Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 19. mai 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Robin Rossvold Ekstrøm

Byåsen IL

14:31

Ane Malene Kolstad

Freidig

28:16

Emil Grønli

Freidig

23:17

Mathea Spets Storhov

Freidig

20:39

Mari Eidsmo

Freidig

22:42

Una Kittelsen

Freidig

33:43

Tora Kittelsen

Freidig

31:43

Oskar Støren

Freidig

41:12

Silje Støren

Freidig

40:53

Håkon Sæternes

Byåsen IL

24:28

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

1:00:46

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

29:46

+0:00

2.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

38:56

+9:10

3.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:07:04

+37:18

4.

Anna Renolen

Wing OK

1:08:42

+38:56

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

42:44

+0:00

2.

Helga Stenvik

Byåsen IL

1:02:48

+20:04

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:04:15

+21:31

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:06:25

+23:41

5.

Malin Opøien

OL Trollelg

1:08:08

+25:24

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:23:44

+41:00

DNS

Pernille Opheim

Freidig

Klasse: D13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Vigdisdatter Nytrø

Byåsen IL

37:34

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

49:21

+11:47

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

46:58

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

47:26

+0:28

3.

Frida Sæther

Freidig

52:05

+5:07

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

53:17

+6:19

5.

Gina Mølnvik

Freidig

55:50

+8:52

6.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

59:16

+12:18

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:01:23

+14:25

DSQ

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

1:01:18

67

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

1:06:10

+0:00

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

NTNUI

1:54:16

+0:00

DNS

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Svensson

IFK Mora OK

1:19:30

+0:00

2.

Martina Tichovska

NTNUI

1:26:22

+6:52

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:26:52

+7:22

DNS

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

1:02:46

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

1:09:46

+7:00

3.

Gro Sandstad

Freidig

1:10:36

+7:50

4.

Torunn Spets Storhov

Freidig

1:11:37

+8:51

5.

Mona Høiås Sæther

Freidig

1:16:45

+13:59

6.

Tone Almås

IL Leik

1:24:56

+22:10

7.

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:31:00

+28:14

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

3:20:17

+2:17:31

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Rønning

Tynset IF

49:05

+0:00

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

56:44

+7:39

3.

Vigdis Heimly

Byåsen IL

1:37:46

+48:41

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nikolai Renolen

Wing OK

2:16:24

Einar Eide

Byåsen IL

48:29

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

27:16

+0:00

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

29:20

+2:04

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

31:08

+3:52

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

39:17

+12:01

5.

Lars Sandstad

Freidig

40:00

+12:44

DSQ

Mats Eidsmo

Freidig

24:26

65 67 100 175

Brutt

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

42:50

+0:00

2.

Adrian Opheim

Freidig

43:58

+1:08

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

46:46

+3:56

4.

Leif Blake

Byåsen IL

57:42

+14:52

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

59:35

+16:45

DSQ

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:16:17

69

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

1:01:30

+0:00

2.

Vegard Rønning Huber

Tynset IF

1:07:36

+6:06

3.

Nils Ola Kvam

Freidig

1:12:01

+10:31

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

1:12:55

+11:25

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:13:12

+11:42

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

1:30:10

+28:40

7.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

1:34:36

+33:06

8.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:55:38

+54:08

9.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

2:03:25

+1:01:55

Brutt

Thor William Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

1:01:19

+0:00

2.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

1:02:51

+1:32

3.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

1:11:22

+10:03

4.

Brage Sæther

Freidig

1:14:00

+12:41

5.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

1:15:12

+13:53

6.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:15:42

+14:23

7.

Ola Keiserås

IL Leik

1:21:23

+20:04

8.

Mattis Holt

Freidig

1:25:13

+23:54

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

1:25:44

+24:25

DNS

Kristian Øien

OL Trollelg

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

1:12:08

+0:00

2.

Håvard Vassenden

Frol IL

1:12:58

+0:50

3.

Espen Fiskum

NTNUI

1:14:49

+2:41

4.

Per Melander Often

NTNUI

1:16:19

+4:11

5.

Anders Einum

NTNUI

1:16:48

+4:40

6.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

1:17:47

+5:39

7.

Johan Ivarsson

Freidig

1:18:43

+6:35

8.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

1:18:58

+6:50

9.

Jon Mangnus Osmoen

NTNUI

1:19:38

+7:30

10.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

1:20:31

+8:23

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

1:23:27

+11:19

12.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:23:34

+11:26

13.

Tomas Eidsmo

Freidig

1:25:11

+13:03

14.

Øystein Haug

Frol IL

1:25:26

+13:18

15.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

1:25:42

+13:34

16.

Vegard Brun Saga

NTNUI

1:26:41

+14:33

17.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:29:32

+17:24

18.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

1:30:40

+18:32

19.

Joakim Prestmo

Bækkelagets SK

1:37:03

+24:55

20.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:37:43

+25:35

21.

Thomas Widmann

NTNUI

1:40:38

+28:30

22.

Rok Mocnik

NTNUI

1:56:39

+44:31

DSQ

Wolfgang Kampel

NTNUI

56:20

82 83 84 87 90

DSQ

Sindre Rønning

Frol IL

1:26:06

112 114 119 100

DSQ

Einar Hjortås

NTNUI

2:00:30

103 112 114 119

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

1:07:17

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

1:15:53

+8:36

3.

Kjell Baardsgaard

OL Trollelg

1:19:31

+12:14

4.

Brage Keiserås

IL Leik

1:21:42

+14:25

5.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:23:47

+16:30

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

1:31:29

+24:12

7.

Agnar Renolen

Wing OK

1:36:19

+29:02

8.

Tore Skånøy

Skauga IL

1:36:47

+29:30

9.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:45:29

+38:12

10.

Bjørn P. Løvås

OK Nidarøst

1:47:51

+40:34

DSQ

Håvard Lorange

Freidig

DNS

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

53:14

+0:00

2.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

1:02:03

+8:49

3.

Sturla Sæther

Freidig

1:08:53

+15:39

4.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

1:17:51

+24:37

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:18:22

+25:08

DSQ

CG Strutz

Eds SK

20:06

81 80 78 76 101 102 103 112 114 119 100

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Bugge

Byåsen IL

52:12

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

54:23

+2:11

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

56:39

+4:27

4.

Roar Forbord

Malvik IL

1:05:48

+13:36

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:03:06

+0:00

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:09:40

+6:34

3.

Robert Strøm

Wing OK

1:11:23

+8:17

DSQ

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

24:05

+0:00

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

48:23

+0:00

2.

Mikkel Holt

Freidig

57:33

+9:10

3.

Odin Løvås

Freidig

1:07:41

+19:18

4.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

1:09:18

+20:55

Klasse: B3.5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

46:46

+0:00

2.

Olav Røset

Byåsen IL

48:15

+1:29

3.

Karoline Wollan

Byåsen IL

49:35

+2:49

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

50:26

+3:40

5.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

50:29

+3:43

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

53:19

+6:33

7.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

53:35

+6:49

8.

Kjell Atle Strande

Freidig

53:43

+6:57

9.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

54:03

+7:17

10.

May Torill Moen

OL Trollelg

54:07

+7:21

11.

Rune M Holt

Freidig

58:25

+11:39

12.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

1:01:02

+14:16

13.

Audun Vigdissønn Nytrø

Byåsen IL

1:02:59

+16:13

14.

Jacob Støren

Freidig

1:04:06

+17:20

15.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:13:55

+27:09

16.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:46:18

+59:32

Klasse: A5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Kittelsen

Freidig

38:30

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

42:57

+4:27

3.

Marius Øie

Løten OL

45:54

+7:24

4.

Andreas Huber

Tynset IF

48:29

+9:59

5.

Håvard Berget

NTNUI

49:51

+11:21

6.

Alex Pedersen

OL Trollelg

51:39

+13:09

7.

Eirik Marthinsen

NTNUI

53:19

+14:49

8.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

55:26

+16:56

9.

Halvor Steinsholt

NTNUI

55:53

+17:23

10.

Helge Rustad

Freidig

56:20

+17:50

11.

Mona J. Mølnvik

Freidig

57:29

+18:59

12.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

58:01

+19:31

13.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

58:40

+20:10

14.

Anders Kure

Bodø og Omegn IF Orientering

1:01:37

+23:07

15.

Margot Lynum

Freidig

1:02:33

+24:03

16.

Sina Therese Blix

Bækkelagets SK

1:02:34

+24:04

17.

Jan Hage

IL Leik

1:09:29

+30:59

18.

Per Erik Kvam

Freidig

1:17:17

+38:47

19.

Trude Støren

Freidig

1:23:58

+45:28

20.

Elise Spets

Frol IL

1:24:32

+46:02

21.

Martin Nikolaisen

OK Skeidi

1:30:19

+51:49

22.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

1:33:27

+54:57

23.

Kristin Jæger

BSI - Orientering

1:35:57

+57:27

DSQ

Dag Vidar Jensen

Byåsen IL

1:01:51

73 102 112 114 67

DNS

Haakon Arnesen

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 november 2012, 15:18:43

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

182

Antall startet:

176