Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2012 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup 26. april 2012

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

9:28

+0:00

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

10:20

+0:52

3.

Mona Ulseth Sylte

SPK Freidig

11:41

+2:13

4.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

13:24

+3:56

5.

Frida Haugskott

OL Trollelg

15:10

+5:42

6.

Anna Renolen

Wing OK

18:14

+8:46

7.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

20:08

+10:40

8.

Mari Sjøvold Sundal

Byåsen IL

24:14

+14:46

DSQ

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

10:25

106

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

20:12

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

21:29

+1:17

3.

Sanna Fiskum Ness

Freidig

21:46

+1:34

4.

Vera Melkild

Freidig

22:23

+2:11

5.

Malin Sandstad

Freidig

22:29

+2:17

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:55

+2:43

7.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

23:25

+3:13

8.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

25:42

+5:30

9.

Marie Longva

Byåsen IL

25:59

+5:47

10.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

26:11

+5:59

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

26:22

+6:10

12.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

26:36

+6:24

13.

Malin Opøien

OL Trollelg

26:42

+6:30

14.

Andrine Viken

Byåsen IL

29:48

+9:36

15.

Hege Lien

Selbu OK

32:00

+11:48

16.

Martine Klock Fleten

Wing OK

32:04

+11:52

17.

Live Spilker

Byåsen

38:05

+17:53

DSQ

Pernille Opheim

Freidig

22:28

121

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

17:38

+0:00

2.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

18:50

+1:12

3.

Frida Sæther

Freidig

19:02

+1:24

4.

Anna Solberg

OL Trollelg

19:03

+1:25

5.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:27

+1:49

6.

Gina Mølnvik

Freidig

20:49

+3:11

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

20:52

+3:14

8.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:29

+3:51

9.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

23:00

+5:22

10.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

23:24

+5:46

11.

Kaja Bø Timestad

Freidig

23:50

+6:12

12.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

24:38

+7:00

13.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

28:16

+10:38

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

18:02

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

18:35

+0:33

3.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

19:16

+1:14

4.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

19:19

+1:17

5.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

20:45

+2:43

6.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

21:09

+3:07

7.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

21:24

+3:22

8.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

21:30

+3:28

9.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

21:40

+3:38

10.

Andrea Vindal

Wing OK

22:35

+4:33

11.

Katharina Rogstad

NTNUI

24:50

+6:48

12.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

26:20

+8:18

13.

Marianne Løvås

NTNUI

26:49

+8:47

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

15:58

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

16:24

+0:26

3.

Marit Vala

NTNUI

17:29

+1:31

4.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

17:35

+1:37

5.

Marte Reenaas

Wing OK

17:41

+1:43

6.

Audhild Bakken Rognstad

Lillehammer OK

18:04

+2:06

7.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

18:05

+2:07

8.

Martina Tichovska

NTNUI

18:08

+2:10

9.

Karianne Ruud

NTNUI

18:32

+2:34

10.

Fredrikke Nohr Moth

NTNUI

18:36

+2:38

11.

Ida Arnesen Tiltnes

NTNUI

18:59

+3:01

12.

Maja Berger

Kristiansand OK

19:03

+3:05

13.

Tiia Tallila

Wing OK

19:23

+3:25

14.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

19:40

+3:42

15.

Ingrid Berge

NTNUI

20:14

+4:16

16.

Mai Elin Watson

NTNUI

20:35

+4:37

17.

Hedvig Andersen

NTNUI

21:12

+5:14

18.

Jenny Persson

NTNUI

21:13

+5:15

19.

Hanna Lindseth

NTNUI

21:36

+5:38

20.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

21:37

+5:39

21.

Live Lindemark

Asker Skiklubb

22:02

+6:04

22.

Ragnhild Håøy Grue

NTNUI

22:21

+6:23

23.

Camilla Stridsklev

NTNUI

22:28

+6:30

24.

Lisbeth Voll

NTNUI

22:35

+6:37

25.

Inga Vatne

NTNUI

22:36

+6:38

26.

Marit Irene Kvittem

Freidig

22:50

+6:52

27.

Siri Selvig

Nydalens SK

22:59

+7:01

28.

Sølvi Fossøy

NTNUI

23:16

+7:18

29.

Marianne Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

23:25

+7:27

30.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

23:31

+7:33

31.

Nanna Fløgstad Sohlberg

NTNUI

23:51

+7:53

32.

Marianne Dæhli

NTNUI

24:49

+8:51

33.

Mari Andresen

NTNUI

25:20

+9:22

34.

Marit Wenseth Kure

NTNUI

26:31

+10:33

35.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

29:22

+13:24

36.

Isabel Renée Sture

NTNUI

29:26

+13:28

37.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

30:08

+14:10

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

18:33

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:54

+1:21

3.

Sigrid Melkild

Freidig

23:02

+4:29

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:04

+4:31

5.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

24:01

+5:28

6.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

24:14

+5:41

7.

Siw Sellæg

OL Trollelg

25:20

+6:47

8.

Ingunn Morset

Wing OK

27:08

+8:35

9.

Anne Berit Lien

Selbu OK

28:10

+9:37

10.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

29:15

+10:42

11.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

30:16

+11:43

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:25

+0:00

2.

Grete Berge Owren

Freidig

25:03

+0:38

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

25:21

+0:56

4.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

25:38

+1:13

5.

Turid Arnesen

Byåsen IL

32:46

+8:21

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

39:37

+0:00

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

9:38

+0:00

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

10:55

+1:17

3.

Martin Selmer

Freidig

11:19

+1:41

4.

Lars Sandstad

Freidig

11:50

+2:12

5.

Einar Eide

Byåsen IL

12:08

+2:30

6.

Matias Nissen

Freidig

12:12

+2:34

7.

Vegard Kittilsen

Freidig

12:23

+2:45

8.

Mikkel Holt

Freidig

12:38

+3:00

9.

Iver Olaussen

Malvik IL

13:58

+4:20

10.

Jonas Grønli

Freidig

14:15

+4:37

11.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

14:36

+4:58

12.

Even Lien

Selbu OK

17:19

+7:41

13.

Halvor Sæther

Freidig

19:06

+9:28

14.

Emil Grønli

SPK Freidig

19:13

+9:35

15.

Vemund Mølnvik

Freidig

25:20

+15:42

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

19:01

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

19:29

+0:28

3.

Jonas Unsgård

IL Leik

19:53

+0:52

4.

Adrian Opheim

Freidig

19:55

+0:54

5.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

20:21

+1:20

6.

Håvard Eidsmo

Freidig

20:48

+1:47

7.

Kjetil Mølnvik

Freidig

21:21

+2:20

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

24:20

+5:19

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

27:08

+8:07

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

39:05

+20:04

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

15:46

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

16:07

+0:21

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

16:45

+0:59

4.

Brage Jørum

Byåsen IL

16:57

+1:11

5.

Johannes Løvås

Byåsen IL

17:35

+1:49

6.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

18:16

+2:30

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:17

+2:31

8.

Johannes Midtbø

Wing OK

19:18

+3:32

9.

Øystein Krogstie

Freidig

20:24

+4:38

10.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

20:47

+5:01

11.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

20:58

+5:12

12.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

21:05

+5:19

13.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

24:20

+8:34

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

24:25

+8:39

15.

Martin Løvås

OK Nidarøst

29:11

+13:25

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

13:55

+0:00

2.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

13:58

+0:03

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:28

+0:33

4.

Simen Aamodt

NTNUI

15:09

+1:14

5.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

15:39

+1:44

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:58

+2:03

7.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

16:28

+2:33

7.

Ola Morset

Wing OK

16:28

+2:33

9.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

17:02

+3:07

9.

Mattis Holt

Freidig

17:02

+3:07

11.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:31

+3:36

12.

Brage Sæther

Freidig

17:37

+3:42

13.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

17:58

+4:03

14.

Ingebrigt Eid

IL Leik

18:14

+4:19

15.

Ola Keiserås

IL Leik

18:42

+4:47

16.

Håkon Selmer

Freidig

19:36

+5:41

17.

Ådne K Berg

IL Leik

20:13

+6:18

18.

Åsmund Hasaas

NTNUI

20:53

+6:58

19.

Arne Hofsmo

Selbu OK

22:49

+8:54

20.

Martin Husbyn

Wing OK

23:57

+10:02

21.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

32:52

+18:57

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

13:34

+0:00

2.

Espen Fiskum

NTNUI

14:07

+0:33

3.

Erik Sagvolden

NTNUI

14:11

+0:37

4.

Per Melander Often

NTNUI

14:22

+0:48

5.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

14:23

+0:49

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

14:35

+1:01

7.

Bård Nonstad

OL Trollelg

14:49

+1:15

8.

Lars Eid Nielsen

NTNUI

15:03

+1:29

8.

Martin Hoset

NTNUI

15:03

+1:29

10.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

15:05

+1:31

11.

Hallvard Nydal

Lillomarka

15:06

+1:32

12.

Per Wiréhn

Byåsen IL

15:11

+1:37

13.

Wolfgang Kampel

NTNUI

15:15

+1:41

14.

Harald Berge

IL Tyrving

15:20

+1:46

15.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:24

+1:50

15.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

15:24

+1:50

17.

Kristian Stenerud

NTNUI

15:28

+1:54

17.

Christian Grønvold

NTNUI

15:28

+1:54

19.

Ståle Gjelsten

NTNUI

15:42

+2:08

19.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

15:42

+2:08

21.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:43

+2:09

21.

Øivind Aunøien

OK Fjell

15:43

+2:09

23.

Fredrik Omdal

NTNUI

15:55

+2:21

24.

Sverre Haug Lindseth

NTNUI

16:05

+2:31

25.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

16:08

+2:34

26.

Christian Hohl

Wing OK

16:10

+2:36

27.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

16:16

+2:42

28.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

16:20

+2:46

29.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

16:30

+2:56

30.

Adam Braveny

NTNUI

16:35

+3:01

31.

Erik Gustafsson

NTNUI

16:36

+3:02

32.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

16:40

+3:06

32.

Thomas Widmann

NTNUI

16:40

+3:06

34.

Ole Hartvik Skogstad

OL Gaula

16:42

+3:08

34.

Bjarte Ims

NTNUI

16:42

+3:08

34.

Trond Veastad

NTNUI

16:42

+3:08

37.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

16:44

+3:10

38.

Alastair Brunton

Wing OK

16:54

+3:20

39.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

16:58

+3:24

39.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

16:58

+3:24

41.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

17:03

+3:29

42.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

17:07

+3:33

43.

Erik Forbord

Luftkrigsskolen

17:09

+3:35

44.

Henrik Svaland Aas

NTNUI

17:10

+3:36

44.

Jan Sochor

NTNUI

17:10

+3:36

46.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

17:16

+3:42

47.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

17:20

+3:46

48.

Snorre Hansen

Byåsen IL

17:21

+3:47

49.

Pål Ellingsen

NTNUI

17:28

+3:54

50.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

17:32

+3:58

51.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

17:36

+4:02

52.

Tobias Slørdahl

NTNUI

17:42

+4:08

53.

Johannes Høysæter

Wing OK

17:43

+4:09

54.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

17:46

+4:12

55.

Halvor Steinsholt

NTNUI

17:51

+4:17

56.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

17:55

+4:21

57.

Torbjørn Aass

NTNUI

17:56

+4:22

58.

Runar Krognes

IL Leik

18:11

+4:37

59.

Rok Mocnik

NTNUI

18:26

+4:52

60.

Harald Musum

OL Trollelg

18:32

+4:58

61.

Martin Gudem

NTNUI

18:45

+5:11

62.

Ole Andreas Alsos

NTNUI

18:50

+5:16

63.

Einar Hjortås

NTNUI

18:55

+5:21

64.

Johan Haagen Gjems

NTNUI

19:23

+5:49

65.

Henrik Langdalen

NTNUI

19:31

+5:57

66.

Marcus Lawton

NTNUI

20:27

+6:53

67.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

21:19

+7:45

68.

Espen Stornes

NTNUI

21:42

+8:08

69.

Trond Henninen

Byåsen IL

22:03

+8:29

70.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

22:08

+8:34

71.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

23:16

+9:42

72.

Henrik Rode

NTNUI

24:34

+11:00

73.

Asgeir Penna Riseth

NTNUI

26:50

+13:16

74.

Jørgen Stausland

NTNUI

26:55

+13:21

75.

Tom André Alstadsæther

NTNUI

27:07

+13:33

76.

Vegard Christofersen Walsø

NTNUI

29:41

+16:07

77.

Frode Hallberg

NTNUI

33:07

+19:33

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

14:41

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

15:17

+0:36

3.

Truls Ryum

NTNU BIL

15:57

+1:16

4.

Jens Even Storhov

Freidig

16:14

+1:33

5.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:15

+1:34

6.

Frode Haugskott

OL Trollelg

16:58

+2:17

7.

Vegard Grønli

Freidig

17:01

+2:20

8.

Øyvind Schjelderup

Freidig

17:24

+2:43

9.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:52

+3:11

10.

Jon Røstum

OL Gaula

17:54

+3:13

11.

Jostein Mårdalen

Freidig

18:03

+3:22

12.

Svein Terje Kolstad

Freidig

18:09

+3:28

13.

Reidar Selmer

Freidig

18:36

+3:55

14.

Brage Keiserås

IL Leik

18:45

+4:04

15.

Ragnar Ness

Freidig

18:48

+4:07

16.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

19:40

+4:59

17.

Kyrre Auran

Malvik IL

19:47

+5:06

18.

Rune Stræte

19:53

+5:12

19.

Erik Foss

IL Leik

19:54

+5:13

20.

Olle Malmring

Freidig

19:55

+5:14

21.

Dag Erik Helland

Wing OK

20:14

+5:33

22.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

20:27

+5:46

23.

Arild H Clausen

Freidig

20:32

+5:51

24.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

20:35

+5:54

25.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

20:59

+6:18

26.

Erling Bye

Byåsen IL

22:05

+7:24

27.

Jan Hage

IL Leik

22:08

+7:27

28.

Jon Vindal

Wing OK

23:06

+8:25

29.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

23:13

+8:32

30.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:26

+8:45

31.

Rune Krogh

OL Trollelg

24:07

+9:26

32.

Arild Heggeset

Freidig

24:26

+9:45

33.

Agnar Renolen

Wing OK

25:35

+10:54

DSQ

Bård Smestad

Wing OK

16:09

122

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:16

+0:00

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

21:25

+0:09

3.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

22:49

+1:33

4.

Lars Skrøvseth

Wing OK

24:09

+2:53

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

24:19

+3:03

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

24:44

+3:28

7.

Knut Skjesol

Wing OK

25:32

+4:16

8.

Tor Gjermstad

Wing OK

25:42

+4:26

9.

Magnus Landstad

Freidig

26:05

+4:49

10.

Nils Olav Vennevik

Freidig

27:25

+6:09

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

24:18

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

26:35

+2:17

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

28:26

+4:08

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

29:27

+5:09

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

15:50

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:46

+1:56

3.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

18:00

+2:10

4.

Bernt Rognes

Freidig

18:45

+2:55

5.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

19:17

+3:27

6.

Jostein Alvestad

Wing OK

19:47

+3:57

7.

Svein Olav Åmot

IL Leik

20:05

+4:15

8.

Magne Lysberg

Freidig

20:34

+4:44

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

21:22

+5:32

10.

Terje Midtbø

Wing OK

21:37

+5:47

11.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

21:41

+5:51

12.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

22:00

+6:10

13.

Olav Kvittem

Freidig

24:29

+8:39

14.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

24:44

+8:54

15.

Helge Rustad

Freidig

24:45

+8:55

16.

Per Husbyn

Wing OK

28:28

+12:38

Klasse: D17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

19:35

+0:00

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

18:01

+0:00

2.

Henrik Enoksen

23:50

+5:49


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 mai 2012, 12:44:57

Arrangør:

Nidarøst, OK

Antall deltagere:

312

Antall startet:

312