Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 2 30. juni 2024

Klasse: N1-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emil Huglen

Fana IL

Olve Kallevik Egeland

Gneist, IL

Magnus Solheim Eide

Odda OL

Johanna Torbjørnsen Åse

IL Gular

Inga Torbjørnsen

IL Gular

Jens Torbjørnsen Aase

IL Gular

Tuva Rognsvåg

Fana IL

Ella Midttveit

Telavåg IL

Marius Strømme

IL Gular

Camilla Strømme

Gular IL

Lind Sælen Tjelmeland

IL Gular

62 46 47 48 100 161

Vilde Sandtorv

Telavåg

46

Viljar Vatne Aksenes

NoTEAM

Olav Vatne Aksnes

NoTEAM

Jakob Eide Jakobsen

NoTEAM

Margrete Eide Jakobsen

NoTEAM

44

Jon Eide Øyen

NoTEAM

44

Mari Eide Øyen

NoTEAM

DNS

Milan Nielsen

Varegg Fleridrett

Klasse: N2-åpen 9-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Huglen

Fana IL

40:56

Sigurd Aarbakke

Os Orienteringsklubb

1:08:00

Sofia Kaland

NoTEAM

1:02:21

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sandtorv

Telavåg

37:47

+0:00

2.

Elisabeth Oppliger

OLV Hindelbank

1:06:06

+28:19

DNS

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Nora Wikestad

Os Orienteringsklubb

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

31:19

+0:00

2.

Stina Sognnæs Huglen

Fana IL

38:02

+6:43

3.

Borghild Ljøkjel

Varegg Fleridrett

47:12

+15:53

4.

Karl Johan Jebsen

Bergens TF

1:04:37

+33:18

5.

Elise-Linn Alsaker

Årstad IL

1:06:10

+34:51

6.

Jan Holdhus

IL Gular

1:06:20

+35:01

7.

Anne Gjestemoen

Bergens TF

1:30:03

+58:44

8.

Eli Holdhus

IL Gular

1:43:38

+1:12:19

9.

Bodil Håheim

IL Gular

1:55:32

+1:24:13

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lisa Loehning

USV TU Dresden

1:28:11

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Rosenlund

Varegg Fleridrett

46:37

+0:00

2.

Rune Stadsnes

IL Gular

51:56

+5:19

3.

Leo Zijerveld

IL Gular

52:13

+5:36

4.

Linda Bønes

Varegg Fleridrett

1:00:50

+14:13

5.

May-Lill Damm

TIF Viking

1:04:35

+17:58

6.

Grete Lind

Haukeland sykehus idrettslag (HSI)

1:05:59

+19:22

7.

Herdis Alvheim

Fana IL

1:08:19

+21:42

8.

Ragnar Kayser

Fana IL

1:09:44

+23:07

9.

Sigrid Aarbakke

Os Orienteringsklubb

1:11:10

+24:33

10.

Christian Fraga

Askøy OL

1:17:43

+31:06

11.

Alis Skår

Os Orienteringsklubb

1:19:42

+33:05

12.

Susanne Loehning

USV TU Dresden

1:32:03

+45:26

DSQ

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

1:05:14

39 71 56 55 57 100 161

DNS

Aleksei Spiridonov

SRD SK

DNS

Øistein Paulsen

Bergens TF

DNS

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

DNS

Svein Anders Hopsdal

Os Orienteringsklubb

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ottar Eide

Odda OL

34:39

+0:00

2.

Åge Andersen

Fana IL

34:55

+0:16

3.

Jens Petter Hilland

Fjellhug/Vereide IL

39:43

+5:04

4.

Andreas Haller

Fana IL

43:38

+8:59

5.

Odin Linga

IL Gular

44:13

+9:34

6.

Arve Løyning

Odda OL

45:58

+11:19

7.

Marcel Niederhauser

Fana IL

46:53

+12:14

8.

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

49:21

+14:42

9.

Stefanie Steinemann

Fana IL

50:56

+16:17

10.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

57:49

+23:10

11.

Jakob Loehning

USV TU Dresden

1:05:58

+31:19

DNS

Birk Tjelmeland

DNS

Mikal Langhelle Nordvik

Gneist, IL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Rognsvåg

Fana IL

56:27

+0:00

2.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

1:06:05

+9:38

3.

Geir Smestad

1:25:47

+29:20

DSQ

Daniel Leibundgut

OLV Hindelbank

1:06:57

58

DNS

Terje Nygård

Klubbløs

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lea Bernard

ASUB Brussels

1:00:25

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selje Sælen Tjelmeland

TIF Viking

44:58

+0:00

2.

Martine Hestetræet

Askøy OL

46:33

+1:35

3.

Karen Joa Ohnstad

Askøy OL

1:14:35

+29:37

48

4.

Mille Berentine Watnedal-Norland

Askøy OL

1:14:46

+29:48

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kjærgård

Gneist, IL

48:01

+0:00

DSQ

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

1:10:24

56 55 57 100 161

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

44:55

+0:00

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

51:46

+0:00

2.

Anna Bellingmo

OL Gaula

54:01

+2:15

3.

Rannveig Oma Løyning

Odda OL

55:09

+3:23

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

Ås-NMBU Orientering

51:17

+0:00

2.

Helen Martinsen

IL Gular

51:44

+0:27

3.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

54:19

+3:02

4.

Ingeborg Kvåle Bruflot

Sogndal IL

57:41

+6:24

5.

Eli Fjellbirkeland Johannesen

NTNUI

1:01:01

+9:44

6.

Marie Avaux

ASUB Brussels

1:10:30

+19:13

58 42 33 56 60 41 100 161

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirti Rebane

SK Mercury

1:13:23

+0:00

2.

Tais Vakryym

SRD SK

1:41:22

+27:59

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Venla Arponen Snilstveit

Os Orienteringsklubb

56:44

+0:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

50:54

+0:00

2.

Åshild Oma

Odda OL

51:26

+0:32

3.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:21:53

+30:59

4.

Patricia Finet

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

1:29:20

+38:26

DNS

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

46:32

+0:00

2.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

46:35

+0:03

3.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

48:56

+2:24

4.

Marianne Heldal

Fana IL

50:15

+3:43

5.

Sissel Skovly

Ringerike OL

51:27

+4:55

6.

Ingjerd Owren

Tyrving IL

54:11

+7:39

7.

Lise Christensen

TIF Viking

55:39

+9:07

8.

Ingunn Eikeland

Bergens TF

1:32:53

+46:21

9.

Jaana Shved

SRD SK

1:48:00

+1:01:28

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

46:52

+0:00

2.

Britt Karlsen

Askøy OL

50:23

+3:31

3.

Unni Halvorsen Nustad

Øyer-Tretten IF

55:56

+9:04

4.

Anne Fjeldstad

Årstad IL

1:00:20

+13:28

5.

Jane Melin

Göteborg Majorna OK

1:05:02

+18:10

6.

Liv Sylvi Meyer

Gneist, IL

1:11:00

+24:08

DSQ

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:46:48

64 60 41 100

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

43:58

+0:00

2.

Siren Greve

Bergens TF

53:52

+9:54

3.

Marit Nipen

Gneist, IL

56:37

+12:39

4.

Val Johnson

Derwent Valley Orienteers

58:01

+14:03

DSQ

Rannveig Solli

Askøy OL

32:46

60 41 100 161

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

49:31

+0:00

DSQ

Berit Hegdal

Bergens TF

49:09

41

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

55:02

+0:00

2.

Berit Tvedt

IL Gular

1:07:17

+12:15

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:08:56

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Aarbakke

Os Orienteringsklubb

1:06:25

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noé Bernard

ASUB Brussels

39:31

+0:00

2.

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

1:05:31

+26:00

3.

Tian Fraga

Askøy OL

1:11:43

+32:12

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Solheim Eide

Odda OL

38:59

+0:00

2.

Sigurd Oma Løyning

Odda OL

42:50

+3:51

3.

Jens G. Brunborg

Varegg Fleridrett

1:07:41

+28:42

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Solheim Eide

Odda OL

35:15

+0:00

DNS

Emil Heksem

Fana IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

43:50

+0:00

DNS

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

DNS

Oskar Heksem

Fana IL

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dexter Litlekalsøy

Gneist, IL

1:01:36

+0:00

DNS

Daniel Skår

Os Orienteringsklubb

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Nygaard

IL Gular

48:31

+0:00

2.

Njaal Ellegaard Melby

NTNUI

48:36

+0:05

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

50:41

+2:10

4.

Knut Kyrkjebø

TIF Viking

54:57

+6:26

5.

Christophe Bernard

ASUB Brussels

56:26

+7:55

6.

Ola Bellingmo

OL Gaula

1:01:18

+12:47

7.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

1:01:24

+12:53

8.

Andreas Nysæter

Bergens TF

1:02:42

+14:11

9.

Ole Corneliussen

Kvernbit IL

1:03:49

+15:18

10.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

1:04:33

+16:02

11.

Stian Rykkje

Varegg Fleridrett

1:05:57

+17:26

12.

Alf Briskerud Hasselvold

Grue IL

1:07:29

+18:58

13.

Sigve Rygg Eikeland

Bergens TF

1:17:56

+29:25

14.

Knut Utne

Fana IL

1:18:09

+29:38

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Danielsen

Os Orienteringsklubb

42:33

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

48:54

+6:21

3.

Tormod Skauge

IL Gular

55:34

+13:01

4.

Bård Hekland

IL Gular

55:54

+13:21

5.

Michael Loehning

USV TU Dresden

57:56

+15:23

6.

Bjørge Solli

Askøy OL

1:03:24

+20:51

DSQ

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

47:13

35

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Karlsson

Göteborg Majorna OK

43:33

+0:00

2.

Dmitri Shved

SRD SK

45:31

+1:58

3.

Andreas Eklund

Göteborg Majorna OK

46:30

+2:57

4.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

49:18

+5:45

5.

Magne Tjelmeland

49:29

+5:56

6.

Vidar Hardeland

Bergens TF

50:58

+7:25

7.

Heikki Savolainen

IL Gular

50:59

+7:26

8.

Jon-Kåre Hansen

TIF Viking

52:17

+8:44

9.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

54:26

+10:53

10.

Ludovic Antresangle

Villeneuve dAscq Lille Metropole Orientation

1:04:40

+21:07

DSQ

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

9:45

58 69 36 43 37 35 64 60

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

37:01

+0:00

2.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

45:40

+8:39

3.

Erik Vikane

Fana IL

46:58

+9:57

4.

Dag Terje Røen

Samnanger IL

48:28

+11:27

5.

Helge Rosenlund

Varegg Fleridrett

51:04

+14:03

6.

Øistein Strømme

IL Gular

54:09

+17:08

7.

Kjetil Damm

TIF Viking

1:00:07

+23:06

8.

Igors Bogdanovs

SRD SK

1:09:21

+32:20

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkan Svensson

Bredaryds SOK

31:54

+0:00

2.

Kristian Kihle

Ringerike OL

33:36

+1:42

3.

Colin McIntyre

OK Tyr

34:58

+3:04

4.

Tore Juvik

IL Gular

38:30

+6:36

5.

Maths Carlsson

Tolered-Utby OL

38:57

+7:03

6.

Roger Birkeland

Fossum IF

41:17

+9:23

7.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

41:47

+9:53

8.

Hans Melin

Göteborg Majorna OK

41:53

+9:59

9.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

42:42

+10:48

10.

Christer Borg

Göteborg Majorna OK

47:16

+15:22

11.

Håkon Mogstad

Fana IL

47:58

+16:04

12.

Øistein Bøe

Fana IL

50:07

+18:13

13.

Helge Magnus Erdal

Samnanger IL

50:54

+19:00

14.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

1:04:51

+32:57

15.

Rolf Wettstein

OL Zimmerberg

1:21:49

+49:55

DNS

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

DNS

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Løset

Ringerike OL

43:41

+0:00

2.

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

49:26

+5:45

3.

Graham Johnson

Derwent Valley Orienteers

57:20

+13:39

4.

Graham McIntyre

Interlopers

58:37

+14:56

5.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

59:14

+15:33

6.

Matti Torgersen

Bergens TF

59:41

+16:00

7.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

1:03:39

+19:58

DSQ

Norvald Hestetræet

Askøy OL

54:51

41

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Karlsen

Askøy OL

46:08

+0:00

2.

Jan Inge Lunde

Ganddal IL

53:54

+7:46

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Alvheim

Fana IL

47:04

+0:00

2.

Arne Helge Halvorsen

Årstad IL

51:50

+4:46

3.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

1:06:28

+19:24

4.

Widar Taxth Løland

Hisøy OK

1:07:03

+19:59

5.

Sigurd Tjelmeland

IL Gular

1:08:15

+21:11

DNS

Harald Westerheim

Fitjar IL

DNS

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

52:30

+0:00

2.

Sigvald Robberstad

Stord IL

53:06

+0:36

3.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

1:00:51

+8:21

4.

Ingolf Dybvik

Stord IL

1:05:19

+12:49

5.

Per Haugland

Årstad IL

1:15:36

+23:06

6.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

1:27:56

+35:26

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

1:02:59

+0:00

2.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:27:26

+24:27


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juni 2024, 21:37:06

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

218

Antall startet:

200