Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 2 26. april 2012

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isak Fredrik Store

Røyken OL

12:12

Daniel Brevik

Røyken OL

13:09

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

12:11

Eivind Bogen Arenth

IF Sturla

12:06

Marie Kvarme

Røyken OL

14:35

Mari Kjelle

Røyken OL

14:13

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

12:32

Randi Fjelltun Stensvand

Røyken OL

13:20

Rikke Wiik

Røyken OL

13:21

Gjertrud Rasch Haugen

Røyken OL

13:24

Silje Bjørnø

Røyken OL

19:08

Anine Burud Korsmo

Røyken OL

19:14

Sunniva S. Bøyesen

Røyken OL

15:51

Silje Sola

Røyken OL

15:50

Helene Vosskötter

Røyken OL

22:56

Britt E.van Diesen

Røyken OL

23:03

Kine Sørensen

Røyken OL

25:39

Angelika Knoll

Røyken OL

25:46

Sindre Vågsdal

Røyken OL

14:31

175

Mads Andreas Hermansen

Røyken OL

14:27

175

Ine Amalie Fjær

Røyken OL

26:23

Thomas Berg

Røyken OL

19:38

Thea Berg

Røyken OL

20:15

Anniken Ranvik

Konnerud IL

10:29

Andrea Ranvik

Konnerud IL

11:26

Olivia Kjølstad

Røyken OL

13:56

175

Silje Elise Carlsen

Røyken OL

13:41

Marte Bueie

Lierbygda OL

16:50

Sigurd Gano Mønnich

Røyken OL

22:38

175

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

10:06

84

Vetle Aleksander Bøhlerengen

Røyken OL

33:31

Jens Bull Røiseland

Røyken OL

13:24

175

Thomas Alexander Trayfoot

Røyken OL

14:26

175

Thea Emilie Hartviksen

Røyken OL

15:31

DNS

Axel Bull Røiseland

Røyken OL

DNS

Andrea Fjell

Røyken OL

DNS

Jens Snarset

Røyken OL

DNS

Ingrid Bogen Arenth

IF Sturla

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

26:32

+0:00

2.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

26:43

+0:11

3.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

28:27

+1:55

4.

Jenny Baklid

Konnerud IL

38:08

+11:36

5.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

38:31

+11:59

6.

Kornelia Brurberg

IF Sturla

39:02

+12:30

7.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

1:03:56

+37:24

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

DNS

Fride Sørensen

IF Sturla

DNS

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

DNS

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

DNS

Astrid Leirset

IF Sturla

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Baklid

Konnerud IL

23:03

+0:00

2.

Tine Hansen

Modum OL

25:59

+2:56

3.

Hege Ask-Henriksen

Konnerud IL

28:26

+5:23

4.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

28:33

+5:30

5.

Katinka Brurberg

IF Sturla

30:22

+7:19

6.

Berit Danielsen

IL Tyrving

30:30

+7:27

7.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

30:32

+7:29

8.

Miriam Løvås Gregersen

IF Sturla

31:29

+8:26

9.

Tone Skram

Røyken OL

31:45

+8:42

10.

Linda Verde

IF Sturla

32:52

+9:49

11.

Kristin Sørensen

IF Sturla

33:04

+10:01

12.

Line Drange Ruud

Asker Skiklubb

34:11

+11:08

13.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

34:35

+11:32

14.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

34:55

+11:52

15.

Kjersti Juveli

Lillomarka OL

44:42

+21:39

16.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

47:06

+24:03

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

25:09

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

25:30

+0:21

3.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

30:13

+5:04

4.

Iver Sørensen

IF Sturla

33:18

+8:09

5.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

35:06

+9:57

6.

Jonas Bueie

Lierbygda OL

37:28

+12:19

7.

Ole Jørgen Bogen Arenth

IF Sturla

37:47

+12:38

8.

Peder Haugfoss

IF Sturla

40:19

+15:10

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

19:06

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

20:54

+1:48

3.

Lars Henrik Thon

IF Sturla

21:07

+2:01

4.

Giordano Slanzi

Røyken OL

21:32

+2:26

5.

Jens Bredde Vig

IF Sturla

22:57

+3:51

6.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

23:57

+4:51

7.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

24:00

+4:54

8.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

24:19

+5:13

9.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

24:31

+5:25

10.

Njål Svingheim

Konnerud IL

25:58

+6:52

11.

Harald Thon

IF Sturla

26:34

+7:28

12.

Vemund Rønneberg

Røyken OL

27:24

+8:18

13.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

27:25

+8:19

14.

Anton Bueie

Lierbygda OL

28:27

+9:21

15.

Peter Carlsen

Røyken OL

29:12

+10:06

16.

Alf Pettersen

IL Tyrving

30:04

+10:58

17.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

34:20

+15:14

18.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

34:57

+15:51

19.

Sven Gjermund Arnesen

Konnerud IL

38:05

+18:59

20.

Kristian Nøss

Røyken OL

46:27

+27:21

21.

Bjørn Gunnar Aasen

Røyken OL

48:04

+28:58

DSQ

Erik Saugerud

Konnerud IL

24:00

32

DSQ

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

24:20

51 52

DSQ

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

25:34

57

DSQ

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

27:45

106

DNS

Terje Amundsen

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 mai 2012, 19:50:47

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

100

Antall startet:

90