Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp 24. mai 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

14:11

Tora Kittilsen

Freidig

27:41

Una Kittilsen

Freidig

22:18

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:39

Vemund Mølnvik

Freidig

13:02

Mathea Spets Storhov

Freidig

15:54

Kristin Tveit

OL Trollelg

30:05

Jørgen Aune

Byåsen IL

1:25:03

Ella Sandstad

Freidig

22:57

Maja Lerseth

OL Trollelg

20:29

Ada Bredeveien Loe

Freidig

23:48

Jonas Landsem Kristiansen

Freidig

14:10

Mathilde Skomsvold

Freidig

25:00

Aurora Skomsvold

Freidig

24:23

Silje Marie Nissen

Freidig

21:58

Solveig Louise Nissen

Freidig

26:51

Emil Grønli

Freidig

16:07

Guro Harbak Musum

OL Trollelg

26:13

Emma Dalsaune Thun

Freidig

18:05

Iver Dalsaune Thun

Freidig

18:05

Ingrid Sofie Melting Haugskott

OL Trollelg

24:23

Jostein Tørum Haugerud

Wing OK

44:36

Fredrik Melting Haugskott

OL Trollelg

28:37

Håkon Sæternes

Byåsen IL

20:53

Kajsa Bentesdatter Sande

Freidig

28:21

Erik Sand Angelsen

Freidig

22:45

Eivind Sjølie

OL Trollelg

48:05

61 72 73

Sindre Klevset Kjellås

Byåsen IL

42:18

Torgeir Mæhlumsveen

Byåsen IL

17:37

Brage Aas Farbu

Wing OK

21:00

Ella Fiskum Ness

Freidig

35:33

Henrik Kvennås

Byåsen IL

18:01

Charlotte Roli

OL Trollelg

29:23

Annette Roli

Trollelg

30:17

Halvor Sæther

Freidig

16:50

Helge Sæther

Freidig

22:33

Emma Støver Wollebæk

Freidig

21:10

Mads Johannesen

Freidig

20:16

DSQ

Mabel Amundsen

Freidig

15:34

175

DNS

Vilde Lereim Storli

Freidig

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

22:25

Tale Tannvik Skei

Freidig

18:43

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

27:41

Ingri Moseid Ulven

Freidig

20:44

Ingrid Longva

Byåsen IL

28:07

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:18

+0:00

2.

Synne Viken

Byåsen IL

19:28

+4:10

3.

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

21:22

+6:04

4.

Mina Johannessen

Freidig

22:06

+6:48

5.

Anna Renolen

Wing OK

22:34

+7:16

6.

Kristiane Mo

Wing OK

22:44

+7:26

7.

Iris Mæhlumsveen

Byåsen IL

23:16

+7:58

8.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

23:39

+8:21

9.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

25:17

+9:59

10.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

27:28

+12:10

11.

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

32:22

+17:04

12.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

1:10:35

+55:17

DNS

Dina Reitan

Freidig

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Aas Farbu

Wing OK

22:40

+0:00

2.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

24:00

+1:20

DSQ

Maria Felicia Eide Kaasbøll

Wing OK

32:41

73 94

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

27:44

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

28:21

+0:37

3.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

30:22

+2:38

4.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

30:49

+3:05

5.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

31:31

+3:47

6.

Oda Q Fossum

Freidig

32:03

+4:19

7.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

33:16

+5:32

8.

Malin Sandstad

Freidig

34:54

+7:10

9.

Malin Opøien

OL Trollelg

35:30

+7:46

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

36:01

+8:17

11.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

37:09

+9:25

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

37:11

+9:27

13.

Vera Melkild

Freidig

37:28

+9:44

14.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

38:30

+10:46

15.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

39:17

+11:33

16.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

40:00

+12:16

17.

Pernille Opheim

Freidig

41:29

+13:45

18.

Jorunn Leithe

Selbu OK

41:55

+14:11

19.

Marie Longva

Byåsen IL

42:58

+15:14

20.

Marit Kristine Moe

Stjørdals-Blink Orientering

44:15

+16:31

21.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

57:37

+29:53

DSQ

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

29:28

87

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Tørum Haugerud

Wing OK

22:07

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

26:55

+4:48

3.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

31:48

+9:41

4.

Kristin Åsen

OL Trollelg

32:05

+9:58

5.

Kristin Hagen

OL Trollelg

32:57

+10:50

6.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

44:30

+22:23

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malene Johnsen

Stjørdals-Blink Orientering

42:37

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

29:16

+0:00

2.

Frida Sæther

Freidig

30:28

+1:12

3.

Gina Mølnvik

Freidig

30:51

+1:35

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

31:17

+2:01

5.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

32:20

+3:04

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

33:22

+4:06

7.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

33:58

+4:42

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

35:54

+6:38

9.

Sigrid Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

37:38

+8:22

10.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

41:51

+12:35

11.

Kaja Bø Timestad

Freidig

43:36

+14:20

12.

Anna Solberg

OL Trollelg

45:04

+15:48

13.

Ragnhild Vada Grønlie

Stjørdals-Blink Orientering

45:26

+16:10

14.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

48:15

+18:59

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

50:09

+0:00

2.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

52:08

+1:59

3.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

57:57

+7:48

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Einar Eide

Byåsen IL

17:50

Mikkel Holt

Freidig

15:42

Erlend Aune

Byåsen IL

17:29

Sebastian Bjerkan

Wing OK

21:34

Olav Selnes Lorentzen

Byåsen IL

21:33

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

DNS

Joel Heygate

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

16:48

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

16:50

+0:02

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

17:14

+0:26

4.

Mats Eidsmo

Freidig

17:29

+0:41

5.

Simen Spets Storhov

Freidig

17:30

+0:42

6.

Jonas Grønli

Freidig

19:02

+2:14

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:16

+2:28

8.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

19:53

+3:05

9.

Jonas Vindal

Wing OK

20:01

+3:13

10.

Even Thoresen

OL Trollelg

20:08

+3:20

11.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

20:13

+3:25

12.

Sondre Tveit

OL Trollelg

20:23

+3:35

13.

Matias Nissen

Freidig

21:03

+4:15

14.

Yngve Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

21:10

+4:22

15.

Petter Lien

Byåsen IL

21:17

+4:29

16.

Peder Seglsten

Freidig

26:07

+9:19

17.

Martin Selmer

Freidig

28:12

+11:24

18.

Vegard Tørum Haugerud

Wing OK

31:21

+14:33

19.

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

32:22

+15:34

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Holstad

Freidig

18:44

+0:00

2.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

22:47

+4:03

3.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

25:03

+6:19

4.

Sverre Johansen

Freidig

1:03:32

+44:48

DSQ

Oliver Amdal

Stjørdals-Blink Orientering

13:31

73

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

24:37

+0:00

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

25:32

+0:55

3.

Magnus Gjersvold Haug

Freidig

28:25

+3:48

4.

Mathias Vindal

Wing OK

30:05

+5:28

5.

Adrian Opheim

Freidig

30:30

+5:53

6.

Leif Blake

Byåsen IL

30:45

+6:08

7.

Håvard Eidsmo

Freidig

33:56

+9:19

8.

Daniel Grønås

Byåsen IL

41:24

+16:47

9.

Emil Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

41:46

+17:09

10.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

43:50

+19:13

11.

Odin Løvås

Freidig

54:47

+30:10

DNS

Kjetil Mølnvik

Freidig

DNS

Andreas Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

29:55

+0:00

2.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

29:56

+0:01

3.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

30:26

+0:31

4.

Øystein størdal Martinussen

Wing OK

31:34

+1:39

DNS

Sander Lerseth

OL Trollelg

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Brå

OL Trollelg

27:07

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

29:00

+0:00

2.

Brage Jørum

Byåsen IL

31:33

+2:33

3.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

32:02

+3:02

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

34:32

+5:32

5.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

35:02

+6:02

6.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

35:50

+6:50

7.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

36:09

+7:09

8.

Arvid Lyngstad

Wing OK

37:41

+8:41

9.

Nils Ola Kvam

Freidig

38:38

+9:38

10.

Preben Antonsen

Byåsen IL

39:04

+10:04

11.

Johannes Midtbø

Wing OK

42:32

+13:32

12.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

43:11

+14:11

13.

Øystein Krogstie

Freidig

47:29

+18:29

14.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

49:59

+20:59

15.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

58:13

+29:13

16.

Jon Arvid Gjersvold Haug

Freidig

1:03:40

+34:40

17.

Martin Løvås

OK Nidarøst

1:25:25

+56:25

DSQ

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

1:02:02

79 82 83 96 90

Brutt

Johannes Løvås

Byåsen IL

64 78 79 82 83 96 90 100 175

DNS

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

DNS

Thor William Skånøy

Byåsen IL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

43:52

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

49:06

+5:14

DNS

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2012, 01:06:39

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

184

Antall startet:

171