Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

O-teknisk trening 25. april 2012

Klasse: Babes, damer(dag)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Torpedo Torpe

47:09

+0:00

2.

Helen Palmer

47:44

+0:35

3.

Line Hagman

48:11

+1:02

4.

Hanna H. Nordbrøden

48:48

+1:39

5.

Solveig Blandkjenn

49:50

+2:41

6.

Audhild Bakken Rognstad

51:48

+4:39

7.

Karianne Ruud

52:49

+5:40

8.

Jenny Persson

57:42

+10:33

9.

Hanne Vefsnmo

57:47

+10:38

10.

Lisbeth Voll

57:51

+10:42

11.

Ida Lindkvist

57:52

+10:43

12.

Mai Elin Watson

59:15

+12:06

13.

Katharina Rogstad

1:00:02

+12:53

14.

Ragnhild Lund-Johansen

1:00:09

+13:00

15.

Ida A.Tiltnes

1:03:57

+16:48

16.

Silje Borge Hovi

1:06:19

+19:10

17.

Marianne Dæhli

1:08:29

+21:20

18.

Gunhild Rogne Halland

1:12:44

+25:35

19.

Line H. Stenersen

1:18:06

+30:57

DNS

Martine Åstebøl

Klasse: Babes, damer(natt)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Johansson

57:22

+0:00

2.

Ida Hjorth

1:18:58

+21:36

Klasse: Dudes, menn(natt)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ruttenborg

50:55

+0:00

2.

Morten UB

54:44

+3:49

3.

Simen Aamodt

55:08

+4:13

4.

Torkil E Solstad

56:28

+5:33

5.

Thomas Natvig Årstad

57:38

+6:43

6.

Severin Huse

58:50

+7:55

7.

A-dawg R

1:00:28

+9:33

8.

Vegard Banan

1:00:34

+9:39

8.

Torgeir Nørbech

Tyrving

1:00:34

+9:39

10.

Kjetil Okkenhaug

1:01:02

+10:07

11.

Hans Petter Mathisen

1:01:34

+10:39

12.

Peder Aukrust Osmoen

1:02:24

+11:29

13.

Erik Sagvolden

1:02:43

+11:48

14.

Eero Inkeri

1:03:18

+12:23

15.

Knut Sveinung Rekaa

1:04:15

+13:20

16.

Vegard Brun Saga

1:04:58

+14:03

17.

Espen Fiskum

1:09:54

+18:59

18.

Harri Luchsinger

1:13:28

+22:33

19.

Raskmus Skaare

1:14:48

+23:53

20.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:20:10

+29:15

21.

Lars Eid Nielsen

1:22:13

+31:18

22.

Andreas Wold

1:25:00

+34:05

23.

Anders Bredesen

1:28:05

+37:10

24.

Sondre G. Underdal

1:35:27

+44:32

25.

Fredrik Rosenberg

1:42:47

+51:52

DSQ

Jon Aukrust Osmoen

57:14

102

DSQ

Kristian Stenerud

59:46

47

DSQ

Halvor Eid Nielsen

1:05:05

102

DSQ

Bjørn Tore Mathisen

1:06:13

102

DSQ

Espen Stornes

1:46:23

155 156

Brutt

Stig Nilsen

19:49

47 49 50 102 107 110 145 147 149 152 153 155 15...

Brutt

Gunnar Fiskum

33:43

110 145 147 149 152 153 155 156 158 34

Brutt

Christian Grønvold

41:58

48 49 50 102 107 110 145 147 149 152 153 155 15...

Brutt

Fredrik Steinsvik

42:23

110 145 147 149 152 153 155 156 158

Brutt

Gjermund Olsen

48:59

50 102 107 110 145 147 149 152 153 155 156 158

Brutt

Adam Braveny

52:16

50 102 107 110 145 147 149 152 153 155 156 158

Klasse: Dudes, mus(dag)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

48:56

+0:00

2.

Erik Gustafsson

51:45

+2:49

3.

Olav Johannes Deelstra

52:29

+3:33

4.

Wolf Gang

53:01

+4:05

5.

Mathias Stensland Lillevold

55:30

+6:34

6.

Fredrik Omdal

55:53

+6:57

7.

Håkon Heggedal

1:01:19

+12:23

8.

Thomas Widmann

1:01:56

+13:00

9.

Stålet Gjelsten

1:05:12

+16:16

10.

Henrik Svaland Aas

1:06:14

+17:18

11.

Sindre Haverstad

1:10:03

+21:07

12.

Bjørn Field

1:12:35

+23:39

13.

Håvard Berget

1:12:43

+23:47

14.

Bjarte Ims

1:12:54

+23:58

15.

Einar Hjortås

1:17:39

+28:43

16.

Jan Sochor

1:19:13

+30:17

17.

Eirik Larsen

1:36:46

+47:50

DSQ

Per Melander

52:27

102

DSQ

Rok Mocnik

1:18:37

47

Brutt

Håvar Birkeland StormoenDudes, mus(dag)

40:49

110 145 149 152 153 155 156

Brutt

Magnus Mellbye

46:29

147 149 152 153 155 156

DNS

Trond Veastad

DNS

Fredrik Johansson


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 oktober 2012, 21:31:41

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

78