Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hølondløpet 30. juni 2024

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

1:08:03

+0:00

14:47

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:30:11

+0:00

11:42

2.

Una Nomeland

Byåsen IL

2:03:50

+33:39

16:04

3.

Maja Berger

Byåsen IL

2:03:53

+33:42

16:05

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

57:09

+0:00

12:25

36

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:06:52

+9:43

14:32

3.

Anne Kari Stubsjøen

IL Leik

1:07:24

+10:15

14:39

4.

Mai Iren Almås

IL Leik

1:18:26

+21:17

17:03

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

1:20:54

+23:45

17:35

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:01:58

81 85 73 77 75 78 100

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

1:44:35

80 81

DNS

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

1:31:14

+0:00

8:17

37 39 64

2.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

1:32:48

+1:34

8:26

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:32:57

+1:43

8:27

4.

Ola Keiserås

IL Leik

1:33:24

+2:10

8:29

5.

Runar Krognes

IL Leik

1:57:45

+26:31

10:42

31 84 38 34 35 36

6.

Gisle Berg

IL Leik

2:07:14

+36:00

11:34

7.

Tommy Schmid

OL Trollelg

2:24:20

+53:06

13:07

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Glomsrud

Malvik IL

1:18:44

+0:00

10:13

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:22:15

+3:31

10:40

3.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:23:43

+4:59

10:52

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

1:24:23

+5:39

10:57

36

5.

Agnar Renolen

Wing OK

1:25:06

+6:22

11:03

6.

Geir Arnesen

Freidig

1:34:06

+15:22

12:13

7.

Erik Foss

IL Leik

1:39:35

+20:51

12:55

DNS

Jan Hage

IL Leik

DNS

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

1:10:40

+0:00

15:21

2.

Even Hofstad

Freidig

1:20:34

+9:54

17:30

3.

Rolf Wærnes

Orkanger IF

1:22:44

+12:04

17:59

4.

Asbjørn Bjerkenås

IL Leik

1:23:00

+12:20

18:02

5.

Joar Arvid Krognes

IL Leik

1:57:09

+46:29

25:28

Klasse: Trim kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

55:30

+0:00

12:03

2.

Svein Olav Åmot

IL Leik

1:07:07

+11:37

14:35

3.

Dan ørjan Bjerkenås

IL Leik

1:07:16

+11:46

14:37

4.

Sigmund Fredriksen

IL Leik

1:07:32

+12:02

14:40

5.

Lorents Landrø

IL Leik

1:14:11

+18:41

16:07

DNS

Stine Lillebudal-Næve

IL Leik

Klasse: Trim lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

1:14:58

+0:00

9:44

2.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

1:35:19

+20:21

12:22

3.

Kay Ove Bjerkenås

IL Leik

1:35:34

+20:36

12:24

4.

Tone Almås

IL Leik

1:36:05

+21:07

12:28

5.

Bent Wiggen Halvorsen

OL Trollelg

1:38:02

+23:04

12:43

6.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:39:15

+24:17

12:53


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juni 2024, 13:45:52

Arrangør:

Leik, IL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

41