Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup Finale 27. mars 2012

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:00:24

+0:00

2.

Ola Marius Pedersen

Oppsal IF Orientering

1:22:12

+21:48

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

1:22:18

+21:54

4.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

1:28:43

+28:19

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

1:30:59

+30:35

6.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

1:31:55

+31:31

7.

Magnus Ombustvedt

Ås-UMB Orientering

1:32:10

+31:46

8.

Jostein Andersen

Kristiansand OK

1:32:41

+32:17

9.

Christian Holmboe

IL Tyrving

1:32:42

+32:18

10.

Jim Øystein Nybråten

IL Tyrving

1:33:55

+33:31

11.

Dag Aalvik

Nydalens SK

1:33:59

+33:35

12.

Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

1:34:30

+34:06

13.

Jarl Magnus Berge

Søgne og Songdalen OK

1:36:55

+36:31

14.

Eirik Watterdal

Bækkelagets SK

1:37:19

+36:55

15.

Thomas Schive

Bækkelagets SK

1:37:20

+36:56

16.

Sigurd Hynne

Ås-UMB Orientering

1:37:23

+36:59

17.

Martin Grotle Soukup

Bækkelagets SK

1:37:39

+37:15

18.

Björn Widén

IL Tyrving

1:39:44

+39:20

19.

Håvard Tveite

Ås-UMB Orientering

1:48:03

+47:39

20.

Lars Aasheim

Oppsal IF Orientering

1:50:33

+50:09

21.

Steinar Låg

Østmarka OK

1:50:38

+50:14

22.

Geir Hoff

IL Tyrving

1:51:03

+50:39

23.

Jørgen Hjellup Horne

IL Tyrving

2:14:43

+1:14:19

24.

Lars Skantze

IL Tyrving

2:14:44

+1:14:20

DSQ

Jostein Nørbech

IL Tyrving

1:18:59

114 115 116 123 112 125 126 249

DSQ

Jostein Moe

Kristiansand OK

1:19:49

119 112 124 125 126 249

DSQ

Rune Rystad

Nydalens SK

1:22:29

114 115 116 117 118 119 112

DSQ

Sindre Godager

Gjø-Vard OL

1:24:54

120 121 122 116 117 118 119 112 125 126

DSQ

Hans Trøan

Nydalens SK

1:30:05

114 115 116 123 112

DSQ

Sigurd Fandango

Oppsal IF Orientering

1:36:36

123 120 121 122 116 117 118 119 112

DSQ

Gard-Martin Udnesseter Johnson

Oppsal IF Orientering

1:39:00

114 115 116 123 112 124 125 126

DSQ

Anders Emilsson

Oppsal IF Orientering

1:42:25

114 115 116 123 112 125 126

DSQ

Håkon Njåstein

IL Tyrving

1:56:07

114 115 116 117 118 119 112

DNS

Kristoffer Fiane Pedersen

Ås-UMB Orientering

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

58:31

+0:00

DSQ

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

57:16

124 125 126 249

Startet

Susanne Tveterås

Nydalens SK

Død brikke

Klasse: H17K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

50:34

+0:00

2.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

57:32

+6:58

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

57:47

+7:13

4.

Jan Bjerketvedt

OK Moss

1:00:20

+9:46

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:05:15

+14:41

6.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:07:46

+17:12

7.

Stein Blomseth

Vålerengens IF

1:22:35

+32:01

8.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

1:23:17

+32:43

9.

Eivind Hoff

IL Tyrving

1:26:00

+35:26

10.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:29:20

+38:46

11.

Gaute Langaas

Nydalens SK

1:29:24

+38:50

12.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal IF Orientering

1:38:08

+47:34

13.

Christopher Schive

OK Moss

1:38:54

+48:20

14.

Kyrre Gran

Fet OL

1:47:59

+57:25

15.

Donald Skantze

IL Tyrving

1:48:01

+57:27

DSQ

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

15:39

123 130 112 114 128 112 124 125 126 249

Brutt

Jo Wiklund

Nydalens SK

Klasse: 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Bjerketvedt

OK Moss

51:03

+0:00

2.

Endre Wigaard

Oppsal IF Orientering

1:08:50

+17:47

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

51:05

+0:00

2.

Mads Lillevold

Ås-UMB Orientering

1:35:20

+44:15

DSQ

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

1:27:46

114 125 126

Klasse: Åpen 7,3km dag (A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Marston

Bækkelagets SK

58:19

+0:00

2.

Jeppe Ruud

Bækkelagets SK

1:11:15

+12:56

3.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

1:47:00

+48:41

DSQ

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

59:45

117 118 119 120 121 122 116 123 112 124

DSQ

Joakim Prestmo

Bækkelagets SK

1:03:49

114 115 116 123 112

Klasse: Åpen 4,4km dag (A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Granne Kvale

Ås-UMB Orientering

49:21

+0:00

2.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

52:18

+2:57

3.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

52:35

+3:14

4.

Morten Karlsen

Måren OK

53:22

+4:01

5.

Tone Lye

IL Tyrving

55:44

+6:23

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

56:54

+7:33

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

58:24

+9:03

8.

Anne Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

58:46

+9:25

9.

Per Arne Andresen

Kolbotn og Skimt OL

1:01:57

+12:36

10.

Clas Svanteson

Kolbotn & Skimt OL

1:01:59

+12:38

11.

Karoline Andersen

Asker Skiklubb

1:02:29

+13:08

12.

Elias Wiklund

Nydalens SK

1:03:18

+13:57

13.

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

1:04:07

+14:46

14.

Dana B. Stene

Nydalens SK

1:04:18

+14:57

15.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

1:04:54

+15:33

16.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:08:57

+19:36

DNS

Morten Kristoffersen

Oppsal IF Orientering

Klasse: Åpen 3,8km dag (B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

41:22

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

53:24

+12:02

3.

Thea Håvelsrud Klaesson

Indre Østfold OK

1:15:39

+34:17

4.

Jonas Messel Larsen

Bækkelagets SK

1:30:42

+49:20

5.

Torunn Nordbø

Bækkelagets SK

1:35:29

+54:07

DSQ

Hege Ynn Jødal

Bækkelagets SK

1:10:20

120 114

DSQ

Sindre Støten

Indre Østfold OK

1:15:43

114 126


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mars 2012, 12:34:29

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

88

Antall startet:

86