Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Lierbygda hovedløp og mellomdistanse ski-o 29. januar 2012

Klasse: D14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

21:47

+0:00

2.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

22:12

+0:25

3.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

24:01

+2:14

4.

Kristin Smeby

Kongsberg OL

24:24

+2:37

5.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

26:20

+4:33

6.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

28:08

+6:21

7.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

29:56

+8:09

7.

Maria Olsbø

Østmarka OK

29:56

+8:09

9.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

32:06

+10:19

10.

Astrid Styrvold

Porsgrunn OL

39:17

+17:30

11.

Emilie Westin

Porsgrunn OL

39:33

+17:46

12.

Line Sølberg

IL Leik

41:00

+19:13

DNS

Maria Olsbø

Østmarka OK

Klasse: D15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

23:35

+0:00

2.

Kristin Brekke

Lillomarka OL

25:34

+1:59

3.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

26:03

+2:28

4.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

30:09

+6:34

5.

Gina Granstedt

Halden SK

33:44

+10:09

6.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

48:10

+24:35

7.

Ingrid Felde Olaussen

Halden SK

1:04:24

+40:49

DNS

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

37:34

+0:00

2.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

39:28

+1:54

3.

Evine Westli Andersen

Løten OL

40:18

+2:44

4.

Ingrid Landmark Tandrevold

Fossum IF

42:15

+4:41

5.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

46:44

+9:10

6.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

48:03

+10:29

7.

Lovise Fremstad

Larvik OK

48:48

+11:14

8.

Nina Asheim Birkeland

Halden SK

50:22

+12:48

9.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

52:50

+15:16

10.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

53:03

+15:29

11.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

54:22

+16:48

12.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

55:34

+18:00

DNS

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

Klasse: H14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

25:13

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

25:14

+0:01

3.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

26:14

+1:01

4.

Tarjei Holo

Fossum IF

26:25

+1:12

5.

Hallvard Arntzen Foss

Sandefjord OK

30:55

+5:42

6.

Lars Risebrobakken

Raumar Orientering

42:06

+16:53

7.

Martin Borge Heir

Fossum IF

43:15

+18:02

Klasse: H15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

33:53

+0:00

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

37:30

+3:37

3.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

38:05

+4:12

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

40:02

+6:09

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias T. Mølnvik

Fossum IF

37:20

+0:00

2.

Einar Lofthus

Lillehammer OK

43:45

+6:25

3.

Oskar Størmer

Fossum IF

44:04

+6:44

4.

Aksel Madslien

Nydalens SK

44:41

+7:21

5.

Øystein Tallhaug Engelstad

Ringsaker OK

49:57

+12:37

6.

Sigurd Melsom

Fossum IF

55:52

+18:32

7.

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

56:23

+19:03

Klasse: D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

25:58

+0:00

2.

Åsne Holo

Fossum IF

26:11

+0:13

3.

Jenny Baklid

Konnerud IL

27:40

+1:42

4.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

37:26

+11:28

5.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

40:34

+14:36

6.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

42:32

+16:34

7.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

48:43

+22:45

DSQ

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

27:34

173

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda OL

27:03

+0:00

2.

Henriette Smeby

Nydalens SK

27:26

+0:23

3.

Idun Kristine Felde Olaussen

Halden SK

37:26

+10:23

DNS

Ingeborg Fallbakken Berge

Løten OL

DNS

Ingvild C. Fleisje

Nittedal OL

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Lierbygda OL

41:09

+0:00

2.

Hannele Tonna

Finland

43:14

+2:05

3.

Mathilde Rundhaug

OL Tønsberg og omegn

44:06

+2:57

4.

Anna Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

44:27

+3:18

5.

Zsuzsa Fey

Asker Skiklubb

47:02

+5:53

6.

Emma Lähdekorpi

Nydalens SK

47:43

+6:34

7.

Bodil Holmström

Halden SK

48:06

+6:57

8.

Marianne Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

50:49

+9:40

9.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

51:52

+10:43

10.

Marte Fallbakken Berge

Løten OL

52:26

+11:17

11.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

52:44

+11:35

12.

Solveig Blindheim

Lillomarka OL

53:18

+12:09

13.

Pia Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

1:10:32

+29:23

14.

Cristina Luis

Nydalens SK

1:32:31

+51:22

DSQ

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

55:58

174

DNS

Julie Størmer

Fossum IF

DNS

Marta Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

44:55

+0:00

2.

Kari Madslien

Nydalens SK

46:21

+1:26

3.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

46:47

+1:52

4.

Anne Marit Bordal

Ringsaker OK

48:15

+3:20

5.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

48:25

+3:30

6.

Kjersti Hov

Fossum IF

51:27

+6:32

7.

Kjersti Narum

OL Vallset/Stange

58:00

+13:05

8.

Anne Lofthus

Lillehammer OK

58:14

+13:19

9.

Anne Madslien

Nydalens SK

58:40

+13:45

10.

Hanne Kvåle

Hadeland OL

1:02:22

+17:27

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:03:20

+18:25

12.

Stine Arntzen

Sandefjord OK

1:09:39

+24:44

13.

Hege Heiberg

Hadeland OL

1:17:59

+33:04

DSQ

Irene Felde Olaussen

Halden SK

44:37

150 165 162 164 158 176 248

DNS

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

41:33

+0:00

2.

Bente Landmark

Fossum IF

49:29

+7:56

3.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

52:56

+11:23

4.

Lis Dæhli

Løten OL

53:15

+11:42

5.

Kari Smeby

Kongsberg OL

1:25:12

+43:39

Klasse: H 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

24:32

+0:00

2.

Eskil Frøisland

Vang OL

25:28

+0:56

3.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

26:00

+1:28

4.

Emil Størmer

Fossum IF

26:23

+1:51

5.

Ole Johan Bråten

Vang OL

29:47

+5:15

6.

Halvard Kornmo

Porsgrunn OL

47:36

+23:04

DNS

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

23:08

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

26:24

+3:16

3.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

28:21

+5:13

4.

Hermund Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

30:06

+6:58

5.

Einar Melsom

Fossum IF

31:04

+7:56

DSQ

Håkon Kornmo

Porsgrunn OL

13:32

180 169 193 159 176 248

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Hov Høydal

Fossum IF

54:33

+0:00

2.

Anders Hauge

Asker Skiklubb

56:03

+1:30

3.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

56:30

+1:57

4.

Leif Størmer

Fossum IF

56:36

+2:03

5.

Sjur Obrestad Gabrielsen

Vaulen Orienteringsklubb

57:50

+3:17

6.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

58:10

+3:37

7.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

58:25

+3:52

8.

Harald Kalager

Asker Skiklubb

1:00:13

+5:40

9.

Harald Astrup Arnesen

Heming Orientering

1:00:33

+6:00

10.

Simen Bordal

Ringsaker OK

1:02:28

+7:55

11.

Elling Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

1:02:45

+8:12

12.

Giordano Slanzi

Røyken OL

1:03:18

+8:45

13.

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:04:00

+9:27

14.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:04:42

+10:09

15.

Øyvind Helgerud

Halden SK

1:05:33

+11:00

16.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

1:07:48

+13:15

17.

Bjørnar Smeland Nygårdseter

Vegårshei IL

1:09:06

+14:33

18.

Olav Vestøl

Vegårshei IL

1:13:13

+18:40

19.

Anders Felde Olaussen

Halden SK

1:17:04

+22:31

20.

Eirik Jonas Blomseth

Lillomarka OL

1:22:51

+28:18

21.

Finn-Eivind Eskøy

Fossum IF

1:24:12

+29:39

22.

Håkon Kindem

Gimle IF

1:26:40

+32:07

23.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

1:28:21

+33:48

DSQ

Jørgen Madslien

Nydalens SK

57:17

163

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

39:53

+0:00

2.

Morten Heir

Fossum IF

40:54

+1:01

3.

Thore Kornmo

Porsgrunn OL

40:59

+1:06

4.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

41:49

+1:56

5.

Øivind Frøisland

Vang OL

44:31

+4:38

6.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

45:11

+5:18

7.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

47:00

+7:07

DSQ

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

43:04

176

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Veastad

Lillehammer OK

45:37

+0:00

2.

Lars Fremstad

Larvik OK

47:23

+1:46

3.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

50:07

+4:30

4.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

59:16

+13:39

5.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

1:01:35

+15:58

DSQ

Sigurd Dæhli

Løten OL

38:17

164

DSQ

Tore Watterdal

OL Tønsberg og omegn

46:25

164


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 februar 2012, 20:16:07

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

154

Antall startet:

145