Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Freidigstafetten 3. juni 2012

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

35:44

Aurora Skomsvold

Freidig

51:35

Mathilde Skomsvold

Freidig

51:42

Emil Grønli

Freidig

18:52

Kajsa Bentesdatter Sande

Freidig

21:43

Brage Krohn Garnæs

Freidig

33:57

Iver Dalsaune Thun

Freidig

17:33

Emma Dalsaune Thun

Freidig

17:47

Mari Eidsmo

Freidig

26:55

Alf Johan Folgerø

Freidig

16:38

Emma Støver Wollebæk

Freidig

26:58

Aleksandra Refsnes

Freidig

42:25

Brage Asplem

Freidig

32:52

DNS

Ella Fiskum Ness

Freidig

DNS

Frida Haugskott

OL Trollelg

DNS

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

Klasse: DH11-12

1.

Byåsen IL 1

 

1:11:03

 

1

Lars Sandstad

18:33

2.

18:33

2.

2

Freider Engstrøm Fløan

34:01

2.

52:34

2.

2

Jonathan Rensvik

35:03

3.

52:34

2.

DSQ

3

Petter Liabakk Eriksen

18:29

1.

1:11:03

1.

2.

Freidig 2

 

1:12:02

 

1

Mats Eidsmo

18:31

1.

18:31

1.

2

Håkon Holstad

33:47

1.

52:18

1.

3

Jonas Grønli

19:44

2.

1:12:02

2.

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Marie Glomsrud

Stjørdals-Blink Orientering

27:41

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

28:28

+0:47

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

53:02

+25:21

Klasse: DH13-16

1.

Freidig 1

 

1:05:25

 

1

Øystein Krogstie

26:29

8.

26:29

8.

2

Hilvi Emerense Hamar

16:21

1.

42:50

1.

3

Gina Mølnvik

22:35

2.

1:05:25

1.

2.

Freidig 2

 

1:12:35

 

1

Adrian Opheim

22:22

4.

22:22

4.

2

Oda Q Fossum

26:36

4.

48:58

3.

3

Håvard Eidsmo

23:37

4.

1:12:35

2.

3.

Wing OK 2

 

1:19:02

 

1

Arvid Lyngstad

20:48

2.

20:48

2.

2

Martine Klock Fleten

34:25

8.

55:13

6.

3

Asbjørn Midtbø

23:49

5.

1:19:02

3.

4.

Freidig 3

 

1:20:37

 

1

Kjetil Mølnvik

20:46

1.

20:46

1.

2

Vera Melkild

31:45

6.

52:31

5.

3

Magnus Gjersvold Haug

28:06

7.

1:20:37

4.

5.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:20:44

 

1

Ole Wanvik Haugen

22:13

3.

22:13

3.

2

Øyvind Solheim

36:30

9.

58:43

8.

3

Henrik Nielsen Solberg

22:01

1.

1:20:44

5.

6.

Freidig 2

 

1:22:57

 

1

Maiken Økern Hågård

25:40

6.

25:40

6.

2

Audun Wanvik Haugen

25:07

2.

50:47

4.

3

Pernille Opheim

32:10

9.

1:22:57

6.

7.

Byåsen IL 1

 

1:23:41

 

1

Ragnhild Eide

22:43

5.

22:43

5.

2

Helga Stenvik

26:13

3.

48:56

2.

3

Emilie Liabakk Eriksen

34:45

10.

1:23:41

7.

8.

Freidig 4

 

1:27:36

 

1

Malin Sandstad

31:20

9.

31:20

9.

2

Sanna Fiskum Ness

32:19

7.

1:03:39

9.

3

Nils Ola Kvam

23:57

6.

1:27:36

8.

9.

Stjørdals-Blink Orientering 3

 

1:28:13

 

1

Sondre Korstad

25:55

7.

25:55

7.

2

Rønnaug Stav

30:51

5.

56:46

7.

3

Ane Nielsen Solberg

31:27

8.

1:28:13

9.

10.

Wing OK 1

 

1:46:41

 

1

Eldrid Bratsberg

34:22

10.

34:22

10.

2

Øystein størdal Martinussen

49:21

10.

1:23:43

10.

3

Johannes Midtbø

22:58

3.

1:46:41

10.

Klasse: D15

1.

NTNUI 1

 

1:39:00

 

1

Hanne Nøvik

31:10

1.

31:10

1.

2

Line Hagman

32:17

1.

1:03:27

1.

3

Sofie Aarnes

35:33

1.

1:39:00

1.

2.

Byåsen IL 1

 

2:08:10

 

1

Ingeborg Eide

31:45

2.

31:45

2.

2

Ingvild, Ytterhus Utengen

48:54

2.

1:20:39

2.

3

Nina-Beate Liabakk

47:31

4.

2:08:10

2.

3.

NTNUI 2

 

2:13:52

 

1

Ida Arnesen Tiltnes

37:30

4.

37:30

4.

2

Marianne Løvås

54:53

4.

1:32:23

3.

3

Jenny Persson

41:29

2.

2:13:52

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:20:33

 

1

Birgit Økern Jensen

39:21

5.

39:21

5.

2

Sigrid Solheim

54:22

3.

1:33:43

4.

3

Mette Wanvik

46:50

3.

2:20:33

4.

Brutt

Freidig 1

 

35:10

 

1

Katrine Andersen

35:10

3.

35:10

3.

2

Berit Time

.

0:00

.

DNS

3

Mari Angell-Petersen

.

0:00

.

DNS

DNS

NTNUI 3

 

0:00

 

1

Jorun Opedal Uglem

.

0:00

.

DNS

2

Frøydis Aakenes

.

0:00

.

DSQ

3

Siri Vea

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H15

1.

NTNUI 1

 

2:17:50

 

1

Per Melander Often

31:08

1.

31:08

1.

2

Torkil Eide Solstad

34:14

4.

1:05:22

1.

3

Peder Aukrust Osmoen

36:53

1.

1:42:15

1.

4

Aapo Laiho

35:35

1.

2:17:50

1.

2.

NTNUI 4

 

2:25:14

 

1

Knut Sveinung Rekaa

32:54

3.

32:54

3.

2

Felix Breitschädel

34:10

3.

1:07:04

3.

3

Wolfgang Kampel

39:27

4.

1:46:31

2.

4

Johan Eriksson

38:43

2.

2:25:14

2.

3.

OL Trollelg 2

 

2:32:24

 

1

Bård Nonstad

35:34

8.

35:34

8.

2

Kristian Stensrud

39:24

6.

1:14:58

6.

3

Jørgen Tegdan

37:00

2.

1:51:58

4.

4

Thomas Berge Mjølhus

40:26

3.

2:32:24

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:36:45

 

1

Jon Arne Glomsrud

35:21

5.

35:21

5.

2

Jakob Haugen

40:35

7.

1:15:56

7.

3

Håvard Hågård

37:13

3.

1:53:09

5.

4

Bård Kjesbu

43:36

4.

2:36:45

4.

5.

OL Trollelg 1

 

2:41:37

 

1

Jan Schmid

35:26

6.

35:26

6.

2

Roar Skulbørstad

35:58

5.

1:11:24

5.

3

Harald Musum

43:00

7.

1:54:24

6.

4

Geir Paulsen

47:13

6.

2:41:37

5.

6.

NTNUI 2

 

2:44:24

 

1

Erling Grammeltvedt

35:30

7.

35:30

7.

2

Hans Aleksander Østhagen

33:52

1.

1:09:22

4.

3

Bjørn Johannessen Field

45:36

8.

1:54:58

7.

4

Tore Dyrhaug Mo

49:26

7.

2:44:24

6.

7.

Wing OK 1

 

2:45:28

 

1

Svein Erik Bratsberg

34:36

4.

34:36

4.

2

Alastair Brunton

43:08

8.

1:17:44

8.

3

Bernt Brynhildsen

41:10

6.

1:58:54

8.

4

Jostein Alvestad

46:34

5.

2:45:28

7.

8.

NTNUI 3

 

2:52:30

 

1

Rasmus Korvald Skaare

32:52

2.

32:52

2.

2

Ståle Gjelsten

34:06

2.

1:06:58

2.

3

Bjørn Tore Mathisen

39:47

5.

1:46:45

3.

4

Asbjørn Bjørgum

1:05:45

8.

2:52:30

8.

DSQ

Byåsen IL 1

 

3:03:26

 

1

Brage Jørum

44:20

9.

44:20

9.

2

Johannes Løvås

1:03:56

9.

1:48:16

9.

3

Åsmund Stenvik

1:15:10

.

0:00

.

DSQ

4

Preben Antonsen

.

0:00

.

Omstart

Klasse: D135

1.

Wing OK 1

 

2:39:27

 

1

Siri Drogset

48:35

1.

48:35

1.

2

Susanna Brynhildsen

1:50:52

1.

2:39:27

1.

3

Vibeke Klock Fleten

1.

2:39:27

1.

Omstart

Klasse: H135

1.

Byåsen IL 1

 

2:00:48

 

1

Otto Richard Eide

32:47

1.

32:47

1.

2

Harald Storrønning

38:17

1.

1:11:04

1.

3

Eirik Vefsnmo

49:44

2.

2:00:48

1.

2.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:01:41

 

1

Asle Skulbørstad

36:45

2.

36:45

2.

2

Tore Solheim

48:36

2.

1:25:21

2.

3

Bård Øyvind Solberg

36:20

1.

2:01:41

2.

DNS

OL Trollelg 1

 

0:00

 

1

Frode Haugskott

.

0:00

.

DNS

2

Kristin Haugskott

.

0:00

.

DNS

3

Geir Paulsen

.

0:00

.

DNS

Klasse: H175

1.

Freidig 1

 

1:38:43

 

1

Tore Angell-Petersen

30:20

1.

30:20

1.

2

Nils Olav Vennevik

40:37

3.

1:10:57

2.

3

Øyvind Schjelderup

27:46

1.

1:38:43

1.

2.

OL Trollelg 1

 

1:45:48

 

1

Anders Lauglo

33:29

3.

33:29

3.

2

Egil Repvik

39:55

2.

1:13:24

3.

3

Jon Arne Klemetsaune

32:24

2.

1:45:48

2.

3.

Wing OK 1

 

1:52:08

 

1

Knut Skjesol

33:25

2.

33:25

2.

2

Per Ivar Skinderhaug

32:49

1.

1:06:14

1.

3

Robert Strøm

45:54

4.

1:52:08

3.

4.

Wing OK 2

 

2:09:34

 

1

Lars Skrøvseth

48:28

5.

48:28

5.

2

Tor Gjermstad

44:00

4.

1:32:28

5.

3

Steinar Aasvang

37:06

3.

2:09:34

4.

5.

OL Trollelg 2

 

2:16:45

 

1

Øistein Åsmul

33:32

4.

33:32

4.

2

Henry Sundsetvik

54:14

5.

1:27:46

4.

3

Stig Arild Haugskott

48:59

5.

2:16:45

5.


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 juni 2012, 18:53:42

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

137

Antall startet:

128