Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

O-karusell 4 / VM Lang 19. juni 2024

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

34:56

Alfred Hestegrei Høknes

Verdal OK

35:00

Didrik Bjørk

Verdal OK

34:59

Asbjørn Sikkeland Hegstad

Verdal OK

23:27

Ida Stavran

Inderøy il

39:14

Lars Stavran

Inderøy il

39:19

Ivar Petersen

Inderøy IL

48:07

Ingolf Zeiner Petersen

Inderøy IL

48:07

Jonah Hvesser

Verdal OK

41:22

249

Klasse: C 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Didrik Bjørk

Verdal OK

32:36

+0:00

2.

Sverre Berfjord

Inderøy il

34:13

+1:37

3.

Theodor H. Høknes

Verdal OK

35:52

+3:16

4.

Habi Mujawiz

Verdal OK

35:54

+3:18

5.

Line Stallvik

Klubbløs

37:20

+4:44

Klasse: B 3,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

31:09

+0:00

2.

Arne Okkenhaug

Verdal OK

38:20

+7:11

3.

Johanne Gudding Barli

Verdal OK

38:28

+7:19

101 119 105

4.

Per Morten Kvam

Inderøy il

47:45

+16:36

5.

Elin Sikkeland Hegstad

Verdal OK

49:16

+18:07

6.

Edvin Sivertsen

Verdal OK

52:44

+21:35

7.

Marius Enes

Verdal OK

54:33

+23:24

8.

Morten Hvesser

Verdal OK

54:44

+23:35

9.

Johannes Gudding

Verdal OK

55:06

+23:57

10.

Terje Hofstad

Verdal OK

56:40

+25:31

11.

Vegard Stavran

Inderøy il

57:11

+26:02

101 119 105 122 102 106 121 249

12.

Martine Nubdal Frøseth

Verdal OK

57:29

+26:20

13.

Steinar Kvam

Inderøy il

58:16

+27:07

14.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

58:38

+27:29

15.

John Kvaal

Verdal OK

1:02:36

+31:27

249

16.

Ingrid Gudding

Verdal OK

1:08:34

+37:25

17.

Iver Norum Halset

Inderøy il

1:13:58

+42:49

18.

Knut Sivert Halset

Inderøy il

1:14:04

+42:55

19.

Trond Sturla Rånes

Verdal OK

1:34:20

+1:03:11

20.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

1:39:00

+1:07:51

Brutt

Erik Rånes

Verdal OK

101 119 105 122 102 106 121 115 100 249

Brutt

Asbjørn Berg

Inderøy il

1:22:54

Brutt

Heidi Rånes

Verdal OK

2:19:22

122 102 106 121 115 100

Klasse: A 5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

1:05:12

+0:00

2.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

1:09:26

+4:14

3.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

1:18:24

+13:12

4.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

1:23:13

+18:01

5.

Inge Hafstad

Verdal OK

1:46:29

+41:17

Klasse: A 7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anton Bjartnes

Verdal OK

1:04:14

+0:00

2.

Filip Mitchell Iversen

Frol IL

1:10:51

+6:37

3.

Jon Sivertsen

Helgådal IL

1:13:22

+9:08

4.

Rune Gudding

Verdal OK

1:15:54

+11:40

5.

Petter Berfjord

Inderøy il

1:21:58

+17:44

Klasse: Trim 3,5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Grande Gudding

Verdal ok

54:12

Ida Årstadvold

Verdal OK

1:12:47


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2024, 20:54:23

Arrangør:

Verdal OK

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49