Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Veritas åpent sommerløp nr 1 - OSI/Geoform Rankingløp nr. 8 26. juni 2024

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Watterdal

PRIVAT

48:31

+0:00

2.

Espen Beer Prydz

HEMING Orientering

49:26

+0:55

3.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

49:48

+1:17

4.

Mikael Olausson

OSI

50:58

+2:27

5.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

52:01

+3:30

6.

Kristoffer Nesland

NTNUI

55:17

+6:46

7.

Skage Grønneberg

Heming

58:46

+10:15

8.

Trond Lund

Tyrving IL

59:44

+11:13

9.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:00:56

+12:25

10.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:01:13

+12:42

11.

Martin McAdam

PharmaQ BIL

1:03:16

+14:45

12.

Rolv Anders Systad

LYN SKI

1:05:02

+16:31

13.

Øyvind Haugland

Lillomarka OL

1:05:05

+16:34

14.

Stein H Hagen

Fossum IF

1:05:43

+17:12

15.

Lars Karelius Noer

NRK

1:06:06

+17:35

16.

Gjermund Gravir

Veritas BIL

1:06:32

+18:01

17.

Johan SVEDBERG

Heming

1:07:23

+18:52

18.

Eskil Dahlen

Telenor BIL

1:08:06

+19:35

19.

Frank Åge Kippernes

GEOFORM

1:09:41

+21:10

20.

Øivind Due Trier

OSI

1:11:37

+23:06

21.

Hans Jevanord

Fossum IF

1:12:39

+24:08

22.

Ida Monsen

Nydalens SK

1:13:05

+24:34

23.

Kjetil Espedal

Nydalen Skiklub

1:15:50

+27:19

24.

Harald Iwe

GEOFORM

1:16:20

+27:49

25.

Cathrine Sandvik

NORGES BANK BIL

1:17:38

+29:07

26.

Nils Bergan

Nydalens SK

1:18:21

+29:50

27.

Hallvard Koren

OK Moss

1:18:36

+30:05

28.

Are Fagerhaug

GEOFORM

1:18:58

+30:27

29.

Brita Sauar

Koll IL

1:20:15

+31:44

30.

Jens Waage

ÅRVOLL IL

1:20:38

+32:07

31.

Zoltan Horvath

Veritas BIL

1:28:42

+40:11

32.

Anders Kløvstad

Nydalen Skiklubb

1:30:37

+42:06

33.

Andreas Barstad

ÅRVOLL

1:34:52

+46:21

34.

Lars Christensen

Veritas BIL

1:38:48

+50:17

DSQ

Christian Vogelsang

Nydalens Skiklub

28:13

75 76 79 109 78 111 112 113 114 115 116 117

DSQ

Knut Onsager

GEOFORM

39:14

109 78 111 112 113 115 116 117 150

DSQ

Lars Onstad

OOC

1:11:12

112 113

DSQ

Per Christian Stenshorne

Nydalen Skiklubb

1:12:07

79

DSQ

Stig Heir

Asker Skiklubb

1:14:49

117

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommaso Scalet

HEMING Orientering

32:53

+0:00

2.

Anders Storbråten

Bækkelagets SK

36:08

+3:15

3.

Ståle Sønsterudbråten

Liilomarka OL

41:24

+8:31

4.

Anders Puntervold Hammer

Fossum IF

43:12

+10:19

5.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

45:56

+13:03

6.

Rune Berge

Tyrving IL

46:19

+13:26

7.

Emma Larsson

NTNUI

47:22

+14:29

8.

Markus Kongsberg

Tyrving IL

47:52

+14:59

9.

Martin Granly

SIEMENS

48:14

+15:21

10.

Helge Standal

Koll IL

49:25

+16:32

11.

Eskil Aasmul

IL GEOFORM

51:36

+18:43

12.

Jon Solsrud

Nydalens Skiklub

52:11

+19:18

13.

Tone Sundtjønn

Lillomarka OL

52:55

+20:02

14.

Per Stiansen

Nydalen

54:21

+21:28

15.

Bjørn-Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

54:40

+21:47

16.

Fredrik Høyer

Fossum IF

55:09

+22:16

17.

Tore Sundtjønn

ÅRVOLL IL

56:04

+23:11

18.

Ingrid Lund Hovden

Tyrving IL

56:15

+23:22

19.

Andreas Erichsen

Nydalens Skiklub

57:14

+24:21

20.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

58:10

+25:17

21.

Ingeborg Øderud

Bekkelaget

58:18

+25:25

22.

Brit-Lisa Skjelkvåle

GEOFORM

58:49

+25:56

23.

Arnt Ove Takvam

Fossum IF

59:40

+26:47

24.

Per Arne Røstadsand

Nydalens Skiklub

1:00:58

+28:05

25.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

1:02:40

+29:47

26.

Øystein Flenning

OSI

1:02:43

+29:50

110

27.

Frode Johansen

Equinor

1:02:44

+29:51

28.

Tuva Heen

Lierbygda OL

1:03:29

+30:36

29.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:44

+31:51

30.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

1:04:52

+31:59

31.

Harald Rikheim

Rådtassene

1:05:54

+33:01

32.

Vilde Høyer

Fossum IF

1:06:07

+33:14

33.

Ove Martinsen

Leithe&Christiansen

1:06:30

+33:37

34.

Øyvind Grandum

Geoform

1:06:48

+33:55

35.

Arne Rykhus

Multiconsult

1:06:50

+33:57

36.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:51

+34:58

37.

Tone Jaren Herud

Fossum IF

1:11:02

+38:09

38.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

1:12:39

+39:46

39.

Truls Angell

Lillomarka OL

1:13:02

+40:09

40.

Arne Kildal

Vestre Aker Skiklub

1:34:29

+1:01:36

41.

Tormod Øvergård

Vestre Aker Skiklub

1:39:45

+1:06:52

42.

Kjersti Tho

Stabæk IF

2:01:51

+1:28:58

DSQ

Harald Østgaard Lund

GEOFORM

16:05

110 77 75 79 114 109 115 76 116 73 150

DSQ

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

20:58

110 77 75 79 114 109 115 76 116 117 73 150

DSQ

Anne Danielsen

Nydalens Skiklub

36:15

79 114 109 115 73

DSQ

Charlotte Semin-Sanchis

Heming

55:27

117 73

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

55:27

150

DSQ

Don Skantze

Tyrving IL

1:40:18

76

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

2:02:26

150

DSQ

Bjørn Hofstad

Vestre Akers Skiklub

2:10:58

76

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

HEMING Orientering

34:08

+0:00

2.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

35:33

+1:25

3.

Per Kaarby

GEOFORM

39:04

+4:56

4.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

39:55

+5:47

5.

Gisela Sundelin

HEMING Orientering

45:16

+11:08

6.

Øystein Sæther

Lillomarka OL

47:50

+13:42

7.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens Skiklub

48:03

+13:55

8.

Knut Tore Solheim

Nydalen Skiklub

49:08

+15:00

9.

Emil Slørdahl Conradi

PRIVAT

49:32

+15:24

10.

Randi Nilstad

Tyrving IL

50:46

+16:38

11.

Janicke Dahl Norland

LYN SKI

51:03

+16:55

12.

Kathrine Stokset

Oppsal IF

58:16

+24:08

13.

Bjørgulf Haukelid

VBIL

58:49

+24:41

14.

Øystein Madsen

GE Healthcare

59:55

+25:47

15.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

1:00:33

+26:25

16.

Brynjar Stokset

Oppsal IF

1:01:45

+27:37

17.

Kari Lyngbakken

Konnerud

1:06:44

+32:36

18.

Tor Drage

Haugerud

1:08:41

+34:33

19.

Astrid Hellerud

Nydalens SK

1:10:49

+36:41

20.

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

1:13:52

+39:44

21.

Unni Drage

Aker Solutions

1:23:52

+49:44

22.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:45:29

+1:11:21

DSQ

Kaare Solhjell

Privat

43:41

110 77 75 76 116 117

DSQ

Thor Henriksen

ÅRVOLL IL

57:17

76 116 117 150


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 juni 2024, 14:31:31

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

113

Antall startet:

113