Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim sprintcup 2012 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup løp 5 (finale) 10. mai 2012

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

8:18

+0:00

2.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

9:56

+1:38

3.

Anna Renolen

Wing OK

10:36

+2:18

4.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

12:22

+4:04

5.

Mathea Spets Storhov

Freidig

15:51

+7:33

6.

Ingrid Longva

Byåsen IL

32:35

+24:17

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

23:08

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

26:58

+3:50

3.

Malin Sandstad

Freidig

27:23

+4:15

4.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

31:28

+8:20

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

32:50

+9:42

6.

Malin Opøien

OL Trollelg

33:39

+10:31

7.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

33:44

+10:36

8.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

40:55

+17:47

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

40:59

+17:51

10.

Jorunn Leithe

Selbu OK

42:00

+18:52

11.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

46:31

+23:23

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

47:32

+24:24

13.

Marie Longva

Byåsen IL

54:35

+31:27

14.

Martine Klock Fleten

Wing OK

54:41

+31:33

15.

Hege Lien

Selbu OK

1:05:19

+42:11

DSQ

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

43:14

147

DSQ

Astrid Øien

OL Trollelg

1:08:21

142 143

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

21:18

+0:00

2.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

22:53

+1:35

3.

Frida Sæther

Freidig

23:12

+1:54

4.

Anna Solberg

OL Trollelg

23:26

+2:08

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

24:20

+3:02

6.

Gina Mølnvik

Freidig

27:03

+5:45

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

28:59

+7:41

8.

Emma Arnesen

Byåsen IL

30:27

+9:09

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

32:28

+11:10

9.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

32:28

+11:10

DSQ

Kaja Bø Timestad

Freidig

31:46

142

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

25:31

+0:00

2.

Solveig Blandkjenn

NTNUI

25:45

+0:14

3.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

27:35

+2:04

4.

Ragnhild Lund-Johansen

NTNUI

29:52

+4:21

5.

Marianne Løvås

NTNUI

31:36

+6:05

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

31:57

+6:26

7.

Andrea Vindal

Wing OK

32:42

+7:11

8.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

34:34

+9:03

Klasse: D 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helen Palmer

Wing OK

18:59

+0:00

2.

Mari Jevne Arnesen

NTNUI

25:02

+6:03

3.

Mai Elin Watson

NTNUI

25:07

+6:08

4.

Live Lindemark

Asker Skiklubb

25:37

+6:38

5.

Jenny Persson

NTNUI

27:25

+8:26

6.

Eva Svensson

IFK Mora OK

28:03

+9:04

7.

Marte Reenaas

Wing OK

28:42

+9:43

8.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

28:47

+9:48

9.

Hanne Nøvik

NTNUI

29:06

+10:07

10.

Sofie Aarnes

NTNUI

29:21

+10:22

11.

Hanna Haugen Nordbrøden

NTNUI

29:37

+10:38

12.

Lisbeth Voll

NTNUI

29:48

+10:49

13.

Hedvig Andersen

NTNUI

30:17

+11:18

14.

Camilla Stridsklev

NTNUI

30:20

+11:21

15.

Ida Arnesen Tiltnes

NTNUI

30:24

+11:25

16.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

30:34

+11:35

17.

Emma Johansson

NTNUI

31:04

+12:05

18.

Line Hagman

NTNUI

31:21

+12:22

19.

Kristin Åstebøl

NTNUI

34:35

+15:36

20.

Lise Østlid bagstevold

Kongsberg OL

35:08

+16:09

21.

Kari Lien Johnsen

NTNUI

37:47

+18:48

22.

Magnhild Roe

NTNUI

38:22

+19:23

23.

Marianne Dæhli

NTNUI

39:38

+20:39

24.

Marte Bjørkvoll

NTNUI

42:07

+23:08

25.

Tone Mathilde Kravik

NTNUI

42:10

+23:11

26.

Marianne Bakken

NTNUI

42:17

+23:18

DSQ

Siri Bente Haugen

NTNUI

40:26

142

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

21:31

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

25:09

+3:38

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

30:58

+9:27

4.

Siw Sellæg

OL Trollelg

32:43

+11:12

5.

Sigrid Melkild

Freidig

35:03

+13:32

6.

Heidi Torvik

Wing OK

35:39

+14:08

7.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

36:07

+14:36

8.

Tone Almås

IL Leik

38:40

+17:09

9.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

43:52

+22:21

10.

Anne Elisabeth Helland Eriksen

Wing OK

45:57

+24:26

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

28:09

+0:00

2.

Siri Bø Timestad

Freidig

35:51

+7:42

3.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

35:58

+7:49

4.

Borgunn Ytterhus

Byåsen IL

40:17

+12:08

5.

Gro Rypdal

Byåsen IL

48:31

+20:22

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

1:03:47

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

7:42

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

7:58

+0:16

3.

Lars Sandstad

Freidig

8:07

+0:25

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

8:08

+0:26

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

8:42

+1:00

6.

Jonas Grønli

Freidig

8:44

+1:02

7.

Vegard Kittilsen

Freidig

8:50

+1:08

8.

Mikkel Holt

Freidig

9:24

+1:42

9.

Matias Nissen

Freidig

10:56

+3:14

10.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

11:50

+4:08

11.

Martin Selmer

Freidig

13:21

+5:39

12.

Even Lien

Selbu OK

15:01

+7:19

13.

Halvor Sæther

Freidig

16:59

+9:17

14.

Emil Grønli

Freidig

17:05

+9:23

15.

Vemund Mølnvik

Freidig

19:02

+11:20

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

23:51

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

25:33

+1:42

3.

Mathias Vindal

Wing OK

26:12

+2:21

4.

Adrian Opheim

Freidig

29:41

+5:50

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

29:49

+5:58

6.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

41:04

+17:13

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

42:16

+18:25

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

20:35

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

20:39

+0:04

3.

Johannes Løvås

Byåsen IL

20:58

+0:23

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:52

+1:17

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

21:59

+1:24

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

23:08

+2:33

7.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

23:48

+3:13

8.

Preben Antonsen

Byåsen IL

26:08

+5:33

9.

Johannes Midtbø

Wing OK

26:25

+5:50

10.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

28:37

+8:02

11.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

29:59

+9:24

12.

Nils Ola Kvam

Freidig

30:32

+9:57

13.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

31:28

+10:53

14.

Øystein Krogstie

Freidig

33:56

+13:21

15.

Martin Løvås

OK Nidarøst

45:56

+25:21

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

17:47

+0:00

2.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

19:11

+1:24

3.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

20:19

+2:32

4.

Brage Sæther

Freidig

21:00

+3:13

5.

Mattis Holt

Freidig

22:05

+4:18

6.

Håkon Selmer

Freidig

22:53

+5:06

7.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

23:49

+6:02

8.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

24:41

+6:54

9.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

24:51

+7:04

10.

Simen Aamodt

NTNUI

25:15

+7:28

11.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

25:29

+7:42

12.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

25:37

+7:50

13.

Daniel Svensson

IFK Mora OK

27:11

+9:24

14.

Lars Owren

Freidig

29:46

+11:59

15.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

31:01

+13:14

16.

Ingebrigt Eid

IL Leik

31:30

+13:43

17.

Ola Keiserås

IL Leik

33:13

+15:26

18.

Torgeir Leithe

Selbu OK

43:27

+25:40

19.

Vidar Tronsaune

OK Fjell

1:00:18

+42:31

Klasse: H 21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hoset

NTNUI

15:41

+0:00

2.

Erik Sagvolden

NTNUI

16:26

+0:45

3.

Terje Maroni

Byåsen IL

16:32

+0:51

4.

Rasmus Korvald Skaare

NTNUI

16:42

+1:01

5.

Per Melander Often

NTNUI

17:03

+1:22

6.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

17:30

+1:49

7.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:52

+3:11

8.

Harald Berge

IL Tyrving

19:42

+4:01

9.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

19:43

+4:02

10.

Christian Hohl

Wing OK

20:13

+4:32

11.

Erik Gustafsson

NTNUI

20:48

+5:07

12.

Johannes Høysæter

Wing OK

22:14

+6:33

13.

Snorre Hansen

Byåsen IL

22:32

+6:51

14.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

23:19

+7:38

15.

Alastair Brunton

Wing OK

23:29

+7:48

16.

Asgeir Bakken Rognstad

NTNUI

24:16

+8:35

17.

Espen Fiskum

NTNUI

24:20

+8:39

18.

Halvor Steinsholt

NTNUI

24:52

+9:11

19.

Runar Krognes

IL Leik

25:07

+9:26

20.

Kristian Stenerud

NTNUI

25:13

+9:32

21.

Morten Saue

IL Tyrving

25:18

+9:37

22.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

25:21

+9:40

23.

Vegard Blomseth

NTNUI

25:21

+9:40

24.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

25:26

+9:45

25.

Hallvard Nydal

Lillomarka

25:32

+9:51

26.

Øystein Haug

Frol IL

25:45

+10:04

27.

Ståle Gjelsten

NTNUI

26:13

+10:32

28.

Wolfgang Kampel

NTNUI

26:26

+10:45

29.

Torkil Eide Solstad

NTNUI

26:38

+10:57

30.

Rok Mocnik

NTNUI

26:41

+11:00

31.

Adam Braveny

NTNUI

28:29

+12:48

32.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

28:36

+12:55

33.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

28:46

+13:05

34.

Bjørn Tore Mathisen

NTNUI

29:13

+13:32

35.

Espen Stornes

NTNUI

29:40

+13:59

36.

Håkon Leithe

Selbu OK

29:56

+14:15

37.

Ådne Berg

IL Leik

30:18

+14:37

38.

Einar Sulheim

NTNUI

30:50

+15:09

39.

Torbjørn Aass

NTNUI

30:55

+15:14

40.

Morten Nilstad Pettersen

IL Tyrving

31:53

+16:12

41.

Jørgen Langeland

NTNUI

31:55

+16:14

42.

Johan Haagen Gjems

NTNUI

32:45

+17:04

43.

Aleksander Pedersen

OL Trollelg

33:01

+17:20

44.

Ruben Fagerli

NTNUI

33:37

+17:56

45.

Martin Solli

34:09

+18:28

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:09

+0:00

2.

Johan Ivarsson

Freidig

16:56

+0:47

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

19:42

+3:33

4.

Jens Even Storhov

Freidig

19:53

+3:44

5.

Jon Røstum

OL Gaula

20:07

+3:58

6.

Frode Haugskott

OL Trollelg

20:17

+4:08

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

24:23

+8:14

8.

Arild H Clausen

Freidig

25:11

+9:02

9.

Kyrre Auran

Malvik IL

25:29

+9:20

10.

Dag Erik Helland

Wing OK

26:53

+10:44

11.

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

28:37

+12:28

12.

Brage Keiserås

IL Leik

29:39

+13:30

13.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

30:03

+13:54

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

31:06

+14:57

15.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

31:50

+15:41

16.

Jan Hage

IL Leik

32:19

+16:10

17.

Agnar Renolen

Wing OK

32:25

+16:16

18.

Erling Bye

Byåsen IL

32:53

+16:44

19.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

36:06

+19:57

20.

Jon Vindal

Wing OK

37:12

+21:03

21.

Geir Paulsen

OL Trollelg

38:55

+22:46

22.

Erik Foss

IL Leik

39:54

+23:45

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:36

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

24:27

+4:51

3.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

24:58

+5:22

4.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

27:23

+7:47

5.

Bernt Rognes

Freidig

30:04

+10:28

6.

Asgeir Edvardsen

Gøteborg- Majorna OK

32:07

+12:31

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

32:28

+12:52

8.

Terje Midtbø

Wing OK

32:35

+12:59

9.

Kjell Maroni

Byåsen IL

32:39

+13:03

10.

Tormod Maske

Wing OK

32:50

+13:14

11.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

35:42

+16:06

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

27:36

+0:00

2.

Frank Bjarkø

Wing OK

31:32

+3:56

3.

Tom Bugge

Byåsen IL

33:05

+5:29

4.

Torbjørn Nørbech

Ringerike OL

33:31

+5:55

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

36:36

+9:00

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

37:43

+10:07

7.

Tore Kiste

OK Nidarøst

40:10

+12:34

8.

Nils Olav Vennevik

Freidig

40:46

+13:10

9.

Knut Skjesol

Wing OK

42:49

+15:13

10.

Svein Hove

Byåsen IL

43:48

+16:12

11.

Roar Forbord

Malvik IL

1:01:49

+34:13

12.

Rune M Holt

Freidig

1:03:55

+36:19

DSQ

Magnus Landstad

Freidig

17:55

139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

43:58

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

43:59

+0:01

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

44:00

+0:02

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

46:54

+2:56

5.

Robert Strøm

Wing OK

47:26

+3:28

6.

Leif Engen

OK Nidarøst

1:01:48

+17:50

7.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:07:46

+23:48

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Klemetsdal

Asker Skiklubb

29:56

+0:00

2.

Brynjar Larssen Bakken

NTNUI

30:10

+0:14

3.

Morten Krüger Hagen

NTNUI

32:37

+2:41

4.

Audun Sektnan

Lillehammer Skiklub

34:49

+4:53

5.

Svein Rypdal Henninen

Byåsen IL

35:52

+5:56

6.

Seth Helfenstein

NTNUI

43:03

+13:07


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 juni 2012, 20:06:30

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

245

Antall startet:

245