Klasse: 6 km, H åpen-lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Lars Inge Arnevik | Ringerike O-lag | 38:35 | +0:00 | ||||
2. | Juha Viena | Ringerike OL | 46:47 | +8:12 | ||||
3. | Oyvind Strande | Ringerike O-lag | 51:37 | +13:02 | ||||
4. | Knut Aas | Ringerike O-lag | 52:27 | +13:52 | ||||
5. | Morten DÃ¥snes | Ringerike O-lag | 54:34 | +15:59 | ||||
6. | Kristian Kihle | Ringerike OL | 54:40 | +16:05 | ||||
7. | Lars Berglund | Ringerike O-lag | 58:22 | +19:47 | ||||
8. | Lars Enerhaugen | Modum OL | 1:00:31 | +21:56 | ||||
9. | Frode Løseth | Ringerike O-lag | 1:01:03 | +22:28 | ||||
10. | Lars Fjeldstad | Ringerike O-lag | 1:04:05 | +25:30 | ||||
11. | Christen Bech | Idefjorden Spkl | 1:08:10 | +29:35 | ||||
12. | Leif Inge Kjemperud | Ringerike O-lag | 1:12:26 | +33:51 | ||||
13. | Lars Grønlund | Ringerike OL | 1:13:59 | +35:24 | ||||
14. | Kim Andre Røste Sveen | Hadeland O-lag | 1:30:00 | +51:25 | ||||
DSQ | Halvor Engen | Ringerike O-lag | 1:25:21 | 166 164 165 152 161 | ||||
Klasse: 6 km, D åpen -lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aina Viena | Ringerike O-lag | 1:08:53 | +0:00 | ||||
Klasse: 4 km, H åpen-mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Geir Strande Syrrist | Ringerike O-lag | 42:05 | +0:00 | ||||
2. | Helge Revhaug | Ringerike OL | 42:20 | +0:15 | ||||
3. | Per Gunnar Dahl | Ringerike O-lag | 42:57 | +0:52 | ||||
4. | Geir Svingheim | Hadeland O-lag | 43:06 | +1:01 | ||||
5. | Njål Svingheim | Konnerud IL | 43:52 | +1:47 | ||||
6. | Magne Kvamme | Ringerike O-lag | 49:49 | +7:44 | ||||
7. | Lars Strand | Stranden IL | 53:37 | +11:32 | ||||
8. | Jan Terje Sand | Fossekallen IL | 54:27 | +12:22 | ||||
9. | John Hofoss | Hadeland O-lag | 54:33 | +12:28 | ||||
10. | Hans Thoresen | Fossekallen IL | 56:38 | +14:33 | ||||
11. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 57:16 | +15:11 | ||||
12. | HÃ¥vard Bakke | Ringerike O-lag | 57:54 | +15:49 | ||||
13. | Ivar Lindseth | Ringerike O-lag | 1:03:47 | +21:42 | ||||
14. | Fredrik Grønlund | Ringerike O-lag | 1:04:49 | +22:44 | ||||
15. | Sander Arnevik | Ringerike OL | 1:06:25 | +24:20 | ||||
16. | Richard Kammerud | Ringerike O-lag | 1:12:02 | +29:57 | ||||
17. | Hans Engen | Ringerike O-lag | 1:12:22 | +30:17 | ||||
DSQ | Anders Løseth | Ringerike O-lag | 46:47 | 144 173 153 162 161 | ||||
DSQ | HÃ¥vard Landro Svingheim | Konnerud IL | 54:40 | 155 | ||||
Klasse: 4 km, D åpen - mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tone Ellefsen Lyse | IL Tyrving | 34:16 | +0:00 | ||||
2. | Kjersti Stræte | Ringerike O-lag | 37:24 | +3:08 | ||||
3. | Trine Opseth | Ringerike OL | 40:55 | +6:39 | ||||
4. | Ragnhild Hultgreen | Ringerike O-lag | 41:44 | +7:28 | ||||
5. | Tonje Kvamme Dahl | Ringerike O-lag | 46:47 | +12:31 | ||||
6. | Ann Kristin Kvamme | Ringerike O-lag | 48:33 | +14:17 | ||||
7. | Ina Cecilie Landro | Konnerud IL | 54:59 | +20:43 | ||||
8. | Trine Kihle | Ringerike OL | 59:15 | +24:59 | ||||
9. | Ida Rognved | Ringerike O-lag | 59:27 | +25:11 | ||||
10. | Kristine Grønlund | Ringerike O-lag | 1:00:51 | +26:35 | ||||
11. | Line Arnevik | Ringerike O-lag | 1:01:10 | +26:54 | ||||
12. | Anne Lise Garberg | Ringerike O-lag | 1:02:01 | +27:45 | ||||
13. | Anne Lise Strande | Ringerike O-lag | 1:05:12 | +30:56 | ||||
14. | Ellen Grønlund | Ringerike OL | 1:06:07 | +31:51 | ||||
15. | Monica Berglund | Ringerike O-lag | 1:06:38 | +32:22 | ||||
16. | Aud Mona Røste | Hadeland O-lag | 1:10:11 | +35:55 | ||||
17. | Ida Brænden | Raumar O-lag | 1:10:19 | +36:03 | ||||
18. | Thea Heimstad Kleiven | Ringerike O-lag | 1:15:51 | +41:35 | ||||
18. | Ingvild Fjeldstad | Ringerike OL | 1:15:51 | +41:35 | ||||
20. | Silje Opseth | Ringerike O-lag | 1:17:41 | +43:25 | ||||
Klasse: 2 km, H åpen - kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Jørgen Loe | Fossekallen IL | 31:31 | +0:00 | ||||
2. | Arne Karlsrud | Ringerike O-lag | 31:47 | +0:16 | ||||
3. | Ole Einar Torgerud | Stranden IL | 42:16 | +10:45 | ||||
4. | Ukjent løper | 47:09 | +15:38 | |||||
5. | Birger Garberg | Ringerike O-lag | 47:57 | +16:26 | ||||
6. | Torkild Torkildsen | Modum O-lag | 48:17 | +16:46 | ||||
7. | Olav Engen | Ringerike O-lag | 51:32 | +20:01 | ||||
8. | Ole Einar Dalen | Ringerike O-lag | 56:07 | +24:36 | ||||
9. | Sverre Thune | 1:11:58 | +40:27 | |||||
10. | KÃ¥re Strande | Ringerike O-lag | 1:12:44 | +41:13 | ||||
DSQ | Torkild Torkildsen | Modum O-lag | 18:04 | 155 167 174 170 162 153 165 | ||||
DSQ | Oystein Strand | Fossekallen IL | 1:06:41 | 162 153 165 161 100 | ||||
Klasse: 2 km, D åpen - kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kari Strande | Ringerike O-lag | 31:23 | +0:00 | ||||
2. | Unn Kihle | Ringerike O-lag | 33:27 | +2:04 | ||||
3. | Eli Strande | Ringerike O-lag | 36:34 | +5:11 | ||||
4. | Camilla Kjemperud | Fossekallen IL | 42:35 | +11:12 | ||||
5. | Anne Kathrine Svingheim | Ringerike O-lag | 43:52 | +12:29 | ||||
6. | Liv Anett Borge Nyhagen | Fossekallen IL | 47:09 | +15:46 | ||||
7. | Kari Enerhaugen | Ringerike O-lag | 49:53 | +18:30 | ||||
8. | Inger Kammerud | Ringerike O-lag | 1:02:48 | +31:25 | ||||
Klasse: 2 km, H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Richard Kammerud | Ringerike O-lag | 38:39 | +0:00 | ||||
2. | Mikkel Berglund | Ringerike O-lag | 55:22 | +16:43 | ||||
DSQ | Oscar Arnevik | Ringerike O-lag | 32:26 | 162 153 165 161 | ||||
Klasse: 2 km, D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mari Svingheim | Konnerud IL | 46:01 | +0:00 | ||||
DSQ | Tuva Aas Stræte | Ringerike O-lag | 49:57 | 170 162 153 165 161 | ||||
Klasse: 1.5 km, N åpen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Stein Aas Stræte | Ringerike O-lag | 12:51 | ||||||
Nora Marie Enerhaugen | Ringerike O-lag | 14:45 | ||||||
Ida Bolette Enerhaugen | Ringerike O-lag | 20:08 | ||||||
Rasmus Berglund | Ringerike O-lag | 15:35 | ||||||
Hanne Opseth | Ringerike O-lag | 19:14 | ||||||
Tora Strand | Stranden IL | 15:39 | ||||||
Andreas Aabel | Ringerike O-lag | 16:09 | ||||||
Alexander B. Nyhagen | Fossekallen IL | 21:59 | ||||||
Vilde Marie Aabel | Ringerike O-lag | 18:08 | ||||||
Andreas Pjåka | Ringerike O-lag | 13:37 | ||||||
Linnea Borge Nyhagen | Fossekallen IL | 24:04 | ||||||
Jo Randar Holmøy | Hadeland O-lag | 13:56 | ||||||
William Kjemperud Strand | Fossekallen IL | 28:50 | ||||||
Eskild GÃ¥rdhammer | Fossekallen IL | 23:57 | ||||||
Fredrik Loe | Fossekallen IL | 19:59 | ||||||
Oda Opseth | Ringerike O-lag | 29:38 | ||||||
Axel Karlsen | Ringerike O-lag | 10:18 | ||||||
Sebastian Hofoss | Hadeland O-lag | 29:09 | ||||||
William Hofoss | Hadeland O-lag | 26:50 | ||||||
Laila Hofoss | Hadeland O-lag | 29:12 | ||||||
DSQ | Lars Hvalsmarken | Fossekallen IL | 17:49 | 148 | ||||
DSQ | Oda Strand Sætre | Stranden IL | 22:15 | 148 154 151 168 158 161 |
Sist oppdatert: | 1 mai 2012, 17:08:01 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 102 |
Antall startet: | 102 |