Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, NC sprint, Ungdomsløp 3 8. juni 2012

Klasse: D11-12N (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: H11-12N (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Johan Folgerø

Freidig

8:15

+0:00

2.

Magnus Antonsen

Byåsen IL

8:37

+0:22

3.

Jonas Landsem Kristiansen

Freidig

9:45

+1:30

4.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

9:47

+1:32

Klasse: D13-16N (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malene Johansen

Stjørdals-Blink Orientering

12:58

+0:00

Klasse: N-Åpen (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Lerseth

OL Trollelg

5:29

Ada Bredeveien Loe

Freidig

7:53

Mari Eidsmo

Freidig

3:53

Fredrik Bjerkan

Wing OK

4:50

Tora Kittilsen

Freidig

6:28

Una Kittilsen

Freidig

6:44

Emil Grønli

Freidig

4:33

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

2:50

June Munkeby

Frol IL

4:49

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

4:02

Mathea Spets Storhov

Freidig

4:14

Frida Haugskott

OL Trollelg

3:30

Ane Malene Kolstad

Freidig

4:58

Solveig Louise Nissen

Freidig

7:15

Silje Marie Nissen

Freidig

7:12

Vilde Lereim Storli

Freidig

3:51

Henrik Holstad

Freidig

4:30

Freider Engstrøm Fløan

Freidig

4:46

Guro Kristiansen Landsem

Freidig

6:58

Ingrid Letnes Olsen

Freidig

6:55

Sondre Haugen

Wing OK

7:23

Eirin Røsten

Wing OK

3:44

Ella Fiskum Ness

Freidig

7:58

Kajsa Bentesdatter Sande

Freidig

3:21

Karita Evenmo

Wing OK

3:57

Annika Bjerkan

Wing OK

6:26

Hals Petter Lynum

Freidig

8:19

Erlend Grønli

Freidig

6:30

DNS

Vemund Mølnvik

Freidig

DNS

Per Magnus Reitan

Freidig

Klasse: D-10 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

13:56

Ingrid Longva

Byåsen IL

17:24

DSQ

Ingri Moseid Ulven

Freidig

3:58

159 144 141 140 139 143 53 157

DSQ

Tale Tannvik Skei

Freidig

4:16

159 144 141 140 139 143 53 157

Klasse: H-10 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Bjerkan

Wing OK

9:52

Mikkel Holt

Freidig

8:05

Even Lien

Selbu OK

14:49

Fredrik Møller

Stjørdals-Blink Orientering

10:06

DSQ

Einar Eide

Byåsen IL

12:49

157

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

Klasse: D11-12 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wilberg Rofstad

Byåsen IL

8:02

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

8:21

+0:19

3.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

8:55

+0:53

4.

Eli Kolstad

Mo OK

9:18

+1:16

5.

Ragne Munkeby

Frol IL

9:45

+1:43

6.

Anna Renolen

Wing OK

9:52

+1:50

7.

Kristiane Mo

Wing OK

9:53

+1:51

8.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

10:05

+2:03

9.

Synne Viken

Byåsen IL

10:55

+2:53

10.

An-Elise Kvam

Freidig

12:54

+4:52

11.

Mali Bredeveien Loe

Freidig

14:23

+6:21

12.

Dina Reitan

Freidig

18:07

+10:05

13.

Kristine Gjersvold Haug

Freidig

18:40

+10:38

14.

Mina Johannessen

Freidig

28:11

+20:09

Klasse: H11-12 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

7:31

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

7:47

+0:16

3.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

7:49

+0:18

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

8:03

+0:32

5.

Jo Even Kolstad

Freidig

8:13

+0:42

6.

Martin Selmer

Freidig

9:04

+1:33

7.

Birk Barstad Sund

Steinkjer OK

9:05

+1:34

8.

Simen Spets Storhov

Freidig

9:14

+1:43

9.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

9:18

+1:47

10.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

9:26

+1:55

11.

Jonas Vindal

Wing OK

9:45

+2:14

12.

Petter Lien

Byåsen IL

10:03

+2:32

13.

Matias Nissen

Freidig

10:09

+2:38

14.

Jonas Grønli

Freidig

10:19

+2:48

15.

Sverre Johansen

Freidig

10:38

+3:07

16.

Lars Sandstad

Freidig

12:00

+4:29

17.

Håkon Holstad

Freidig

13:20

+5:49

18.

Vegard Mehammer Eidsmo

Wing OK

15:14

+7:43

19.

Vegard Sand

Stjørdals-Blink Orientering

16:03

+8:32

DNS

Aslak Barstad Sund

Steinkjer OK

Klasse: D13-16C (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

9:27

+0:00

2.

Martine Klock Fleten

Wing OK

10:57

+1:30

3.

Ingrid Jensås

OL Trollelg

12:05

+2:38

4.

Kristin Åsen

OL Trollelg

13:38

+4:11

5.

Elisabeth Solberg

OL Trollelg

15:08

+5:41

Klasse: H13-16C (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein størdal Martinussen

Wing OK

8:15

+0:00

2.

Sondre Mehammer Eidsmo

Wing OK

15:09

+6:54

DNS

Sander Lerseth

OL Trollelg

Klasse: D13-14 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sølberg

IL Leik

13:02

+0:00

2.

Vera Melkild

Freidig

13:47

+0:45

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:05

+1:03

4.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

14:52

+1:50

5.

Oda Marie Lorås

OL Trollelg

15:00

+1:58

6.

Malin Sandstad

Freidig

15:04

+2:02

7.

Oda Q Fossum

Freidig

15:45

+2:43

8.

Hilvi Emerense Hamar

Freidig

15:47

+2:45

9.

Helga Stenvik

Byåsen IL

15:50

+2:48

10.

Pernille Opheim

Freidig

16:32

+3:30

11.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

16:46

+3:44

12.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

17:20

+4:18

13.

Jorunn Leithe

Selbu OK

17:22

+4:20

14.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

17:51

+4:49

15.

Malin Opøien

OL Trollelg

19:20

+6:18

16.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

19:37

+6:35

16.

Kristin Hågland Hagen

OL Trollelg

19:37

+6:35

18.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

20:13

+7:11

18.

Hege Lien

Selbu OK

20:13

+7:11

20.

Andrine Viken

Byåsen IL

20:21

+7:19

21.

Marie Longva

Byåsen IL

20:41

+7:39

22.

Marit Kristine Moe

Stjørdals-Blink Orientering

20:45

+7:43

23.

Ingrid Sand

Stjørdals-Blink Orientering

21:08

+8:06

24.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:12

+9:10

25.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

22:35

+9:33

DNS

Sanna Fiskum Ness

Freidig

Klasse: H13-14 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

11:25

+0:00

2.

Lars Solli

Mo OK

12:21

+0:56

3.

Adrian Opheim

Freidig

12:29

+1:04

4.

Håvard Eidsmo

Freidig

12:30

+1:05

5.

Mathias Vindal

Wing OK

12:31

+1:06

6.

Kjetil Mølnvik

Freidig

13:32

+2:07

7.

Leif Blake

Byåsen IL

13:47

+2:22

8.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

14:30

+3:05

9.

Anders Haugskott

OL Trollelg

15:25

+4:00

10.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

17:51

+6:26

11.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

19:37

+8:12

12.

Odin Løvås

Freidig

22:14

+10:49

13.

Sigurd Landsem Melhus

Steinkjer OK

22:26

+11:01

14.

Are Helle Mårdalen

Freidig

22:41

+11:16

DNS

Øyvind Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

Klasse: D15-16 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

15:01

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

15:14

+0:13

3.

Anna Solberg

OL Trollelg

15:47

+0:46

4.

Åshild Kolstad

Mo OK

16:25

+1:24

5.

Gina Mølnvik

Freidig

16:26

+1:25

6.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

17:16

+2:15

7.

Frida Sæther

Freidig

17:30

+2:29

8.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

17:51

+2:50

9.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

18:46

+3:45

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

19:21

+4:20

11.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

19:34

+4:33

12.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

20:06

+5:05

13.

Kaja Bø Timestad

Freidig

21:32

+6:31

14.

Frida Opheim

Freidig

24:47

+9:46

15.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

25:27

+10:26

DNS

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: H15-16 (UL)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Sundsvik

Frol IL

13:05

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

13:17

+0:12

3.

Brage Jørum

Byåsen IL

13:22

+0:17

4.

Arvid Lyngstad

Wing OK

14:40

+1:35

5.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

15:02

+1:57

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

15:05

+2:00

6.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

15:05

+2:00

8.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

15:27

+2:22

8.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

15:27

+2:22

10.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

15:52

+2:47

11.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

15:59

+2:54

12.

Preben Antonsen

Byåsen IL

16:02

+2:57

13.

Nils Ola Kvam

Freidig

16:20

+3:15

14.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

16:28

+3:23

14.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

16:28

+3:23

16.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

16:29

+3:24

17.

Johannes Løvås

Byåsen IL

16:56

+3:51

18.

Marius Landsem Melhus

Steinkjer OK

17:00

+3:55

19.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

17:08

+4:03

20.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

18:24

+5:19

21.

John Gederaas Kanstad

Wing OK

20:34

+7:29

22.

Martin Løvås

OK Nidarøst

31:41

+18:36

DSQ

Rein Helle Mårdalen

Freidig

14:09

141

DSQ

Brynjar Forseth

OL Trollelg

15:22

150

Klasse: D17-18 (UL, NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

15:26

+0:00

2.

Jorunn Kvakland

Freidig

15:29

+0:03

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

15:46

+0:20

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

17:07

+1:41

5.

Andrea Vindal

Wing OK

19:12

+3:46

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

19:18

+3:52

7.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

21:09

+5:43

8.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

21:41

+6:15

9.

Astrid Lægran

Steinkjer OK

22:22

+6:56

DNS

Eirin Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

Klasse: H17-18 (UL, NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

14:11

+0:00

2.

Paul Sirum

Frol IL

14:58

+0:47

3.

Jonas Ressem

Frol IL

15:03

+0:52

4.

Terje Dalen Sørgård

Byåsen IL

15:20

+1:09

5.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

15:22

+1:11

6.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:28

+1:17

7.

Brage Sæther

Freidig

16:07

+1:56

8.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

16:18

+2:07

9.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

16:28

+2:17

10.

Mattis Holt

Freidig

17:00

+2:49

11.

Kristian Øien

OL Trollelg

17:04

+2:53

12.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:44

+3:33

13.

Vegard Ressem

Frol IL

18:25

+4:14

13.

Ola Keiserås

IL Leik

18:25

+4:14

15.

Håkon Selmer

Freidig

21:27

+7:16

16.

Torgeir Leithe

Selbu OK

27:39

+13:28

Klasse: D19-20 (NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

19:35

+0:00

2.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

21:26

+1:51

3.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

22:11

+2:36

4.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

22:32

+2:57

5.

Marianne Løvås

NTNUI

26:19

+6:44

DNS

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

Klasse: H19-20 (NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Johannessen

Freidig

19:38

+0:00

2.

Espen Sundsvik

Frol IL

20:52

+1:14

3.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

24:18

+4:40

Klasse: D21 (NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikoline Ekeberg Schjerve

Bækkelagets SK

16:46

+0:00

2.

Helen Palmer

Wing OK

17:01

+0:15

3.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

17:12

+0:26

4.

Isa Mari Sandstad

Frol IL

17:47

+1:01

4.

Hanne Nøvik

NTNUI

17:47

+1:01

6.

Guro Torpe

NTNUI

18:53

+2:07

7.

Sara Profors

Frol IL

19:04

+2:18

8.

Mari Angell-Petersen

Freidig

20:16

+3:30

9.

Katrine Andersen

Freidig

20:49

+4:03

10.

Maja Berger

Kristiansand OK

21:54

+5:08

11.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

22:00

+5:14

12.

Tiia Tallila

Wing OK

22:21

+5:35

13.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

23:04

+6:18

14.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

23:14

+6:28

Klasse: H21 (NC)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

17:01

+0:00

2.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

17:32

+0:31

3.

Håvard Vassenden

Frol IL

17:37

+0:36

4.

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

17:56

+0:55

5.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

18:15

+1:14

6.

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

18:22

+1:21

7.

Øystein Haug

Frol IL

18:28

+1:27

8.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

18:46

+1:45

9.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:47

+1:46

10.

Tomas Eidsmo

Freidig

19:30

+2:29

11.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

19:39

+2:38

12.

Kristian Stenerud

NTNUI

19:43

+2:42

13.

Wolfgang Kampel

NTNUI

19:48

+2:47

13.

Bård Nonstad

OL Trollelg

19:48

+2:47

15.

Per Melander Often

NTNUI

19:51

+2:50

16.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

20:17

+3:16

17.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

20:34

+3:33

18.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

20:37

+3:36

19.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:57

+3:56

20.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

21:09

+4:08

21.

Erik Gustafsson

NTNUI

21:22

+4:21

22.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

21:37

+4:36

23.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

22:03

+5:02

24.

Thomas Widmann

NTNUI

22:04

+5:03

25.

Espen Fiskum

NTNUI

22:22

+5:21

26.

Snorre Hansen

Byåsen IL

22:36

+5:35

27.

Stein Vidar Thun

Klæbu IL

22:45

+5:44

28.

Rok Mocnik

NTNUI

25:57

+8:56

29.

Eirik Marthinsen

NTNUI

28:11

+11:10

30.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

28:24

+11:23

31.

Tomas Sochor

SKOB Banik Havirov

31:19

+14:18

DNS

Harald Berge

IL Tyrving

DNS

Sondre Sande Gullord

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

17:58

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

20:00

+2:02

3.

Mona J. Mølnvik

Freidig

20:16

+2:18

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

20:17

+2:19

5.

Elisabeth Sæthre

Freidig

21:06

+3:08

6.

Tone Almås

IL Leik

21:27

+3:29

7.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:32

+3:34

8.

Sigrid Melkild

Freidig

21:38

+3:40

9.

Hanne Svegård

Byåsen IL

24:20

+6:22

10.

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

26:07

+8:09

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Johannessen

Freidig

16:19

+0:00

2.

Jon Røstum

OL Gaula

17:03

+0:44

3.

Vegard Grønli

Freidig

17:57

+1:38

4.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:58

+1:39

5.

Jørgen Longva

Byåsen IL

19:03

+2:44

6.

Tore Kolstad

Mo OK

20:01

+3:42

7.

Geir Paulsen

OL Trollelg

20:03

+3:44

8.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

20:21

+4:02

9.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

20:25

+4:06

10.

Brage Keiserås

IL Leik

21:21

+5:02

11.

Torgrim Sund

Steinkjer OK

22:15

+5:56

12.

Arild Heggeset

Freidig

22:37

+6:18

13.

Erling Bye

Byåsen IL

22:44

+6:25

14.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

22:56

+6:37

15.

Asgeir Sørensen

Freidig

24:10

+7:51

16.

Erik Blake

Byåsen IL

26:04

+9:45

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Melkild

Freidig

17:47

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

19:52

+2:05

3.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

20:09

+2:22

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

20:28

+2:41

5.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

22:36

+4:49

6.

Grete Berge Owren

Freidig

22:58

+5:11

7.

Karin Galaaen

Selbu OK

23:58

+6:11

8.

Hana Sochorova

SKOB Banik Havirov

34:53

+17:06

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

19:52

+0:00

2.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

19:59

+0:07

3.

Kjell Maroni

Byåsen IL

20:50

+0:58

4.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

22:49

+2:57

5.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

25:28

+5:36

6.

Geir Aune

Bjugn IL

27:52

+8:00

DSQ

Arve Lægran

Steinkjer OK

8:06

151 149 150 152 148 147 144 142 53 157 160 36

DNS

Bjarne Lien

Byåsen IL

DNS

Morten Skoglund

Byåsen IL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

21:34

+0:00

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemetsaune

OL Trollelg

20:57

+0:00

2.

Roar Forbord

Malvik IL

21:38

+0:41

3.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

21:49

+0:52

4.

Magnus Landstad

Freidig

23:21

+2:24

5.

Tore Stubbe

Nord-Østerdal OK

23:46

+2:49

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

25:47

+4:50

7.

Tom Bugge

Byåsen IL

30:14

+9:17

8.

Rune M Holt

Freidig

36:32

+15:35

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

DNS

Rolf Karset

Steinkjer OK

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

22:10

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

25:11

+3:01

3.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

29:16

+7:06

4.

Paul Forseth

OL Trollelg

32:52

+10:42

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Nordbrøden

NTNUI

15:51

+0:00

2.

Bernt Rognes

Freidig

16:56

+1:05

3.

Elise Spets

Frol IL

18:47

+2:56

4.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

19:24

+3:33

5.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

20:28

+4:37

6.

Ane Sandstad

Frol IL

20:45

+4:54

7.

Per Erik Kvam

Freidig

21:06

+5:15

8.

Eli Ringdalen

Mo OK

23:32

+7:41

9.

Synnøve Reitan

Freidig

27:53

+12:02

10.

Eli Stenvik

Bedrift

41:51

+26:00

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Berit Lien

Selbu OK

17:08

+0:00


Sist oppdatert:

23 juni 2012, 16:13:50

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

320

Antall startet:

303