Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Blåveisløpet 29. april 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

+0:00

1.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

+0:00

1.

Tora Kittilsen

Freidig

+0:00

1.

Una Kittilsen

Freidig

+0:00

1.

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

+0:00

1.

Simen Hegstad

OK Skøynar

+0:00

1.

Guro Hegstad

OK Skøynar

+0:00

1.

Vemund Mølnvik

Freidig

+0:00

1.

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

+0:00

1.

Iver Gjedrem Lund

Verdal OK

+0:00

1.

Fredrik Møller

Stjørdals-Blink Orientering

+0:00

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

+0:00

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

+0:00

1.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

+0:00

1.

Vegard Jermstad

Steinkjer OK

+0:00

1.

Håkon Hallan

OK Skøynar

+0:00

1.

Håvard Veie

OK Skøynar

+0:00

1.

Kristian Veie

OK Skøynar

+0:00

1.

Ella Sandstad

Freidig

+0:00

1.

Laurits J Time

Freidig

+0:00

1.

Iver Olaussen

Malvik IL

+0:00

1.

Alvar Ingebrigt Gjelland

Blåmann IL

+0:00

1.

Marit Svendgård

OK Skøynar

+0:00

1.

Emil Gran

Stjørdals-Blink Orientering

+0:00

1.

Linda Svendgård

OK Skøynar

+0:00

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Hallan

OK Skøynar

23:29

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Marte Vatn

Frol IL

14:40

+0:00

2.

Sofie Hallem

Verdal OK

15:32

+0:52

3.

Mari Andrea K Grevskott

Frol IL

16:33

+1:53

4.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

18:24

+3:44

5.

Vibeke Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

18:31

+3:51

DSQ

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:39

144

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

22:48

+0:00

2.

Malin Sandstad

Freidig

25:06

+2:18

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:22

+2:34

4.

Karen Rysgård

Frol IL

27:17

+4:29

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

28:19

+5:31

6.

Frida Dahl

Steinkjer OK

29:13

+6:25

7.

Marit Ishol Skogan

Steinkjer OK

29:38

+6:50

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

30:03

+7:15

9.

Mia Larsen Sveberg

Verdal OK

34:25

+11:37

10.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

34:58

+12:10

11.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

46:12

+23:24

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lina Kvitvang Benan

Steinkjer OK

22:01

+0:00

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

26:30

+0:00

2.

Gina Mølnvik

Freidig

31:24

+4:54

3.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

52:04

+25:34

4.

Marie Røstad

Frol IL

56:08

+29:38

DSQ

Bente Green

Verdal OK

53:00

84 88 140

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

33:16

+0:00

2.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

34:46

+1:30

3.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

35:24

+2:08

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

37:31

+4:15

5.

Norunn Kvistad Dengerud

Steinkjer OK

39:25

+6:09

6.

Sigrid Anna Jermstad

Steinkjer OK

41:06

+7:50

7.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

44:26

+11:10

8.

Astrid Lægran

Steinkjer OK

47:58

+14:42

DNS

Ingrid Okkenhaug

Verdal OK

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

29:09

+0:00

2.

Emma Johansson

NTNUI

29:36

+0:27

3.

Hanne Sandstad

Freidig

30:43

+1:34

4.

Helen Palmer

Wing OK

31:04

+1:55

5.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

32:10

+3:01

6.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

33:58

+4:49

7.

Elen Katrine Skjerve

Frol IL

34:30

+5:21

8.

Guro Torpe

NTNUI

37:05

+7:56

9.

Solveig Vassenden

Frol IL

41:08

+11:59

10.

Kirsten Marie Lynum

OK Skøynar

54:43

+25:34

DNS

Hanne Nøvik

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

25:06

+0:00

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

28:56

+3:50

3.

Mona Høiås Sæther

Freidig

28:58

+3:52

4.

Mona J. Mølnvik

Freidig

34:04

+8:58

5.

Kari Ulseth

Freidig

36:12

+11:06

6.

Katrine Austmo Møller

Stjørdals-Blink Orientering

40:45

+15:39

7.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

42:33

+17:27

8.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

44:41

+19:35

9.

May Toril Moen

OL Trollelg

47:56

+22:50

10.

Hilde Forbord

Malvik IL

48:29

+23:23

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

47:27

+0:00

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Sollid

Verdal OK

54:30

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

15:24

+0:00

2.

Julius Juberg

Verdal OK

17:55

+2:31

3.

Sigurd Vatn

Frol IL

18:44

+3:20

4.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

20:10

+4:46

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

12:08

+0:00

2.

Morten Svendgård

OK Skøynar

13:37

+1:29

3.

Tore Markhus

Verdal OK

14:43

+2:35

4.

Mats Eidsmo

Freidig

14:58

+2:50

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:39

+3:31

6.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

16:00

+3:52

7.

Lars Sandstad

Freidig

17:32

+5:24

8.

Marius Ressem

Frol IL

17:44

+5:36

9.

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

18:06

+5:58

10.

Martin Selmer

Freidig

18:33

+6:25

11.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

22:45

+10:37

12.

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

23:57

+11:49

13.

Martin Grande

Verdal OK

24:34

+12:26

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

21:32

+0:00

2.

Petter Markhus

Verdal OK

21:35

+0:03

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

21:38

+0:06

4.

Adrian Stokkdal Opheim

Freidig

22:17

+0:45

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

23:38

+2:06

6.

Kjetil Mølnvik

Freidig

29:13

+7:41

7.

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

29:44

+8:12

8.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

30:28

+8:56

9.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

31:43

+10:11

10.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

34:21

+12:49

11.

Håkon Grande

Verdal OK

35:04

+13:32

12.

Benjamin Juberg

Verdal OK

35:40

+14:08

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

Klasse: H13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

15:58

+0:00

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

22:41

+0:00

2.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

24:53

+2:12

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

27:57

+5:16

4.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

28:13

+5:32

5.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

28:33

+5:52

6.

Brage Jørum

Byåsen IL

30:26

+7:45

7.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

32:50

+10:09

8.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

33:05

+10:24

9.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

33:44

+11:03

10.

Eirik Ishol Skogan

Steinkjer OK

36:50

+14:09

11.

Martin Gjedrem Lund

Verdal OK

38:30

+15:49

12.

Toralf Grande

Kongsberg OL

41:58

+19:17

13.

Johannes Løvås

Byåsen IL

43:59

+21:18

14.

Martin Aas Wærum

Steinkjer OK

47:12

+24:31

15.

Anders Israelsson

OK Skøynar

48:15

+25:34

16.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

49:51

+27:10

17.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

51:40

+28:59

DSQ

Anders Hallem Iversen

Steinkjer OK

39:07

151

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ressem

Frol IL

27:52

+0:00

2.

Sindre Johannessen

Freidig

28:59

+1:07

3.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

31:51

+3:59

4.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

33:07

+5:15

5.

Johannes Okkenhaug

Frol IL

34:15

+6:23

6.

Håkon Selmer

Freidig

35:23

+7:31

7.

Karl Aksel Jermstad

Steinkjer OK

37:36

+9:44

8.

Nils Anders Jermstad

Steinkjer OK

41:42

+13:50

9.

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:08:52

+41:00

DNS

Vegard Ressem

Frol IL

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

37:44

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

38:31

+0:47

3.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

38:51

+1:07

4.

Martin Hammer

OK Skøynar

38:52

+1:08

5.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

39:38

+1:54

6.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

40:51

+3:07

7.

Eero Inkeri

NTNUI

41:43

+3:59

8.

Anton Bjartnes

Verdal OK

42:01

+4:17

9.

Tomas Eidsmo

Freidig

42:45

+5:01

10.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

43:25

+5:41

11.

Johan Ivarsson

Freidig

43:33

+5:49

12.

Håvard Vassenden

Frol IL

43:42

+5:58

13.

Martin Hoset

NTNUI

43:43

+5:59

14.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

47:56

+10:12

15.

Thomas Widmann

NTNUI

48:57

+11:13

16.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

49:13

+11:29

17.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

49:18

+11:34

18.

Peder Aukrust Osmoen

NTNUI

49:20

+11:36

19.

Jørgen Fiskum

Frol IL

49:43

+11:59

20.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

51:08

+13:24

21.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

51:48

+14:04

22.

Jostein Mårdalen

Freidig

51:50

+14:06

23.

Vegard Brun Saga

NTNUI

52:12

+14:28

24.

Håvard Berget

NTNUI

53:26

+15:42

25.

Svein Inge Ydse

Verdal OK

57:49

+20:05

26.

Johan Eriksson

Linköpings OK

59:47

+22:03

27.

Øyvind Schjelderup

Freidig

1:04:31

+26:47

28.

Haakon Utby

NTNUI

1:09:01

+31:17

DNS

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Paul Sirum

Frol IL

DNS

Bjørnar Lynum

Freidig

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

28:46

+0:00

2.

Einar Lund

Verdal OK

30:48

+2:02

3.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

31:37

+2:51

4.

Andreas Sylte

Freidig

31:42

+2:56

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

34:06

+5:20

6.

Per Grande

Verdal OK

35:57

+7:11

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

38:29

+9:43

8.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

42:53

+14:07

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

45:50

+17:04

10.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

46:46

+18:00

11.

Marius Enes

Verdal OK

55:53

+27:07

DNS

Inge Hafstad

Verdal OK

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

26:08

+0:00

2.

Arve Lægran

Steinkjer OK

27:02

+0:54

3.

Geir Owren

Freidig

28:23

+2:15

4.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

30:07

+3:59

5.

Roar Grande

Kongsberg OL

32:17

+6:09

6.

Pål Wærum

Steinkjer OK

34:22

+8:14

7.

Svein Holberg

OK Skøynar

37:25

+11:17

8.

Tore Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

42:08

+16:00

9.

Helge Eriksen

Byåsen IL

44:37

+18:29

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Magne Svendgård

OK Skøynar

36:11

+0:00

2.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

36:13

+0:02

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

36:38

+0:27

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

38:14

+2:03

5.

Robert Strøm

Wing OK

39:47

+3:36

6.

Magnus Landstad

Freidig

39:48

+3:37

7.

Morten Sveberg

Verdal OK

45:06

+8:55

8.

Kristian Midthjell

Verdal OK

46:58

+10:47

9.

Rolf Karset

Steinkjer OK

51:01

+14:50

10.

Roar Forbord

Malvik IL

54:09

+17:58

DNS

John Kvaal

Verdal OK

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jardar Sandstad

Selbu OK

21:46

+0:00

2.

Gunnar Østerbø

Freidig

23:28

+1:42

3.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

25:47

+4:01

4.

Ivar Bolstad

OK Skøynar

25:49

+4:03

5.

Magnar Bolstad

OK Skøynar

30:29

+8:43

6.

Johannes Sollid

Verdal OK

40:19

+18:33

Klasse: A3,5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Pedersli

Trollelg

28:22

+0:00

2.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

31:39

+3:17

3.

Stein Markhus

Verdal OK

42:56

+14:34

4.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

49:14

+20:52

5.

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

51:38

+23:16

6.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

1:14:53

+46:31

7.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

1:26:43

+58:21

DNS

Anders Juberg

Verdal OK

Klasse: B2,0

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

22:32

+0:00

2.

Ellen Nielsen

Stjørdals-Blink Orientering

32:07

+9:35

3.

Anne Kvam

Frol IL

41:53

+19:21

4.

Svein A Eklo

Verdal OK

44:29

+21:57

5.

Erling Lægran

Steinkjer OK

49:41

+27:09

6.

Marit Vik

Selbu OK

51:52

+29:20

7.

Åse Græe

Steinkjer OK

56:30

+33:58

Brutt

Jan Leithe

Selbu OK

21:15

92 91 141 145 100

Klasse: C1,5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silja Jermstad

17:41

+0:00

2.

Trude Markhus

Verdal OK

21:02

+3:21

3.

Torstein Gauteplass

Inderøy

21:06

+3:25

4.

Ida Røstad

Frol IL

23:48

+6:07

5.

Eva Lægran

Steinkjer OK

24:58

+7:17

6.

Ingunn Røstad

Frol IL

31:03

+13:22

7.

Sigrid Ishol

Steinkjer OK

+0:0-41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 mai 2012, 23:14:44

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

234

Antall startet:

222