Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 1-1 29. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Huglen

Fana IL

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

Magnus Solheim Eide

Odda OL

Johanna Torbjørnsen Aase

IL Gular

Inga Torbjørnsen

IL Gular

Jens Torbjørnsen Aase

IL Gular

Viljar Vatne Aksenes

NoTEAM

Olav Vatne Aksnes

NoTEAM

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

Camilla Strømme

IL Gular

Marius Strømme

IL Gular

Ludvik Hjørnevik

Telavåg IL

Lind Sælen Tjelmeland

IL Gular

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofia Kaland

NoTEAM

23:00

176 153 156 62 174 100 161

Frida Huglen

Fana IL

22:04

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise-Linn Alsaker

Årstad IL

27:29

+0:00

2.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

44:00

+16:31

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

23:09

+0:00

2.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

31:48

+8:39

3.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

32:09

+9:00

4.

Borghild Ljøkjel

Varegg Fleridrett

35:00

+11:51

117 127 41 176 153 156 50

5.

Inger Bjerga

Varegg Fleridrett

40:54

+17:45

6.

Jan Holdhus

IL Gular

56:13

+33:04

7.

Bodil Håheim

IL Gular

1:07:28

+44:19

8.

Karl Johan Jebsen

Bergens TF

1:08:59

+45:50

9.

Eli Holdhus

IL Gular

1:12:55

+49:46

DSQ

Anne Gjestemoen

Bergens TF

DNS

Anne Marie Fenstad

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Loehning

USV TU Dresden

1:01:32

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Pettersen

Fana IL

42:46

+0:00

2.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

48:25

+5:39

3.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

49:42

+6:56

4.

Herdis Alvheim

Fana IL

56:23

+13:37

5.

Svein Anders Hopsdal

Os Orienteringsklubb

1:01:06

+18:20

6.

Christian Fraga

Askøy OL

1:02:42

+19:56

7.

May-Lill Damm

TIF Viking

1:04:33

+21:47

8.

Susanne Loehning

USV TU Dresden

1:05:27

+22:41

9.

Ingeborg Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

1:06:34

+23:48

10.

Åsfrid Tysvær

Varegg Fleridrett

1:06:37

+23:51

11.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

1:06:41

+23:55

12.

Audil Kvåle

NoTEAM

1:07:46

+25:00

161

13.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

1:12:58

+30:12

DNS

Øistein Paulsen

Bergens TF

DNS

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

DNS

Aleksei Spiridonov

SRD SK

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åge Andersen

Fana IL

28:44

+0:00

2.

Andreas Haller

Fana IL

30:40

+1:56

3.

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

36:27

+7:43

4.

Arve Løyning

Odda OL

40:51

+12:07

5.

Jens Petter Hilland

Fjellhug/Vereide IL

40:56

+12:12

6.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

42:37

+13:53

7.

Stefanie Steinemann

Fana IL

43:53

+15:09

8.

Ottar Eide

Odda OL

45:48

+17:04

9.

Jakob Loehning

USV TU Dresden

49:25

+20:41

DNS

Mikal Langhelle Nordvik

Gneist, IL

DNS

Birk Tjelmeland

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

50:37

+0:00

2.

Geir Smestad

1:14:13

+23:36

3.

Kirsti Lysaker

Fana IL

1:21:17

+30:40

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

28:31

+0:00

2.

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

51:12

+22:41

3.

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

51:16

+22:45

DSQ

Martine Hestetræet

Askøy OL

33:07

156 50

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

30:57

+0:00

2.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

33:01

+2:04

3.

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

56:57

+26:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

56:17

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

47:07

+0:00

2.

Rannveig Oma Løyning

Odda OL

48:05

+0:58

DNS

Anna Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

Ås-NMBU Orientering

45:32

+0:00

2.

Helen Martinsen

IL Gular

48:55

+3:23

3.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

51:05

+5:33

4.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

54:00

+8:28

5.

Ingeborg Kvåle Bruflot

Sogndal IL

1:24:01

+38:29

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirti Rebane

SK Mercury

1:16:46

+0:00

2.

Tais Vakryym

SRD SK

1:49:29

+32:43

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

1:00:06

+0:00

2.

Marianne Heksem

Fana IL

1:02:00

+1:54

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

49:32

+0:00

2.

Åshild Oma

Odda OL

57:33

+8:01

3.

Patricia Finet

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

1:15:46

+26:14

4.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:23:59

+34:27

DNS

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

41:50

+0:00

2.

Lise Christensen

TIF Viking

42:09

+0:19

3.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

43:14

+1:24

4.

Sissel Skovly

Ringerike OL

44:32

+2:42

5.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

45:19

+3:29

6.

Marianne Heldal

Fana IL

47:06

+5:16

7.

Ingjerd Owren

Tyrving IL

49:09

+7:19

8.

Jaana Shved

SRD SK

1:22:50

+41:00

DSQ

Ingunn Eikeland

Bergens TF

2:10:53

106 114 113 175

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

39:04

+0:00

2.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

39:10

+0:06

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

42:29

+3:25

4.

Anne Fjeldstad

Årstad IL

43:49

+4:45

5.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

46:52

+7:48

6.

Jane Melin

Goteborg Majorna OK

50:17

+11:13

DSQ

Britt Karlsen

Askøy OL

42:50

113

DSQ

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:34:34

41

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Solli

Askøy OL

36:06

+0:00

2.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

38:04

+1:58

3.

Marit Nipen

Gneist, IL

43:02

+6:56

4.

Siren Greve

Bergens TF

45:11

+9:05

5.

Val Johnson

Derwent Valley Orienteers

1:08:03

+31:57

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

39:20

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

45:07

+5:47

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

38:30

+0:00

2.

Berit Tvedt

IL Gular

1:06:10

+27:40

DSQ

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

52:20

110

DNS

Audny Totland

Fana IL

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:00:36

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

29:36

+0:00

2.

Tian Fraga

Askøy OL

48:39

+19:03

3.

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

48:48

+19:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Solheim Eide

Odda OL

30:07

+0:00

2.

Sigurd Oma Løyning

Odda OL

44:04

+13:57

3.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

52:02

+21:55

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Solheim Eide

Odda OL

35:46

+0:00

2.

Emil Heksem

Fana IL

41:12

+5:26

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

38:05

+0:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

41:19

+3:14

DNS

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

52:12

+0:00

2.

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

1:05:27

+13:15

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

42:34

+0:00

2.

Trygve Buanes

TIF Viking

45:06

+2:32

3.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

49:18

+6:44

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

50:05

+7:31

5.

Ola Bellingmo

OL Gaula

53:22

+10:48

6.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

56:45

+14:11

7.

Andreas Nysæter

Bergens TF

1:07:29

+24:55

8.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

1:08:41

+26:07

9.

Alf Briskerud Hasselvold

Grue IL

1:23:50

+41:16

DSQ

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

49:56

58

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

1:14:37

+0:00

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

44:26

+0:00

2.

Trond Døskeland

Fana IL

48:59

+4:33

3.

Geir Heksem

Fana IL

50:18

+5:52

4.

Bjørge Solli

Askøy OL

50:51

+6:25

5.

Michael Loehning

USV TU Dresden

52:17

+7:51

6.

Vemund Hansen

TIF Viking

57:17

+12:51

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

32:21

+0:00

141 106 114 113 108 73 41 166 58 54 50 100 16...

2.

Fredrik Karlsson

Goteborg Majorna OK

34:07

+1:46

3.

Andreas Eklund

Goteborg Majorna OK

38:22

+6:01

4.

Vidar Hardeland

Bergens TF

40:57

+8:36

5.

Dmitri Shved

SRD SK

41:18

+8:57

6.

Magne Tjelmeland

42:51

+10:30

7.

Heikki Savolainen

IL Gular

43:34

+11:13

8.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

44:10

+11:49

9.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

45:23

+13:02

10.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

52:33

+20:12

11.

Ludovic Antresangle

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

54:25

+22:04

12.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

54:34

+22:13

DNS

Ketil Døskeland

Fana IL

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

39:15

+0:00

2.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

44:25

+5:10

3.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

46:11

+6:56

4.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

46:49

+7:34

5.

Kjetil Damm

TIF Viking

53:43

+14:28

6.

Erik Vikane

Fana IL

54:35

+15:20

7.

Igors Bogdanovs

SRD SK

1:04:35

+25:20

8.

Michael Grill

NF Wien

1:14:07

+34:52

9.

Terje Nygård

Klubbløs

1:27:12

+47:57

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkan Svensson

Bredaryds SOK

29:52

+0:00

2.

Maths Carlsson

Tolered-Utby OL

31:46

+1:54

3.

Colin McIntyre

OK Tyr

32:48

+2:56

4.

Kristian Kihle

Ringerike OL

34:08

+4:16

5.

Arne Wilhelm Knudsen

Gneist, IL

35:08

+5:16

6.

Tore Juvik

IL Gular

36:23

+6:31

7.

Hans Melin

Goteborg Majorna OK

37:17

+7:25

8.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

38:16

+8:24

9.

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

38:24

+8:32

10.

Christer Borg

Goteborg Majorna OK

38:26

+8:34

11.

Roger Birkeland

Fossum IF

39:46

+9:54

12.

Jan Haugland

Årstad IL

42:41

+12:49

13.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

45:00

+15:08

14.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

47:17

+17:25

15.

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

52:49

+22:57

16.

Helge Magnus Erdal

Samnanger IL

54:15

+24:23

DSQ

Rolf Wettstein

OL Zimmerberg

59:34

175

DNS

Øistein Bøe

Fana IL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Johannesen

IL Gular

37:12

+0:00

2.

Frode Løset

Ringerike OL

37:28

+0:16

3.

Jan Steineger

Gneist, IL

38:25

+1:13

4.

Svein Linga

IL Gular

41:20

+4:08

5.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

42:40

+5:28

6.

Norvald Hestetræet

Askøy OL

51:10

+13:58

7.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

52:18

+15:06

8.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

55:51

+18:39

9.

Graham Johnson

Derwent Valley Orienteers

56:34

+19:22

10.

Graham McIntyre

Interlopers

56:51

+19:39

DSQ

John Olav Alvsvåg

Fana IL

1:05:29

146

DSQ

Matti Torgersen

Bergens TF

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Karlsen

Askøy OL

41:45

+0:00

2.

Jan Inge Lunde

Ganddal IL

45:38

+3:53

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Alvheim

Fana IL

37:30

+0:00

2.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

41:45

+4:15

3.

Arne Helge Halvorsen

Årstad IL

44:24

+6:54

4.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

54:55

+17:25

5.

Sigurd Tjelmeland

IL Gular

57:23

+19:53

DNS

Harald Westerheim

Fitjar IL

DNS

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

41:06

+0:00

2.

Ingolf Dybvik

Stord IL

44:54

+3:48

3.

Sigvald Robberstad

Stord IL

48:46

+7:40

4.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

50:40

+9:34

5.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

50:57

+9:51

DNS

Per Haugland

Årstad IL

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Totland

Fana IL

43:28

+0:00

2.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:02:59

+19:31

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:05:13

+21:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2024, 23:41:02

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

214

Antall startet:

199