Klasse: H 17 A, 6.1 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 44:03 | +0:00 | ||||
2. | Jan Richard Eriksen | Asker Skiklubb | 46:43 | +2:40 | ||||
3. | Espen Røste | Kongsberg OL | 48:22 | +4:19 | ||||
4. | Lars Baklid | Konnerud IL | 55:06 | +11:03 | ||||
5. | Vegard Skinnes | Nedre Sigdal IF | 2:13:32 | +1:29:29 | ||||
Klasse: D 17 A, 4.9 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ingjerd Sommerstad | Kongsberg OL | 57:24 | +0:00 | 34 35 | |||
Klasse: H 40, 4.9 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gjermund Røren | Eiker O-lag | 45:28 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Hope | Modum O-lag | 50:59 | +5:31 | ||||
3. | Njål Svingheim | Konnerud IL | 51:28 | +6:00 | ||||
Klasse: H 50, 4.9 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ole Kjell Langmyren | Lillomarka OL | 40:06 | +0:00 | 34 35 | |||
2. | PÃ¥l Gunnar Mikkelsplass | Nesbyen IL | 41:33 | +1:27 | ||||
3. | Anton Plaian | Asker Skiklubb | 49:21 | +9:15 | ||||
4. | PÃ¥l Jensen | Nydalens Skiklubb | 1:49:19 | +1:09:13 | ||||
DSQ | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal IF | 1:08:25 | 36 | ||||
Klasse: H 60, 4.0 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Hans Roar Bakken | Eiker O-lag | 36:52 | +0:00 | ||||
2. | Ã…mund Tonna | Eiker O-lag | 43:04 | +6:12 | ||||
3. | Kjell Grønhovd | Modum OL | 47:03 | +10:11 | ||||
4. | Leif Roger Hultgreen | Ringerike O-lag | 47:43 | +10:51 | ||||
5. | John Ivar Kjellevold | Modum OL | 49:01 | +12:09 | ||||
6. | Ingar HÃ¥konsen | Kongsberg OL | 54:50 | +17:58 | ||||
7. | Svein Grønhovd | Modum OL | 55:52 | +19:00 | ||||
Klasse: D 40, 4.0 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Marit Mikkelsplass | Nesbyen IL | 38:04 | +0:00 | ||||
2. | Solveig Kongsrud | Modum O-lag | 1:03:39 | +25:35 | ||||
Klasse: D 50, 4.0 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aud Kjemperud | Eiker OL | 1:03:15 | +0:00 | ||||
2. | Enikø Bertalan | Asker Skiklubb | 1:20:44 | +17:29 | ||||
Klasse: H 70, 3.1 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ivar L. Berg | IF Sturla | 42:11 | +0:00 | ||||
2. | Finn Åge Østern | Kongsberg OL | 46:12 | +4:01 | ||||
3. | Einar Hoff | IL Tyrving | 51:48 | +9:37 | ||||
4. | Ole Einar Dalen | Ringerike O-lag | 56:25 | +14:14 | ||||
Klasse: D 60, 3.1 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Berit Grosvold | Eiker O-lag | 1:10:00 | +0:00 | ||||
Klasse: H 80, 2.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Birger Garberg | Ringerike O-lag | 50:17 | +0:00 | ||||
Klasse: D 16 2.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andrea Ravnås | Nedre Sigdal IF | 53:58 | +0:00 | ||||
Klasse: N-Ã¥pen, 1,2 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Elin Mikkelsplass | Nesbyen IL | 26:08 | ||||||
Marte Mikkelsplass | Nesbyen IL | 26:36 | ||||||
Marius Grønhovd Wiersdalen | Modum OL | 34:09 | ||||||
Kristian Grønhovd Wiersdalen | Modum O-lag | 34:35 | ||||||
Thomas Rørvik | Sprint- Jeløy Il | 34:13 | ||||||
Andrea Rørvik | Sprint-Jeløy Il | 37:08 | ||||||
Tonje Wiersdalen | Sprint-Jeløy IL | 37:16 | ||||||
Julie Solum | Nedre Sigdal IF | 18:47 | ||||||
Thea Solum | Nedre Sigdal IF | 18:50 | ||||||
Ingeborg Solum | Nedre Sigdal IF | 18:42 | 39 | |||||
Klasse: H 10-12, 1.2 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Patrick Thomassen | Modum OL | 20:35 | +0:00 | ||||
Klasse: Ã…pen, 2.3 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Magnhild Solum | Nedre Sigdal IF | 44:17 | +0:00 | ||||
2. | Anita Vinnord | Nedre Sigdal IF | 44:25 | +0:08 | ||||
3. | Jan Skinnes | Nedre Sigdal IF | 1:23:16 | +38:59 | ||||
4. | Anders Vinnord | Nedre Sigdal IF | +0:0-17 | |||||
Klasse: Ã…pen, 3.1 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Øystein Wiersdalen | Modum O-lag | 36:07 | +0:00 | ||||
2. | Henning Rørvik | Sprint-Jeløy Il | 47:00 | +10:53 | ||||
3. | Berit Grønhovd Wiersdalen | Modum O-lag | 1:15:54 | +39:47 | ||||
Klasse: Ã…pen, 4.0 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Kroken | Nedre Sigdal IF | 1:47:49 | +0:00 | ||||
2. | Mette Synstelien | Holeværingen Il | 1:47:55 | +0:06 | ||||
Klasse: D 19 A, 6.1 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Viveke Velstad | Nedre Sigdal IF | 2:13:40 | +0:00 | ||||
Klasse: Ã…pen, 1.4 km | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jan Lazor | Modum OL | 42:11 | +0:00 |
Sist oppdatert: | 5 mai 2012, 18:07:39 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 54 |
Antall startet: | 54 |