Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 1-2 29. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Rognsvåg

Fana IL

Magnus Soløy

Varegg Fleridrett

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

119

Magnus Solheim Eide

Odda OL

Nora Soløy

Varegg Fleridrett

Emil Huglen

Fana IL

Einar Andrei Popsuev Buanes

TIF Viking

Johanna Torbjørnsen Åse

IL Gular

Jens Torbjørnsen Aase

IL Gular

Inga Torbjørnsen

IL Gular

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofia Kaland

NoTEAM

7:00

84 122 123 119 101 104 124 128 129 118 100

Frida Huglen

Fana IL

7:47

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise-Linn Alsaker

Årstad IL

5:47

+0:00

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

8:43

+0:00

2.

Borghild Ljøkjel

Varegg Fleridrett

10:00

+1:17

119 127 116 132 130 133 108 118 100 161

3.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

11:04

+2:21

4.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

18:08

+9:25

5.

Bodil Håheim

IL Gular

21:42

+12:59

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Loehning

USV TU Dresden

13:30

100

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Fraga

Askøy OL

13:23

+0:00

2.

Mai Helen Linga

IL Gular

15:49

+2:26

3.

May-Lill Damm

TIF Viking

16:05

+2:42

4.

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

18:26

+5:03

5.

Susanne Loehning

USV TU Dresden

20:05

+6:42

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Linga

IL Gular

9:29

+0:00

2.

Jens Petter Hilland

Fjellhug/Vereide IL

9:45

+0:16

3.

Ottar Eide

Odda OL

9:56

+0:27

4.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

11:44

+2:15

5.

Mariell Høyland

NoTEAM

12:40

+3:11

6.

Jakob Loehning

USV TU Dresden

12:47

+3:18

7.

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

15:02

+5:33

8.

Elisabeth Oppliger

OLV Hindelbank

22:44

+13:15

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Rognsvåg

Fana IL

12:47

+0:00

2.

Daniel Leibundgut

OLV Hindelbank

17:38

+4:51

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Høyland

Emblem IL

6:49

Rikke Eide

NoTEAM

6:48

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Hestetræet

Askøy OL

18:41

+0:00

2.

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

20:54

+2:13

2.

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

20:54

+2:13

DSQ

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

10:29

127

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

9:36

+0:00

2.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

10:56

+1:20

3.

Synne Høyland

Emblem IL

14:09

+4:33

DSQ

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

17:46

105 100

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

11:33

+0:00

2.

Bettina Eide

NoTEAM

16:47

+5:14

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

14:58

+0:00

2.

Rannveig Oma Løyning

Odda OL

15:39

+0:41

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

Ås-NMBU Orientering

12:44

+0:00

134

2.

Helen Martinsen

IL Gular

13:51

+1:07

3.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

14:07

+1:23

4.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

15:04

+2:20

5.

Ingeborg Kvåle Bruflot

Sogndal IL

16:35

+3:51

6.

Amanda Norén

OL Gaula

17:34

+4:50

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirti Rebane

SK Mercury

17:54

+0:00

2.

Tais Vakryym

SRD SK

23:40

+5:46

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

16:26

+0:00

2.

Marianne Heksem

Fana IL

18:33

+2:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Øye

IL Gular

11:56

+0:00

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

12:22

+0:26

3.

Birte Nordeide

Gneist, IL

13:37

+1:41

4.

Patricia Finet

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

13:55

+1:59

5.

Åshild Oma

Odda OL

14:52

+2:56

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

11:44

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

12:44

+1:00

3.

Lise Christensen

TIF Viking

13:00

+1:16

4.

Marianne Heldal

Fana IL

13:17

+1:33

5.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

13:19

+1:35

6.

Sissel Skovly

Ringerike OL

14:19

+2:35

7.

Ingjerd Owren

Tyrving IL

15:06

+3:22

8.

Jaana Shved

SRD SK

22:46

+11:02

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Britt Karlsen

Askøy OL

13:18

+0:00

2.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

13:22

+0:04

3.

Anne Fjeldstad

Årstad IL

15:11

+1:53

4.

Unni Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

17:17

+3:59

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

12:03

+0:00

2.

Marit Nipen

Gneist, IL

12:30

+0:27

3.

Rannveig Solli

Askøy OL

13:54

+1:51

4.

Val Johnson

Derwent Valley Orienteers

14:30

+2:27

5.

Siren Greve

Bergens TF

19:11

+7:08

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

12:55

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

12:59

+0:04

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

13:55

+0:00

2.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

18:19

+4:24

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

17:12

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

14:03

+0:00

100

DSQ

Noe Bernard

ASUB Orientation

8:39

84 118 100 161

DSQ

Tian Fraga

Askøy OL

22:11

118

DSQ

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

25:19

127

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Oma Løyning

Odda OL

10:05

+0:00

2.

Vegard Solheim Eide

Odda OL

11:44

+1:39

3.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

14:05

+4:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Solheim Eide

Odda OL

10:59

+0:00

2.

Emil Heksem

Fana IL

14:27

+3:28

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

11:31

+0:00

2.

Oskar Heksem

Fana IL

11:42

+0:11

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

16:44

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

13:56

+0:00

2.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

15:02

+1:06

3.

Trygve Buanes

TIF Viking

15:04

+1:08

4.

Alf Briskerud Hasselvold

Grue IL

15:25

+1:29

5.

Rune Nygaard

IL Gular

16:05

+2:09

6.

Ola Bellingmo

OL Gaula

16:11

+2:15

7.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

17:34

+3:38

8.

Christophe Bernard

ASUB Orientation

+0:0-56

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

18:25

+0:00

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Heksem

Fana IL

13:24

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

13:40

+0:16

3.

Bjørge Solli

Askøy OL

14:13

+0:49

4.

Michael Loehning

USV TU Dresden

15:47

+2:23

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

10:27

+0:00

2.

Fredrik Karlsson

Göteborg Majorna OK

12:00

+1:33

3.

Andreas Eklund

Göteborg Majorna OK

12:54

+2:27

3.

Dmitri Shved

SRD SK

12:54

+2:27

5.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

13:26

+2:59

6.

Magne Tjelmeland

15:56

+5:29

7.

Ludovic Antresangle

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

18:42

+8:15

DSQ

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

14:47

127

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

11:14

+0:00

2.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

12:54

+1:40

3.

Erik Vikane

Fana IL

14:23

+3:09

4.

Kjetil Damm

TIF Viking

15:35

+4:21

5.

Igors Bogdanovs

SRD SK

18:22

+7:08

6.

Arve Løyning

Odda OL

24:38

+13:24

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkan Svensson

Bredaryds SOK

9:25

+0:00

2.

Colin McIntyre

OK Tyr

9:57

+0:32

3.

Kristian Kihle

Ringerike OL

10:03

+0:38

4.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

11:07

+1:42

5.

Tore Juvik

IL Gular

11:17

+1:52

6.

Maths Carlsson

Tolered-Utby OL

11:24

+1:59

7.

Christer Borg

Göteborg Majorna OK

11:33

+2:08

8.

Roger Birkeland

Fossum IF

11:36

+2:11

139

9.

Helge Magnus Erdal

Samnanger IL

12:30

+3:05

10.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

12:32

+3:07

11.

Rune Stadsnes

IL Gular

15:20

+5:55

12.

Rolf Wettstein

OL Zimmerberg

16:40

+7:15

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Johannesen

IL Gular

11:35

+0:00

2.

Svein Linga

IL Gular

11:57

+0:22

3.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

12:20

+0:45

4.

Graham Johnson

Derwent Valley Orienteers

12:27

+0:52

5.

Frode Løset

Ringerike OL

12:51

+1:16

6.

Matti Torgersen

Bergens TF

13:18

+1:43

7.

Norvald Hestetræet

Askøy OL

15:09

+3:34

8.

Graham McIntyre

Interlopers

15:15

+3:40

9.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

15:27

+3:52

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Karlsen

Askøy OL

13:01

+0:00

2.

Anders Bjørkaas

Askøy OL

22:38

+9:37

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

15:24

+0:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigvald Robberstad

Stord IL

13:39

+0:00

2.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

14:52

+1:13

3.

Ingolf Dybvik

Stord IL

18:46

+5:07

DSQ

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

18:33

109

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

16:12

+0:00

127

2.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

22:03

+5:51


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 juni 2024, 18:55:59

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

154

Antall startet:

154