Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Karusellrenn5 11. februar 2012

Klasse: Jenter 3 år (J2009)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Synne Savanes

19:53

Klasse: Gutter 4 år (G2008)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torkil Lilleby Kvarme

14:52

Jacob Schytz

16:22

Sander J. Amundstad

16:17

Kristoffer Nessa Brean

15:35

Klasse: Jenter 4 år (J2008)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Camilla Lundqvist

19:04

Ida Juelsrud

11:29

Klasse: Gutter 5 år (G2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tellev Grindflek

6:21

Gunnar Bjerva

15:37

Eivind Eikemo

19:34

Sivert Svanes

15:47

Eirik Hvattum

13:56

Torjus Heir

19:10

Klasse: Jenter 5 år (J2007)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alva Huss Brøste

10:37

Guro Skuterud

11:20

Helene Røsvik

16:35

Klasse: Gutter 6 år (G2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Birk Andreas Lilleheier

14:29

Torjus Austreng Røysland

9:43

Petter Strandrud

8:00

Andreas Kure

14:57

Sondre Lundqvist

12:01

Sondre Juelsrud

10:28

Håkon Heir

7:52

Anders Frydenlund

20:02

Klasse: Jenter 6 år (J2006)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Skjevdal

11:41

Erle Tveitnes

16:51

Mari Schytz

11:37

Kristine Kvarme Lilleby

13:20

Malin Holten

20:59

Tiril Platzak

9:10

Klasse: Gutter 7 år (G2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frode Hymer

8:20

Eirik Eikemo

11:50

August Holth-Siegel

5:44

Øyvind Røsvik

7:23

Magnus Kvarme Gangnæs

9:12

Emil Huss Brøste

8:44

Klasse: Jenter 7 år (J2005)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Steine Gulholm

8:10

Hannah Tveitnes

12:57

Helene Nessa Brean

10:18

Kaja Solberg Sanders

9:14

Aurora H. Solbu

8:59

Klasse: Gutter 8 år (G2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Tveitnes

7:57

Martin Hvattum

9:08

Lavrans Grindflekk

6:05

Benjamin Grønsten

6:18

Eyvinn Persson Hagbø

6:27

Oliver Holten

6:01

Klasse: Jenter 8 år (J2004)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Emma-Kristine Lekang

7:23

Carina Schytz

6:11

Klasse: Gutter 9 år (G2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Øyvind Frydenlund

5:00

Ingemar Risberg

4:37

Klasse: Jenter 9 år (J2003)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Karoline Kvarme Gangnæs

5:35

Helene Evjen Johnsen

5:21

Tiril Lilleheier

5:34

Eline Skjevdal

9:25

Christine Kure

4:34

Klasse: Gutter 10 år (G2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fredrik Hvattum

12:55

Nils Tveite

8:36

Vegard Aarstad

8:18

Even Aleksander Rugaas Skaland

11:03

Klasse: Jenter 10 år (J2002)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Lundqvist

10:29

Klasse: Gutter 11 år (G2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Ellekjær

8:54

+0:00

2.

Magnus Aalde

9:08

+0:14

3.

William Grønsten

10:17

+1:23

Klasse: Jenter 11 år (J2001)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Kvarme Gangnæs

10:18

+0:00

Klasse: Jenter 12 år (J2000)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Kure

7:29

+0:00

2.

Mina Lilleheier

8:49

+1:20

Klasse: Gutter 14 år (G1998)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herman Andreas Andersen

10:17

+0:00

Klasse: Gutter 15 år (G1997)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas O. Ferstad

9:49

+0:00

2.

Filip Langdalen

9:51

+0:02

3.

Bjørn Øvstedal

10:05

+0:16

4.

Erik Øygard

11:53

+2:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 februar 2012, 21:59:18

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

72

Antall startet:

72