Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OG karusellen 2024OG karusellen lagkonkurranse 2024Dataeksport
Brikkesys.no

OG Karusell 19. juni 2024

Klasse: Ny

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ola Bjørklimark Ranum

Klæbu IL

40:39

Oliver Granberg Blomlie

Klæbu IL

40:30

Bjørg Krogness

Leik IL

36:12

Sofie Blomlie Granberg

Klæbu IL

45:18

Bjørn Nikolai Letnes

Klæbu IL

34:05

John Hjelseng

Klæbu IL

33:03

Viljar Aasen

IL LEIK

35:13

56

Kaytlinn Aasen

IL Leik

35:25

Sonny Aasen

IL LEIK

35:13

88

Thea Jensen Bjørklimark

Klæbu IL

34:52

Brage Kanestrøm

Orkanger IL

32:00

84 88 83 85 90 63

Vegard Myrlund

Klæbu IL

41:50

Synne Bjøklimark

Klæbu IL

41:00

84 88 83 85 90 63 55

Mali Smith Bøe

Klæbu IL

41:13

Emil Myrlund

Klæbu IL

51:03

Ellinor Bøe Smith

Klæbu IL

51:40

84

Oda Bjørklimark

Klæbu IL

40:53

Håkon Jensen Bjørklimark

Klæbu IL

34:52

Lisa Jensen Børmark

Klæbu IL

34:52

Klasse: GUL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Åsegg Nikolaisen

Melhus IL

35:00

+0:00

2.

Heidi Flå

Orkanger IL

40:33

+5:33

3.

Asbjørn Bjerkenås

Leik IL

45:20

+10:20

4.

Martin Melhuus

Melhus IL

45:42

+10:42

5.

Kjell Sølberg

Leik IL

51:10

+16:10

6.

Marcel Lanckmans

Gaula IL

1:19:19

+44:19

DSQ

Erlend Saltbones Leiren

Melhus IL

35:26

67 82 59

DSQ

Edvart Bagøien

Melhus IL

1:43:20

67 82 91 65 33

Klasse: HVIT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallgeir Øian

Gaula IL

38:40

+0:00

2.

Anne Kari Stubsjåen

Leik IL

38:53

+0:13

3.

Mari Kanestrøm

Orkanger IL

40:07

+1:27

4.

Rolf Wærnes

Orkanger IL

42:09

+3:29

5.

Svein Olav Åmot

Leik IL

42:52

+4:12

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

45:12

+6:32

7.

Inger Høgsteggen Bakken

Leik IL

48:07

+9:27

8.

Sigmund Fredriksen

Leik IL

49:29

+10:49

9.

Joar A Krognes

Leik IL

53:22

+14:42

10.

Mai Iren Almås

Leik IL

53:46

+15:06

11.

Oddbjørn Syrstad

Leik IL

54:11

+15:31

12.

Kristin Lerli

Melhus IL

1:03:37

+24:57

13.

Eivind Bakk

Melhus IL

1:09:52

+31:12

Klasse: GRØNN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

41:38

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

44:35

+2:57

3.

Hege S Melhuus

Melhus IL

48:47

+7:09

4.

Erik foss

Leik IL

53:16

+11:38

5.

Ole Gunnar Sølberg

Leik IL

54:02

+12:24

6.

Jan Egil Tillereggen

Klæbu IL

54:07

+12:29

7.

Ingrid Bjørklimark

Klæbu IL

1:01:17

+19:39

8.

John Lerli

Melhus IL

1:05:44

+24:06

9.

Ole Blækkan

Leik IL

1:10:55

+29:17

DSQ

Kjersti Bøe

Klæbu IL

43:45

40

Klasse: RØD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

Melhus IL

50:36

+0:00

2.

Tore Kanestrøm

Orkanger IL

51:27

+0:51

3.

Kay Ove Bjerkenås

Leik IL

59:42

+9:06

4.

Frank Egil Holm

Melhus IL

1:02:58

+12:22

DSQ

Jan Hage

Leik IL

1:10:37

42

Klasse: BLÅ

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Leik IL

52:53

+0:00

2.

Stefan Preisig

Melhus IL

57:19

+4:26

3.

Runar Krognes

Leik IL

1:04:41

+11:48

4.

Håkon Holmli

Klæbu IL

1:08:20

+15:27

5.

Gisle Berg

Leik IL

1:19:31

+26:38

DSQ

Fredrik Blomlie

Klæbu IL

20:53

43 35 32 39 37 58 42 57 45 41 34 40 9...

Klasse: GUL TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Malin Sundet

Leik IL

54:53

67 82 59 91 65 33 40

Klasse: HVIT TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Bakken

Leik IL

46:09

+0:00

Klasse: RØD GJEST

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Clausen

Freidig

1:11:52

+0:00

Klasse: GRØNN TRIM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dan Ørjan Bjerkenås

Leik IL

57:01

+0:00

Klasse: Hvit Gjest

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Majliss Rønning

Nidarøst OK

1:10:51

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2024, 22:25:53

Arrangør:

OG karusellen

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66