Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ringerikskarusell, Fossekallen IL, Hensmoen 9. april 2012

Klasse: 6km-Håpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

HansTrøan

Nydalens Skiklubb

33:51

+0:00

2.

Lars Inge Arnevik

Ringerike O-lag

36:11

+2:20

3.

Juha Viena

Ringerike OL

41:05

+7:14

4.

Anders Beyer Brattli

Ringerike O-lag

41:27

+7:36

5.

Eivind Hoff

IL Tyrving

41:42

+7:51

6.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

44:07

+10:16

7.

Dag Helland Hansen

IL Tyrving

45:02

+11:11

8.

Guttorm Strande Syrrist

Ringerike O-lag

46:41

+12:50

9.

Knut Aas

Ringerike O-lag

47:05

+13:14

10.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

47:06

+13:15

11.

Leif Inge Kjemperud

Ringerike O-lag

48:19

+14:28

12.

Terje Skjeggedal

Ringerike O-lag

48:53

+15:02

13.

Lars Enerhaugen

Modum OL

49:51

+16:00

14.

Egil Eide

IL Tyrving

49:52

+16:01

15.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

50:53

+17:02

16.

Jakob Fjeldstad

Ringerike O-lag

54:13

+20:22

17.

Torbjørn Nørbech

Ringerike O-lag

54:20

+20:29

18.

Tor Trøan

Hadeland O-lag

55:46

+21:55

19.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

58:56

+25:05

20.

Oyvind Strande

Ringerike O-lag

59:48

+25:57

Klasse: 6 km-Dåpen lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Helland Hansen

IL Tyrving

53:33

+0:00

2.

Ann Kristin Kvamme

Ringerike O-lag

53:39

+0:06

3.

Aina Viena

Ringerike O-lag

58:47

+5:14

4.

Tine Kjemperud

Ringerike O-lag

1:09:17

+15:44

Klasse: 4km-Håpen mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Melling

Ringerike O-lag

26:24

+0:00

2.

Per Gunnar Dahl

Ringerike O-lag

29:30

+3:06

3.

Oyvind Soerlie

Hadeland O-lag

31:38

+5:14

4.

Geir Svingheim

Hadeland O-lag

31:51

+5:27

5.

Lars Grønlund

Ringerike OL

33:45

+7:21

6.

Helge Revhaug

Ringerike OL

34:16

+7:52

7.

Ole Aalde Nyhagen

Fossekallen IL

39:27

+13:03

8.

Helge Graffer

Ringerike O-lag

39:46

+13:22

9.

Anders Løseth

Ringerike O-lag

39:50

+13:26

10.

Geir Nilsen

Viul OK

39:51

+13:27

11.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

40:35

+14:11

12.

Sander Arnevik

Ringerike OL

40:36

+14:12

13.

Richard Kammerud

Ringerike O-lag

41:45

+15:21

14.

John Hofoss

Hadeland O-lag

42:13

+15:49

15.

Frode Løseth

Ringerike O-lag

44:05

+17:41

16.

Jan Terje Sand

Fossekallen IL

45:00

+18:36

17.

Simen Walbækken Tangen

Ringerike O-lag

47:29

+21:05

18.

Ivar Lindseth

Ringerike O-lag

48:45

+22:21

19.

Johan Grøgaard

IL Tyrving

49:08

+22:44

Klasse: 4km- Dåpen 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

30:46

+0:00

2.

Stina Bondehagen

Fossekallen IL

31:56

+1:10

3.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

32:01

+1:15

4.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike O-lag

34:13

+3:27

5.

Sissel Skovly

Ringerike OL

34:28

+3:42

6.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike O-lag

34:29

+3:43

7.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

35:30

+4:44

8.

Thea Kleiven

Ringerike OL

36:00

+5:14

9.

Trine Opseth

Ringerike OL

36:49

+6:03

10.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

36:54

+6:08

11.

Guro Heimstad Kleiven

Ringerike O-lag

37:31

+6:45

12.

Mette Heimstad

Ringerike OL

39:27

+8:41

13.

Silje Opseth

Ringerike O-lag

39:35

+8:49

14.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

39:38

+8:52

15.

Aud Sylvi Tellesbø

Ringerike O-lag

39:49

+9:03

16.

Eli Strande

Ringerike O-lag

40:13

+9:27

17.

Kristine Grønlund

Ringerike O-lag

40:25

+9:39

18.

Eirin Disch Mathisen

Ringerike O-lag

41:14

+10:28

19.

Hedda Bondehagen

Ringerike O-lag

41:57

+11:11

20.

Live Ytrehus

Ringerike O-lag

43:05

+12:19

21.

Anne Lise Strande

Ringerike O-lag

43:59

+13:13

22.

Hege Heiberg

Hadeland OL

44:49

+14:03

23.

Anniken Helland Hansen

IL Tyrving

49:07

+18:21

24.

Charlotte Grøgaard

IL Tyrving

49:23

+18:37

25.

Ellen Grønlund

Ringerike OL

50:48

+20:02

26.

Trine Kihle

Ringerike OL

54:40

+23:54

27.

Aud Mona Røste

Hadeland O-lag

1:03:35

+32:49

28.

Monica Eggen

Nydalens Skiklubb

1:10:47

+40:01

Klasse: 2 km-Håpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Einar Torgerud

Stranden IL

35:02

+0:00

2.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

38:32

+3:30

3.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

43:31

+8:29

4.

Øystein Strand

Fossekallen IL

53:36

+18:34

Klasse: 2 km -Dåpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Garberg

Ringerike O-lag

24:55

+0:00

2.

Kaisa Viena

Ringerike O-lag

25:57

+1:02

3.

Kari Enerhaugen

Ringerike O-lag

29:38

+4:43

4.

Inger Kammerud

Ringerike O-lag

31:34

+6:39

5.

Unn Kihle

Ringerike O-lag

32:33

+7:38

6.

Camilla Kjemperud

Fossekallen IL

33:23

+8:28

7.

Kjersti Bårnås

Fossekallen IL

33:44

+8:49

8.

Liv Anette Nyhagen

Fossekallen IL

33:48

+8:53

9.

Solveig Bondehagen

Fosskallen IL

34:49

+9:54

Klasse: 2 km H 11-12 kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oscar Arnevik

Ringerike O-lag

24:13

+0:00

2.

Kristian Kammerud

Ringerike OL

28:27

+4:14

DSQ

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

26:14

168 161 148 154

Klasse: 2 km D 11-12 kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

35:30

+0:00

Klasse: 1.5 km N åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike O-lag

17:43

+0:00

2.

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

17:44

+0:01

3.

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

17:45

+0:02

4.

Hanne Opseth

Ringerike O-lag

21:14

+3:31

5.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike O-lag

22:13

+4:30

6.

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike O-lag

22:15

+4:32

7.

Sunniva Viena

Ringerike OL

22:19

+4:36

8.

Sverre Graffer

Ringerike O-lag

24:10

+6:27

9.

Alexander Nyhagen

Fossekallen IL

24:11

+6:28

10.

Maren Bårnås

Fossekallen IL

25:06

+7:23

11.

Andreas Aabel

Ringerike O-lag

25:58

+8:15

12.

Marius Østvang

Ringerike O-lag

26:31

+8:48

13.

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

27:49

+10:06

14.

Sindre Gårdhammer

Fossekallen IL

29:07

+11:24

15.

Eskild Gårdhammer

Fossekallen IL

29:14

+11:31

16.

Emma Sofie Andersen

Ringerike O-lag

29:44

+12:01

17.

Oline Larsplass

Ringerike O-lag

30:40

+12:57

18.

Martin Nøkleby Melling

Lillomarka OL

31:03

+13:20

19.

Hilde Marie Aabel

Ringerike O-lag

36:53

+19:10

20.

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

42:24

+24:41

21.

William Kjemperud Strand

Fossekallen IL

43:26

+25:43

DSQ

Thea Dalby Bårnås

Fossekallen IL

46:45

153 150 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 april 2012, 16:41:31

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

110

Antall startet:

110