Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintstafett 28. april 2012

Klasse: D 13-16

1.

Byåsen IL 1

 

48:13

 

1

Ragnhild Eide

13:31

1.

13:31

1.

2

Marte Lien Johnsen

19:44

2.

33:15

1.

3

Emilie Liabakk Eriksen

14:58

1.

48:13

1.

2.

Wing OK 1

 

1:06:50

 

1

Eldrid Bratsberg

14:28

2.

14:28

2.

2

Martine Klock Fleten

25:55

3.

40:23

3.

3

Marte Myhr Amundsen

26:27

2.

1:06:50

2.

3.

OL Trollelg 1

 

1:18:20

 

1

Rebecca Sæterhaug

17:23

3.

17:23

3.

2

Malin Opøien

15:53

1.

33:16

2.

3

Astrid Øien

45:04

3.

1:18:20

3.

DSQ

IL Leik 1

 

15:11

 

1

Line Sølberg

15:11

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 17-

1.

Frol IL 1

 

46:03

 

1

Gøril Rønning Sund

13:21

1.

13:21

1.

2

Kine Sofie Sandstad

16:20

3.

29:41

3.

3

Isa Mari Sandstad

16:22

1.

46:03

1.

2.

Wing OK 2

 

46:20

 

1

Marte Reenaas

14:28

3.

14:28

3.

2

Helen Palmer

13:44

1.

28:12

1.

3

Vibeke Klock Fleten

18:08

2.

46:20

2.

3.

NTNUI 2

 

48:26

 

1

Britt Ingunn Nydal

14:18

2.

14:18

2.

2

Lisbeth Voll

15:14

2.

29:32

2.

3

Marianne Dæhli

18:54

3.

48:26

3.

4.

NTNUI 1

 

1:08:23

 

1

Silje Hovi

18:40

4.

18:40

4.

2

Magnhild Roe

19:58

4.

38:38

4.

3

Isabel Sture

29:45

4.

1:08:23

4.

DSQ

OL Trollelg 1

 

19:38

 

1

Kristin Haugskott

.

0:00

.

DSQ

2

Eli Marita Forseth

.

0:00

.

3

Sigrid Pedersli

19:38

.

0:00

.

Klasse: H 13-16

1.

Freidig 1

 

35:07

 

1

Håvard Eidsmo

11:55

4.

11:55

4.

2

Adrian Opheim

12:33

1.

24:28

1.

3

Rein Mårdalen

10:39

1.

35:07

1.

2.

Byåsen IL 1

 

36:31

 

1

Brage Jørum

10:59

1.

10:59

1.

2

Johannes Løvås

14:39

2.

25:38

2.

3

Øyvind Wiggen

10:53

2.

36:31

2.

3.

Freidig 2

 

46:28

 

1

Are Helle Mårdalen

13:32

5.

13:32

5.

2

Pernille Opheim

17:33

3.

31:05

3.

3

Malin Sandstad

15:23

3.

46:28

3.

4.

Wing OK 1

 

11:04

 

1

Johannes Midtbø

11:04

2.

11:04

2.

DSQ

OL Trollelg 1

 

11:05

 

1

Olav Remmen

11:05

3.

11:05

3.

2

Anders Haugskott

.

0:00

.

DSQ

3

Sondre Bakkhaug

.

0:00

.

Klasse: H 17-

1.

Frol IL 2

 

48:36

 

1

Carl Petter Lyngen

12:10

2.

12:10

2.

2

Håvard Vassenden

12:03

1.

24:13

1.

3

Stian Sundsvik

12:38

3.

36:51

2.

4

Øystein Haug

11:45

1.

48:36

1.

2.

NTNUI 1

 

48:39

 

1

Hans Petter Mathisen

11:41

1.

11:41

1.

2

Fredrik Steinsvik

12:33

3.

24:14

2.

3

Ståle Gjelsten

12:37

2.

36:51

2.

4

Kristian Stenerud

11:48

2.

48:39

2.

3.

OL Trollelg 1

 

49:04

 

1

Ove Baardsgaard

12:10

2.

12:10

2.

2

Bård Nonstad

12:06

2.

24:16

3.

3

Trond E Pedersli

12:01

1.

36:17

1.

4

Jan Schmid

12:47

3.

49:04

3.

4.

OL Trollelg 2

 

54:57

 

1

Johannes Svendsen

13:20

7.

13:20

7.

2

Tormod Stenersen

13:38

4.

26:58

4.

3

Andreas Sølberg

13:30

5.

40:28

4.

4

Kristian Øien

14:29

4.

54:57

4.

5.

Byåsen IL 1

 

1:00:35

 

1

Sigurd Stenvik

13:19

6.

13:19

6.

2

Terje Dalen Sørgård

14:14

6.

27:33

6.

3

Per Wiréhn

12:56

4.

40:29

5.

4

Åsmund Stenvik

20:06

7.

1:00:35

5.

6.

OL Trollelg 3

 

1:02:39

 

1

Roar Skulbørstad

14:04

8.

14:04

8.

2

Kjell Bårdsgård

16:42

8.

30:46

8.

3

Harald Musum

15:08

6.

45:54

7.

4

Geir Paulsen

16:45

5.

1:02:39

6.

7.

Freidig 1

 

1:04:25

 

1

Tomas Eidsmo

12:24

4.

12:24

4.

2

Olle Malmring

16:09

7.

28:33

7.

3

Arild H Clausen

16:18

7.

44:51

6.

4

Arild Heggeset

19:34

6.

1:04:25

7.

8.

NTNUI 3

 

14:45

 

1

Wolfgang Kampel

14:45

9.

14:45

9.

DSQ

Frol IL 1

 

49:05

 

1

Lars Skjeset

10:53

.

0:00

.

DSQ

2

Johan Asphjell Bjørnaas

12:37

.

0:00

.

DSQ

3

Jørgen Fiskum

13:20

.

0:00

.

DSQ

4

Jonas Ressem

12:15

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNUI 2

 

1:04:03

 

1

Vegard Blomseth Johnsen

12:04

.

0:00

.

DSQ

2

Torkil Solstad Eide

12:34

.

0:00

.

DSQ

3

Gjermund Olsen

14:24

.

0:00

.

DSQ

4

Elise Elvehøy

25:01

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Selbu OK 1

 

1:07:21

 

1

Truls Wanvik Krogstadmo

13:17

5.

13:17

5.

2

Sigve Wanvik Krogstadmo

14:06

5.

27:23

5.

3

Torgeir Leithe

22:45

.

0:00

.

DSQ

4

Håkon Leithe

17:13

.

0:00

.

Klasse: Mix

1.

Byåsen IL 1

 

1:05:52

 

1

Nina-Beate Liabakk

20:28

1.

20:28

1.

2

Ingrid Lien Johnsen

23:43

1.

44:11

1.

3

Eirik Jørum

21:41

1.

1:05:52

1.

DSQ

Wing OK 1

 

1:06:20

 

1

Stein-Erik Fleten

23:17

.

0:00

.

DSQ

2

Susanna Brynhildsen

27:59

.

0:00

.

DSQ

3

Stein-Erik Fleten

15:04

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 50-

1.

Freidig 1

 

58:52

 

1

Jostein Mårdalen

13:55

1.

13:55

1.

2

Magnus Landstad

22:22

1.

36:17

1.

3

Nils Olav Vennevik

22:35

2.

58:52

1.

2.

OL Trollelg 1

 

1:04:55

 

1

Øystein Åsmul

24:18

2.

24:18

2.

2

Stig Haugskott

24:49

2.

49:07

2.

3

Per Einar Pedersli

15:48

1.

1:04:55

2.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2012, 18:40:44

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

91

Antall startet:

91