Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open 10. juni 2012

Klasse: D-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

11:09

Una Kittilsen

Freidig

11:08

Hege Hallan

OK Skøynar

6:21

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Johan Folgerø

Freidig

11:48

+0:00

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Mølnvik

Freidig

9:41

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

10:43

June Munkeby

Frol IL

13:47

Emil Grønli

Freidig

14:02

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:13

Guro Hegstad

OK Skøynar

14:23

Per Magnus Reitan

Freidig

16:56

Kajsa Bentesdatter Sande

Freidig

11:52

Håkon Hallan

OK Skøynar

14:48

Fredrik Bjerkan

Wing OK

15:00

Annika Bjerkan

Wing OK

26:34

Eirin Røsten

Wing OK

13:46

Oskar Tangvold

Freidig

16:54

Brage Asplem

Freidig

17:39

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

14:40

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Bjerkan

Wing OK

9:13

Einar Eide

Byåsen IL

9:39

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

13:45

Simen Hegstad

OK Skøynar

10:56

Hallvar Hallan

OK Skøynar

10:35

Nikolai Renolen

Wing OK

14:12

DNS

Even Lien

Selbu OK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kolstad

Mo OK

14:41

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:05

+0:24

3.

Ragne Munkeby

Frol IL

15:17

+0:36

4.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

18:28

+3:47

5.

Anna Renolen

Wing OK

19:09

+4:28

6.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

20:49

+6:08

7.

Dina Reitan

Freidig

29:31

+14:50

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

12:40

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

14:23

+1:43

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

14:27

+1:47

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

14:53

+2:13

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

15:28

+2:48

160

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:48

+3:08

7.

Matias Nissen

Freidig

15:52

+3:12

8.

Jonas Vindal

Wing OK

16:34

+3:54

9.

Martin Selmer

Freidig

18:08

+5:28

10.

Jonas Grønli

Freidig

19:12

+6:32

11.

Simen Spets Storhov

Freidig

19:14

+6:34

DNS

Marius Ressem

Frol IL

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

25:10

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

25:58

+0:48

3.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

28:27

+3:17

4.

Line Sølberg

IL Leik

29:00

+3:50

5.

Oda Q Fossum

Freidig

31:01

+5:51

6.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

31:21

+6:11

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

33:24

+8:14

8.

Malin Opøien

OL Trollelg

37:00

+11:50

9.

Malin Sandstad

Freidig

37:10

+12:00

10.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

37:59

+12:49

11.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

38:21

+13:11

12.

Andrine Viken

Byåsen IL

39:58

+14:48

13.

Vera Melkild

Freidig

50:40

+25:30

DSQ

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:32:00

154

DNS

Hege Lien

Selbu OK

DNS

Jorunn Leithe

Selbu OK

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

22:20

+0:00

2.

Lars Solli

Mo OK

23:44

+1:24

3.

Mathias Vindal

Wing OK

24:20

+2:00

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

27:44

+5:24

5.

Leif Blake

Byåsen IL

29:17

+6:57

6.

Adrian Opheim

Freidig

30:04

+7:44

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

30:11

+7:51

8.

Kjetil Mølnvik

Freidig

36:21

+14:01

9.

Sigurd Landsem Melhus

Steinkjer OK

41:19

+18:59

10.

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

55:19

+32:59

DNS

Are Helle Mårdalen

Freidig

DNS

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

28:40

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

33:58

+5:18

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

34:15

+5:35

4.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

34:33

+5:53

5.

Gina Mølnvik

Freidig

34:51

+6:11

6.

Åshild Kolstad

Mo OK

37:26

+8:46

7.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

38:17

+9:37

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

41:39

+12:59

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

42:30

+13:50

DSQ

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

145 149 150 151 152 153 155 160 36

DNS

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

24:20

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

26:12

+1:52

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

26:19

+1:59

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

27:09

+2:49

5.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

27:30

+3:10

6.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

29:48

+5:28

7.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

30:35

+6:15

8.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

31:12

+6:52

9.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

31:40

+7:20

10.

Jon Edvard Nødland

Byåsen IL

31:50

+7:30

11.

Marius Landsem Melhus

Steinkjer OK

31:57

+7:37

12.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

32:44

+8:24

13.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

33:51

+9:31

14.

Nils Ola Kvam

Freidig

35:39

+11:19

15.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

35:49

+11:29

16.

Johannes Midtbø

Wing OK

36:29

+12:09

17.

Preben Antonsen

Byåsen IL

37:17

+12:57

18.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

37:47

+13:27

19.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

38:21

+14:01

DNS

Johannes Løvås

Byåsen IL

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

32:40

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

33:25

+0:45

3.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

33:54

+1:14

4.

Line Sundsvik

Frol IL

37:14

+4:34

5.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

46:43

+14:03

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

47:48

+15:08

7.

Andrea Vindal

Wing OK

49:40

+17:00

8.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

50:14

+17:34

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Sirum

Frol IL

28:02

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

28:39

+0:37

3.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

29:10

+1:08

4.

Jonas Ressem

Frol IL

29:59

+1:57

5.

Brage Sæther

Freidig

31:21

+3:19

6.

Vegard Ressem

Frol IL

33:34

+5:32

7.

Håkon Selmer

Freidig

34:45

+6:43

8.

Ola Keiserås

IL Leik

35:14

+7:12

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

35:56

+7:54

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

36:03

+8:01

11.

Kristian Øien

OL Trollelg

37:49

+9:47

DNS

Torgeir Leithe

Selbu OK

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Mattis Holt

Freidig

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

42:47

+0:00

2.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

46:32

+3:45

3.

Marianne Løvås

NTNUI

1:03:04

+20:17

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Espen Sundsvik

Frol IL

35:15

+0:00

2.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

1:06:13

+30:58

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

32:21

+0:00

2.

Hanne Nøvik

NTNUI

33:13

+0:52

3.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

35:18

+2:57

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

36:54

+4:33

5.

Maja Berger

Kristiansand OK

40:56

+8:35

6.

Katrine Andersen

Freidig

42:11

+9:50

7.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

47:57

+15:36

8.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

48:09

+15:48

9.

Marianne Bakken

NTNUI

57:26

+25:05

10.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:23:00

+50:39

DNS

Maria Rost

NTNUI

DNS

Helen Palmer

Wing OK

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

33:07

+0:00

2.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

34:16

+1:09

3.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

34:43

+1:36

4.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

35:01

+1:54

5.

Simen Aamodt

NTNUI

35:18

+2:11

6.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

35:57

+2:50

7.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

36:59

+3:52

8.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

37:02

+3:55

9.

Øystein Haug

Frol IL

37:37

+4:30

10.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

38:25

+5:18

11.

Jan Schmid

OL Trollelg

38:32

+5:25

12.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

38:58

+5:51

13.

Johannes Høysæter

Wing OK

40:58

+7:51

14.

Tomas Eidsmo

Freidig

41:09

+8:02

15.

Wolfgang Kampel

NTNUI

41:41

+8:34

16.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

41:47

+8:40

17.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

42:13

+9:06

18.

Per Melander Often

NTNUI

42:18

+9:11

19.

Thomas Widmann

NTNUI

43:11

+10:04

20.

Tore Mo

NTNUI

43:14

+10:07

21.

Johan Eriksson

Linköpings OK

43:23

+10:16

22.

Erik Gustafsson

NTNUI

44:34

+11:27

23.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

48:38

+15:31

24.

Rok Mocnik

NTNUI

54:22

+21:15

25.

Eirik Marthinsen

NTNUI

55:36

+22:29

26.

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

1:00:08

+27:01

27.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

1:32:36

+59:29

DNS

Espen Fiskum

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

32:23

+0:00

2.

Heidi Arnesen

Freidig

32:27

+0:04

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

32:44

+0:21

4.

Rine Hanssen

Byåsen IL

35:20

+2:57

5.

Sigrid Melkild

Freidig

36:53

+4:30

6.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

38:08

+5:45

7.

Bente H. Sundsvik

Frol IL

38:27

+6:04

8.

Tone Almås

IL Leik

39:07

+6:44

9.

Kari Ulseth

Freidig

40:24

+8:01

10.

Hilde Forbord

Malvik IL

40:49

+8:26

11.

Hanne Svegård

Byåsen IL

48:23

+16:00

DNS

Mona Høiås Sæther

Freidig

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

30:59

+0:00

2.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

32:21

+1:22

3.

Robert Ressem

Frol IL

33:04

+2:05

4.

Jon Røstum

OL Gaula

34:20

+3:21

5.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

36:29

+5:30

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

37:54

+6:55

7.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

38:26

+7:27

8.

Erling Bye

Byåsen IL

42:42

+11:43

9.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

51:03

+20:04

10.

Erik Blake

Byåsen IL

56:17

+25:18

11.

Asgeir Sørensen

Freidig

57:36

+26:37

DNS

Fredrik Johannessen

Freidig

DNS

Vegard Grønli

Freidig

DNS

Brage Keiserås

IL Leik

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

29:27

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

31:13

+1:46

3.

Inger Lise Pettersen

Korgen IL

31:27

+2:00

4.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

32:20

+2:53

5.

Karin Galaaen

Selbu OK

36:17

+6:50

6.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

43:29

+14:02

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

38:14

+0:00

2.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

39:13

+0:59

3.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

40:25

+2:11

4.

Kjell Maroni

Byåsen IL

42:35

+4:21

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

44:10

+5:56

6.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

44:26

+6:12

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

45:09

+6:55

8.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

1:00:36

+22:22

DNS

Morten Skoglund

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

40:30

+0:00

142 144 149 153 155 160

DNS

Gunn Kari Hygen

Freidig

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

Wing OK

32:30

+0:00

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

33:56

+1:26

3.

Frode Stensrud

OL Trollelg

34:45

+2:15

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

35:05

+2:35

5.

Roar Forbord

Malvik IL

35:47

+3:17

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:23

+11:53

7.

Harald Lauglo

OL Trollelg

45:20

+12:50

8.

Magnus Landstad

Freidig

51:47

+19:17

9.

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:10:01

+37:31

Brutt

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

DNS

Jacob Hygen

Freidig

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

35:07

+0:00

2.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

36:45

+1:38

3.

Robert Strøm

Wing OK

40:18

+5:11

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

45:16

+10:09

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

45:54

+10:47

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

29:21

+0:00

2.

Bjørnar Lynum

Freidig

34:48

+5:27

3.

Per Wiren

Byåsen IL

36:25

+7:04

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

44:07

+14:46

5.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

45:07

+15:46

6.

Stig Folgerø

Freidig

46:11

+16:50

7.

Johan Halvarson

OL Trollelg

46:46

+17:25

8.

Torbjørn Sirum

Frol IL

47:42

+18:21

9.

Marit Irene Kvittem

Freidig

48:07

+18:46

10.

Arild Heggeset

Freidig

50:50

+21:29

11.

Svein Hove

Byåsen IL

54:53

+25:32

12.

Tore Kolstad

Mo OK

57:38

+28:17

13.

Per Erik Kvam

Freidig

59:31

+30:10

14.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:00:37

+31:16

15.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

1:00:42

+31:21

16.

Mette Evjen Røset

Byåsen IL

1:02:54

+33:33

17.

Heidi Midtun

Freidig

1:08:59

+39:38

18.

Elise Spets

Frol IL

1:17:02

+47:41

19.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:47:51

+1:18:30

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Arnesen

Byåsen IL

33:40

+0:00

2.

Kjellrun Sporild

35:08

+1:28

3.

Birgitta Solberg

OL Trollelg

37:16

+3:36

DSQ

Eli Stenvik

Reinertsen BIL

1:19:01

153

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Bjerkan

Wing OK

18:22

+0:00

2.

Synnøve Reitan

Freidig

18:52

+0:30

3.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

21:36

+3:14

4.

Gerd Bie Jacobsen

Freidig

39:01

+20:39


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 juni 2012, 16:22:03

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

265

Antall startet:

236