Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
O-sjuer 2012Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 1 9. mai 2012

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Martin Wold Stavrum

Frol IL

10:13

Tobias Alstad

Frol IL

10:08

Mathea Guddingsmo

Frol IL

17:30

Eskil Skjerve

Frol IL

17:57

Elias Lilleng

Frol IL

14:58

Mari Moen Holden

Frol IL

16:59

Kari Eline Egenæs Groven

Frol IL

16:06

Astrid Skrøvset

Frol IL

16:01

Lotte Alstad

Frol IL

27:33

Stine Løvås

Frol IL

27:28

Tuva Berg

Frol IL

21:08

Hege Berg

Frol IL

21:10

Lotte Skjerve

Frol IL

21:06

Arne-Marius Munkeby

Frol IL

18:54

Andrea Tofte

Frol IL

13:13

Marius Ressem

Frol IL

10:08

June Munkeby

Frol IL

13:01

Mathilde Munkeby

Frol IL

13:01

Hågen Østråt Røkke

Frol IL

17:28

Grethe Smestad

Frol IL

15:53

Innsendt korrigert klasse

Aud Moe

Frol IL

25:07

Johannes Matberg

Frol IL

33:04

Randi Ulseth

Frol IL

13:06

96

Vebjørn Hundal

Frol IL

19:56

84 96

Edmund Torstad

Frol IL

53:20

81 82 85 88 92

Jonas Hågensen

Frol IL

51:15

81 82 85 87 92

Sofie Olsnes Aune

Frol IL

27:24

Randi Haugskott

Frol IL

16:00

93 96

Inger Myren

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

Anne Skrøvseth

Frol IL

Lorents Hilmar Mukeby

Frol IL

Per Munkeby

Frol IL

Inger Munkeby

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Kristian Matberg

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Ane Linnea Hundal

Frol IL

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

DSQ

Ane Linnea Hundal

Frol IL

20:25

96

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Reistad

Frol IL

11:01

+0:00

2.

Ingrid Munkeby Fenne

Frol IL

13:10

+2:09

3.

Sigurd Vatn

Frol IL

21:40

+10:39

4.

Gunnar Vatn

Frol IL

21:48

+10:47

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Østraat Røkke

Frol IL

19:23

+0:00

2.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

19:53

+0:30

3.

Anders Guddingsmo

Frol IL

20:02

+0:39

4.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

20:50

+1:27

5.

Heidi Smestad Pedersen

Frol IL

21:15

+1:52

6.

Harald Bakken

Frol IL

21:17

+1:54

7.

Martine Røkke

Frol IL

21:29

+2:06

8.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

21:38

+2:15

9.

Jørgen Ness

Frol IL

23:59

+4:36

10.

Marit Berg Ness

Frol IL

24:06

+4:43

11.

Mari Andrea Kilskar Grevskott

Frol IL

24:19

+4:56

12.

Karen Rysgård

Frol IL

24:32

+5:09

13.

Laura Ness

Frol IL

25:48

+6:25

14.

Ivar Reinås

Frol IL

28:00

+8:37

15.

Hans Moltzau

Frol IL

28:50

+9:27

16.

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

30:03

+10:40

17.

Ragne Munkeby

Frol IL

30:30

+11:07

18.

Ane Marte Vatn

Frol IL

30:32

+11:09

19.

Anne Rysgård

Frol IL

31:04

+11:41

20.

Kristin Østraat

Frol IL

33:02

+13:39

21.

Freddy Roger Moen

Frol IL

36:41

+17:18

22.

Marius Halten

Frol IL

37:09

+17:46

96

23.

Else Sirum

Frol IL

40:29

+21:06

24.

Terje Rennan

Frol IL

40:46

+21:23

25.

Marian Brekke Rennan

Frol IL

40:47

+21:24

26.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

40:51

+21:28

27.

Asmund Bjørshol

Frol IL

41:22

+21:59

28.

Eirik Bjørshol

Frol IL

41:23

+22:00

29.

Ida Gravås

Frol IL

45:04

+25:41

30.

Sunniva Hågensen

Frol IL

51:07

+31:44

31.

Emilie Hågensen

Frol IL

51:14

+31:51

32.

Victoria Korstad

Frol IL

53:23

+34:00

33.

Joar Munkeby

Frol IL

53:29

+34:06

34.

Ane Halseth

Frol IL

55:06

+35:43

35.

Heidi Skei Lian

Frol IL

55:09

+35:46

36.

Øystein Lian

Frol IL

55:16

+35:53

37.

Mattis Hamland

Frol IL

1:11:33

+52:10

38.

Synnøve Hagerup

Frol IL

1:11:51

+52:28

39.

Bjørg Tiller

Frol IL

1:11:52

+52:29

DSQ

Trygve Skavhaug

Frol IL

24:14

136

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kaja Hamland

Frol IL

Steinun Indgård

Frol IL

Torunn Ødegård

Frol IL

Helga Skavhaug

Frol IL

Birger Rotmo

Frol IL

Berit Ressem

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Runa Matberg

Frol IL

Heidi Green Matberg

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Mona Falch Moen

Frol IL

Astrid Rotmo

Frol IL

Mia Therese Matberg Ibsen

Frol IL

Gunn Mary Andersen

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Ressem

Frol IL

20:40

+0:00

2.

Kine Sofie Sandstad

Frol IL

21:22

+0:42

3.

Vidar Venås

Frol IL

23:58

+3:18

4.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

24:14

+3:34

5.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

24:30

+3:50

6.

Torbjørn Sirum

Frol IL

24:47

+4:07

7.

Tora Green Matberg

Frol IL

26:17

+5:37

8.

Ole A Hustad

Frol IL

27:57

+7:17

9.

Magnhild Forseth

Frol IL

29:26

+8:46

10.

Jostein Nordvoll

Frol IL

29:57

+9:17

11.

Mette Kilskar

Frol IL

38:09

+17:29

12.

Atle Bakken

Frol IL

40:54

+20:14

DSQ

Frank Robert Rysgård

Frol IL

19:04

142

DSQ

Jo Severin Matberg

Frol IL

20:21

81

DSQ

Arne Grevskott

Frol IL

21:39

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

14:47

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

16:28

+1:41

3.

Paul Sirum

Frol IL

17:10

+2:23

4.

Øystein Haug

Frol IL

17:20

+2:33

5.

Arild Vassenden

Frol IL

22:06

+7:19

6.

Erik Hegbom

Frol IL

24:01

+9:14

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

18:43

DSQ

Ole Petter Stavrum

Frol IL

22:47

DSQ

Mattis Myhre

Frol IL

23:09

81

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Torje Munkeby

Frol IL

Olaf Kleinau

Frol IL

Birgit Kleinau

Frol IL

Frida Kleinau

Frol IL

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

Jonny Sundsvik

Frol IL

Stian Sundsvik

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 november 2012, 20:58:14

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

130

Antall startet:

130