Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2012 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup 1 12. april 2012

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sandstad

Freidig

28:53

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

30:43

+1:50

3.

Line Sølberg

IL Leik

32:39

+3:46

4.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

33:37

+4:44

5.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

37:51

+8:58

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

38:01

+9:08

7.

Vera Melkild

Freidig

39:11

+10:18

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

42:51

+13:58

9.

Jorunn Leithe

Selbu OK

42:57

+14:04

10.

Malin Opøien

OL Trollelg

46:04

+17:11

11.

Pernille Opheim

Freidig

48:31

+19:38

12.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

48:42

+19:49

13.

Hege Lien

Selbu OK

1:02:05

+33:12

14.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:04:10

+35:17

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Unsgård

IL Leik

26:15

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

28:11

+1:56

3.

Adrian Opheim

Freidig

32:04

+5:49

4.

Kjetil Mølnvik

Freidig

34:50

+8:35

5.

Are Helle Mårdalen

Freidig

35:49

+9:34

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

39:37

+13:22

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

41:19

+15:04

8.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

46:55

+20:40

9.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

57:06

+30:51

DSQ

Håvard Eidsmo

Freidig

34:08

129

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

24:58

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

25:38

+0:40

3.

Frida Sæther

Freidig

26:57

+1:59

4.

Emma Arnesen

Byåsen IL

27:51

+2:53

122

5.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

28:32

+3:34

6.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

29:02

+4:04

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

30:52

+5:54

8.

Kaja Bø Timestad

Freidig

33:03

+8:05

9.

Gina Mølnvik

Freidig

33:45

+8:47

10.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

34:48

+9:50

11.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

41:31

+16:33

12.

Frida Opheim

Freidig

52:23

+27:25

DSQ

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

16:53

126 127 128 129 131 130 134 120

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:33

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

22:19

+0:46

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

22:59

+1:26

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

23:23

+1:50

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

25:00

+3:27

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

25:19

+3:46

7.

Preben Antonsen

Byåsen IL

26:31

+4:58

8.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

28:06

+6:33

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

30:29

+8:56

10.

Johannes Løvås

Byåsen IL

32:54

+11:21

11.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

36:00

+14:27

12.

Martin Løvås

OK Nidarøst

43:12

+21:39

DSQ

Johannes Midtbø

Wing OK

35:20

126

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

21:46

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

22:40

+0:54

3.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

22:57

+1:11

4.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

23:32

+1:46

5.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

24:29

+2:43

6.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

27:00

+5:14

7.

Katharina Rogstad

NTNUI

29:34

+7:48

8.

Marianne Løvås

NTNUI

32:06

+10:20

9.

Andrea Vindal

Wing OK

33:08

+11:22

10.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

34:48

+13:02

11.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

42:00

+20:14

12.

Anne Wiggen

Byåsen IL

1:05:26

+43:40

DSQ

Rannveig Jørgensen

Frol IL

28:58

125 130 126 120 129 130 134 120 132

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

17:33

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

18:13

+0:40

3.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

18:14

+0:41

4.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

18:19

+0:46

5.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

18:59

+1:26

6.

Brage Sæther

Freidig

19:04

+1:31

7.

Martin Rønning

Freidig

19:44

+2:11

8.

Paul Sirum

Frol IL

20:09

+2:36

9.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

20:12

+2:39

10.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

20:26

+2:53

11.

Sindre Johannessen

Freidig

20:31

+2:58

12.

Kristian Øien

OL Trollelg

20:41

+3:08

13.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

20:59

+3:26

14.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

21:27

+3:54

15.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

23:35

+6:02

16.

Ola Morset

Wing OK

24:43

+7:10

17.

Ivar Wibe

Frol IL

24:45

+7:12

18.

Mattis Holt

Freidig

26:11

+8:38

19.

Ola Keiserås

IL Leik

26:49

+9:16

20.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

30:45

+13:12

21.

Vemund Sjøvold Sundal

Byåsen IL

31:19

+13:46

22.

Odne Berg

IL Leik

31:28

+13:55

23.

Torgeir Leithe

Selbu OK

34:44

+17:11

DSQ

Johannes Okkenhaug

Frol IL

23:48

126 127 128 129 131 130 134 120 132

DSQ

Arne Hofsmo

Selbu OK

33:44

130

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

21:33

+0:00

2.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

22:01

+0:28

3.

Emma Johansson

NTNUI

22:12

+0:39

4.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

22:29

+0:56

5.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

22:53

+1:20

6.

Karianne Ruud

NTNUI

22:57

+1:24

7.

Sara Profors

Frol IL

23:06

+1:33

8.

Maja Berger

Kristiansand OK

23:18

+1:45

9.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

24:12

+2:39

10.

Sofie Aarnes

NTNUI

24:20

+2:47

11.

Mai Elin Watson

NTNUI

25:08

+3:35

12.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

25:15

+3:42

13.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

26:30

+4:57

14.

Jenny Persson

NTNUI

26:57

+5:24

15.

Sølvi Fossøy

NTNUI

27:49

+6:16

16.

Marianne Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

28:26

+6:53

17.

Live Lindemark

Asker Skiklubb

28:36

+7:03

18.

Ida Hjorth

NTNUI

28:38

+7:05

19.

Inga Vatne

NTNUI

28:52

+7:19

20.

Hedvig Andersen

NTNUI

29:24

+7:51

21.

Anna Hall

NTNUI

29:55

+8:22

21.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

29:55

+8:22

23.

Siri Bente Haugen

NTNUI

32:04

+10:31

24.

Camilla Stridsklev

NTNUI

32:39

+11:06

25.

Renate Evensen

Luftkrigsskolen

32:53

+11:20

26.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

33:16

+11:43

27.

Mari Vold Sund

NTNUI

36:09

+14:36

28.

Inger Marie Hobjørg

Luftkrigsskolen

44:23

+22:50

29.

Ane Thea Kristoffersen

Luftkrigsskolen

44:27

+22:54

30.

Wenche Rydning

Luftkrigsskolen

1:02:03

+40:30

DSQ

Kari Lien Johnsen

NTNUI

26:57

120

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Fiskum

NTNUI

16:47

+0:00

2.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

17:07

+0:20

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

17:24

+0:37

4.

Martin Hoset

NTNUI

17:29

+0:42

5.

Erik Sagvolden

NTNUI

17:42

+0:55

6.

Bård Nonstad

OL Trollelg

17:55

+1:08

7.

Andreas Magerøy

Frol IL

17:59

+1:12

8.

Jørgen Fiskum

Frol IL

18:04

+1:17

9.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

18:08

+1:21

10.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

18:09

+1:22

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

18:16

+1:29

12.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

18:24

+1:37

13.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

18:43

+1:56

14.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

19:04

+2:17

15.

Håvard Vassenden

Frol IL

19:05

+2:18

16.

Adam Braveny

NTNUI

19:11

+2:24

17.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

19:19

+2:32

18.

Fredrik Omdal

NTNUI

19:31

+2:44

19.

Øystein Haug

Frol IL

19:33

+2:46

20.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

19:40

+2:53

21.

Jan Schmid

OL Trollelg

19:43

+2:56

22.

Christian Grønvold

NTNUI

19:45

+2:58

23.

Aapo Laiho

NTNUI

19:53

+3:06

24.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

19:59

+3:12

25.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

20:01

+3:14

26.

Olov Ericson

Rehns BK

20:04

+3:17

27.

Per Melander Often

NTNUI

20:07

+3:20

28.

Tommy Schmid

OL Trollelg

20:26

+3:39

29.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:41

+3:54

30.

Thomas Widmann

NTNUI

20:43

+3:56

31.

Erik Gustafsson

NTNUI

20:49

+4:02

32.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

20:52

+4:05

33.

Harald Berge

IL Tyrving

20:57

+4:10

34.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

21:40

+4:53

35.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

21:55

+5:08

36.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

22:28

+5:41

37.

Alastair Brunton

Wing OK

22:36

+5:49

38.

Anders Åsheim

Luftkrigsskolen

22:40

+5:53

39.

Jan Sochor

NTNUI

23:01

+6:14

40.

Snorre Hansen

Byåsen IL

23:04

+6:17

41.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

23:41

+6:54

42.

Johannes Høysæter

Wing OK

23:44

+6:57

43.

Vegard Hansen

OL Trollelg

23:46

+6:59

44.

Øivind Aunøien

OK Fjell

24:17

+7:30

45.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

25:14

+8:27

46.

Einar Hjortås

NTNUI

25:22

+8:35

47.

Rok Mocnik

NTNUI

25:23

+8:36

48.

Frank Sandberg

Luftkrigsskolen

25:56

+9:09

49.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

26:46

+9:59

50.

Marcus Lawton

NTNUI

28:26

+11:39

51.

Eirik Marthinsen

NTNUI

30:15

+13:28

52.

Sveinung Røsok

Luftkrigsskolen

34:05

+17:18

53.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

34:26

+17:39

54.

Anders Lervik

NTNUI

35:46

+18:59

55.

Andreas Aulstad

Luftkrigsskolen

44:09

+27:22

56.

Tom André Alstadsæther

NTNUI

58:04

+41:17

DSQ

Kristian Stenerud

NTNUI

18:07

122

DSQ

Fredrik Steinsvik

NTNUI

21:17

126

DSQ

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

21:28

130

DSQ

David Eriksson

NTNUI

21:33

126 127 128 129 131 130 134 120

DSQ

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

22:28

127 128 129 131 130 134 120

DSQ

Fredrik Johansson

NTNUI

22:55

124

DSQ

Bjørn Sævik

Luftkrigsskolen

23:12

130

DSQ

Torbjørn Aass

NTNUI

28:18

130

DSQ

Erik Forbord

Luftkrigsskolen

30:53

126 127 128 129 131 130 134 120

DSQ

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

DSQ

Espen Stornes

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

24:25

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

26:44

+2:19

3.

Mona Høiås Sæther

Freidig

27:13

+2:48

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

29:28

+5:03

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

35:07

+10:42

6.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

36:39

+12:14

7.

Hilde Haugskott

OL Trollelg

37:13

+12:48

8.

Sigrid Melkild

Freidig

39:50

+15:25

9.

Hanne Svegård

Byåsen IL

44:12

+19:47

DSQ

Ingunn Morset

Wing OK

40:43

134

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

17:33

+0:00

2.

Tomas Eidsmo

Freidig

18:16

+0:43

3.

Jens Even Storhov

Freidig

20:02

+2:29

4.

Vegard Grønli

Freidig

21:02

+3:29

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

21:24

+3:51

6.

Øyvind Schjelderup

Freidig

22:06

+4:33

7.

Jon Røstum

OL Gaula

22:18

+4:45

8.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

22:43

+5:10

9.

Johan Helle

24:28

+6:55

10.

Brage Keiserås

IL Leik

24:44

+7:11

11.

Svein Terje Kolstad

Freidig

24:50

+7:17

12.

Arild H Clausen

Freidig

25:35

+8:02

13.

Trond Sletner

Byåsen IL

26:07

+8:34

14.

Truls Ryum

NTNU BIL

26:17

+8:44

15.

Knut Hagen

Byåsen IL

26:31

+8:58

16.

Kyrre Auran

Malvik IL

27:27

+9:54

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

29:36

+12:03

18.

Arild Heggeset

Freidig

30:30

+12:57

19.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

31:08

+13:35

20.

Agnar Renolen

Wing OK

31:27

+13:54

21.

Jan Hage

IL Leik

36:11

+18:38

Arrangør

Stein-Erik Fleten

Wing OK

Arrangør

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

Arrangør

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

Arrangør

Dag Erik Helland

Wing OK

Arrangør

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

Arrangør

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

Arrangør

Jon Vindal

Wing OK

Arrangør

Oddvar Kvakland

Wing OK

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

31:58

+0:00

2.

Gro Rypdal

Byåsen IL

38:53

+6:55

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

39:38

+7:40

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

47:15

+15:17

DSQ

Siri Bø Timestad

Freidig

36:53

122

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

21:54

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

23:37

+1:43

3.

Jostein Mårdalen

Freidig

23:56

+2:02

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

24:22

+2:28

5.

Bernt Rognes

Freidig

25:15

+3:21

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

25:29

+3:35

7.

Magne Lysberg

Freidig

27:46

+5:52

8.

Svein Olav Åmot

IL Leik

27:54

+6:00

9.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

28:50

+6:56

10.

Helge Eriksen

Byåsen IL

29:29

+7:35

11.

Helge Rustad

Freidig

30:59

+9:05

12.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

31:18

+9:24

13.

Olav Kvittem

Freidig

32:38

+10:44

14.

Tor Lunde

Malvik IL

34:38

+12:44

15.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

45:50

+23:56

DSQ

Sturla Sæther

Freidig

23:38

130

DSQ

Håvard Eidnes

OL Trollelg

28:18

126

DSQ

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

33:25

130

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:12:42

+0:00

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

Wing OK

26:52

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

27:11

+0:19

3.

Per Hveem

Hist

28:18

+1:26

4.

Frode Stensrud

OL Trollelg

28:39

+1:47

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

28:59

+2:07

6.

Roar Forbord

Malvik IL

29:01

+2:09

7.

Lars Skrøvseth

Wing OK

30:31

+3:39

8.

Magnus Landstad

Freidig

31:32

+4:40

9.

Pål Skyberg

OK Nidarøst

33:15

+6:23

10.

Rolf Karset

Steinkjer OK

34:21

+7:29

11.

Tore Kiste

OK Nidarøst

36:29

+9:37

12.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

39:38

+12:46

13.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

41:00

+14:08

14.

Rune M Holt

Freidig

42:32

+15:40

DSQ

Nils Olav Vennevik

Freidig

32:42

126 127 128 129 131 130 134 120

Arrangør

Tor Gjermstad

Wing OK

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

35:41

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

35:51

+0:10

3.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

35:56

+0:15

4.

Anders Lauglo

OL Trollelg

36:32

+0:51

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

37:35

+1:54

6.

Robert Strøm

Wing OK

40:10

+4:29

7.

Paul Forseth

OL Trollelg

44:48

+9:07

8.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

45:14

+9:33

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

31:56

129

Arrangør

Knut Skjesol

Wing OK

Klasse: D17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

1:16:34

+0:00

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Engtrø

Eget

22:56

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

16:37

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

21:17

+4:40

3.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:25

+4:48

4.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

21:54

+5:17

5.

Frida Haugskott

OL Trollelg

22:07

+5:30

6.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

24:59

+8:22

7.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

26:54

+10:17

8.

Ane Lucie Sjøvold Sundal

Byåsen IL

31:33

+14:56

9.

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

36:08

+19:31

10.

Anna Renolen

Wing OK

37:39

+21:02

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:02

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

17:32

+2:30

3.

Mats Eidsmo

Freidig

17:38

+2:36

4.

Lars Sandstad

Freidig

19:11

+4:09

5.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

19:18

+4:16

6.

Jo Even Kolstad

Freidig

22:05

+7:03

7.

Even Lien

Selbu OK

36:51

+21:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2012, 12:53:12

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

294

Antall startet:

294