Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap 2024 19. juni 2024

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Gjerdrum OL

56:26

+0:00

11:25

2.

Oline Slåstad

Ullensaker OL

57:34

+1:08

11:39

3.

Tiril Bråten

Ullensaker OL

58:21

+1:55

11:48

4.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:00:57

+4:31

12:20

5.

Eline Andersen

Gjerdrum OL

1:02:43

+6:17

12:41

6.

Anne Larsson Hovind

Ullensaker OL

1:03:38

+7:12

12:52

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Bråten

Ullensaker OL

32:22

+0:00

6:33

2.

Øistein Næss

Gjerdrum OL

42:16

+9:54

8:33

3.

Stein Arne Alnes

Frogner IL

43:53

+11:31

8:52

4.

Knut Gjertsen

Ullensaker OL

46:06

+13:44

9:19

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

47:57

+15:35

9:42

6.

Anders Horvei

Frogner IL

48:12

+15:50

9:45

7.

Simen Elvhaug

Gjerdrum OL

53:14

+20:52

10:46

8.

Fredrik Larsen

Eidsvoll OL

53:19

+20:57

10:47

9.

Eivind Næve

Leik

53:41

+21:19

10:52

10.

Robin Larsson Hovind

Ullensaker OL

54:42

+22:20

11:04

11.

Dag Økern

Frogner IL

55:21

+22:59

11:12

12.

Alvin Andersen

Eidsvoll OL

1:02:12

+29:50

12:35

13.

Geir Elvhaug

Gjerdrum OL

1:14:37

+42:15

15:06

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Soma Slåstad

Ullensaker OL

56:34

+0:00

16:18

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Taraldrud

Nes OL

44:07

+0:00

12:42

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

37:25

+0:00

10:46

2.

Tor Strand

Eidsvoll OL

40:24

+2:59

11:38

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

41:23

+3:58

11:55

4.

Knut Engen

Nes OL

42:52

+5:27

12:21

5.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

43:25

+6:00

12:30

6.

Pål Kogstad Næss

Gjerdrum OL

57:15

+19:50

16:29

7.

Jan Sveen

Ullensaker OL

1:01:31

+24:06

17:43

Klasse: Åpen A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Kvaal

Eidsvoll OL

54:15

+0:00

15:38

2.

Aimar Stakvik

Gjerdrum OL

1:01:01

+6:46

17:35

165

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Finstad

Nes OL

56:26

+0:00

18:44

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Kvaal

Eidsvoll OL

42:19

+0:00

14:03

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Lysaker

Fana IL

47:21

+0:00

15:43

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Engen

Nes OL

40:16

+0:00

13:22

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Kjelgum

Ullensaker OL

40:35

+0:00

13:28

2.

Christopher G. Høe

Ullensaker OL

42:24

+1:49

14:05

3.

Odd Sletten

Ullensaker OL

45:40

+5:05

15:10

4.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

50:30

+9:55

16:46

32 33 35 84 40 165 81

5.

Tina Økern

Frogner OL

54:59

+14:24

18:16

6.

Ida Løvgren

Ullensaker OL

1:12:57

+32:22

24:14

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tyri Lysaker Stakvik

Gjerdrum OL

52:24

+0:00

18:59

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Storm Lysaker Stakvik

Gjerdrum OL

1:11:06

+0:00

25:45

2.

Birk Kjelgum

Ullensaker OL

1:11:09

+0:03

25:46

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Andersen

Eidsvoll OL

41:18

+0:00

14:57

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

49:42

+8:24

18:00

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

51:09

+0:00

18:31

2.

Silje Enge Lildholdt

Gjerdrum OL

52:45

+1:36

19:06

3.

Anne Grete Austad

Ullensaker OL

55:26

+4:17

20:05

4.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:10:55

+19:46

25:41

81

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Saga Kjelgum

Ullensaker OL

29:14

+0:00

11:41

39 85 88 81

2.

Ingrid Larsson Hovind

Ullensaker OL

41:40

+12:26

16:40

39 85 88 81

3.

Ella Larsson Hovind

Ullensaker OL

42:05

+12:51

16:50

39 85 88 81

4.

Mia Kvidal

Leik

46:32

+17:18

18:36

5.

Ingrid Olivia Kvarme

Nes OL

57:50

+28:36

23:08

6.

Henny Gulbrandsen

Nes OL

58:02

+28:48

23:12

7.

Jens Nyerød

Nes OL

58:19

+29:05

23:19

8.

Vilja Finstad

Nes OL

1:01:42

+32:28

24:40

9.

Lisa Byfuglien Svenke

Gjerdrum OL

1:02:26

+33:12

24:58

10.

Georg Sætre Elgvin

Ullensaker OL

1:03:34

+34:20

25:25

11.

Edvin Slåstad

Ullensaker OL

1:09:18

+40:04

27:43

Klasse: N Trim

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Rapp

Gjerdrum OL

32:48

+0:00

13:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2024, 21:08:33

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61