Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fossumløpet 3. juni 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eivind Kloster

Fossum IF

1:16:23

Ida Smeland Nygårdseter

Vegårshei IL

51:44

Ella Berstad

Heming Orientering

33:35

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

31:22

Sara Martini

Asker Skiklubb

34:09

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

23:51

Gaute Fosstveit

Nittedal OL

59:07

Kaja Grandal

IL Tyrving

40:09

John Otterlei

Østmarka OK

29:16

Monica Brevik

Østmarka OK

37:36

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

40:43

Tormod Johnson Joranger

Fossum IF

25:09

Andreas Lerø

Fossum IF

54:36

Sindre Sæl Steen

Fossum IF

24:42

Julie Wøien Kleveland

Fossum IF

26:16

Erlend Børli

Fossum IF

20:21

Thomas Frigaard

Fossum IF

18:49

Birk F. Sætnan

Fossum IF

28:13

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

37:37

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

21:21

Jonas Dyrli Thoresen

Fossum IF

20:33

Tobias Dyrli Thoresen

Fossum IF

23:14

Mari Ying Raadim Berntsen

Fossum IF

42:25

Brage Fosstveit

Nittedal OL

40:07

Alfred Bjørnerød

OK Moss

16:05

Therese Nordli

Fossum IF

44:09

Mathilde Brunstad

Fossum IF

30:05

Jørgen Brenna Loennechen

Brandval/Kongsvinger OK

20:08

Kaia Bjønnes

IL Tyrving

29:03

Emma Lund

Fossum IF

40:49

Martin Kindem

Gimle IF

32:52

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

28:49

Diane Ninauve-Jutulstad

Bækkelagets SK

28:02

Tiril Hafr Resser

Fossum IF

40:56

Odin Fismen

Nydalens SK

48:04

Lars Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

43:34

Janna Sofie Tellesbø

38:56

Bastian Bertelsen

Fossum IF

25:47

Madeleine T. Leyland

Fossum IF

38:03

Eirik Syrdalen Dovland

26:20

Brutt

Kajsa Meyer Larsson

IL Tyrving

DNS

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

DNS

Penelope Lea

OL Tønsberg og omegn

DNS

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

DNS

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

DNS

Kristine Bondø Huuse

Bækkelagets SK

DNS

Håkon Sæl Steen

Fossum IF

DNS

Liisa Aagedal

Fossum IF

DNS

Henrik Woldene

Fossum IF

DNS

Jakob Slaattun

Fossum IF

DNS

Jakob Hornseth Nygaard

Nittedal OL

DNS

Endre Rognskog Mella

Østmarka OK

DNS

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

25:02

+0:00

2.

Stella Holmboe

Tyrving IL

29:32

+4:30

3.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

36:50

+11:48

4.

Lisa Bjønnes

IL Tyrving

37:49

+12:47

5.

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

42:43

+17:41

6.

Silje Slungaard

IL Tyrving

45:41

+20:39

7.

Ina Martini

Asker Skiklubb

46:38

+21:36

8.

Dina Marie Salvesen

Asker Skiklubb

49:35

+24:33

DNS

Mia Hirsch

IF Trauma

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

17:51

+0:00

2.

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

18:24

+0:33

3.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

19:03

+1:12

4.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

20:28

+2:37

5.

Pernille Katla

Fossum IF

20:41

+2:50

6.

Tilde Eine

Fossum IF

21:44

+3:53

7.

Thea Sofie Salvesen

Asker Skiklubb

22:06

+4:15

8.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

22:40

+4:49

9.

Åsne Holo

Fossum IF

22:42

+4:51

10.

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

26:08

+8:17

11.

Maren Norderud

IL Tyrving

26:47

+8:56

12.

Carmen Dirro

Måren OK

26:51

+9:00

13.

Tora Drage Roti

Fossum IF

27:07

+9:16

14.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

28:49

+10:58

15.

Karen Jomaas

Fossum IF

28:51

+11:00

16.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

29:17

+11:26

17.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

30:01

+12:10

18.

Emma Meyer Larsson

IL Tyrving

37:25

+19:34

19.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

43:51

+26:00

DSQ

Rachel Marøy Bårdsen

Heming Orientering

25:38

166 159 102 62 78 84 64 63

DSQ

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

1:07:08

84 64 63 100

DNS

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

DNS

Andrea Ranvik

Konnerud IL

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Overrein Lunde

Fossum IF

20:30

+0:00

2.

Sara Edvinsen

Tyrving IL

30:18

+9:48

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

27:48

+0:00

2.

Oda Sikkeland

IL Tyrving

29:21

+1:33

3.

Maria Olsbø

Østmarka OK

29:27

+1:39

4.

Louise Marøy Bårdsen

Heming Orientering

29:53

+2:05

5.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

30:23

+2:35

6.

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

31:50

+4:02

7.

Line Wegner Hodt

Fossum IF

31:57

+4:09

8.

Heidi Therese Wiest

OL Vallset/Stange

32:09

+4:21

9.

Ingvild C. Fleisje

Nittedal OL

32:52

+5:04

10.

Hanne Grandal

IL Tyrving

33:41

+5:53

11.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

33:49

+6:01

12.

Thea Feiring Haltia

IL Tyrving

34:01

+6:13

13.

Marie Treekrem

Ås-UMB Orientering

38:40

+10:52

14.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

39:24

+11:36

15.

Julie Bakke

Fossum IF

39:41

+11:53

16.

Stine Njåstein

IL Tyrving

41:11

+13:23

DNS

Hedvig Vollset

Heming Orientering

DNS

Anine Lome

Hamar OK

DNS

Emilie Sommerstad Vee

IL Tyrving

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tessa Odden

Måren OK

1:01:53

+0:00

Brutt

Fanny Odden

Måren OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gina Granstedt

Halden SK

36:02

+0:00

2.

Kristin Helland-Hansen

IL Tyrving

37:56

+1:54

3.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

46:40

+10:38

4.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

47:19

+11:17

5.

Julia Plaian

Asker Skiklubb

54:19

+18:17

6.

Ida Feiring Haltia

IL Tyrving

56:28

+20:26

7.

Astrid Fiskum

IL Tyrving

1:07:42

+31:40

8.

Elin Fossum Rye

Asker Skiklubb

1:11:17

+35:15

DSQ

Siri Grandal

IL Tyrving

32:23

103 69 75 156 102

DSQ

Anneline Larsen

Kongsberg OL

49:24

103 69 75 156 102 100

DNS

Alexandria Jensen

Indre Østfold OK

DNS

Nanna Norderud

IL Tyrving

DNS

Marian Dirro

Måren OK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Størmer

Heming Orientering

37:07

+0:00

2.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

38:27

+1:20

3.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

41:35

+4:28

4.

Marte Eline Ulvestad

Heming Orientering

41:49

+4:42

5.

Torill Brekken

Ganddal IL

42:01

+4:54

6.

Aurora Fossøy

Lia IL

44:40

+7:33

7.

Emma Green

Nydalens SK

44:53

+7:46

8.

Marianne Solheim Sandberg

Modum OL

46:10

+9:03

9.

Anne Marie Aarnes

Nydalens SK

46:41

+9:34

10.

Silje Kristiansen

Kristiansand OK

47:48

+10:41

11.

Eirin Mari Fossøy

Notodden OL

49:10

+12:03

12.

Line Drange Ruud

Asker Skiklubb

51:11

+14:04

13.

Eline Hjellup Horne

IL Tyrving

52:41

+15:34

14.

Guro Kolberg

IL Tyrving

58:15

+21:08

15.

Veronica Morstøl Øvremo

Ålgård Orientering

59:53

+22:46

16.

Heidi Jensen

Bodø og Omegn IF Orientering

1:01:07

+24:00

17.

Nina Marie Larsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:06:21

+29:14

DSQ

Ingvild Lindaas Bringedal

Haugesund IL Orientering

20:19

58 59 57 162 85 63 62 164 77 64 63 87 10...

DSQ

Hannele Tonna

Finland

36:26

57 102

DNS

Annemarie B. Aarnes

Nydalens SK

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Brænden

Raumar Orientering

30:58

+0:00

2.

Trine Markvardsen

Stavanger Orienteringsklubb

35:29

+4:31

3.

Ingrid Fossum Rye

Asker Skiklubb

35:50

+4:52

4.

Gunhild Myhr

Asker Skiklubb

36:51

+5:53

5.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

37:35

+6:37

6.

Nina Karlsen

Stavanger Orienteringsklubb

40:49

+9:51

7.

Nikoline Asdøl

IL Tyrving

42:03

+11:05

8.

Ingvild Høymork

Heming Orientering

42:17

+11:19

9.

Ragnhild Tunaal

Heming Orientering

44:14

+13:16

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

36:06

+0:00

2.

Sølvi Skilbrei Martini

Asker Skiklubb

39:12

+3:06

3.

Carla Freitas

Privat

40:36

+4:30

4.

Helle Hundseid

IL Tyrving

41:58

+5:52

DNS

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

Klasse: D 17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn og Skimt OL

43:42

+0:00

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mila Zaharinova

Oppsal Orientering

42:57

+0:00

2.

Kine Dirro Bøhlerengen

Østmarka OK

43:12

+0:15

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

41:32

+0:00

2.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

43:39

+2:07

3.

Hege H Feiring

IL Tyrving

44:05

+2:33

4.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

55:44

+14:12

5.

Hanne Lerche Raadal

Halden SK

56:37

+15:05

6.

Anne Sofie Korsveien

Asker Skiklubb

57:43

+16:11

7.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

1:00:35

+19:03

8.

Paula Berstad

Heming Orientering

1:13:47

+32:15

9.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

1:20:45

+39:13

DSQ

Arnhild U. Bråten

Vegårshei IL

31:36

162 85 63 62 164 77 64 63 87 102 100 249

DNS

Mona Lome

Hamar OK

Avlest

Nora Skauen

IL Tyrving

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

31:23

+0:00

2.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

31:46

+0:23

3.

Tove Strand

Måren OK

32:11

+0:48

4.

Anne Kristin Huuse

Bækkelagets SK

35:39

+4:16

5.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

37:52

+6:29

6.

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

38:56

+7:33

7.

Ann Katrin Olsen

Asker Skiklubb

39:27

+8:04

8.

Ellen-Christine Koren

Ås-UMB Orientering

42:57

+11:34

9.

Ingvill Sommerstad

IL Tyrving

46:01

+14:38

10.

Maria Persson

Asker Skiklubb

46:47

+15:24

11.

Kristine Hjellup Horne

IL Tyrving

50:43

+19:20

12.

Pernille Schjønsby

Østmarka OK

52:04

+20:41

13.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

52:25

+21:02

14.

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

57:12

+25:49

15.

Anna Göhlman

IL Tyrving

57:27

+26:04

16.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

1:08:54

+37:31

17.

Krisitin Fleisje

Nittedal OL

1:09:36

+38:13

DSQ

Else Grandal

IL Tyrving

9:54

55 58 59 74 57 162 85 87 102 100 249

DSQ

Anne Danielsen

Lyn Ski

40:27

55 58 59

DNS

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

DNS

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

DNS

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

DNS

Kjersti Stræte

Ringerike OL

DNS

Anne Margrete Hammer

Østmarka OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Toril Hallan

Lillomarka OL

31:21

+0:00

2.

Sidsel Nørstebø

IL Tyrving

31:22

+0:01

3.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

31:37

+0:16

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

32:39

+1:18

5.

Berit Berge

IL Tyrving

33:14

+1:53

6.

Anne Grethe Rustad

Raumar Orientering

36:46

+5:25

7.

Grete Berge Owren

Freidig

42:16

+10:55

8.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

47:49

+16:28

9.

Unni Rye

Asker Skiklubb

48:46

+17:25

10.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

56:18

+24:57

DSQ

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

41:50

57

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Marie Turter

Nydalens SK

35:11

+0:00

2.

Turid Rustand Olsen

Kongsberg OL

38:07

+2:56

3.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

53:28

+18:17

DSQ

Lis Dæhli

Løten OL

47:04

58 59 87 102

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

IL Tyrving

53:22

+0:00

2.

Ildiko Horvati

IL Tyrving

1:03:14

+9:52

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

36:41

+0:00

DSQ

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

53:28

73

DNS

Inger Døhlen

Raumar Orientering

DNS

Kirsten Bakke

Gjø-Vard OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Onelma Blomhoff

Heming Orientering

43:17

+0:00

2.

Aase Tove Golden

Måren OK

43:58

+0:41

3.

Unni Drage

Haugerud IF

46:29

+3:12

4.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

53:14

+9:57

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

35:30

+0:00

2.

Rannveig Sommerhein

OK Horten

1:22:51

+47:21

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

24:39

+0:00

2.

Vetle Drage

Kongsberg OL

26:04

+1:25

3.

Mikkel Katla

Fossum IF

28:52

+4:13

4.

Henrik Reusch

Heming Orientering

31:53

+7:14

5.

Kristian Juell Larsen

IL Tyrving

32:42

+8:03

DNS

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

DNS

Ferdinand Fremming

Heming Orientering

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

17:52

+0:00

2.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

18:23

+0:31

3.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

19:05

+1:13

4.

Lars Østeberg Moan

Fossum IF

20:03

+2:11

5.

Knut Selstad

Fossum IF

21:55

+4:03

6.

Emil Størmer

Fossum IF

22:04

+4:12

7.

Sølve Drage

Kongsberg OL

22:13

+4:21

8.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

22:57

+5:05

9.

Oliver Wallin Higgins

IL Tyrving

23:42

+5:50

10.

Andreas Juell Larsen

IL Tyrving

24:23

+6:31

11.

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

29:22

+11:30

12.

Henrik Hjellup Horne

IL Tyrving

36:16

+18:24

DSQ

Odin Tellesbø

Østmarka OK

28:13

63

Brutt

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

DNS

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

DNS

Egil Frydenlund

IF Sturla

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Aagedal

Fossum IF

20:49

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

26:53

+0:00

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

28:03

+1:10

3.

Martin Borge Heir

Fossum IF

29:05

+2:12

4.

Erling Hjermstad

Fossum IF

29:50

+2:57

5.

Anders Haga

Raumar Orientering

32:05

+5:12

6.

Einar Melsom

Fossum IF

33:18

+6:25

7.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

33:33

+6:40

8.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

33:41

+6:48

9.

Kasper Fosser

Heming Orientering

37:18

+10:25

10.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

40:20

+13:27

11.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

40:34

+13:41

12.

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

45:52

+18:59

13.

Nikolai Jones Arnesen

Heming Orientering

50:54

+24:01

14.

Joar Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

53:36

+26:43

DNS

Henrik Chr. Hirsch

IF Trauma

DNS

Sindre Bråten

Vegårshei IL

DNS

Oskar Grevstad

Fossum IF

DNS

Ragnar Nersten

Fossum IF

DNS

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Styrk Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

DNS

Oscar Lyngen

Frol IL

DNS

Sigurd Dyrstad

Nydalens SK

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Høiås Bragge

Fossum IF

27:22

+0:00

2.

Håkon Asdøl

IL Tyrving

31:24

+4:02

3.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

38:47

+11:25

4.

Anders Brevik

Østmarka OK

45:22

+18:00

5.

Fabian Martinius Tunaal

Heming Orientering

1:15:32

+48:10

DNS

Andreas Hammer Håversen

Østmarka OK

DNS

Peder Hornseth Nygaard

Nittedal OL

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hermann Skram Botterud

Fossum IF

28:44

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Raadal Bjørlo

Halden SK

43:07

+0:00

2.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

47:56

+4:49

3.

Andreas Eide Skjæveland

Stavanger Orienteringsklubb

52:50

+9:43

4.

Peder Fossheim Asplin

Gjø-Vard OL

55:08

+12:01

5.

Henrik Upsal

Kristiansand OK

55:53

+12:46

6.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

IL Tyrving

55:55

+12:48

7.

Ole Kostøl

Kristiansand OK

57:50

+14:43

8.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

57:56

+14:49

9.

Herman Moe

Fet OL

1:00:50

+17:43

10.

Dzmitry Karpenka

Asker Skiklubb

1:14:46

+31:39

11.

Herman Kirste

Skien OK

1:18:23

+35:16

DSQ

Kristoffer Nygård

Egersund OK

54:14

64

DSQ

Vegard Landsverk

Skien OK

58:37

75 118 160 102

DNS

Matias Hodne Hanisch

Kristiansand OK

DNS

Erik Wegner Hodt

Fossum IF

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simo Martomaa

Kalevan rasti

39:16

+0:00

2.

Kenneth Buch

Halden SK

40:20

+1:04

3.

Jonas Klausen Espedal

Stavanger Orienteringsklubb

42:10

+2:54

4.

Ulf Brenna

Bækkelagets SK

43:59

+4:43

5.

Einar M. Often

Raumar Orientering

44:00

+4:44

6.

Øystein Garsrud Tvedt

Vaulen Orienteringsklubb

44:21

+5:05

7.

Gard Lindseth

Nydalens SK

46:10

+6:54

8.

Håvard Torpe

Nydalens SK

47:05

+7:49

9.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

47:22

+8:06

9.

Henrik Drange Ruud

Asker Skiklubb

47:22

+8:06

11.

Helge Bakkehøi

Østmarka OK

49:17

+10:01

12.

Simen Kjær Haugberg

Nydalens SK

50:59

+11:43

13.

Rasmus Rørholt Theisen

IL BUL-Tromsø

51:31

+12:15

14.

Åsulv Birkeland Stormoen

Kristiansand OK

52:32

+13:16

15.

Tord Bjørnsen

IL Express

56:10

+16:54

16.

Halvor Hobøl

Østmarka OK

56:47

+17:31

17.

Siggen Ytrehus

NTNUI

57:16

+18:00

18.

Ole Underthun Johansen

IL Tyrving

58:17

+19:01

19.

Donatas Kontautas

OK Telsiai

59:47

+20:31

20.

Giordano Slanzi

Røyken OL

59:51

+20:35

21.

Øystein Alvestad

Wing OK

1:00:33

+21:17

22.

Lars Hole Mikalsen

Sandnes IL (Rogaland)

1:00:56

+21:40

23.

Federico Bacci

Nydalens SK

1:04:48

+25:32

24.

Håkon Kindem

Gimle IF

1:18:30

+39:14

DSQ

Steinar Låg

Østmarka OK

38:54

77 103 71 118 160

DSQ

Ola Singstad

Gimle IF

1:08:32

55

Brutt

Thor Mella

Østmarka OK

DNS

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

Klasse: H 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

41:25

+0:00

62 164 79 64 63

2.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

44:41

+3:16

3.

Per Anders Ifarness

IL Tyrving

48:15

+6:50

4.

Thor Norderud

IL Tyrving

53:05

+11:40

5.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:08:06

+26:41

DSQ

Lars Klintwall

Oslostudentenes IK

43:32

62

DNS

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

DNS

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

DNS

Dag Bjørndal

Heming Orientering

Klasse: H 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lars-Erik Østerud

Eiker OL

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Rystad

Nydalens SK

49:15

+0:00

2.

Inge Lindseth

Nydalens SK

52:27

+3:12

3.

Robert Banfi

Ås-UMB Orientering

59:20

+10:05

4.

Audun Bjerknes

Hauketo IF

1:03:15

+14:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Håland

Kristiansand OK

45:51

+0:00

2.

Trond Lund

IL Tyrving

46:48

+0:57

3.

Bjørn Martini

Asker Skiklubb

47:24

+1:33

4.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

49:12

+3:21

5.

Øivin Aarnes

Nydalens SK

49:44

+3:53

6.

Kimme Arnesen

Heming Orientering

50:48

+4:57

7.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

1:03:47

+17:56

DSQ

Peter Carlsen

Røyken OL

17:43

70 163 74 73 162 85 63 62 64 63 103 69 7...

DSQ

Per-Arne Martinsen

Indre Østfold OK

1:09:05

118

Brutt

Håvard Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

DNS

Christian Reusch

Heming Orientering

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

38:25

+0:00

2.

Anders Asdøl

IL Tyrving

40:25

+2:00

3.

Tore Bjørnerød

OK Moss

40:56

+2:31

4.

Håkon Danevad

Ås-UMB Orientering

42:33

+4:08

5.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

47:01

+8:36

6.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

49:05

+10:40

7.

Stein Blomseth

Lillomarka OL

50:00

+11:35

8.

Einar Forvoll

Heming Orientering

52:01

+13:36

9.

Jørn Moe

Fet OL

53:49

+15:24

10.

Sten Åge Nygårdseter

Vegårshei IL

54:44

+16:19

11.

Jonas Haltia

IL Tyrving

56:58

+18:33

12.

Terje Linløkken

Østmarka OK

58:57

+20:32

13.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

1:00:30

+22:05

14.

Stein Mella

Østmarka OK

1:00:58

+22:33

15.

Dag Wang

Lillomarka OL

1:02:15

+23:50

16.

Espen Tønsberg

Fet OL

1:02:28

+24:03

17.

Harald Lund

Måren OK

1:05:03

+26:38

18.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

1:07:47

+29:22

19.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

1:16:18

+37:53

20.

Sigbjørn Odden

Måren OK

1:23:43

+45:18

21.

Erik Dissen

Måren OK

1:32:30

+54:05

22.

Geir Bråten

Vegårshei IL

+0:0-25

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

32:15

+0:00

2.

Bjørn Henning Grandal

IL Tyrving

33:24

+1:09

3.

Andreas Huber

Tynset IF

34:24

+2:09

4.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

35:55

+3:40

5.

Sturla Sæther

Freidig

36:23

+4:08

6.

Martin Granly

Lillomarka OL

36:43

+4:28

7.

Per Slungaard

IL Tyrving

37:18

+5:03

8.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

37:57

+5:42

9.

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

38:09

+5:54

10.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

40:00

+7:45

11.

Thor Inge Tollehaug

Eiker OL

40:20

+8:05

12.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

40:41

+8:26

13.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:08

+8:53

14.

Kjell Markset

IL Koll

41:28

+9:13

15.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

42:23

+10:08

16.

Hallvard Berg

IL Tyrving

44:02

+11:47

17.

Morten Hagen

Østmarka OK

45:19

+13:04

18.

Per Stedje

Østmarka OK

49:57

+17:42

19.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

51:43

+19:28

20.

Klaus Horne

IL Tyrving

55:06

+22:51

21.

Ivar Johan Larsen

Stavanger Orienteringsklubb

58:44

+26:29

DSQ

Terje Bråten

Raumar Orientering

1:18:08

61 65 163 56 57 162 85 103

DNS

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

34:37

+0:00

2.

Rune Berge

IL Tyrving

37:36

+2:59

3.

Mathias Martinsen

Heming Orientering

38:38

+4:01

4.

Sigurd Dæhli

Løten OL

41:14

+6:37

5.

Per Osen

Vestre Akers SK

41:42

+7:05

6.

Bjørn Willadssen

Heming Orientering

43:21

+8:44

7.

Erlend Aamodt

Nydalens SK

47:49

+13:12

8.

Geir Owren

Freidig

47:52

+13:15

9.

Raul Lindström

OK Löftan

49:51

+15:14

10.

Roy Gjerding

OK Moss

55:55

+21:18

11.

Morten Johannessen

Røyken OL

56:17

+21:40

12.

Arne Næss Johnsen

Porsgrunn OL

57:57

+23:20

13.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:02:45

+28:08

DSQ

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

37:10

163 103 69 75 156

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

57:37

57 162 85 103 69 75 156 102 100

DNS

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

28:08

+0:00

2.

Hans Terje Stensholm

Indre Østfold OK

33:23

+5:15

3.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

50:44

+22:36

4.

Arne Tesli

IL Koll

1:03:38

+35:30

DSQ

Per Øhlckers

IL Tyrving

42:00

57

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

György Horvati

IL Tyrving

29:10

+0:00

2.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

37:16

+8:06

3.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

40:13

+11:03

4.

Roar Forbord

Malvik

42:30

+13:20

5.

Kjell Røkke

IL Tyrving

43:29

+14:19

DSQ

Per Fosser

Indre Østfold OK

33:09

102

DSQ

Geir Høsteland

Botne SK

34:47

102

DSQ

John Thomas Petersen

Nittedal OL

47:39

70 55 58 59 74 57 162 85 87 102

DNS

Harald Bakke

Gjø-Vard OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

32:06

+0:00

2.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

48:54

+16:48

3.

Nils Uttersrud

Eidsvoll OL

1:15:31

+43:25

DNS

Steinar Ruud

Konnerud IL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

34:53

+0:00

2.

Jappe Blomhoff

Heming Orientering

43:16

+8:23

3.

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

1:00:27

+25:34

4.

Hans Larsen

Raumar Orientering

1:03:43

+28:50

DNS

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kåre Holt Hansen

Indre Østfold OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2012, 18:38:23

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

430

Antall startet:

370