Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2012 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup 2 19. april 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

10:52

+0:00

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

12:18

+1:26

3.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

14:02

+3:10

4.

Anna Renolen

Wing OK

14:13

+3:21

5.

Even Lien

Selbu OK

16:01

+5:09

6.

Mathea Spets Storhov

Freidig

17:04

+6:12

7.

Kristina Fuglem

Malvik IL

19:38

+8:46

DSQ

Hege Lien

Selbu OK

42:54

148 149

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

21:26

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

21:40

+0:14

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

26:00

+4:34

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:14

+4:48

5.

Malin Opøien

OL Trollelg

27:07

+5:41

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

27:40

+6:14

7.

Jorunn Leithe

Selbu OK

27:52

+6:26

8.

Vera Melkild

Freidig

27:59

+6:33

9.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

31:20

+9:54

10.

Ronja Kjelaas

Malvik IL

31:48

+10:22

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

32:45

+11:19

12.

Hege Lien

Selbu OK

42:54

+21:28

DSQ

Pernille Opheim

Freidig

10:03

134 135 136 137 138 133 139 141 142 143 144 145 14...

DSQ

Ragnhild Eide

Byåsen IL

23:02

139

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

18:23

+0:00

2.

Gina Mølnvik

Freidig

20:34

+2:11

3.

Anna Solberg

OL Trollelg

21:03

+2:40

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:11

+2:48

5.

Frida Sæther

Freidig

21:13

+2:50

6.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

22:15

+3:52

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

23:04

+4:41

8.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

25:18

+6:55

8.

Kaja Bø Timestad

Freidig

25:18

+6:55

10.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

27:37

+9:14

DSQ

Emma Arnesen

Byåsen IL

20:42

145

DSQ

Tina Løvås

Freidig

29:25

134 135 136 137 138 133

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

21:07

+0:00

2.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

22:42

+1:35

3.

Mali Galaaen Røsseth

Selbu OK

22:52

+1:45

4.

Andrea Vindal

Wing OK

24:05

+2:58

5.

Katharina Rogstad

NTNUI

24:20

+3:13

6.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

25:06

+3:59

7.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

27:05

+5:58

8.

Marianne Løvås

NTNUI

27:08

+6:01

9.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

27:27

+6:20

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Svensson

IFK Mora OK

17:35

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

18:12

+0:37

3.

Marte Reenaas

Wing OK

18:13

+0:38

4.

Sofie Aarnes

NTNUI

19:18

+1:43

5.

Martina Tichovska

NTNUI

20:11

+2:36

6.

Maja Berger

Kristiansand OK

20:21

+2:46

7.

Mai Elin Watson

NTNUI

20:45

+3:10

8.

Jenny Persson

NTNUI

22:02

+4:27

8.

Siri Bente Haugen

NTNUI

22:02

+4:27

10.

Live Lindemark

Asker Skiklubb

22:27

+4:52

11.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

23:31

+5:56

12.

Silje Borge Hovi

NTNUI

25:15

+7:40

13.

Maren M Hansen

Konnerud IL

25:18

+7:43

14.

Hedvig Andersen

NTNUI

25:19

+7:44

15.

Anna Hall

NTNUI

25:45

+8:10

16.

Synnøve Bruland

Byåsen IL

27:30

+9:55

DSQ

Ingunn Sandbakk

NTNUI

10:19

134 135 136 137 138 133 139 141 142 143 144 145 14...

DSQ

Isabel Renée Sture

NTNUI

36:53

133 133 133

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

19:49

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:42

+0:53

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

21:31

+1:42

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:42

+3:53

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:53

+5:04

6.

Siw Sellæg

OL Trollelg

26:00

+6:11

7.

Sigrid Melkild

Freidig

26:21

+6:32

8.

Tone Almås

IL Leik

26:40

+6:51

9.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

27:03

+7:14

10.

Ingunn Morset

Wing OK

28:56

+9:07

11.

Anne Berit Lien

Selbu OK

29:50

+10:01

12.

Hanne Svegård

Byåsen IL

31:00

+11:11

13.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

33:17

+13:28

14.

Anne Elisabeth Helland Eriksen

Wing OK

36:24

+16:35

15.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

38:32

+18:43

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

23:32

+0:00

2.

Gro Rypdal

Byåsen IL

28:51

+5:19

3.

Siri Bø Timestad

Freidig

29:30

+5:58

4.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

32:19

+8:47

5.

Turid Arnesen

Byåsen IL

42:43

+19:11

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

43:28

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

9:43

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

11:16

+1:33

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

11:36

+1:53

4.

Jo Even Kolstad

Freidig

11:49

+2:06

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

13:15

+3:32

6.

Lars Lien Aunsmo

Malvik IL

13:46

+4:03

6.

Einar Eide

Byåsen IL

13:46

+4:03

8.

Kenneth Kjelaas

Malvik IL

13:51

+4:08

9.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

14:17

+4:34

10.

Jens Husby

Malvik IL

23:40

+13:57

DSQ

Vegard Kittilsen

Freidig

9:14

149

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Mølnvik

Freidig

19:39

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

20:20

+0:41

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

20:24

+0:45

4.

Mathias Vindal

Wing OK

22:20

+2:41

5.

Adrian Opheim

Freidig

23:55

+4:16

6.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

24:55

+5:16

7.

Anders Haugskott

OL Trollelg

25:22

+5:43

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

31:02

+11:23

9.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

44:13

+24:34

DSQ

Are Helle Mårdalen

Freidig

28:48

137 138 133 139 142 143 144 145 146 147

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:04

+0:00

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK

17:13

+0:09

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

17:39

+0:35

4.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

17:53

+0:49

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

19:24

+2:20

6.

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:40

+2:36

7.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

20:27

+3:23

8.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

20:29

+3:25

9.

Johannes Midtbø

Wing OK

21:04

+4:00

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

21:07

+4:03

11.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

21:09

+4:05

12.

Nils Ola Kvam

Freidig

21:29

+4:25

13.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

21:40

+4:36

14.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

22:51

+5:47

15.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

23:27

+6:23

16.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

24:03

+6:59

17.

Martin Løvås

OK Nidarøst

30:50

+13:46

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:30

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

16:35

+0:05

3.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

17:18

+0:48

4.

Mattis Holt

Freidig

17:56

+1:26

5.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

18:00

+1:30

6.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

18:46

+2:16

7.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

18:58

+2:28

8.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

19:17

+2:47

8.

Håkon Selmer

Freidig

19:17

+2:47

10.

Ingbrigt Eid

Leik IL

19:29

+2:59

11.

Ola Keiserås

IL Leik

21:50

+5:20

12.

Ådne K Berg

IL Leik

25:30

+9:00

13.

Torgeir Leithe

Selbu OK

29:27

+12:57

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Melander Often

NTNUI

15:12

+0:00

2.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

15:15

+0:03

3.

Erik Sagvolden

NTNUI

15:33

+0:21

4.

Tore B. Berdal

Wing OK

15:34

+0:22

5.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

15:35

+0:23

6.

Bård Nonstad

OL Trollelg

16:09

+0:57

7.

Christian Grønvold

NTNUI

16:12

+1:00

8.

Jan Schmid

OL Trollelg

16:13

+1:01

9.

Christian Hohl

Wing OK

16:17

+1:05

10.

Harald Berge

IL Tyrving

16:25

+1:13

11.

Fredrik Johansson

NTNUI

16:26

+1:14

12.

Erik Gustafsson

NTNUI

16:28

+1:16

13.

Anders Åsheim

Luftkrigsskolen

16:34

+1:22

14.

Sverre Lindseth

NTNUI

16:41

+1:29

15.

Alastair Brunton

Wing OK

16:46

+1:34

16.

Tommy Schmid

OL Trollelg

16:53

+1:41

17.

Thomas Widmann

NTNUI

17:06

+1:54

18.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

17:26

+2:14

19.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

17:29

+2:17

20.

Johan Eriksson

Linköpings OK

17:49

+2:37

21.

Nicholas Morgan

Malvik IL

17:57

+2:45

22.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

18:00

+2:48

23.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

18:27

+3:15

24.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

18:30

+3:18

25.

Johannes Høysæter

Wing OK

18:35

+3:23

26.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

18:37

+3:25

27.

Rok Mocnik

NTNUI

18:48

+3:36

28.

Snorre Hansen

Byåsen IL

18:49

+3:37

29.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

19:13

+4:01

30.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

19:16

+4:04

31.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

19:27

+4:15

32.

Espen Stornes

NTNUI

19:30

+4:18

33.

Andreas Wold

NTNUI

19:33

+4:21

34.

Vegard Hansen

OL Trollelg

20:00

+4:48

35.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

20:02

+4:50

36.

Erik Forbord

Luftkrigsskolen

20:21

+5:09

37.

Halvor Steinsholt

NTNUI

20:38

+5:26

38.

Snorre Sulheim

NTNUI

20:52

+5:40

39.

Runar Krognes

IL Leik

22:13

+7:01

40.

Eirik Marthinsen

NTNUI

22:32

+7:20

41.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

22:53

+7:41

42.

Marcus Lawton

NTNUI

24:38

+9:26

43.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

26:50

+11:38

44.

Haagen Gjems

NTNUI

27:02

+11:50

45.

Jørgen Stausland

NTNUI

28:20

+13:08

DSQ

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

14:40

138

DSQ

Aapo Laiho

NTNUI

15:24

136

DSQ

Arild Nomeland

Kristiansand OK

17:20

139

DSQ

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

17:44

141

DSQ

David Eriksson

NTNUI

18:07

137 138 133

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

15:54

+0:00

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:34

+0:40

3.

Jon Røstum

OL Gaula

17:26

+1:32

4.

Jens Even Storhov

Freidig

17:53

+1:59

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

18:05

+2:11

6.

Frode Haugskott

OL Trollelg

18:35

+2:41

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:50

+2:56

8.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

19:08

+3:14

9.

Trond Sletner

Byåsen IL

19:13

+3:19

10.

Svein Terje Kolstad

Freidig

19:54

+4:00

11.

Arild H Clausen

Freidig

20:04

+4:10

12.

Brage Keiserås

IL Leik

20:10

+4:16

13.

Fredrik Johannessen

OK Nidarøst

20:12

+4:18

14.

Kyrre Auran

Malvik IL

20:33

+4:39

15.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

21:26

+5:32

16.

Olle Malmring

Freidig

21:39

+5:45

17.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

21:40

+5:46

18.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

21:46

+5:52

19.

Dag Erik Helland

Wing OK

22:01

+6:07

20.

Erling Bye

Byåsen IL

22:05

+6:11

21.

Rune Stræte

22:24

+6:30

22.

Truls Ryum

NTNU BIL

22:30

+6:36

23.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

22:54

+7:00

24.

Jan Hage

IL Leik

23:18

+7:24

25.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:31

+7:37

25.

Erik Foss

Leik IL

23:31

+7:37

27.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

24:29

+8:35

28.

Asgeir Sørensen

Freidig

24:42

+8:48

29.

Agnar Renolen

Wing OK

25:02

+9:08

30.

Arild Heggeset

Freidig

25:13

+9:19

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

18:03

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

18:40

+0:37

3.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:19

+1:16

4.

Jostein Alvestad

Wing OK

20:00

+1:57

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

21:13

+3:10

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

21:39

+3:36

7.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

21:50

+3:47

8.

Tormod Maske

Wing OK

23:47

+5:44

9.

Terje Midtbø

Wing OK

24:56

+6:53

10.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

28:51

+10:48

11.

Olav Kvittem

Freidig

29:49

+11:46

12.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

31:14

+13:11

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:55

+0:00

2.

Kristian J. Fougner

OK Nidarøst

22:53

+0:58

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

22:53

+0:58

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

24:51

+2:56

5.

Tom Bugge

Byåsen IL

24:56

+3:01

6.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

25:23

+3:28

7.

Tor Gjermstad

Wing OK

25:52

+3:57

8.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

25:54

+3:59

9.

Per Hveem

Hist

26:43

+4:48

10.

Magnus Landstad

Freidig

26:44

+4:49

11.

Tore Kiste

OK Nidarøst

27:04

+5:09

12.

Egil Repvik

OL Trollelg

27:38

+5:43

13.

Rune M Holt

Freidig

28:09

+6:14

14.

Jens Øystein Gjersvold

OK Nidarøst

29:03

+7:08

15.

Nils Olav Vennevik

Freidig

29:51

+7:56

16.

Pål Skyberg

OK Nidarøst

31:09

+9:14

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

27:28

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

28:19

+0:51

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

30:30

+3:02

4.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

30:38

+3:10

5.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

32:39

+5:11

6.

Tore Brurok

OK Nidarøst

33:28

+6:00

7.

Finn Bjørgum

OK Nidarøst

34:11

+6:43

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

30:42

140


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 mai 2012, 12:55:45

Arrangør:

Malvik IL orientering

Antall deltagere:

249

Antall startet:

249