Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Langdistanse Akershus skikrets 14. januar 2012

Klasse: Menn senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Callesen

Asker Skiklubb - Ski

45:17,6

+0:00

2.

Marius Caspersen Falla

Gjerdrum IL - Ski

47:30,3

+2:13

3.

John Christian D. Hanssen

Asker Skiklubb - Ski

47:33,6

+2:16

4.

Jonas Torgersen

Asker Skiklubb - Ski

47:55,6

+2:38

5.

John M. Lervik

Asker Skiklubb - Ski

48:45,2

+3:28

6.

Rune Andre Wiig

Skimt - Ski

51:14,7

+5:57

7.

Frode Martinussen

Fossum IF - Ski

53:15,8

+7:58

8.

Jarle Pettersen

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

57:55,3

+12:38

DNS

Jonas Torgersen

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Håkon Karlstad

Gjerdrum IL - Ski

Klasse: M 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Gunnar Torgersen

Asker Skiklubb - Ski

47:30,5

+0:00

2.

Aleksander Dyrberg Ek

Bærums Verk IF - Ski

48:33,0

+1:03

2.

Eirik Danielsen

Gjerdrum IL - Ski

48:33,0

+1:03

4.

Espen Frøseth Solheim

Asker Skiklubb - Ski

48:39,2

+1:09

5.

Jonas Amundsen

Nes Ski - Ski

48:44,6

+1:14

6.

Sondre Jakobsen Fagerås

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

49:53,4

+2:23

7.

Ola Kristoffer Tosterud

Nes Ski - Ski

49:54,7

+2:24

8.

Svein Erik Sandsnes

Oppegård IL - Ski

49:55,3

+2:25

9.

Eirik Asdøl

IL Jardar

49:55,7

+2:25

10.

Anders Magnus Liberg

Asker Skiklubb - Ski

49:56,0

+2:26

11.

Jørgen Sørum

Bærums Verk IF - Ski

51:08,8

+3:38

12.

Morten Nordahl Vik

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

51:09,2

+3:39

13.

Espen Rokkerud

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

51:10,3

+3:40

14.

Martin Hasle

Nesodden IF - Ski

51:14,2

+3:44

15.

Øyvind Bratvedt

Asker Skiklubb - Ski

52:32,4

+5:02

16.

Magnus Christensen

Oppegård IL - Ski

53:10,4

+5:40

DNS

Sindre Sætre Hammerlund

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Jørgen Hustad

Åsen IL - Ski

Klasse: M 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lippestad Thorstensen

Bærums Verk IF - Ski

35:05,4

+0:00

2.

Petter Reistad

Bærums Verk IF - Ski

35:06,9

+0:01

3.

Borger Christopher Melsom

Fossum IF - Ski

35:07,4

+0:02

4.

Johan Hoel

Åsen IL - Ski

35:08,5

+0:03

5.

Eirik Ek Hagen

Driv IL - Ski

35:32,7

+0:27

6.

Sindre Grøstad

Nittedal IL - Ski

35:53,1

+0:48

7.

Vegard Antonsen

Ås IL - Ski

36:20,7

+1:15

8.

Marius Borge Heir

Fossum IF - Ski

36:34,1

+1:29

9.

Jonas Myklebost

Nittedal IL - Ski

36:48,7

+1:43

10.

Johan Tjelle

Nittedal IL - Ski

37:24,6

+2:19

11.

Øyvind Sveen

Gjerdrum IL - Ski

37:31,5

+2:26

12.

Steffen Grue Ulsrud

Åsen IL - Ski

37:34,3

+2:29

13.

Thomas Wilskog

Nittedal IL - Ski

37:43,3

+2:38

14.

Hermann Sogn Tomasgaard

Drøbak-Frogn IL - Ski

37:43,6

+2:38

15.

Karl Henrik Nordbakken

Åsen IL - Ski

37:46,3

+2:41

16.

Hallvard Kristoffer Boland Haugen

Fossum IF - Ski

37:50,7

+2:45

17.

Mattis Sjøli

Nes Ski - Ski

38:02,8

+2:57

18.

Fredrik Bergsjø

Søndre Høland I og UL - Ski

38:16,7

+3:11

19.

Erlend Isachsen

Asker Skiklubb - Ski

39:19,4

+4:14

20.

Anders Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

40:28,5

+5:23

21.

Henrik Normannseth

Oppegård IL - Ski

40:28,8

+5:23

22.

Marius Pettersen

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

40:29,3

+5:24

23.

Sven-Erik Kaiser

Lørenskog Skiklubb - Ski

40:44,7

+5:39

DNS

Anders Lie Håkenrud

Asker Skiklubb - Ski

Klasse: M 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Tungesvik

IL Jardar - Ski

36:29,3

+0:00

2.

Eirik Bruland

Bærums Skiklub - Ski

36:34,3

+0:05

3.

Kristoffer Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

36:48,7

+0:19

4.

Stian Elverhøi

Nes Ski - Ski

37:13,8

+0:44

5.

Andreas Andersen Sauge

Nes Ski - Ski

38:03,7

+1:34

6.

Trym Granerud Nygaard

Bærums Skiklub - Ski

38:04,4

+1:35

7.

Sverre Austgulen Fosnæs

Fossum IF - Ski

38:09,8

+1:40

8.

Aleksander Claussen

Bærums Skiklub - Ski

38:11,0

+1:42

9.

Magnus Drivenes

Bærums Skiklub - Ski

38:18,0

+1:49

10.

Ole Anders Ek Lundby

Drøbak-Frogn IL - Ski

39:27,3

+2:58

11.

Fredrik Løwstrøm Nyenget

Siggerud IL - Ski

40:06,2

+3:37

12.

Lars Treekrem

Ås IL - Ski

40:20,6

+3:51

13.

Kristian Kulset

Fossum IF - Ski

40:29,7

+4:00

14.

Alexander Jensen Engseth

Drøbak-Frogn IL - Ski

42:47,2

+6:18

15.

Ferdinand Aagenæs

Bærums Skiklub - Ski

47:16,0

+10:47

DNS

Markus Lien Oftebro

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Trygve Skjæggestad

Fossum IF - Ski

Klasse: K 18 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Solbakk Andersen

Asker Skiklubb - Ski

20:40,6

+0:00

2.

Emilie Kongsten

Skimt - Ski

20:41,5

+0:01

3.

Solveig Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

21:27,3

+0:47

4.

Vilde Ryen

Asker Skiklubb - Ski

21:43,8

+1:03

5.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF - Ski

22:02,5

+1:22

6.

Camilla Hengebøl

Fossum IF - Ski

23:01,6

+2:21

7.

Jenny Andreassen Moe

Ås IL - Ski

23:40,6

+3:00

DNS

Anikken Gjerde Alnæs

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Ingvild Kildal

IL Jardar - Ski

Klasse: K 17 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristina Hovland Berg

Bærums Verk IF - Ski

21:06,7

+0:00

2.

Elise Røer Drabløs

Nesodden IF - Ski

21:24,3

+0:18

3.

Elise Langkaas

Bærums Verk IF - Ski

21:25,0

+0:19

4.

Marte Kjærnet

Gjerdrum IL - Ski

21:59,9

+0:53

5.

Inger Clem

Fossum IF - Ski

22:06,2

+1:00

6.

Nikoline Asdøl

IL Jardar - Ski

22:37,7

+1:31

7.

Anniken Mossefin

Oppegård IL - Ski

22:49,8

+1:43

8.

Marthe Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

23:10,1

+2:04

9.

Malene Høsflot Tønsberg

Lørenskog Skiklubb - Ski

23:38,8

+2:32

10.

Julie Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

24:01,4

+2:55

DNS

Ane Blomseth Johnsen

Ås IL - Ski

DNS

Anja Tryti

Asker Skiklubb - Ski

Klasse: Kvinner senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eldbjørg Dirdal Moxnes

Gjerdrum IL - Ski

29:55,8

+0:00

Klasse: K 19/20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Breen

Gjerdrum IL - Ski

27:10,4

+0:00

2.

Ingeborg Treu Røe

Fossum IF - Ski

29:01,3

+1:51

DNS

Ingrid Hannestad

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Ida Sofie Snortheim

Åsen IL - Ski

Klasse: G 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Johnson Joranger

Fossum IF - Ski

18:29,1

+0:00

2.

Erland Kvisle

Asker Skiklubb - Ski

18:35,1

+0:06

3.

Lasse Løwstrøm Aulin

Siggerud IL - Ski

18:36,8

+0:07

4.

Bjørn André Aaslund

Fet Skiklubb - Ski

18:38,2

+0:09

5.

Lars Hegg Gundersen

Fossum IF - Ski

18:40,9

+0:11

6.

Markus Mowe Martinsen

Nesodden IF - Ski

18:42,1

+0:13

7.

Vetle Ryen

Asker Skiklubb - Ski

18:46,7

+0:17

8.

Sivert Strande Ruud

Nes Ski - Ski

18:47,2

+0:18

9.

Alexander Enerud Holen

Nes Ski - Ski

18:47,7

+0:18

10.

Harald Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

18:51,6

+0:22

11.

Johan Trygve Røkaas

Fossum IF - Ski

19:03,6

+0:34

12.

Nikolai Kunewa Prietz

Fossum IF - Ski

19:07,0

+0:38

13.

Even Kristian Tønsberg

Fet Skiklubb - Ski

19:16,1

+0:47

14.

Sindre Fjellheim Jorde

Asker Skiklubb - Ski

19:26,1

+0:57

15.

Torbjørn Øilo Jacobsen

Bærums Skiklub - Ski

19:30,6

+1:01

16.

Jonas Pedersen

Nesodden IF - Ski

19:31,3

+1:02

17.

Edvard Kamperud Nygaard

Skimt - Ski

19:46,9

+1:17

18.

Ole Magnus Egebakken Grotli

Gjelleråsen IF - Ski

19:47,7

+1:18

19.

Henrik Furu

Gjerdrum IL - Ski

19:48,1

+1:19

20.

Andreas Kvåle

Fossum IF - Ski

19:49,6

+1:20

21.

Jostein Seljegard

Skimt - Ski

19:51,8

+1:22

22.

Elias T Mølnvik

Fossum IF - Ski

19:55,4

+1:26

23.

Olai Stensland Lillevold

Ås IL - Ski

20:59,9

+2:30

DNS

Henning Tronbøl

Nes Ski - Ski

DNS

Mathias Sundquist

Lørenskog Skiklubb - Ski

DNS

Gard Øvergaard

Nesodden IF - Ski

Klasse: G 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Martens Meyer

Frogner IL - Ski

18:17,8

+0:00

2.

Thomas Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

18:18,2

+0:01

3.

Ivar Andre Ryttervold

Frogner IL - Ski

18:28,6

+0:11

4.

Endre Strømsheim

Bærums Skiklub - Ski

19:18,5

+1:01

5.

Henrik Sørlie Haug

Fossum IF - Ski

19:20,2

+1:03

6.

Didrik Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

19:20,5

+1:03

7.

David Bleich

Oppegård IL - Ski

19:21,9

+1:04

8.

Fredrik Tveter

Oppegård IL - Ski

19:22,4

+1:05

9.

Jørgen Haugum

Bærums Skiklub - Ski

19:29,0

+1:12

10.

Sturla Holm Lægreid

Bærums Skiklub - Ski

19:34,7

+1:17

11.

Torbjørn Sætren

Frogner IL - Ski

19:38,3

+1:21

12.

John Birk Forbord Johnsen

Gjelleråsen IF - Ski

19:43,0

+1:26

13.

Simen Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

19:44,9

+1:27

14.

Karsten Martinussen

Fossum IF - Ski

19:45,8

+1:28

15.

Eirik Haug

Driv IL - Ski

19:46,2

+1:29

16.

Sondre Olsen

Gjelleråsen IF - Ski

19:49,9

+1:32

17.

Ingar Høiseth

Sørum IL - Ski

19:54,3

+1:37

18.

Jørgen Johan Bjørtomt

Bærums Verk IF - Ski

20:03,0

+1:46

19.

Jørgen Fischer

Nes Ski - Ski

20:06,6

+1:49

20.

Vegard Stornes Iversen

Asker Skiklubb - Ski

20:08,1

+1:51

21.

Amund Hoel

Frogner IL - Ski

20:12,3

+1:55

22.

Oscar Jonsson

Holmen IF - Ski

20:13,2

+1:56

23.

Håkon Berg-Pedersen

Fet Skiklubb - Ski

20:14,2

+1:57

24.

Erlend Hokholt

Oppegård IL - Ski

20:22,8

+2:05

25.

Victor Hiller Martinsen

Oppegård IL - Ski

20:38,4

+2:21

26.

Vegard Haneberg

Oppegård IL - Ski

20:40,0

+2:23

27.

Simen Arnekleiv

Asker Skiklubb - Ski

20:59,1

+2:42

28.

Eskil Schjølberg

Nesodden IF - Ski

20:59,7

+2:42

29.

Sander Emil Bull-Hansen Wold

Bærums Verk IF - Ski

21:22,7

+3:05

30.

Truls Omenås

Sørum IL - Ski

21:29,1

+3:12

31.

Lars Gustav Rogne

Hakadal IL - Ski

21:29,6

+3:12

32.

Erling Tveter

Holmen IF - Ski

21:30,3

+3:13

33.

Johan Grøgaard

Fossum IF - Ski

21:43,2

+3:26

34.

Magnus Mikalsen

Driv IL - Ski

21:43,8

+3:26

35.

Lars Morstad

Bærums Verk IF - Ski

22:04,6

+3:47

36.

Victor Normannseth

Oppegård IL - Ski

22:07,2

+3:50

37.

Herman Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

22:15,5

+3:58

38.

Jonas Knoph Bjerknes

Fossum IF - Ski

22:31,4

+4:14

39.

Jonas Haugstad Moosmayer

Holmen IF - Ski

22:36,6

+4:19

40.

Einar Kvam Lundberg

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

22:37,0

+4:20

41.

Alexander Haugen

Oppegård IL - Ski

22:43,8

+4:26

42.

Andreas Opsahl Ferstad

Ås IL - Ski

24:23,2

+6:06

43.

Filip Langdalen

Ås IL - Ski

24:24,1

+6:07

44.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Holmen IF - Ski

24:25,6

+6:08

45.

Leik Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

26:42,5

+8:25

Brutt

Magnus Wølneberg

IL Jardar - Ski

DNS

Øystein Hatlestad Hovland

Holmen IF - Ski

DNS

Magnus Knoph

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Sebastian Lunde

Ullensaker Skiklubb - Ski

DNS

Filip Hiller Martinsen

Oppegård IL - Ski

DNS

Ekolai Bang Lunde

Fossum IF - Ski

DNS

Eivind Syrdalen Dovland

Fossum IF - Ski

Klasse: J 16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Udnes Weng

Nes Ski - Ski

20:41,9

+0:00

2.

Lotta Udnes Weng

Nes Ski - Ski

20:42,3

+0:01

3.

Amalie Håkonsen Ous

Nes Ski - Ski

20:59,0

+0:18

4.

Ingrid Landmark Tandrevold

Fossum IF - Ski

21:44,0

+1:03

5.

Sigrid Kjønnø Schaanning

Fossum IF - Ski

21:54,4

+1:13

6.

Anne Siri Lervik

Asker Skiklubb - Ski

21:56,9

+1:15

7.

Marit Nersten

Fossum IF - Ski

22:11,8

+1:30

8.

Sofie Winona Aa

Fossum IF - Ski

22:12,3

+1:31

9.

Therese Tærud

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

22:12,9

+1:31

10.

Marte Elise Hov

Asker Skiklubb - Ski

22:31,5

+1:50

11.

Amalie Lundervold

Asker Skiklubb - Ski

22:46,1

+2:05

12.

Johanne Sætre Hammerlund

Asker Skiklubb - Ski

23:05,1

+2:24

13.

Marit Sveen

Gjerdrum IL - Ski

23:36,9

+2:55

14.

Anne Sophie Tjøm

Fossum IF - Ski

24:09,9

+3:28

15.

Elin Farestveit

Asker Skiklubb - Ski

25:14,9

+4:33

DNS

Vilde Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

DNS

Hedda Noraker Alfarrustad

Fet Skiklubb - Ski

DNS

Sofie Nordsveen Hustad

Nes Ski - Ski

Klasse: J 15 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Ek Strøm

Bærums Verk IF - Ski

14:07,6

+0:00

2.

Camilla Vannebo

IL Jardar - Ski

14:28,9

+0:21

3.

Kristin Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

14:38,5

+0:31

4.

Stina Meinicke

Jutul IL - Ski

14:48,2

+0:41

5.

Guro Ørbeck

Gjerdrum IL - Ski

14:53,5

+0:46

6.

Karoline Haaland

Fossum IF - Ski

14:56,0

+0:49

7.

Synne Nesheim Flatebakken

IL Jardar - Ski

15:09,0

+1:02

8.

Charlotte Grøgaard

Fossum IF - Ski

15:15,2

+1:08

9.

Kristin Lindahl Nilsen

Bærums Verk IF - Ski

15:17,6

+1:10

10.

Andrea Rydland Sivertsgård

Fossum IF - Ski

15:31,6

+1:24

11.

Thea Løvøy

Rælingen Skiklubb - Ski

15:55,5

+1:48

12.

Sofie Langdal

Oppegård IL - Ski

15:56,7

+1:49

13.

Ingrid Nytun Nergård

Gjelleråsen IF - Ski

15:58,0

+1:51

14.

Ida Gotaas Buøen

Bærums Verk IF - Ski

16:16,1

+2:09

15.

Tuva Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

16:17,2

+2:10

16.

Helene Sandberg

Bærums Verk IF - Ski

16:25,3

+2:18

17.

Cecilia Kristiansen

Jutul IL - Ski

16:35,8

+2:28

18.

Nora Vidje

Fossum IF - Ski

16:42,1

+2:35

19.

Malin M Trønnes

Holmen IF - Ski

16:45,4

+2:38

20.

Emilie Johanne Hagen

Gjerdrum IL - Ski

17:31,2

+3:24

21.

Oda Beheim Skjolden

Bærums Verk IF - Ski

18:19,6

+4:12

22.

Ida Feiring Haltia

IL Jardar - Ski

19:13,4

+5:06

DNS

Maja Aaserød

Fossum IF - Ski

DNS

Malin Bjørkelo Helland

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

DNS

Nanna Sorkmo Borgnes

Asker Skiklubb - Ski

Klasse: G 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Helland Larsen

Fossum IF - Ski

10:10,7

+0:00

2.

Tinius Ruzicka

Holmen IF - Ski

10:19,8

+0:09

3.

Marcus Arnesen

Høland IL - Ski

10:20,3

+0:10

4.

Håkon Asdøl

IL Jardar - Ski

10:21,0

+0:11

5.

Kristian Rogstad Aadnøy

Gjerdrum IL - Ski

10:25,0

+0:15

6.

Fredrik Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

10:26,0

+0:16

7.

Bjørnar Jacobsen

Driv IL - Ski

10:31,7

+0:21

8.

Thomas Engebråten

Nes Ski - Ski

10:42,2

+0:32

9.

Harald Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

10:44,1

+0:34

10.

Even Seeberg

Nittedal IL - Ski

10:44,4

+0:34

11.

Andreas Finni Magnussen

Nittedal IL - Ski

10:47,8

+0:37

12.

Mats K. Jensen

Gjerdrum IL - Ski

10:49,8

+0:39

13.

Patrick Fossum Kristoffersen

Ullensaker Skiklubb - Ski

10:51,1

+0:41

14.

Ola Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

11:02,0

+0:52

15.

Simen Andersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:04,5

+0:54

16.

Petter Ihlebæk

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:15,3

+1:05

17.

Truls Fjellheim Jorde

Asker Skiklubb - Ski

11:15,7

+1:05

18.

Martin Borge Heir

Fossum IF - Ski

11:16,1

+1:06

19.

Anders Aksnes Smith

Fossum IF - Ski

11:24,4

+1:14

20.

Njål Gunnar P. Nicolaysen

Gjelleråsen IF - Ski

11:25,9

+1:15

21.

Einar Lurås Oftebro

Fossum IF - Ski

11:31,2

+1:21

22.

Magnus Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

11:33,2

+1:23

23.

Fredrik Ramstad Hoff

Fossum IF - Ski

11:36,2

+1:26

24.

Eirik Moseng

Gjerdrum IL - Ski

11:37,4

+1:27

25.

Peter Vik

Oppegård IL - Ski

11:38,0

+1:28

26.

Magnus Bøe

Fossum IF - Ski

11:38,7

+1:28

27.

Maxim Andresen Tjøtta

Fossum IF - Ski

11:38,9

+1:28

28.

Elmer Eng

Holmen IF - Ski

11:40,3

+1:30

29.

Mikael Falkendal

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:41,9

+1:31

30.

Andreas Edvardsen

Fet Skiklubb - Ski

11:42,8

+1:32

31.

Ludvig Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

11:44,9

+1:34

32.

Georg Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

11:46,4

+1:36

33.

Anders Haga

Åsen IL - Ski

11:54,6

+1:44

34.

Henrik Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:57,6

+1:47

35.

Kristian Nilsen

IL Jardar - Ski

11:57,9

+1:47

36.

Ole Martin Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

11:58,3

+1:48

37.

Peter Sekkesæter

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:58,6

+1:48

38.

Aksel Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

12:01,8

+1:51

39.

Robin Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

12:07,9

+1:57

40.

Sindre Kulset

Fossum IF - Ski

12:10,4

+2:00

41.

Tarjei Holo

Fossum IF - Ski

12:12,2

+2:02

42.

Daniel Hansen

Nesodden IF - Ski

12:20,0

+2:10

43.

Oskar Testad

Bærums Verk IF - Ski

12:20,3

+2:10

44.

Simen Berger

Fet Skiklubb - Ski

12:20,8

+2:10

45.

Trygve Lunde

Lørenskog Skiklubb - Ski

12:21,1

+2:11

46.

Lasse Wardenær

Oppegård IL - Ski

12:22,6

+2:12

47.

Patrick Sandgrav

Lørenskog Skiklubb - Ski

12:29,5

+2:19

48.

Erlend Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL - Ski

12:30,1

+2:20

49.

Åsmund Stein

Bærums Verk IF - Ski

12:34,1

+2:24

50.

Martin Morgenlien Skamo

Fet Skiklubb - Ski

12:37,2

+2:27

51.

Mikael Ådland Gulliksen

Ullensaker Skiklubb - Ski

12:41,6

+2:31

52.

Ruben Røthe Glover

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

12:42,9

+2:32

53.

Hermann Selstad

Fossum IF - Ski

12:49,2

+2:39

54.

Herman Andreas Andersen

Ås IL - Ski

12:49,6

+2:39

55.

Erik Riis Enander

Gjelleråsen IF - Ski

12:57,2

+2:47

56.

Henrik Hjørungdal

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

12:59,5

+2:49

57.

Sander H. Rogndokken

Fet Skiklubb - Ski

13:04,9

+2:54

58.

Ole Christopher Fløgstad Larsen

Skedsmo Skiklubb - Ski

13:13,4

+3:03

59.

Henrik Udnæs Brokke

Fossum IF - Ski

13:17,0

+3:07

60.

Kristian Flock

Gjelleråsen IF - Ski

13:57,6

+3:47

61.

Erling Husøy

Driv IL - Ski

14:03,3

+3:53

62.

Sigvard Helsingen

Nesodden IF - Ski

14:04,0

+3:54

DNS

Knut Feldberg Bakken

Bærums Verk IF - Ski

DNS

Hans Kristian Holmbro

Høland IL - Ski

Klasse: G 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Andreas Mortensbakke

Bærums Skiklub - Ski

11:13,8

+0:00

2.

Albert Sperstad

Bærums Verk IF - Ski

11:26,6

+0:13

3.

Marius Nåvli Sjølie

Haslum IL - Ski

11:27,9

+0:14

4.

Torjus Helland With

Bærums Skiklub - Ski

11:28,6

+0:15

5.

Thorvald Hillesøy

Bærums Skiklub - Ski

11:34,0

+0:21

6.

Øyvind Fredrik Løvstad

Sørum IL - Ski

11:34,6

+0:21

7.

Lasse Theodorsen

Gjerdrum IL - Ski

11:35,3

+0:22

8.

Jonas Slettemark Juel

Fossum IF - Ski

11:35,7

+0:22

9.

Knut Røhme

Frogner IL - Ski

11:40,1

+0:27

10.

Didrik Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

11:42,7

+0:29

11.

Martin Solvik

Haslum IL - Ski

11:43,8

+0:30

12.

Henrik Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

11:45,0

+0:32

13.

Jesper Pedersen

Nesodden IF - Ski

11:49,4

+0:36

14.

Vegard Ek Hagen

Driv IL - Ski

11:51,2

+0:38

15.

Sindre Fløtre Øfsti

Oppegård IL - Ski

11:57,0

+0:44

16.

Daniel O. Nyvoll

Fossum IF - Ski

12:01,4

+0:48

17.

Markus Berg

Oppegård IL - Ski

12:02,9

+0:49

18.

Sjur Kvisle

Heggedal IL - Ski

12:12,7

+0:59

19.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Holmen IF - Ski

12:15,7

+1:02

20.

Herman Sandborg

Lommedalens IL - Ski

12:16,9

+1:03

21.

Anders Johan Rogne

Hakadal IL - Ski

12:19,3

+1:06

22.

Johan Bjørtomt

Gjerdrum IL - Ski

12:19,6

+1:06

23.

Ole Einar Borgaard

Gjerdrum IL - Ski

12:19,9

+1:06

24.

Georg Skogseth

Gjelleråsen IF - Ski

12:21,2

+1:08

25.

Jakob Henden Kaasen

Bærums Skiklub - Ski

12:21,6

+1:08

26.

Matias Gran-Henriksen

Fossum IF - Ski

12:25,6

+1:12

27.

Emil Arnkværn

Fossum IF - Ski

12:25,9

+1:12

28.

Martin Haugstad Moosmayer

Holmen IF - Ski

12:26,4

+1:13

29.

Thomas Meinicke

Jutul IL - Ski

12:28,5

+1:15

30.

Andreas Motzfeldt Raasok

Lommedalens IL - Ski

12:34,3

+1:21

31.

Kristoffer Fremstad

Drøbak-Frogn IL - Ski

12:35,2

+1:22

32.

Kasper Sørberg

Frogner IL - Ski

12:35,5

+1:22

33.

Trym Valmestad

Gjelleråsen IF - Ski

12:35,8

+1:22

34.

Jostein Rodahl Kvale

Skedsmo Skiklubb - Ski

12:36,2

+1:23

35.

Mats A. J. Hagen Hagen

Nesodden IF - Ski

12:36,7

+1:23

36.

Kristoffer Dunham

Bærums Skiklub - Ski

12:39,8

+1:26

37.

Christoffer Herredsvela

Sørum IL - Ski

12:40,8

+1:27

38.

Lars-Martin Fossgard

Asker Skiklubb - Ski

12:43,7

+1:30

39.

Jonas Kristiansen

Gjelleråsen IF - Ski

12:44,0

+1:31

40.

Emil Andre Wiig

Skimt - Ski

12:44,5

+1:31

41.

Osmund Øversjøen

Fossum IF - Ski

12:45,2

+1:32

42.

Isak Svarstad Carlsen

Asker Skiklubb - Ski

12:53,0

+1:40

43.

Kristian E Skogvold

Skedsmo Skiklubb - Ski

12:54,9

+1:41

44.

Vetle Storsæter

Vestby IL

13:00,2

+1:47

45.

Ole Tobias Utne Bjerke

Sørum IL - Ski

13:00,7

+1:47

46.

Erik Klev Bergheim

Fossum IF - Ski

13:05,8

+1:52

47.

Bjørn Olav Blakstad

Sørum IL - Ski

13:07,8

+1:54

48.

Henrik Randgaard Talstad

Fossum IF - Ski

13:14,5

+2:01

49.

Petter Dignes

Skedsmo Skiklubb - Ski

13:20,2

+2:07

50.

Fredrik Wøien Hesselberg

Hakadal IL - Ski

13:20,6

+2:07

51.

Anders Lervik

Asker Skiklubb - Ski

13:24,9

+2:11

52.

Ola Jåvold Landmark

Fossum IF - Ski

13:26,3

+2:13

53.

Olav Berger

Skedsmo Skiklubb - Ski

13:29,8

+2:16

54.

Herman Kjærnsmo

Bærums Skiklub - Ski

13:34,5

+2:21

55.

erik k christiansen

Holmen IF - Ski

13:35,0

+2:22

56.

Hans Kristian Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:43,0

+2:30

57.

Hans Strand

Holmen IF - Ski

13:55,3

+2:42

58.

Birger Thørud

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:58,7

+2:45

59.

Jakob Eiksund Sæthre

Fossum IF - Ski

14:14,8

+3:01

60.

Askil Okkenhaug

Bærums Skiklub - Ski

14:27,6

+3:14

61.

Trond Elias Ødegård

Fossum IF - Ski

14:28,3

+3:15

62.

Mathias Desprez

Fossum IF - Ski

14:37,0

+3:24

63.

Magnus Nestli

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:44,2

+3:31

64.

Jonas Grimstad Lierstuen

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:58,0

+3:45

65.

Trym Stensvold

Nesodden IF - Ski

15:09,2

+3:56

66.

Benjamin Borge

Lørenskog Skiklubb - Ski

15:46,4

+4:33

67.

Martin Solbakken

IL Jardar - Ski

15:47,6

+4:34

DNS

Henrik Bjørnstad Koppang

Haslum IL - Ski

DNS

Sondre Helland With

Bærums Skiklub - Ski

DNS

Mathias Wicklund

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Junior Moe

Nordre Eidsvoll IL - Ski

DNS

Andreas Sollid Vanberg

Fossum IF - Ski

DNS

Eirik Olav Aa

Fossum IF - Ski

DNS

Eirik Hoff Schistad

Fossum IF - Ski

DNS

Lars Mogstad Ranger

Gjerdrum IL - Ski

Klasse: J 14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Fosen

Fossum IF - Ski

11:43,0

+0:00

2.

Sara Pettersen Fuglu

Nes Ski - Ski

11:43,5

+0:00

3.

Julie Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:53,3

+0:10

4.

Inger-Ane Sætra Schefte

Oppegård IL - Ski

11:57,7

+0:14

5.

Aurora Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

11:58,9

+0:15

6.

Hedda Østberg Amundsen

Asker Skiklubb - Ski

12:08,1

+0:25

7.

Henriette Furu

Gjerdrum IL - Ski

12:13,0

+0:30

8.

Tina Knutsmoen

Nesodden IF - Ski

12:13,8

+0:30

9.

Tale Kristine Lindefjeld

IL Jardar - Ski

12:14,1

+0:31

10.

Emma Bjørndal

Nordre Eidsvoll IL - Ski

12:14,3

+0:31

11.

Guro Finstad Bjerken

Gjerdrum IL - Ski

12:23,4

+0:40

12.

Pernille Grini

Drøbak-Frogn IL - Ski

12:33,2

+0:50

13.

Cecilie Mogen

Oppegård IL - Ski

12:33,9

+0:50

14.

Anniken Skeisvoll Grimsmo

Holmen IF - Ski

12:34,4

+0:51

15.

Åshild Faller Råheim

Fet Skiklubb - Ski

12:35,3

+0:52

16.

Line Wegner Hodt

Fossum IF - Ski

12:35,6

+0:52

17.

Kristine Amundsen

IL Jardar - Ski

12:37,7

+0:54

18.

Ingvild Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

12:38,1

+0:55

19.

Ilja Engeset

IL Jardar - Ski

12:39,3

+0:56

20.

Synne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

12:44,9

+1:01

21.

Mari Hognestad

Nordre Eidsvoll IL - Ski

12:46,3

+1:03

22.

Julia Sætre Hammerlund

Asker Skiklubb - Ski

13:05,5

+1:22

23.

Emilie Auestad

Nittedal IL - Ski

13:06,6

+1:23

24.

Oda Johanne Sikkeland

Holmen IF - Ski

13:24,1

+1:41

25.

Marthe Ramstad

Fet Skiklubb - Ski

13:40,5

+1:57

26.

Margrethe Wisløff

Holmen IF - Ski

13:51,2

+2:08

27.

Anniken Helland-Hansen

IL Jardar - Ski

13:51,6

+2:08

28.

Celine Kjernsval

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:52,1

+2:09

29.

Maria Victoria Dammen

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:01,5

+2:18

30.

Inger Nordberg Næss

Lørenskog Skiklubb - Ski

14:21,5

+2:38

31.

Sophie Gran

Drøbak-Frogn IL - Ski

14:35,1

+2:52

32.

Elise Ullern

Holmen IF - Ski

14:57,7

+3:14

DNS

Alice Petersen

Oppegård IL - Ski

DNS

Torunn Elisabeth Seyffarth

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Ingrid Ljoså Thøgersen

Asker Skiklubb - Ski

DNS

Margrethe Wisløff

Holmen IF - Ski

DNS

Elise Ullern

Holmen IF - Ski

DNS

Celine Amundsen Nilsen

Ullensaker Skiklubb - Ski

Klasse: J 13 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

12:01,4

+0:00

2.

Eline Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

12:09,8

+0:08

3.

Pia Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

12:31,8

+0:30

4.

Jenny Pedersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

12:35,9

+0:34

5.

Oda Hatlestad Hovland

Holmen IF - Ski

12:51,1

+0:50

6.

Ingvild Wollebek

Ås IL - Ski

13:10,6

+1:09

7.

Johanne Nordheim Tveter

Holmen IF - Ski

13:17,8

+1:16

8.

Julie Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

13:23,7

+1:22

9.

Elisabeth Hagen Helgesen

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:24,9

+1:23

10.

Eira Torsteinsen

Bærums Verk IF - Ski

13:26,6

+1:25

11.

Ingrid Aaslund

Fet Skiklubb - Ski

13:29,6

+1:28

12.

Ane Granne Kvale

Oppegård IL - Ski

13:42,4

+1:41

13.

Hedvig Bredesen

Nittedal IL - Ski

13:43,1

+1:42

14.

Mina Claussen

Bærums Verk IF - Ski

13:43,3

+1:42

15.

Kristin Moengen

Lørenskog Skiklubb - Ski

13:44,4

+1:43

16.

Hedda Børsting Saltnes

Asker Skiklubb - Ski

13:46,6

+1:45

17.

Synne Skjærstein

Jutul IL - Ski

14:03,6

+2:02

18.

Thea Feiring Haltia

Holmen IF - Ski

14:15,7

+2:14

19.

Ella Hegg Gundersen

Fossum IF - Ski

14:17,1

+2:16

20.

Elen Katle Fleten

Asker Skiklubb - Ski

14:26,2

+2:25

21.

Henriette Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

14:27,3

+2:26

22.

Emma Marie Sørset

Oppegård IL - Ski

14:31,6

+2:30

23.

Birthe Bjervig

Ullensaker Skiklubb - Ski

14:31,9

+2:30

24.

Marianne Dæhlie Clem

Fossum IF - Ski

14:44,2

+2:43

25.

Marte Uthus

Oppegård IL - Ski

15:04,6

+3:03

26.

Thea Siggerud

Drøbak-Frogn IL - Ski

15:08,8

+3:07

27.

Mina Uthus

Oppegård IL - Ski

15:55,3

+3:54

DNS

Thea Forbord Johnsen

Gjelleråsen IF - Ski

Klasse: G 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Sveen

Gjerdrum IL - Ski

7:32,7

+0:00

2.

Sondre Haneberg

Oppegård IL - Ski

7:34,9

+0:02

3.

Harald Schaanning

Øvrevoll Hosle IL - Ski

7:43,5

+0:11

4.

Aleksander Vannebo

Holmen IF - Ski

7:44,4

+0:12

5.

Jarl Solvang

Nesodden IF - Ski

7:50,0

+0:18

6.

Per Clemet Wisløff

Holmen IF - Ski

7:50,3

+0:18

7.

Max Oliver Jonsson

Holmen IF - Ski

7:50,7

+0:18

8.

Matias Vedvik

Oppegård IL - Ski

7:52,0

+0:20

8.

Sondre Dahl

Lommedalens IL - Ski

7:52,0

+0:20

10.

Christian Bucher-Johannessen

Fossum IF - Ski

7:52,8

+0:20

11.

Haakon Woie Ler

Fossum IF - Ski

7:53,0

+0:21

12.

Magnus Leander Boland Haugen

Fossum IF - Ski

7:53,9

+0:21

13.

Carl Andreas Wenneberg Grøstad

Nesodden IF - Ski

7:55,1

+0:23

14.

Jens Lurås Oftebro

Fossum IF - Ski

8:00,4

+0:28

15.

Ole-Jørgen Knoph

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

8:01,9

+0:29

16.

Christian Rustad

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:04,4

+0:32

17.

Even Hognestad

Nordre Eidsvoll IL - Ski

8:04,6

+0:32

18.

Martin Bøe Svestad

Haslum IL - Ski

8:06,4

+0:34

19.

Anders Frey

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:07,4

+0:35

20.

Knut Selstad

Fossum IF - Ski

8:07,8

+0:35

21.

Ivar Harald Clem

Fossum IF - Ski

8:11,3

+0:39

22.

Edvard Beheim Skjolden

Bærums Verk IF - Ski

8:11,6

+0:39

23.

Kristoffer Vie Kolstad

Oppegård IL - Ski

8:13,5

+0:41

24.

Jørgen Solberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:14,4

+0:42

25.

Anders Lund

Nittedal IL - Ski

8:14,6

+0:42

26.

Mathias Lange

Gjelleråsen IF - Ski

8:15,6

+0:43

27.

Eivind Woie Ler

Fossum IF - Ski

8:16,0

+0:44

28.

Magnus Brynsrud

Bærums Verk IF - Ski

8:17,8

+0:45

29.

Vetle Kjenner Forsland

Nesodden IF - Ski

8:18,7

+0:46

30.

Petter Berdal

Lommedalens IL - Ski

8:31,7

+0:59

31.

Uffe Tomasgaard

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:32,5

+1:00

31.

Andrè Hellne Rasen

Bjerke IL Ski - Ski

8:32,5

+1:00

33.

Markus Ådland Gulliksen

Ullensaker Skiklubb - Ski

8:33,9

+1:01

34.

Herman Aaserud

Asker Skiklubb - Ski

8:39,0

+1:07

35.

Martin Ramel Haaland

Fossum IF - Ski

8:41,2

+1:09

36.

Mathias Skjevdal

Ås IL - Ski

8:42,2

+1:10

37.

August Arnekleiv

Asker Skiklubb - Ski

8:43,6

+1:11

38.

Cornelius Grini

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:06,7

+1:34

39.

Erling Horn Svennevik

Skimt - Ski

9:07,4

+1:35

40.

Robert Melby Hansen

Nordre Eidsvoll IL - Ski

9:10,7

+1:38

41.

Anders Christian Bjørtomt

Bærums Verk IF - Ski

9:15,0

+1:43

42.

Vemund Brendøymoen

Skimt - Ski

9:20,9

+1:48

43.

Elias Pettersen Nævdal

Ås IL - Ski

9:23,9

+1:51

44.

Erlend Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:26,9

+1:54

45.

Vetle Hægeland

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

9:34,7

+2:02

46.

Kasper Moum Ussvær

Bærums Verk IF - Ski

9:57,6

+2:25

47.

Mads Nikolai Rugaas Skaland

Ås IL - Ski

9:57,8

+2:25

48.

Eirik Andre Dannemark

Ås IL - Ski

10:19,0

+2:47

49.

Jonas Dale Fredriksen

Nittedal IL - Ski

10:24,0

+2:52

50.

Eirik Hovind Grøv

Nesodden IF - Ski

11:29,7

+3:57

51.

Sebastian Larsen Strømsheim

Ås IL - Ski

12:25,9

+4:53

52.

Odd Martin Nerheim

Nittedal IL - Ski

12:34,3

+5:02

Brutt

Simen Seeberg-Rommetveit

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

DNS

Henrik Sinding Abrahamsen

Holmen IF - Ski

DNS

Matias Rogstad Aadnøy

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Marcus Kringlebotn

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Snorre Sveen

Fossum IF - Ski

DNS

Petter Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Nils Martin Anvik Hellenes

Drøbak-Frogn IL - Ski

DNS

Stian Kjernsval

Lørenskog Skiklubb - Ski

Klasse: G 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Stene

Jutul IL - Ski

7:18,8

+0:00

2.

Martin Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:11,0

+0:53

3.

Henrik Solheim Ruud

Fossum IF - Ski

8:12,1

+0:54

4.

Sander Elstad

Gjerdrum IL - Ski

8:17,0

+0:59

5.

Marius Solvik

Haslum IL - Ski

8:18,0

+1:00

6.

Mathias Ulverud

Gjerdrum IL - Ski

8:19,0

+1:01

7.

Håvard Langvatn

Nesodden IF - Ski

8:20,0

+1:02

8.

Lars Agnar Hjelmeset

Gjelleråsen IF - Ski

8:25,4

+1:07

9.

Jens Marcus Dyrberg Ek

Jutul IL - Ski

8:25,6

+1:07

10.

Sondre Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

8:26,5

+1:08

11.

Sondre Simensen

Nittedal IL - Ski

8:28,0

+1:10

12.

Einar Brath Skurdal

Bærums Verk IF - Ski

8:29,0

+1:11

13.

Vemund Skeime Kostøl

Gjelleråsen IF - Ski

8:31,5

+1:13

14.

August Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

8:40,0

+1:22

15.

Henrik Horpedal

Haslum IL - Ski

8:41,0

+1:23

16.

Petter Thorslund Aadland

Nittedal IL - Ski

8:41,9

+1:23

17.

Mats Haug

Driv IL - Ski

8:42,4

+1:24

18.

Oskar Kjos

Ullensaker Skiklubb - Ski

8:46,0

+1:28

19.

Axel Holth-Siegel

Ås IL - Ski

8:49,0

+1:31

20.

Sigurd Nicolaysen

Gjelleråsen IF - Ski

8:50,0

+1:32

21.

Petter Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

8:51,0

+1:33

22.

Fredrik Svensen Scheel

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:51,3

+1:33

23.

Jonas Moen

Skedsmo Skiklubb - Ski

8:51,9

+1:33

24.

Jonas Brake Fuglu

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:53,0

+1:35

25.

Ola Thune Sundklakk

Fossum IF - Ski

8:56,3

+1:38

26.

Øistein Fagerli Næss

Gjerdrum IL - Ski

8:58,0

+1:40

27.

Andreas Skeisvoll Grimsmo

Holmen IF - Ski

9:00,8

+1:42

28.

Eivind Luka

Gjerdrum IL - Ski

9:01,0

+1:43

29.

Martin Tjøtta

Fossum IF - Ski

9:02,0

+1:44

30.

Marius Lillebakken Abell

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:03,0

+1:45

31.

Benjamin Røkeness

Driv IL - Ski

9:06,9

+1:48

32.

Elias Fremstad

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:07,0

+1:49

33.

Sebastian Berg

Oppegård IL - Ski

9:20,1

+2:02

34.

Syver Indredavik

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:22,0

+2:04

35.

Eirik Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:22,3

+2:04

36.

Mathias Johansen

Ullensaker Skiklubb - Ski

9:22,8

+2:04

37.

Jørgen Utne Bjerke

Sørum IL - Ski

9:23,1

+2:05

38.

Heine Husdal

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:25,7

+2:07

39.

Petter Fineide Opheim

Skedsmo Skiklubb - Ski

9:31,2

+2:13

40.

Ole Marius Nybø

Holmen IF - Ski

9:34,9

+2:16

41.

Kasper Sandsnes Kolstad

Fet Skiklubb - Ski

9:51,3

+2:33

42.

Magnus Aalde

Ås IL - Ski

10:13,5

+2:55

43.

Jørgen Ellekjær

Ås IL - Ski

10:27,3

+3:09

44.

Tollef Blakstad

Sørum IL - Ski

10:46,5

+3:28

45.

Henrik Sakariassen

Driv IL - Ski

10:57,4

+3:39

46.

Aslak Thørud

Lørenskog Skiklubb - Ski

11:20,0

+4:02

47.

Jens Kristian Auring

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

11:25,0

+4:07

48.

Martin Borge

Lørenskog Skiklubb - Ski

11:49,0

+4:31

DNS

Oliver Petersen

Siggerud IL - Ski

DNS

Theo Saltnes Jørgensen

Driv IL - Ski

Klasse: J 12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Elde Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

7:57,6

+0:00

2.

Kristin Austgulen Fosnæs

Fossum IF - Ski

7:58,2

+0:01

3.

Sara Borchgrevink

Fossum IF - Ski

8:09,7

+0:12

4.

Ingrid Johnsen

Åsen IL - Ski

8:11,9

+0:14

5.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb - Ski

8:18,5

+0:21

6.

Thea Sørum

Gjelleråsen IF - Ski

8:22,1

+0:25

7.

Elena Rise Johnsen

Asker Skiklubb - Ski

8:23,3

+0:26

8.

Ane Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

8:23,6

+0:26

9.

Marit Kragh Kjos

Haslum IL - Ski

8:23,9

+0:26

10.

Kjersti Lundqvist

Ås IL - Ski

8:24,9

+0:27

11.

Tiril Bergitte Lund

Holmen IF - Ski

8:28,1

+0:31

12.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Jardar - Ski

8:32,2

+0:35

13.

Angelica Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

8:33,5

+0:36

14.

Marianne Kure

Ås IL - Ski

8:35,2

+0:38

15.

Ingrid Thune Rolfsen

Fossum IF - Ski

8:44,6

+0:47

16.

Selma Elise Kildahl

Asker Skiklubb - Ski

8:46,4

+0:49

17.

Lucie Lunde Bang

Fossum IF - Ski

8:51,2

+0:54

18.

thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb - Ski

8:56,5

+0:59

19.

Siri Vestengen

Nittedal IL - Ski

9:00,9

+1:03

20.

Silje Marie Ulvang

Gjelleråsen IF - Ski

9:19,9

+1:22

21.

Dorthe Martinussen

Fossum IF - Ski

9:21,0

+1:24

22.

Johanne Paaske

Holmen IF - Ski

9:29,6

+1:32

23.

Ingrid Marie Wølneberg

IL Jardar - Ski

9:43,0

+1:46

24.

Linn Mei Waaler

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:50,8

+1:53

25.

Pia Nilsen

Nittedal IL - Ski

9:58,1

+2:01

26.

Elise Nordberg Næss

Lørenskog Skiklubb - Ski

10:01,6

+2:04

27.

Mina Lilleheier

Ås IL - Ski

10:29,3

+2:32

28.

Anna Cecilie Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

10:41,1

+2:44

29.

Helene Krokfoss

Lørenskog Skiklubb - Ski

10:54,1

+2:57

30.

Thea Abrahamsen

Driv IL - Ski

11:45,4

+3:48

31.

Helene Roaas

Skimt - Ski

11:59,8

+4:02

DNS

Marthe Dehn

Haslum IL - Ski

DNS

Viktoria Rostad Johnsen

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Maren Norderud

Haslum IL - Ski

DNS

Hanna Eckhoff

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Silje Milli

Nordre Eidsvoll IL - Ski

Klasse: J 11 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

8:42,5

+0:00

2.

Kristin Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

8:49,6

+0:07

3.

Vårin Sætra Schefte

Oppegård IL - Ski

8:55,4

+0:13

4.

Maria Magnussen

Nittedal IL - Ski

8:59,8

+0:17

5.

Silje Hauknes Svendsen

Gjerdrum IL - Ski

9:05,7

+0:23

6.

Ida Ramstad

Nittedal IL - Ski

9:07,8

+0:25

7.

Hanne Eide Rapp

Gjerdrum IL - Ski

9:13,6

+0:31

8.

Oda Thrane Øen

Jutul IL - Ski

9:23,2

+0:41

9.

Hedda Kristiansen

Hakadal IL - Ski

9:28,6

+0:46

10.

Nora Marie Storvik Grønvold

Hakadal IL - Ski

9:29,3

+0:47

11.

Elise Hong K. Tenold

Nordre Eidsvoll IL - Ski

9:31,0

+0:49

12.

Hedda Mikalsen

Driv IL - Ski

9:32,2

+0:50

13.

Anniken Berger

Fet Skiklubb - Ski

9:35,7

+0:53

14.

Marthine Herger Lindgren

Jutul IL - Ski

9:36,7

+0:54

15.

Iris Mæhle

Drøbak-Frogn IL - Ski

9:36,9

+0:54

16.

Marthe Engenes Birkeland

Driv IL - Ski

10:08,6

+1:26

17.

Karoline Vik Tolo

Lommedalens IL - Ski

10:17,3

+1:35

18.

Helle Dahl

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

10:27,9

+1:45

19.

Kaja Høyem

Drøbak-Frogn IL - Ski

11:05,6

+2:23

20.

May-Helene Bengtson

Nittedal IL - Ski

11:13,9

+2:31

21.

Hanna Hegstad

Ås IL - Ski

11:23,1

+2:41

22.

Kaja Sørlie

Nittedal IL - Ski

11:49,2

+3:07

23.

Julie Kvarme Gangnæs

Ås IL - Ski

11:49,5

+3:07

24.

Mia Wiig

Skimt - Ski

11:58,6

+3:16

25.

Thea Bergersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

12:44,0

+4:02

DNS

Pernille Tjernæs Wardenær

Oppegård IL - Ski

Klasse: G 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aleksander Elde Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

4:56,5

Callum Gran

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:00,2

Sebastian Oshaug Noreng

Nesodden IF - Ski

5:50,2

Amund Rikheim Huus

Sørum IL - Ski

5:21,7

Sigurd Tveter

Holmen IF - Ski

5:09,5

Markus Sellevoll

Oppegård IL - Ski

5:24,8

John Christopher Lio

Oppegård IL - Ski

6:41,3

Markus Herredsvela

Sørum IL - Ski

5:45,0

Simen Bratteng

Gjelleråsen IF - Ski

6:34,4

Even Wollebek

Ås IL - Ski

5:53,0

Tarjei Lindbergsengen Nesheim

Bærums Skiklub - Ski

5:05,5

Vegard Aarstad

Ås IL - Ski

5:45,7

Sander Indredavik

Ullensaker Skiklubb - Ski

6:44,9

Viktor Glenne

Nesodden IF - Ski

5:30,0

Kristoffer Mogen

Oppegård IL - Ski

5:19,9

Simon Haugestad Moosmayer

Holmen IF - Ski

5:27,4

Vetle Stensvold

Nesodden IF - Ski

5:31,0

Torjus Lindefjeld

IL Jardar - Ski

5:27,2

Nikolai Elde Holmboe

Bærums Verk IF - Ski

4:57,3

Jørgen Borchgrevink

Fossum IF - Ski

5:41,2

Simon Rise

Ås IL - Ski

6:36,2

Thomas Pedersen

Drøbak-Frogn IL - Ski

5:15,3

Johannes Skogvold

Skedsmo Skiklubb - Ski

5:33,4

Oscar Singsaas Magnussen

Bærums Skiklub - Ski

5:43,0

Mathis Haugen

Bærums Verk IF - Ski

5:28,8

Kasper Engeset

IL Jardar - Ski

5:06,0

Oliver Sørbråten Solberg

Nesodden IF - Ski

6:07,6

Petter Solberg

Skedsmo Skiklubb - Ski

5:31,8

Sander Hognestad

Oppegård IL - Ski

5:50,8

Endre Rondeel

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:55,7

Sigve Storsæter

Vestby IL

5:21,5

Magnus Paaske

Holmen IF - Ski

6:39,7

Jesper Bjørnstad

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:57,1

DNS

Jonas Hagen

Gjerdrum IL - Ski

DNS

Magnus Lund

Nittedal IL - Ski

DNS

Nils Tveite

Ås IL - Ski

DNS

Simen Hauglum Slettene

Drøbak-Frogn IL - Ski

Klasse: J 10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Lundqvist

Ås IL - Ski

6:58,9

Hedda Grane

Skimt - Ski

6:05,0

Alexandra Linløkken

Lørenskog Skiklubb - Ski

6:40,1

Julie Meinicke

Jutul IL - Ski

6:09,2

Tuva Kristine Lund

Holmen IF - Ski

6:14,9

Ingrid Marie Stubban Hygen

Lørenskog Skiklubb - Ski

7:36,2

Synne Årtun Granheim

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

6:59,9

Sara Johansen

Nittedal IL - Ski

5:39,6

Ida Bru-Hemmingby

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

6:22,5

Synnøve Bjervig

Sand IL - Ski

6:41,1

Ida Kristine Nordvik

Vollen Ungdomslag - Ski

6:43,9

Helene Sæterdal Semb

Asker Skiklubb - Ski

6:49,9

Marianne Dahl

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:18,9

Silje Ekrheim Haugen

Holmen IF - Ski

7:20,0

Maria Vestengen

Nittedal IL - Ski

6:04,1

Karoline Solberg

Drøbak-Frogn IL - Ski

6:21,7

Andrine Bjervig Drivenes

Lommedalens IL - Ski

6:02,9

Henriette Harr-Haga

Oppegård IL - Ski

7:19,4

Synne Kjenner Forsland

Nesodden IF - Ski

7:03,5

DNS

Sofie Fjøsne Bredesen

Nittedal IL - Ski

DNS

Kaja Kristine Utseth Njerve

Holmen IF - Ski

DNS

Nicoline Berntsen

Bærums Verk IF - Ski

DNS

Liv Elin Kvarme

Ås IL - Ski

Klasse: G 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Hagadokken Lenoci

Nesodden IF - Ski

6:22,8

Christer Lorenz Finnerud

Driv IL - Ski

7:14,6

Fredrik Aasen Hemstad

Skedsmo Skiklubb - Ski

6:10,5

Simon Røthe Glover

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

5:53,3

Erlend Østbye

Nesodden IF - Ski

7:22,6

Ask Grøtan Wang

Haslum IL - Ski

6:14,5

Vilhelm Hægeland

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

6:20,4

Gaute Lien Kjølseth

Nesodden IF - Ski

6:43,9

Isak Madland

Driv IL - Ski

6:58,6

Eirik Enbusk

Nesodden IF - Ski

6:38,1

Håkon Holen Volla

Skedsmo Skiklubb - Ski

5:55,3

Henrik Stubberud

Driv IL - Ski

7:03,0

Erlend Stensrud

Nittedal IL - Ski

6:58,2

Tobias Strand

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:43,2

DNS

Kasper Kjær Jørgensen

Nesodden IF - Ski

Klasse: G 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Nilsen

Nittedal IL - Ski

6:59,2

Vegard Benum Vestre

Bærums Verk IF - Ski

7:05,3

Andreas Auring

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

7:06,9

Torbjørn Walker Ørka

Ås IL - Ski

10:34,9

Tinius Fremstad

Drøbak-Frogn IL - Ski

7:51,6

Jørgen Nekkar

Driv IL - Ski

6:53,9

Tobias Bjørnstad

Drøbak-Frogn IL - Ski

8:17,2

DNS

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal IL - Ski

DNS

Felix Haugen

Bærums Verk IF - Ski

Klasse: J 9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Christine Kure

Ås IL - Ski

6:55,5

Hedda Tømte

Nordre Eidsvoll IL - Ski

7:16,5

Mille Martinussen

Fossum IF - Ski

6:14,3

Line Kristiansen

Hakadal IL - Ski

6:13,2

Eline Skjevdal

Ås IL - Ski

6:44,1

Maja Ellefsrud

Nesodden IF - Ski

6:52,3

Marie Hexeberg Warlo

Asker Skiklubb - Ski

7:23,9

Victoria Nitteberg

Nesodden IF - Ski

6:16,6

Kristiane Larsen Strømsheim

Ås IL - Ski

8:41,0

Celine Herredsvela

Sørum IL - Ski

7:29,1

Synne Selberg

Strømmen og Lillestrøm Skikl.

6:48,7

Regina Holth Siegel

Ås IL - Ski

7:17,7

Nora Sofie Løkken

Hakadal IL - Ski

6:38,6

Tiril Lilleheier

Ås IL - Ski

8:48,4

Karoline Kvarme Gangnæs

Ås IL - Ski

7:54,8

Lisa Fergussson Sørlien

Hakadal IL - Ski

7:17,5

Maria Abrahamsen

Driv IL - Ski

8:36,3

Ranja Nekkar

Driv IL - Ski

7:05,1

Oda Aaserud

Asker Skiklubb - Ski

7:02,7

DNS

Pia Sunde

Gjelleråsen IF - Ski

DNS

Vilde Tjernshaugen Gjefle

Nesodden IF - Ski

Klasse: J 8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tyra Simensen

Nittedal IL - Ski

7:30,5

Caroline Skeisvoll Grimsmo

Holmen IF - Ski

7:12,1

Sara Kristine Ulvang

Gjelleråsen IF - Ski

9:02,2

Marie Nybø

Holmen IF - Ski

8:26,8

Mathilde Sørbråten Solberg

Nesodden IF - Ski

7:53,4

Johanne Jarbeaux

Gjelleråsen IF - Ski

7:42,5

Helene Ekrheim Haugen

Holmen IF - Ski

7:24,1

Emma Sellevoll

Oppegård IL - Ski

10:36,0


Sist oppdatert:

22 januar 2012, 10:48:42

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

706

Antall startet:

633