Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet 15. april 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

33:11

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

37:02

+0:00

2.

Pernille Opheim

Freidig

48:59

+11:57

3.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

50:12

+13:10

4.

Malin Sandstad

Freidig

51:33

+14:31

5.

Helga Stenvik

Byåsen IL

52:22

+15:20

6.

Oda Q Fossum

Freidig

52:36

+15:34

7.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

55:49

+18:47

8.

Malin Opøien

OL Trollelg

56:55

+19:53

DSQ

Ragnhild Eide

Byåsen IL

45:00

59

DSQ

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

51:16

59

DSQ

Marie Bakken Sørensen

Freidig

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

37:43

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

44:25

+6:42

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

27:47

+0:00

2.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

32:59

+5:12

3.

Frida Sæther

Freidig

33:08

+5:21

4.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

33:20

+5:33

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

33:26

+5:39

6.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

33:42

+5:55

7.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

35:51

+8:04

8.

Anna Solberg

OL Trollelg

36:31

+8:44

9.

Kaja Bø Timestad

Freidig

40:31

+12:44

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

45:12

+17:25

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

35:49

58

DNS

Tina Løvås

Freidig

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sofie Aarnes

NTNUI

DNS

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

DNS

Gøril Rønning Sund

Frol IL

DNS

Mai Elin Watson

NTNUI

DNS

Katharina Rogstad

NTNUI

DNS

Solveig Blandkjenn

NTNUI

DNS

Ida Hjorth

NTNUI

DNS

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

DNS

Marianne Løvås

NTNUI

DNS

Karianne Ruud

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Høiås Sæther

Freidig

34:21

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

36:37

+2:16

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Grete Berge Owren

Freidig

45:05

75 48

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Simen Spets Storhov

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

36:12

+0:00

2.

Are Helle Mårdalen

Freidig

39:09

+2:57

3.

Adrian Opheim

Freidig

45:25

+9:13

4.

Mathias Vindal

Wing OK

59:32

+23:20

5.

Odin Løvås

Freidig

1:07:43

+31:31

DNS

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

DNS

Oskar Spets Storhov

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

25:29

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

25:35

+0:06

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

25:43

+0:14

4.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

26:15

+0:46

5.

Johannes Midtbø

Wing OK

26:47

+1:18

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

27:36

+2:07

7.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

28:08

+2:39

8.

Preben Antonsen

Byåsen IL

30:20

+4:51

9.

Nils Ola Kvam

Freidig

34:36

+9:07

10.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

35:39

+10:10

11.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

37:33

+12:04

12.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

40:13

+14:44

DNS

Martin Løvås

OK Nidarøst

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Øien

OL Trollelg

34:49

+0:00

DSQ

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

31:34

67 47

DNS

Brage Sæther

Freidig

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

32:08

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

35:09

+3:01

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

36:18

+4:10

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

36:55

+4:47

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

37:31

+5:23

6.

Jostein Mårdalen

Freidig

39:41

+7:33

7.

Håkon Selmer

Freidig

39:50

+7:42

8.

Stig Magnar Løvås

Freidig

40:29

+8:21

9.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

43:27

+11:19

10.

Alex Pedersen

OL Trollelg

48:50

+16:42

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

27:38

62 55 70 69 48 47 59

DNS

David Eriksson

NTNUI

DNS

Vegard Brun Saga

NTNUI

DNS

Martin Hoset

NTNUI

DNS

Kristian Stenerud

NTNUI

DNS

Adam Braveny

NTNUI

DNS

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

DNS

Henrik Svaland Aas

NTNUI

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Erik Sagvolden

NTNUI

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

DNS

Christian Grønvold

NTNUI

DNS

Espen Fiskum

NTNUI

DNS

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

DNS

Torkil Eide Solstad

NTNUI

DNS

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

DNS

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

DNS

Eero Inkeri

NTNUI

DNS

Morten Severin Saue

IL Tyrving

DNS

Øyvind Enger

NTNUI

DNS

Aapo Laiho

NTNUI

DNS

Fredrik Steinsvik

NTNUI

DNS

Fredrik Johansson

NTNUI

DNS

Olov Ericson

Rehns BK

DNS

Anders Einum

NTNUI

DNS

Jørgen Fiskum

Frol IL

DNS

Bjørn Johannessen Field

NTNUI

DNS

Fredrik Omdal

NTNUI

DNS

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

DNS

Thomas Widmann

NTNUI

DNS

Martin Rønning

Freidig

DNS

Sondre Sande Gullord

NTNUI

DNS

Carl Petter Lyngen

Frol IL

DNS

Erik Gustafsson

NTNUI

DNS

Per Melander Often

NTNUI

DNS

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

DNS

Peder Aukrust Osmoen

NTNUI

DNS

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

DNS

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

DNS

Simen Olafsen

Freidig

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

46:27

+0:00

2.

Erling Bye

Byåsen IL

46:41

+0:14

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

42:05

74

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

27:39

+0:00

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

43:14

+0:00

Klasse: A direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Skånøy

Skauga IL

41:11

+0:00

2.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

52:33

+11:22


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 april 2012, 12:31:18

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

123

Antall startet:

65