Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 18. juni 2024

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anni Tanner

SK Pohjantähti

22:11

+0:00

2.

Astrid Hellerud

Nydalens SK

38:40

+16:29

3.

Kristin Kolbenstvedt Elvestuen

IL Koll

38:41

+16:30

4.

Anna Grenborgen

IL Koll

45:43

+23:32

5.

Heddy Sagberg

IL Koll

52:24

+30:13

6.

Hedda Robøle Løberg

IL Koll

54:48

+32:37

DNS

Elisabeth Lysen Riegels

Heming Orientering

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Solberg

Heming Orientering

36:27

+0:00

2.

Herman Kolderup

Klubbløs

41:14

+4:47

3.

Thomas Melgård

Heming Orientering

45:47

+9:20

4.

Jonas gran-jansen

Heming Orientering

51:20

+14:53

Brutt

Gustav Stenseth

IL Koll

74 73 83 132 94 191 96 130 90

DNS

Rasmus Haugen-Jordheim

IL Koll

Klasse: D13-14 (2,5km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Koren

Nydalens SK

52:31

+0:00

2.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

1:10:05

+17:34

3.

Sunniva Marie North

Try

1:28:10

+35:39

4.

Lisa Solheim

Try

1:28:11

+35:40

Klasse: H13-14 (2,5km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludvig Ludvigsen

IL Koll

40:39

+0:00

2.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

47:19

+6:40

3.

Ola Bråten Berge

IL Koll

49:15

+8:36

4.

olai Funderud Dahle

IL Koll

1:03:15

+22:36

Klasse: D15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Betty Grenborgen

IL Koll

1:28:22

+0:00

Klasse: H15-16 (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonathan Fodstad

IL Koll

38:28

+0:00

140

2.

Bastian Hagen-Boldingh

IL Koll

49:48

+11:20

Klasse: Herrer 17- (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

34:09

+0:00

2.

Thomas Jakobsen

Sørbråten IL

37:31

+3:22

3.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

37:53

+3:44

92

4.

Eivind Landmark Tandrevold

38:11

+4:02

5.

Tobias Tronbøl Lium

Bækkelagets SK

39:15

+5:06

92

6.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

42:22

+8:13

7.

Anders Rønning

Vingelen

48:09

+14:00

8.

Frank Åge Kippernes

IL Koll

52:45

+18:36

92

9.

Christian Fossen

56:39

+22:30

10.

Greger Svenn

Nordberg basketklubb

57:43

+23:34

11.

Kristoffer Jordheim

IL Koll

58:22

+24:13

12.

Thomas Kjeldsberg

Nordberg basketklubb

1:00:39

+26:30

13.

Kalle Knutsson

Trollhättans SOK

1:03:01

+28:52

14.

Filip Engebretsen

Koll

1:05:18

+31:09

15.

Lars Gjesvik

Nordberg basketklubb

1:14:00

+39:51

76 140

16.

Karl Rikard Løvhaug

IL Koll

1:31:35

+57:26

92

DSQ

Jan Tore Ludvigsen

IL Koll

23:32

85 87 88 140 130 90

Klasse: Herrer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Owren Valmot

IL Koll

29:23

+0:00

2.

Knut Anders Løken

IL Koll

35:59

+6:36

3.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

42:26

+13:03

4.

Knud Bjørne-Larsen

42:56

+13:33

5.

Claus Frimann Clasen

44:12

+14:49

6.

Trond Kildal

Heming Orientering

1:18:57

+49:34

7.

Paul Solheim

Try

9:34:34

+9:05:11

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

3:29

74 75 76 77 81 82 84 83 82 94 95 96 13...

DNS

Bo Bratsberg

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tor Haagen Grenborgen

IL Koll

Anniken Amlie Weltzien

Heming Orientering

Henriette Amlie Weltzien

Heming Orientering

Einar Hattestad Kristensen

Heming Orientering

Helene Skomedal

IL Koll

Ida Aki Holmgaard Andersen

IL Koll

Lerke Reiersen

IL Koll

Kari Ueland Øen

IL Koll

191

Kimmi Steinbru Nutter

IL Koll

192

Elise Kvikne Silgjerd

IL Koll

192

Edvard Beer Prydz

Heming Orientering

Gjertrud Fagereng

IL Koll

Ella Kallum

Koll

Emma Tanner

SK Pohjantähti

Sigurd Samuelsen

Koll

Ingrid Samuelsen

Koll

192

Iida Tanner

SK Pohjantähti

Ella Maria Hausken Sjöqvist

IL Koll

Ukjent. Deg? Send mail.

Klasse: Veteran 70+ (2,5km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

49:53

+0:00

2.

Rune Hultgreen

IL GeoForm

55:59

+6:06

Klasse: Damer 17- (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Hjortland

Larvik OK

50:13

+0:00

2.

Tarja Tanner

SK Pohjantähti

54:26

+4:13

3.

Clara Berlin

Trollhättans SOK

1:09:20

+19:07

4.

Aurora Opheim Sauar

IL Koll

1:27:24

+37:11

Klasse: Damer åpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Kolbenstvedt

IL Koll

38:26

+0:00

83 82

2.

Nina Standal Opsahl

IL GeoForm

45:13

+6:47

3.

Anna Rygh

Heming Orientering

47:44

+9:18

4.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

49:26

+11:00

5.

Aleidis Løken

Heming Orientering

50:41

+12:15

6.

Ida Elise Kunzendorf

54:38

+16:12

7.

Astrid Helgeland

54:41

+16:15

8.

Amalie Haugland

54:46

+16:20

9.

Anna Sexe

IL Koll

1:07:57

+29:31

10.

Vilde Tønnessen

Klubbløs

1:16:24

+37:58

11.

Monica Andersen

Oslostudentenes IK

1:16:33

+38:07

DSQ

Gisela Sundelin Rørvik

Heming Orientering

39:16

84 83 82

Brutt

Stina Juhlin

1:46:05

95 96 130

Brutt

Anne Ragnhild Kjus Skomedal

IL Koll

Klasse: Superveteran 80+ (2,5km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

55:57

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

57:17

+1:20

3.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:05:49

+9:52

Brutt

Anne-Britt Nilsen

IL Koll

57:32

81 82 84 83 82 94 95 96 130

Brutt

Bjørn Egner

Heming Orientering

59:30

95 96 130 90

Klasse: Trail herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter August Slagsvold

IL Koll

55:44

+0:00

Klasse: Trail damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sunniva Linnea Norberg

IL Koll

51:05

+0:00

2.

Anna Sexe

IL Koll

9:59:54

+9:08:49

Klasse: n/c åpen 13+

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

Privat

26:37

+0:00

2.

Rune Holmgaard Andersen

IL Koll

27:19

+0:42

3.

Ole bøgh

29:46

+3:09

130

4.

Elise Hilland

IL Koll

35:03

+8:26

5.

Andrea Marie Festøy

45:59

+19:22

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: Damer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Hausken Sjöqvist

IL Koll

45:11

+0:00

2.

Cathrine Sandvik

Norges Bank BIL

53:56

+8:45

3.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

58:36

+13:25

4.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:19:52

+34:41

140

DNS

Lena Hammer

Vestre Akers SK

Klasse: Herrer 50+ (4km)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

40:37

+0:00

87 88 92 130 90

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

41:02

+0:25

3.

Petter Halvorsen

Nydalen SK

44:48

+4:11

4.

Guttorm Egge

IL GeoForm

49:26

+8:49

5.

Per Kristian Stenshorne

Nydalens SK

56:01

+15:24

6.

Øystein Flenning

Årvoll IL

58:16

+17:39

7.

Harald Østgaard Lund

IL GeoForm

1:01:42

+21:05

8.

Helge Standal

IL Koll

1:03:41

+23:04

9.

Per Osen

Equinor BIL - Oslo

1:14:12

+33:35

10.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:21:11

+40:34

11.

Bjørn Hofstad

Vestre Akers SK

2:36:24

+1:55:47

12.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

16:41:09

+16:00:32

DNS

Uno Hanslien

DNS

Ole Kristian Kristensen

Fossum IF


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2024, 20:34:16

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

122

Antall startet:

115