118 38

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

45:01

+0:00

18:45

2.

Martin Melhuus

Veritas

46:20

+1:19

19:18

3.

Odd Musum

Rambøll

57:11

+12:10

23:49

4.

Kjell Atle Strande

Eget

57:43

+12:42

24:02

5.

Leif Engen

Eget

59:35

+14:34

24:49

6.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:05:28

+20:27

27:16

Klasse: H 80-84 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:04:16

+0:00

15:40

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:15:07

+10:51

18:19

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

43:32

+0:00

18:08

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

46:15

+2:43

19:16

DSQ

Arnfinn Langeland

NTNU

30:20

36 31 118 38 175

Klasse: H 90-99 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim kommune

1:26:23

+0:00

35:59

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Carlsen

Gjest

1:07:50

+0:00

16:32

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Gjest

47:33

+0:00

8:20


Sist oppdatert:

19 juni 2024, 11:50:48

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

136

Antall startet:

136