Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvistkvaset 1. mai 2012

Klasse: DH 11-16

1.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:13:32

 

1

Henrik Eijsink

33:55

7.

33:55

7.

2

Oda Marie Hegstad

26:15

24.

1:00:10

13.

2

Kjersti Lundqvist

29:16

42.

1:00:10

13.

2

Marie Treekrem

29:34

43.

1:00:10

13.

3

Rannveig Winsnes Nordhagen

36:09

9.

1:36:19

8.

4

Olai Stensland Lillevold

37:13

1.

2:13:32

1.

2.

Fossum IF 2

 

2:14:43

 

1

Ragnhild Hjermstad

37:42

16.

37:42

16.

2

Christine Williksen Høiland

28:13

33.

1:05:55

27.

3

Erling Hjermstad

29:57

1.

1:35:52

6.

4

Oskar Størmer

38:51

2.

2:14:43

2.

3.

Asker Skiklubb 1

 

2:16:26

 

1

Selma Øfsthus Gravir

38:31

18.

38:31

18.

2

Nora Woxholt

26:38

26.

1:05:09

20.

3

Ola Løvald Bråten

30:37

3.

1:35:46

5.

4

Vegard Gulbrandsen

40:40

3.

2:16:26

3.

4.

Heming Orientering 1

 

2:17:44

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

31:57

2.

31:57

2.

2

Louise Bårdsen

21:53

8.

53:50

2.

2

Bjørn Anders Flågen

21:55

9.

53:50

2.

2

Kasper Fosser

21:57

10.

53:50

2.

2

Hedvig Vollset

27:59

31.

53:50

2.

3

Sofie Skyttersæter Iversen

36:25

10.

1:30:15

1.

4

Claus Martinsen

47:29

9.

2:17:44

4.

5.

Halden SK 1

 

2:22:37

 

1

Gina Granstedt

38:43

19.

38:43

19.

2

Ingvild Torgersen

28:10

32.

1:06:53

29.

3

Peter Nordbrøden

34:06

8.

1:40:59

14.

4

Håkon Raadal Bjørlo

41:38

4.

2:22:37

5.

6.

Raumar Orientering 1

 

2:22:47

 

1

Anders Haga

35:39

9.

35:39

9.

2

Tiril Ruud Bråten

24:00

12.

59:39

12.

3

Karoline Sønsterudbråten

37:14

11.

1:36:53

9.

4

Amund Hoel

45:54

7.

2:22:47

6.

7.

Fossum IF 3

 

2:24:45

 

1

Ingrid Landmark Tandrevold

36:45

13.

36:45

13.

2

Victoria Hæstad Bjørnstad

29:08

39.

1:05:53

25.

2

Åsne Holo

29:10

41.

1:05:53

25.

3

Tarjei Holo

30:04

2.

1:35:57

7.

4

Ola Brende

48:48

10.

2:24:45

7.

8.

IL Tyrving 1

 

2:25:26

 

1

Astrid Fiskum

37:01

14.

37:01

14.

2

Styrk Hundseid Kamsvåg

20:42

5.

57:43

9.

3

Siri Grandal

40:52

15.

1:38:35

11.

4

Magnus Wølneberg

46:51

8.

2:25:26

8.

9.

Lierbygda OL 1

 

2:29:15

 

1

Tilla Farnes Hennum

33:40

6.

33:40

6.

2

Sander Arntzen

24:08

13.

57:48

10.

3

Synne Strand

32:46

6.

1:30:34

2.

4

Silje Arntzen

58:41

17.

2:29:15

9.

10.

Fossum IF 4

 

2:31:36

 

1

Fredrik Ramstad Hoff

35:29

8.

35:29

8.

2

Oscar Hæstad Bjørnstad

30:23

48.

1:05:52

24.

3

Øyvind Hjermstad

33:02

7.

1:38:54

12.

4

Sigurd Melsom

52:42

13.

2:31:36

10.

11.

Indre Østfold OK 1

 

2:32:16

 

1

Margit Sandem Fjellengen

36:32

12.

36:32

12.

2

Thea Maurtvedt

26:37

25.

1:03:09

16.

2

Jørgen Vister

27:10

30.

1:03:09

16.

2

Guttorm Snemyr Holtet

27:09

29.

1:03:09

16.

DSQ

3

Henrik Aandstad

32:30

4.

1:35:39

4.

4

Håkon Blågestad

56:37

15.

2:32:16

11.

12.

Nydalens SK 2

 

2:36:03

 

1

Vebjørn Tandberg

32:18

3.

32:18

3.

2

Johanne Lægran

21:40

7.

53:58

6.

3

Karen Bjergaard

43:45

18.

1:37:43

10.

4

Jørgen Weidemann

58:20

16.

2:36:03

12.

13.

IL Tyrving 2

 

2:44:47

 

1

Anniken Helland-Hansen

46:36

27.

46:36

27.

2

Thea Feiring Haltia

29:07

38.

1:15:43

58.

2

Synne Skjærstein

29:08

39.

1:15:43

58.

3

Oda Sikkeland

37:50

12.

1:53:33

17.

4

Skjalg Hundseid Kamsvåg

51:14

11.

2:44:47

13.

14.

Nydalens SK 3

 

2:45:34

 

1

Elias Jonsson

32:28

4.

32:28

4.

2

Oda Lægran

25:22

21.

57:50

11.

3

Stina Sandberg

52:00

25.

1:49:50

15.

4

Magnus Rokne Vågen

55:44

14.

2:45:34

14.

15.

Fet OL 1

 

2:47:37

 

1

Jørgen Kjos Barkenæs

46:13

25.

46:13

25.

2

Marthe Ramstad

25:10

20.

1:11:23

41.

2

Sander Hildebrand Rogndokken

47:04

71.

1:11:23

41.

3

Ingrid Aaslund

54:01

27.

2:05:24

25.

4

Bjørn André Aaslund

42:13

6.

2:47:37

15.

16.

Halden SK 2

 

2:54:51

 

1

Petter Norsted Kildebo

32:28

4.

32:28

4.

2

Hedda Raadal Bjørlo

22:59

11.

55:27

7.

2

Håkon Østraat Sævareid

14:50

4.

55:27

7.

DSQ

3

Karoline Aune

59:56

30.

1:55:23

21.

4

Olav Schmitt Gran

59:28

18.

2:54:51

16.

17.

Asker Skiklubb 3

 

2:56:54

 

1

Elin Fossum Rye

38:56

20.

38:56

20.

2

Anna Øfsthus Gravir

34:02

52.

1:12:58

50.

2

Ola Tandberg Ryan

1.

1:12:58

50.

DNS

3

Dzmitry Karpenka

41:12

16.

1:54:10

19.

4

Andreas Marcussen

1:02:44

19.

2:56:54

17.

18.

Oppsal Orientering 1

 

2:57:52

 

1

Knut Aasheim

42:11

21.

42:11

21.

2

Thomas Haarr Johansen

29:57

45.

1:12:08

43.

2

Martin Ekeli Onstad

29:58

46.

1:12:08

43.

2

Eline Lund Westgaard

30:03

47.

1:12:08

43.

3

Sunniva Eik Haave

53:18

26.

2:05:26

26.

4

Are Wigaard

52:26

12.

2:57:52

18.

19.

Konnerud IL 1

 

2:58:43

 

1

Nora Skyttersæter Saugerud

54:39

34.

54:39

34.

2

Aslak Heimdal

26:45

28.

1:21:24

60.

2

Vegard Eek

33:57

51.

1:21:24

60.

2

Amanda Skyttersæter Saugerud

52:39

73.

1:21:24

60.

3

Caroline Bergman

55:11

28.

2:16:35

30.

4

Audun Heimdal

42:08

5.

2:58:43

19.

20.

Asker Skiklubb 2

 

2:59:22

 

1

Fanni Jauhojärvi Markussen

44:30

23.

44:30

23.

2

Margrethe Wisløff

26:41

27.

1:11:11

40.

3

Bjørnar Løvli

44:23

19.

1:55:34

23.

4

Eivind Øfsthus Gravir

1:03:48

21.

2:59:22

20.

21.

Nittedal OL 1

 

3:00:24

 

1

Emma Eithun Paulsen

45:15

24.

45:15

24.

2

Anders Rogne

25:40

22.

1:10:55

37.

2

Ingrid Nytun Nergård

26:11

23.

1:10:55

37.

2

Oda Eithun Paulsen

38:42

65.

1:10:55

37.

3

Ingvild C. Fleisje

43:25

17.

1:54:20

20.

4

Lars Gustav Rogne

1:06:04

24.

3:00:24

21.

22.

Nydalens SK 6

 

3:07:54

 

1

Synne Eikeland Røstadsand

50:16

30.

50:16

30.

2

Halvor Tørnqvist Halden

24:13

14.

1:14:29

52.

2

Ragne Wiklund

24:15

15.

1:14:29

52.

2

Audun Uglenes Bergan

35:01

56.

1:14:29

52.

3

Anders Langaas

50:10

24.

2:04:39

24.

4

Jørgen Wulfsberg

1:03:15

20.

3:07:54

22.

23.

OK Moss 1

 

3:10:25

 

1

Tuva Bjerketvedt

44:00

22.

44:00

22.

2

Aurora Gjølsjø

28:29

34.

1:12:29

46.

2

Karoline Bjørnerød

28:46

36.

1:12:29

46.

2

Mathilde Abrahamsen

34:46

54.

1:12:29

46.

2

Henriette Milla F Karlsen

34:47

55.

1:12:29

46.

3

Johanne Bratland Tjernshaugen

39:58

14.

1:52:27

16.

4

Michael Woodward

1:17:58

27.

3:10:25

23.

24.

Raumar Orientering 2

 

3:19:39

 

1

Synne Eide Rapp

50:17

31.

50:17

31.

2

Emilie Johanne Hagen

33:04

50.

1:23:21

63.

3

Lars Risebrobakken

49:22

22.

2:12:43

27.

4

Bjørnar Brevik

1:06:56

25.

3:19:39

24.

25.

IL Tyrving 3

 

3:24:15

 

1

Stine Njåstein

52:45

32.

52:45

32.

2

Emilie Sommerstad Vee

37:00

60.

1:29:45

64.

2

Tuva Nesheim Flatebakken

37:03

61.

1:29:45

64.

2

Ingrid Marie Wølneberg

37:05

62.

1:29:45

64.

2

Solveig Eline Berg

37:08

63.

1:29:45

64.

3

Ida Feiring Haltia

48:59

21.

2:18:44

31.

4

Synne Nesheim Flatebakken

1:05:31

22.

3:24:15

25.

26.

Bækkelagets SK 1

 

3:33:39

 

1

Hege Ynn Jødal

53:52

33.

53:52

33.

2

Adele Jutulstad

38:31

64.

1:32:23

68.

2

Johanne Øderud

38:50

66.

1:32:23

68.

2

Aksel Arnesen

40:42

68.

1:32:23

68.

3

Jonas Messel Larsen

55:38

29.

2:28:01

32.

4

Runar Bjørhovde

1:05:38

23.

3:33:39

26.

27.

Nydalens SK 4

 

3:33:41

 

1

Alexander Skeppland Hole

46:14

26.

46:14

26.

2

Trym Moeng Jensen

24:34

16.

1:10:48

33.

2

Tore Heir

24:38

17.

1:10:48

33.

2

Eirik Heir

35:39

59.

1:10:48

33.

2

Vilde Frydenlund Norling

43:31

69.

1:10:48

33.

3

Åse Bergan

1:04:15

32.

2:15:03

28.

4

Espen Hegstad Krüger

1:18:38

28.

3:33:41

27.

28.

Nydalens SK 5

 

3:33:47

 

1

Emil Morgenlie Skei

50:13

29.

50:13

29.

2

Isak Jonsson

24:44

18.

1:14:57

55.

2

Sigurd Dyrstad

24:45

19.

1:14:57

55.

2

Marte Morgenlie Skei

39:43

67.

1:14:57

55.

3

Ingvil Ahlsand

1:00:09

31.

2:15:06

29.

4

Jostein Tandberg

1:18:41

29.

3:33:47

28.

29.

OK Moss 2

 

3:57:38

 

1

Thomas Tubbehaugen

48:35

28.

48:35

28.

2

Willy Monason Schumacher

44:12

70.

1:32:47

71.

2

Hedda Ruud Storkås

58:38

74.

1:32:47

71.

2

Selma Kristiansen

58:55

75.

1:32:47

71.

3

Stian Andresen

1:09:57

33.

2:42:44

33.

4

Karl Kristen Gjølsjø

1:14:54

26.

3:57:38

29.

Omstart

DSQ

Fossum IF 1

 

1:26:10

 

1

Marit Nersten

13:00

.

0:00

.

DSQ

2

Line Wegner Hodt

.

0:00

.

3

Martin Borge Heir

35:03

.

0:00

.

4

Elias T. Mølnvik

38:07

.

0:00

.

DSQ

Nydalens SK 1

 

2:07:56

 

1

Gjermund Tørnqvist Halden

31:01

1.

31:01

1.

2

Henriette Smeby

21:34

6.

52:35

1.

3

Stine Madslien Bakken

38:02

13.

1:30:37

3.

4

Elias Wiklund

37:19

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nydalens SK 7

 

3:00:07

 

1

Lukas Liland

36:01

11.

36:01

11.

2

Georg Balke Fjellang

29:37

44.

1:05:38

21.

2

Alexander Smeby

35:17

58.

1:05:38

21.

2

Frida Bakken Ulseth

1.

1:05:38

21.

DNS

3

Johannes Finne Reinseth

49:55

23.

1:55:33

22.

4

Eirik Langedal Breivik

1:04:34

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Fossum IF 5

 

1:39:03

 

1

Oskar Grevstad

37:37

15.

37:37

15.

2

Emil Størmer

28:44

35.

1:06:21

28.

3

Einar Melsom

32:42

5.

1:39:03

13.

4

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

Brutt

Raumar Orientering 3

 

1:43:30

 

1

Mads Aanes Haugen

1:08:27

35.

1:08:27

35.

2

Mathilde Sønsterudbråten

35:03

57.

1:43:30

74.

2

Martin Kjeldsberg

1.

1:43:30

74.

DNS

3

Hanne Eide Rapp

.

0:00

.

DNS

4

Kristine Eide Rapp

.

0:00

.

DNS

Brutt

Asker Skiklubb 4

 

1:44:46

 

1

Ola Tandberg Ryan

35:55

10.

35:55

10.

2

Eilif Tandberg Swensen

28:54

37.

1:04:49

19.

3

Halvor Egner Granerud

39:57

.

0:00

.

DSQ

4

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

Brutt

Fossum IF 6

 

1:54:09

 

1

Erik Wegner Hodt

38:30

17.

38:30

17.

2

Erik Hæstad Bjørnstad

30:29

49.

1:08:59

30.

2

Peter Gisholt

34:03

53.

1:08:59

30.

2

Martin Andresen Skotte

48:28

72.

1:08:59

30.

3

Karsten Martinussen

45:10

20.

1:54:09

18.

4

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 17

1.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:51:59

 

1

Kaja Winsnes Nordhagen

57:07

1.

57:07

1.

2

Ingvild Maalen-Johansen

59:26

2.

1:56:33

2.

3

Malin Eijsink

55:26

2.

2:51:59

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:57:57

 

1

Maria Jonsson

57:24

2.

57:24

2.

2

Berit Sofie Wiklund

54:07

1.

1:51:31

1.

3

Dana B. Stene

1:06:26

6.

2:57:57

2.

3.

Fossum IF 1

 

3:04:16

 

1

Julie Størmer

1:09:18

7.

1:09:18

7.

2

Marianne Opsahl Bredesen

59:49

3.

2:09:07

4.

3

Gunvor Hov Høydal

55:09

1.

3:04:16

3.

4.

Raumar Orientering 1

 

3:08:25

 

1

Marie Håversen

1:04:41

6.

1:04:41

6.

2

Anne Hovin

1:01:55

4.

2:06:36

3.

3

Natalia Ewiak

1:01:49

3.

3:08:25

4.

5.

Fossum IF 2

 

3:17:02

 

1

Camilla Hengebøl

58:47

4.

58:47

4.

2

Kjersti Hov

1:13:32

5.

2:12:19

6.

3

Bente Landmark

1:04:43

4.

3:17:02

5.

6.

Asker Skiklubb 1

 

3:17:15

 

1

Ingrid Guldbrandsen

57:38

3.

57:38

3.

2

Ragnhild Løvli

1:13:36

6.

2:11:14

5.

3

Karoline Andersen

1:06:01

5.

3:17:15

6.

7.

Oppsal Orientering 1

 

4:01:58

 

1

Mila Zaharinova

1:01:41

5.

1:01:41

5.

2

Henrikke Emilsson

1:23:02

7.

2:24:43

7.

3

Reidun Haarr Johansen

1:37:15

7.

4:01:58

7.

Brutt

Kongsberg OL 1

 

51:07

 

1

Mari Jellum Helgerud

51:07

.

0:00

.

DSQ

2

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

3

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

Brutt

Raumar Orientering 2

 

2:03:23

 

1

Aurelia Korthauer

2:03:23

8.

2:03:23

8.

2

Mona Kjeldsberg

.

0:00

.

DNS

3

Trude Lutt

.

0:00

.

DNS

Klasse: D 120

1.

IL Tyrving 1

 

2:20:15

 

1

Hege H Feiring

47:33

1.

47:33

1.

2

Solveig Sikkeland

52:29

1.

1:40:02

1.

3

Zsuzsa Fey

40:13

1.

2:20:15

1.

2.

Nydalens SK 1

 

2:27:04

 

1

Kari Madslien

49:13

2.

49:13

2.

2

Synnøve Lyssand Sandberg

53:27

2.

1:42:40

2.

3

Anne-Lene Bakken Ulseth

44:24

2.

2:27:04

2.

3.

Heming Orientering 1

 

2:36:03

 

1

Marte Eline Ulvestad

49:25

3.

49:25

3.

2

Dagrun Melkild

54:15

3.

1:43:40

3.

3

Runa Skyttersæter

52:23

4.

2:36:03

3.

4.

Asker Skiklubb 1

 

2:44:17

 

1

Torill Fougner Wisløff

54:32

5.

54:32

5.

2

Marit Egner

57:45

5.

1:52:17

5.

3

Grethe Løvald

52:00

3.

2:44:17

4.

5.

Nydalens SK 2

 

2:51:14

 

1

Anne Marit Bjergaard

50:07

4.

50:07

4.

2

Anne Berit Eid

55:04

4.

1:45:11

4.

3

Inger Johanne Eikeland

1:06:03

5.

2:51:14

5.

Klasse: D 160

1.

Måren OK 1

 

2:17:24

 

1

Kjersti Holt Hanssen

32:52

1.

32:52

1.

2

Gro Hege Ludvigsen

45:13

1.

1:18:05

1.

3

Aase Tove Golden

59:19

1.

2:17:24

1.

Klasse: H 17

1.

Raumar Orientering 1

 

2:50:43

 

1

Trygve Tømta

56:45

5.

56:45

5.

2

Eirik Kamstrup Hovin

56:36

2.

1:53:21

2.

3

Håvard Haga

57:22

1.

2:50:43

1.

2.

Søgne og Songdalen OK / Kalevan rasti / Oddersjaa SSK 1

 

2:54:58

 

1

Jarl Magnus Berge

56:12

1.

56:12

1.

2

Simo Martomaa

56:34

1.

1:52:46

1.

3

Frode Øverøyen Balchen

1:02:12

3.

2:54:58

2.

3.

Nydalens SK 1

 

3:02:53

 

1

Dag Aalvik

56:17

2.

56:17

2.

2

Halvor Saunes

1:04:48

4.

2:01:05

3.

3

Sverre Waaler Kaas

1:01:48

2.

3:02:53

3.

4.

Nydalens SK 2

 

3:11:25

 

1

Per Øyvind Stene

56:44

4.

56:44

4.

2

Jo Wiklund

1:09:04

6.

2:05:48

5.

3

Einar Tommelstad

1:05:37

5.

3:11:25

4.

5.

Nydalens SK/Sandefjord OK 5

 

3:23:35

 

1

Magne Omestad

1:05:47

9.

1:05:47

9.

2

Runar Larsen Hafskjold

1:09:07

7.

2:14:54

7.

3

Knut Landstad

1:08:41

6.

3:23:35

5.

6.

Bækkelagets SK 1

 

3:31:28

 

1

Magne Jutulstad

1:13:58

12.

1:13:58

12.

2

Simen Smestad

1:13:02

9.

2:27:00

9.

3

Thomas Schive

1:04:28

4.

3:31:28

6.

Omstart

7.

Fet OL 1

 

3:42:43

 

1

Tom Bergan

1:13:48

11.

1:13:48

11.

2

Asgeir Lium

1:09:56

8.

2:23:44

8.

3

Kyrre Gran

1:18:59

8.

3:42:43

7.

Omstart

8.

IL Tyrving 1

 

3:48:52

 

1

Henning Spjelkavik

1:06:39

10.

1:06:39

10.

2

Ole Underthun Johansen

1:23:28

10.

2:30:07

10.

3

Per Slungaard

1:18:45

7.

3:48:52

8.

Omstart

9.

Sentrum OK 1

 

4:05:33

 

1

Kai F. Karoli

56:20

3.

56:20

3.

2

Dolph Zorro

1:37:58

12.

2:34:18

11.

3

Johnny Puma

1:31:15

9.

4:05:33

9.

Omstart

10.

Oppsal Orientering 3

 

5:12:10

 

1

Jørund Vala

1:27:24

14.

1:27:24

14.

2

Eirik Brynildsen

1:50:11

13.

3:17:35

13.

3

Petter Johansen

1:54:35

10.

5:12:10

10.

Omstart

DSQ

Oppsal Orientering 1

 

2:59:34

 

1

Ola Marius Pedersen

58:12

6.

58:12

6.

2

Sindre Fjogstad

1:05:00

5.

2:03:12

4.

3

Sigve Vågsnes

56:22

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Ås-UMB Orientering 1

 

3:04:35

 

1

Magnus Ombustvedt

1:02:45

.

0:00

.

DSQ

2

Sigurd Hynne

1:08:42

.

0:00

.

3

Håvard Lucasen

53:08

.

0:00

.

DSQ

Nydalens SK 4

 

3:13:02

 

1

Pål Haavengen

59:15

7.

59:15

7.

2

Espen Lunøe

53:43

.

0:00

.

DSQ

3

Pål Christian Ingierd

1:20:04

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Oppsal Orientering 2

 

3:39:27

 

1

Endre Wigaard

1:02:39

.

0:00

.

DSQ

2

Gard-Martin Udnesseter Johnson

1:29:12

.

0:00

.

3

Anders Emilsson

1:07:36

.

0:00

.

Brutt

Fossum IF 1

 

2:07:58

 

1

Emil Ahlbäck

1:04:08

8.

1:04:08

8.

2

Leif Størmer

1:03:50

3.

2:07:58

6.

3

David Franko

.

0:00

.

DNS

Brutt

Fossum IF 2

 

2:38:57

 

1

Ivar Mølnvik

1:02:46

.

0:00

.

DSQ

2

Pierre Chambenoit

1:36:11

.

0:00

.

3

Finn-Eivind Eskøy

.

0:00

.

DNS

Brutt

Nydalens SK 3

 

2:51:42

 

1

Simen Eid Nielsen

1:25:06

13.

1:25:06

13.

2

Federico Bacci

1:26:36

11.

2:51:42

12.

3

Ikke startet

.

0:00

.

DNS

Startet

Raumar Orientering 2

 

1:51:19

 

1

Witek Jasinski

45:28

.

0:00

.

Brutt

2

Rafal Podzinski

1:05:51

.

0:00

.

3

Einar Often

.

0:00

.

Startet

Klasse: H 130

1.

Østmarka OK 1

 

2:19:44

 

1

Steinar Låg

48:03

1.

48:03

1.

2

Thor Mella

45:17

1.

1:33:20

1.

3

Are Kristiansen

46:24

3.

2:19:44

1.

2.

OK Moss 1

 

2:24:49

 

1

Kjetil Karlsen

52:41

6.

52:41

6.

2

Jan Bjerketvedt

48:16

2.

1:40:57

2.

3

Tore Bjørnerød

43:52

1.

2:24:49

2.

3.

Halden SK 1

 

2:37:00

 

1

Morten Kildebo

52:02

4.

52:02

4.

2

Bjørn Axel Gran

1:00:02

12.

1:52:04

11.

3

Kjetil Bjørlo

44:56

2.

2:37:00

3.

4.

Nydalens SK 1

 

2:37:05

 

1

Terje Mathisen

53:46

11.

53:46

11.

2

Sören Jonsson

54:05

5.

1:47:51

5.

3

Jon Iver Bakken

49:14

6.

2:37:05

4.

5.

Østmarka OK 3

 

2:37:28

 

1

Øystein Kildahl

53:45

10.

53:45

10.

2

Rune Teigland

55:50

7.

1:49:35

6.

3

Håkon Håversen

47:53

4.

2:37:28

5.

6.

Fet OL 1

 

2:38:08

 

1

Gerrit Rode

53:29

8.

53:29

8.

2

Øyvind Solli

54:08

6.

1:47:37

3.

3

Dagfinn Aas

50:31

7.

2:38:08

6.

7.

Asker Skiklubb 1

 

2:40:37

 

1

Svein Granerud

58:29

17.

58:29

17.

2

Gjermund Gravir

52:58

3.

1:51:27

9.

3

Tommy Jauhojärvi

49:10

5.

2:40:37

7.

8.

IL Tyrving 2

 

2:45:50

 

1

Dag Helland-Hansen

53:38

9.

53:38

9.

2

Christian Grotnes

54:03

4.

1:47:41

4.

3

Bjørn Henning Grandal

58:09

11.

2:45:50

8.

9.

Østmarka OK 2

 

2:52:34

 

1

Leif Thingsrud

56:02

15.

56:02

15.

2

Boye Bøhlerengen

1:01:11

15.

1:57:13

15.

3

Halvor Hobøl

55:21

8.

2:52:34

9.

10.

Vålerengens IF 1

 

2:53:30

 

1

Trond Lund

57:44

16.

57:44

16.

2

Stein Blomseth

58:14

8.

1:55:58

14.

3

Jon Ivar Juvik

57:32

10.

2:53:30

10.

11.

Nydalens SK 2

 

2:54:48

 

1

Per Ola Ulseth

54:18

14.

54:18

14.

2

Helge Stubberud

1:00:05

14.

1:54:23

13.

3

Per Sansberg

1:00:25

12.

2:54:48

11.

12.

Indre Østfold OK 1

 

2:56:07

 

1

Sigmund Vister

52:21

5.

52:21

5.

2

Kjell-Erik Kristiansen

58:23

10.

1:50:44

8.

3

Per Fosser

1:05:23

14.

2:56:07

12.

13.

OK Moss 2

 

3:03:21

 

1

Hallvard Koren

51:59

3.

51:59

3.

2

Erik Sandbæk

59:49

11.

1:51:48

10.

3

Christopher Schive

1:11:33

15.

3:03:21

13.

14.

Vestre Akers SK 1

 

3:16:48

 

1

Per Osen

1:01:33

18.

1:01:33

18.

2

Ketil Berge

1:12:40

17.

2:14:13

16.

3

Tormod Øvergaard

1:02:35

13.

3:16:48

14.

15.

Hauketo IF 1

 

3:18:31

 

1

Ove Martinsen

53:54

12.

53:54

12.

2

Audun Bjerknes

1:00:02

12.

1:53:56

12.

3

Jon Fredriksen

1:24:35

18.

3:18:31

15.

16.

Nydalens SK 3

 

3:21:59

 

1

Børge Pedersen

51:51

2.

51:51

2.

2

Gaute Langaas

58:19

9.

1:50:10

7.

3

Bjørn Erik Reinseth

1:31:49

19.

3:21:59

17.

17.

Bækkelagets SK 1

 

3:34:17

 

1

Truls Kvaase

53:26

7.

53:26

7.

2

Lars Arnesen

1:27:33

19.

2:20:59

18.

3

Halvor Jutulstad

1:13:18

16.

3:34:17

18.

18.

IL Tyrving 1

 

3:35:40

 

1

Frode Kamsvåg

1:03:31

19.

1:03:31

19.

2

Jonas Haltia

1:15:15

18.

2:18:46

17.

3

Are Njåstein

1:16:54

17.

3:35:40

19.

19.

Fossum IF 2

 

3:20:49

 

1

Anders Grevstad

1:18:15

20.

1:18:15

20.

2

Terje Melsom

1:05:48

16.

2:24:03

19.

3

Sigbjørn Modalsli

56:46

9.

3:20:49

16.

Omstart

DSQ

Heming Orientering 1

 

3:13:11

 

1

Mathias Martinsen

1:04:16

.

0:00

.

DSQ

2

Bjørn Willadssen

1:02:01

.

0:00

.

3

Anders Flågen

1:06:54

.

0:00

.

Startet

Fossum IF 1

 

54:07

 

1

Lars Hjermstad

54:07

13.

54:07

13.

2

Morten Heir

.

0:00

.

Startet

3

Einar Gisholt

.

0:00

.

Klasse: H 170

1.

Måren OK 1

 

2:23:36

 

1

Morten Karlsen

48:46

3.

48:46

3.

2

Per Hermann Krøger

47:22

1.

1:36:08

1.

3

Stein Turtumøygard

47:28

1.

2:23:36

1.

2.

IL Tyrving 1

 

2:29:12

 

1

Arne Tiltnes

45:15

1.

45:15

1.

2

Hasse Bergstrøm

53:32

2.

1:38:47

2.

3

Jørgen Holmboe

50:25

2.

2:29:12

2.

3.

OK Moss 1

 

3:25:17

 

1

Karl Aasmund Erøy

48:36

2.

48:36

2.

2

Morten Johansen

1:06:45

3.

1:55:21

3.

3

Harald Wibye

1:29:56

4.

3:25:17

3.

4.

Vestre Akers SK 1

 

3:50:59

 

1

Arne Kildal

1:02:08

4.

1:02:08

4.

2

Rune Halke

1:20:39

4.

2:22:47

4.

3

John Stenwig

1:28:12

3.

3:50:59

4.

DSQ

Asker Skiklubb 1

 

2:20:37

 

1

Jørn Bue Olsen

49:02

.

0:00

.

DSQ

2

Øyvind Stene

50:55

.

0:00

.

3

Jon Arvid Fossum

40:40

.

0:00

.

Klasse: HD 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rachel Marøy Bårdsen

Heming Orientering

15:12

Gaute Bergan

Nydalens SK

14:45

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

16:47

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

14:22

Audun Brevik

Raumar Orientering

25:40

Nils Tveite

Ås-UMB Orientering

13:51

Karoline Egner Granerud

Asker Skiklubb

18:14

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

19:43

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

13:57

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

13:01

Jon Schoultz

Ås-UMB Orientering

14:19

Jørgen Abrahamsen

OK Moss

15:49

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

17:30

Dorthe Martinussen

Fossum IF

26:26

Mille Martinussen

Fossum IF

26:39

Alfred Bjørnerød

OK Moss

14:52

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

14:40

Carmen Dirro

Måren OK

12:29

Silje Slungaard

IL Tyrving

26:26

Ingrid Lund Hovden

IL Tyrving

26:28

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

13:52

Silje Lund Hovden

IL Tyrving

19:42

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

14:42

Jonas Hagen

Raumar Orientering

14:45

Truls Hodt

Fossum IF

13:20

Alrik Aasestad

Ås-UMB Orientering

19:05

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

20:27

Martine Sogn-Larssen

Heming Orientering

14:50

Magnus Morgenlie Skei

Nydalens SK

13:59

Adam Kristiansen

OK Moss

15:51

DSQ

Sigurd Grevstad

Fossum IF

18:11

179

DSQ

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

20:32

181

DSQ

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

21:10

37

DNS

Erik Kaland Olsen

Nydalens SK

DNS

Sølve Nordahl Rolfsen

Heming Orientering

DNS

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

179 180 181

DNS

Hallgeir Brevik

Raumar Orientering

DNS

Øystein Thorshov

Ås-UMB Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juli 2012, 23:57:13

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

399

Antall startet:

379