Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Open 2012Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open 9. juni 2012

Klasse: D-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

9:47

Una Kittilsen

Freidig

9:50

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Charlotte Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Johan Folgerø

Freidig

11:44

+0:00

2.

Jonas Landsem Kristiansen

Freidig

13:26

+1:42

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mari Eidsmo

Freidig

15:58

Vemund Mølnvik

Freidig

23:35

Sigurd Vatn

Frol IL

22:59

Niklas Landsem Melhus

Steinkjer OK

14:06

June Munkeby

Frol IL

15:46

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:39

Eirin Røsten

Wing OK

14:13

Karita Evenmo

Wing OK

16:32

Guro Kristiansen Landsem

Freidig

27:39

Ingrid Letnes Olsen

Freidig

27:39

Laurits Time

Freidig

23:49

Alfred Høysæther

Wing OK

34:46

DNS

Mathea Spets Storhov

Freidig

DNS

Emil Grønli

Freidig

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Viken

Byåsen IL

31:58

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Bjerkan

Wing OK

21:35

Einar Eide

Byåsen IL

20:35

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

36:09

Nikolai Renolen

Wing OK

34:02

DNS

Even Lien

Selbu OK

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

18:54

+0:00

2.

Eli Kolstad

Mo OK

21:51

+2:57

3.

Ane Marte Vatn

Frol IL

22:14

+3:20

4.

Synne Viken

Byåsen IL

22:23

+3:29

5.

Dina Reitan

Freidig

22:35

+3:41

6.

Ragne Munkeby

Frol IL

22:40

+3:46

7.

Mona Ulseth Sylte

Freidig

24:06

+5:12

8.

Anna Renolen

Wing OK

24:22

+5:28

9.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

26:43

+7:49

10.

Ane Bjørgum Valås

Byåsen IL

27:00

+8:06

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

17:22

+0:00

2.

Mats Eidsmo

Freidig

17:24

+0:02

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

17:59

+0:37

4.

Lars Sandstad

Freidig

18:00

+0:38

5.

Birk Barstad Sund

Steinkjer OK

18:53

+1:31

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

18:55

+1:33

7.

Jo Even Kolstad

Freidig

19:01

+1:39

8.

Jonas Grønli

Freidig

19:47

+2:25

9.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

24:52

+7:30

10.

Martin Selmer

Freidig

25:36

+8:14

11.

Jonas Vindal

Wing OK

26:36

+9:14

12.

Matias Nissen

Freidig

27:25

+10:03

DNS

Marius Ressem

Frol IL

DNS

Aslak Barstad Sund

Steinkjer OK

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Landsem Melhus

Steinkjer OK

16:57

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

32:19

+0:00

2.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

32:35

+0:16

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

33:53

+1:34

4.

Helga Stenvik

Byåsen IL

35:51

+3:32

5.

Line Sølberg

IL Leik

37:18

+4:59

6.

Oda Q Fossum

Freidig

37:50

+5:31

7.

Malin Sandstad

Freidig

38:27

+6:08

8.

Jorunn Leithe

Selbu OK

39:01

+6:42

9.

Pernille Opheim

Freidig

40:47

+8:28

10.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

43:16

+10:57

11.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

44:27

+12:08

12.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

46:30

+14:11

13.

Andrine Viken

Byåsen IL

48:31

+16:12

14.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

53:21

+21:02

15.

Malin Opøien

OL Trollelg

53:30

+21:11

16.

Vera Melkild

Freidig

56:19

+24:00

17.

Karen Rysgård

Frol IL

59:58

+27:39

18.

Martine Klock Fleten

Wing OK

1:47:27

+1:15:08

DSQ

Hege Lien

Selbu OK

1:06:28

79

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

26:55

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

27:24

+0:29

3.

Lars Solli

Mo OK

29:20

+2:25

4.

Oskar Spets Storhov

Freidig

31:08

+4:13

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

33:06

+6:11

6.

Kjetil Mølnvik

Freidig

33:21

+6:26

7.

Are Helle Mårdalen

Freidig

34:09

+7:14

8.

Leif Blake

Byåsen IL

41:45

+14:50

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

52:53

+25:58

10.

Sondre Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

59:11

+32:16

DSQ

Adrian Opheim

Freidig

35:04

150

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

32:48

+0:00

2.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

34:33

+1:45

3.

Emma Arnesen

Byåsen IL

35:14

+2:26

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

37:00

+4:12

5.

Gina Mølnvik

Freidig

37:57

+5:09

6.

Frida Sæther

Freidig

38:14

+5:26

7.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

38:15

+5:27

8.

Anna Solberg

OL Trollelg

39:57

+7:09

9.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

45:00

+12:12

10.

Åshild Kolstad

Mo OK

45:55

+13:07

11.

Kaja Bø Timestad

Freidig

51:47

+18:59

12.

Susanne Eide Haug

Stjørdals-Blink Orientering

1:14:14

+41:26

DNS

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

DNS

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

40:46

+0:00

2.

Arvid Lyngstad

Wing OK

42:22

+1:36

3.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

49:28

+8:42

4.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

50:03

+9:17

5.

Nils Ola Kvam

Freidig

52:10

+11:24

6.

Marius Landsem Melhus

Steinkjer OK

52:54

+12:08

7.

Preben Antonsen

Byåsen IL

53:09

+12:23

8.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

53:14

+12:28

9.

Knut Aasheim

Oppsal Orientering

59:06

+18:20

10.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

1:01:53

+21:07

11.

Trygve Lægran

Steinkjer OK

1:03:21

+22:35

12.

Johannes Midtbø

Wing OK

1:03:49

+23:03

13.

Brage Jørum

Byåsen IL

1:09:29

+28:43

14.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

1:14:05

+33:19

15.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

1:15:04

+34:18

16.

Johannes Løvås

Byåsen IL

1:21:26

+40:40

17.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

1:31:37

+50:51

18.

Johan Bakken Sørensen

Freidig

1:41:52

+1:01:06

DSQ

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

53:47

141 139

DNS

Brynjar Forseth

OL Trollelg

DNS

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

Freidig

49:24

+0:00

2.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

55:37

+6:13

3.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

1:04:28

+15:04

4.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

1:10:34

+21:10

5.

Andrea Vindal

Wing OK

1:11:54

+22:30

6.

Sigrid Solheim

Stjørdals-Blink Orientering

1:18:26

+29:02

DNS

Astrid Lægran

Steinkjer OK

DNS

Karen Oline Kolstad

Freidig

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

41:20

+0:00

2.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

42:36

+1:16

140 130 138 120

3.

Paul Sirum

Frol IL

44:55

+3:35

4.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

51:32

+10:12

5.

Kristian Øien

OL Trollelg

51:52

+10:32

6.

Brage Sæther

Freidig

53:00

+11:40

7.

Ola Keiserås

IL Leik

53:45

+12:25

8.

Jonas Ressem

Frol IL

54:27

+13:07

9.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

55:16

+13:56

10.

Vegard Ressem

Frol IL

59:55

+18:35

11.

Håkon Selmer

Freidig

1:00:40

+19:20

DSQ

Mattis Holt

Freidig

1:10:13

140 138

DSQ

Torgeir Leithe

Selbu OK

1:13:47

122 136 137 130 120 140 130 138 120 143 102 103

DNS

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Jørgensen

Frol IL

1:02:53

+0:00

2.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

1:05:34

+2:41

3.

Marianne Løvås

NTNUI

1:13:45

+10:52

4.

Line Hovdenak Stenersen

NTNUI

1:13:52

+10:59

DSQ

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

1:05:39

130 138

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Magnus Bakken Sørensen

Freidig

1:26:42

+0:00

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

50:29

+0:00

2.

Guro Torpe

NTNUI

53:05

+2:36

3.

Karianne Ruud

NTNUI

53:45

+3:16

4.

Marion Huber

Tynset IF

54:06

+3:37

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

55:33

+5:04

6.

Maja Berger

Kristiansand OK

58:07

+7:38

7.

Hanne Nøvik

NTNUI

58:54

+8:25

8.

Katrine Andersen

Freidig

59:56

+9:27

9.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

1:04:33

+14:04

10.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

1:10:15

+19:46

DSQ

Helen Palmer

Wing OK

50:41

137 130 120 140 130 138 120

DNS

Tiia Tallila

Wing OK

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Vassenden

Frol IL

49:29

+0:00

2.

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

50:12

+0:43

3.

Johan Ivarsson

Freidig

51:31

+2:02

4.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

51:56

+2:27

5.

Espen Fiskum

NTNUI

52:37

+3:08

6.

Tomas Eidsmo

Freidig

52:41

+3:12

7.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

52:53

+3:24

8.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

53:59

+4:30

9.

Nicholas Morgan

Malvik IL

57:07

+7:38

10.

Erik Gustafsson

NTNUI

58:56

+9:27

11.

Stig Rune Holberg

OK Skøynar

59:08

+9:39

12.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:00:11

+10:42

13.

Wolfgang Kampel

NTNUI

1:03:34

+14:05

14.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

1:03:36

+14:07

15.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

1:04:10

+14:41

16.

Thomas Widmann

NTNUI

1:05:26

+15:57

17.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

1:07:06

+17:37

18.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

1:10:18

+20:49

19.

Snorre Hansen

Byåsen IL

1:12:30

+23:01

20.

Rok Mocnik

NTNUI

1:28:48

+39:19

21.

Tomas Sochor

SKOB Banik Havirov

1:57:12

+1:07:43

DSQ

Jan Schmid

OL Trollelg

49:23

130 139 120 143 103 104 110 150 36

DSQ

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

54:21

141 139

DSQ

Bård Nonstad

OL Trollelg

57:18

120 141 130 139 120

DSQ

Eirik Marthinsen

NTNUI

1:25:21

137 130 120 141 142 130 139 120

DSQ

Marius Østnor Døllner

Wing OK

1:45:49

137 130 120 141 142 130 139 120

DNS

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

DNS

Johannes Høysæter

Wing OK

DNS

Tore Mo

NTNUI

DNS

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Arnesen

Freidig

50:14

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

51:35

+1:21

3.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

51:48

+1:34

4.

Mona Høiås Sæther

Freidig

55:04

+4:50

5.

Mona J. Mølnvik

Freidig

56:25

+6:11

6.

Elisabeth Sæthre

Freidig

1:01:00

+10:46

7.

Tone Almås

IL Leik

1:01:08

+10:54

8.

Kari Ulseth

Freidig

1:01:09

+10:55

9.

Hilde Forbord

Malvik IL

1:04:00

+13:46

10.

Sigrid Melkild

Freidig

1:08:20

+18:06

11.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:11:36

+21:22

12.

Randi Jensen

Frol IL

1:17:00

+26:46

13.

Hanne Svegård

Byåsen IL

1:39:08

+48:54

DSQ

Trude Olafsen

Freidig

1:11:51

141

DSQ

Margit Eide

Stjørdals-Blink Orientering

1:24:51

141 142 130 139 120

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

45:47

+0:00

2.

Gunnar Vatn

Frol IL

50:12

+4:25

3.

Jo Severin Matberg

Frol IL

51:18

+5:31

4.

Svein Terje Kolstad

Freidig

52:33

+6:46

5.

Vegard Grønli

Freidig

53:51

+8:04

6.

Geir Paulsen

OL Trollelg

54:28

+8:41

7.

Øyvind Schjelderup

Freidig

55:43

+9:56

8.

Knut Hagen

Byåsen IL

57:51

+12:04

9.

Jon Røstum

OL Gaula

58:59

+13:12

10.

Robert Ressem

Frol IL

59:46

+13:59

11.

Arne Grevskott

Frol IL

59:57

+14:10

12.

Brage Keiserås

IL Leik

1:02:30

+16:43

13.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

1:03:50

+18:03

14.

Tore Kolstad

Mo OK

1:04:00

+18:13

15.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:04:21

+18:34

16.

Erling Bye

Byåsen IL

1:05:03

+19:16

17.

Asgeir Sørensen

Freidig

1:20:32

+34:45

18.

Torgrim Sund

Steinkjer OK

1:25:35

+39:48

19.

Erik Blake

Byåsen IL

2:03:33

+1:17:46

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

1:20:43

138

DNS

Fredrik Johannessen

Freidig

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

59:19

+0:00

2.

Inger Lise Pettersen

Korgen IL

1:00:37

+1:18

3.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:01:32

+2:13

4.

Grete Berge Owren

Freidig

1:05:47

+6:28

5.

Siri Bø Timestad

Freidig

1:12:39

+13:20

6.

Karin Galaaen

Selbu OK

1:13:11

+13:52

7.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

1:29:50

+30:31

8.

Hana Sochorova

SKOB Banik Havirov

1:56:53

+57:34

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

53:02

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

55:47

+2:45

3.

Arild Bjarkø

Nord-Østerdal OK

59:36

+6:34

4.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

59:53

+6:51

5.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:06:53

+13:51

6.

Kjell Maroni

Byåsen IL

1:07:35

+14:33

7.

Petter Gullikstad

Røros IL

1:07:42

+14:40

8.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

1:17:31

+24:29

9.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:18:27

+25:25

10.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

1:30:51

+37:49

DNS

Morten Skoglund

Byåsen IL

DNS

Arve Lægran

Steinkjer OK

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

47:26

+0:00

2.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

1:22:21

+34:55

DNS

Gunn Kari Hygen

Freidig

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

Wing OK

52:40

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

52:59

+0:19

3.

Jan Gaute Buvik

Korgen IL

55:32

+2:52

4.

Roar Forbord

Malvik IL

56:33

+3:53

5.

Frode Stensrud

OL Trollelg

57:30

+4:50

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:01:57

+9:17

7.

Tom Bugge

Byåsen IL

1:09:18

+16:38

8.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

1:11:27

+18:47

9.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:14:13

+21:33

10.

Magnus Landstad

Freidig

1:18:44

+26:04

DSQ

Thore Sundsetvik

OL Trollelg

1:52:21

139 102 104 110 150

DNS

Jacob Hygen

Freidig

DNS

Harald Aasheim

Oppsal Orientering

DNS

Harald Lauglo

OL Trollelg

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

58:10

+0:00

2.

Robert Strøm

Wing OK

1:06:35

+8:25

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:11:28

+13:18

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:20:33

+22:23

5.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:23:54

+25:44

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Lynum

Freidig

41:00

+0:00

2.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

47:06

+6:06

3.

Hanna Nordbrøden

NTNUI

51:01

+10:01

4.

Einar Hjortås

NTNUI

52:24

+11:24

5.

Harald Oftedal

Freidig

53:17

+12:17

6.

Arild Clausen

Freidig

55:06

+14:06

7.

Stig Folgerø

Freidig

58:26

+17:26

8.

Trond Sletner

Byåsen IL

59:27

+18:27

9.

Margot Lynum

Freidig

1:01:08

+20:08

10.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:01:24

+20:24

11.

Jon Olaf Olaussen

Malvik IL

1:04:03

+23:03

12.

Magne Lysberg

Freidig

1:06:11

+25:11

13.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

1:08:59

+27:59

14.

Jan Hage

IL Leik

1:09:31

+28:31

15.

Merete Myrseth

Øverbygd IL

1:11:48

+30:48

16.

Per Erik Kvam

Freidig

1:18:32

+37:32

17.

Heidi Midtun

Freidig

1:20:11

+39:11

18.

Geir Aune

Bjugn IL

1:21:46

+40:46

19.

Elise Spets

Frol IL

1:28:14

+47:14

20.

Jørgen Stenvik

NTNU bedrift

1:31:01

+50:01

21.

Ingrid Kvakland

Freidig

1:33:31

+52:31

DSQ

Svein Hove

Byåsen IL

44:46

137 130 120 141 142 130 139 120

DSQ

Jahan Halvarsson

OL Trollelg

50:27

141 142

DSQ

Tom Jacobsen

Freidig

1:10:46

141

DSQ

Wenche Aune Snildalsli

Krokstadøra IL

1:49:14

104 110

Brutt

Liv Bente Grande

Byåsen IL

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Berit Lien

Selbu OK

44:04

+0:00

2.

Eli Stenvik

Reinertsen BIL

1:15:09

+31:05

3.

Marit Vik

Selbu OK

1:35:03

+50:59

4.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:52:21

+1:08:17

DSQ

Kristin Nilssen

Mo OK

26:18

94 95 96 81 79 85 74 150 36

DSQ

Line Korstad

Forra IL

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synnøve Reitan

Freidig

35:16

+0:00


Sist oppdatert:

23 juni 2012, 16:18:29

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

296

Antall startet:

271