Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finnemarka Vårløp 3. juni 2012

Klasse: H 19 A, 11,2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:29:25

+0:00

2.

David Løver

Modum O-lag

1:44:10

+14:45

3.

Svein Nygård

Lillomarka O-lag

1:58:29

+29:04

4.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

2:12:05

+42:40

5.

Stefan Schwarzenberger

Sveits

2:17:48

+48:23

6.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

2:33:18

+1:03:53

DNS

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

Klasse: D 19 A, 6,8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

2:05:27

+0:00

DSQ

Ida Vik Presterud

Modum O-lag

2:49:00

45 70 80

Klasse: D 40, 4.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum O-lag

51:58

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

55:24

+3:26

3.

May Ingela Hope

Modum O-lag

1:04:26

+12:28

4.

Silvia Schneider-Schiess

OLV Hindelbank

1:06:29

+14:31

5.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:16:36

+24:38

Klasse: H 19 AK, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Jelstad

Modum O-lag

1:05:13

+0:00

2.

Henrik Mårtensson

Modum O-lag

1:09:21

+4:08

3.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

1:34:07

+28:54

DSQ

Daniel Flottre

Klubb: Ukjent

1:27:39

45

DSQ

Håkon Hultgreen

Lillomarka OL

Klasse: H 70, 3,4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Klokkerud

Eiker O-lag

49:48

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

54:15

+4:27

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

56:43

+6:55

4.

Ivar L. Berg

IF Sturla

57:50

+8:02

5.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

1:01:49

+12:01

6.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

1:02:42

+12:54

7.

Steinar Ruud

Konnerud IL

1:19:06

+29:18

Klasse: H 50, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Mårtensson

Modum O-lag

46:02

+0:00

2.

Oyvind Andreas Sørlie

Hadeland O-lag

55:01

+8:59

3.

Øyvind Hansen

Røyken O-lag

55:52

+9:50

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

58:17

+12:15

5.

Thor Bjørnstad

Berger og Svelvik O-lag

59:33

+13:31

6.

Torbjørn Hals

Kongsberg O-lag

1:01:46

+15:44

7.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

1:03:20

+17:18

DNS

Egil W. Iversen

Heming-Njård O-lag

Klasse: D 60, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

IL Tyrving

1:04:18

+0:00

81

2.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

1:27:04

+22:46

3.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:32:10

+27:52

DSQ

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

71 73 81 41 76 74 75 45 70 80 84

DNS

Gerd Yttervik

Lia Il

Klasse: N-Åpen, 1.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Steen Klokkerud

Eiker O-lag

22:23

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

28:01

Helene Ekeberg

Eiker O-lag

42:07

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:15

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:33

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg O-lag

21:50

Klasse: D 50, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

58:24

+0:00

2.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

2:00:18

+1:01:54

DSQ

Vigdis Andersen

Konnerud IL

2:05:51

34 78

Klasse: H 60, 4.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

51:43

+0:00

2.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

54:00

+2:17

3.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

1:00:09

+8:26

4.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

1:04:12

+12:29

5.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

1:08:02

+16:19

6.

Øystein Andersen

Konnerud IL

1:16:22

+24:39

7.

Knut Løver

Modum O-lag

1:28:19

+36:36

8.

Widar Taxth Løland

Lia Il

1:30:36

+38:53

DSQ

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:20:56

34 78 75 45 70 80

DNS

Svein S. Jacobsen

IL Tyrving

Klasse: H 80, 2.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

40:19

+0:00

76 45

DSQ

Birger Garberg

Ringerike O-lag

1:29:23

76 45

Klasse: H 17 C, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

46:48

+0:00

2.

Atle Wøllo

Kongsberg O-lag

1:02:33

+15:45

3.

Jan Lazor

Modum O-lag

1:20:24

+33:36

4.

Halvard Foss

Eiker O-lag

1:37:35

+50:47

Klasse: H 40, 5.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

Berger og Svelvik O-lag

51:07

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Asker Skiklubb

55:02

+3:55

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

56:55

+5:48

4.

Roar Bye

Modum O-lag

1:00:08

+9:01

5.

Njål Svingheim

Konnerud IL

1:01:06

+9:59

6.

Torgeir E. Andersen

Eiker O-lag

1:10:10

+19:03

7.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:18:36

+27:29

DSQ

Sven Ohrvik

Konnerud IL

44:52

77 38 74 45 70 80 84

DSQ

Ole Petter Ruud

OK Horten

1:51:36

38 74 45 70

Klasse: H 13-16 C, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Herø

Eiker O-lag

30:49

+0:00

Klasse: H 75, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

42:41

+0:00

71 73 74 75

2.

Oddvar Rønnestad

Kongsberg O-lag

44:21

+1:40

71 73 74 75

3.

Olaf Helgesen

Kongsberg O-lag

45:53

+3:12

71 73 74 75

4.

Knut Kjemhus

Kongsberg O-lag

48:55

+6:14

71 73 74 75

5.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

50:25

+7:44

71 73 74 75

DSQ

Erik Endeberg

Modum O-lag

1:30:01

71 73 74 75

Klasse: D 13-16 C, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

29:47

+0:00

2.

Ingvild Løver Thon

Modum O-lag

35:51

+6:04

Klasse: D 19 AK, 4.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

43:29

+0:00

Klasse: D 17 C, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

41:41

+0:00

2.

Siri Spjelkavik

IL Tyrving

48:03

+6:22

3.

Jane Rødder

Kongsberg O-lag

1:19:30

+37:49

Klasse: D 11-12, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

19:15

+0:00

2.

Sarah Wøllo

Kongsberg O-lag

20:25

+1:10

3.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

22:54

+3:39

4.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

27:07

+7:52

5.

Johanne Viken Flaten

Eiker O-lag

28:51

+9:36

215 216

6.

Mille Marie Gunnerød

Asker Skiklubb

36:37

+17:22

Klasse: D 17 N, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Marianne Andersen

Konnerud IL

46:05

76 74 75 45 70

Klasse: D 15-16, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna E. Andersen

Eiker O-lag

39:23

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2012, 17:35:07

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

94

Antall startet:

90