Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Jonsokløpet 2012 - Fossekallen IL 10. juni 2012

Klasse: H19, 8.2 km, løype 9

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike O-lag

1:01:07

+0:00

korriger

2.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

1:06:49

+5:42

korriger

3.

Lars Grønhovd

Modum O-lag

1:16:35

+15:28

korriger

4.

Leiv Inge Kjemperud

Ringerike O-lag

1:35:00

+33:53

korriger

Klasse: D 19, 5.3 km, løype 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Borge Hovi

NTNUI

1:22:56

+0:00

korriger

Klasse: H 40, 5.3 km, løype 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Enerhaugen

Modum OL

50:03

+0:00

korriger

2.

Njål Svingheim

Konnerud IL

1:00:26

+10:23

korriger

3.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:00:33

+10:30

korriger

4.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

1:00:54

+10:51

korriger

DNS

Olav Høgset

Ringerike O-lag

korriger

Klasse: H 17-18, 5.5 km, løype 8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

1:23:38

+0:00

korriger

DSQ

Oyvind Strande

Ringerike O-lag

54:57

korriger

161 160

Klasse: D 17-18, 4.6 km, løype 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aina Viena

Ringerike O-lag

1:04:37

+0:00

korriger

2.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike O-lag

1:04:43

+0:06

korriger

3.

Thea Heimstad Kleiven

Ringerike O-lag

1:12:18

+7:41

korriger

4.

Katinka Jussie Brurberg

IF Sturla

1:29:39

+25:02

korriger

5.

Tine Elisa Kjemperud

Ringerike O-lag

1:31:43

+27:06

korriger

DSQ

Trine Kihle

Ringerike OL

45:25

korriger

169 171 172 163 150 161

Klasse: H 15-16, 4.6 km, løype 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Moe Tandberg

Modum O-lag

1:17:00

+0:00

korriger

Klasse: D 40, 4.6 km, løype 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solerød

Gjø-Vard O-lag

1:06:29

+0:00

korriger

2.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:08:18

+1:49

korriger

3.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:12:38

+6:09

korriger

4.

Ida Syvertsen

Røyken O-lag

1:19:42

+13:13

korriger

5.

May Ingela Hope

Modum O-lag

1:21:07

+14:38

korriger

6.

Gunn Elin Rudi

Hadeland O-lag

1:28:23

+21:54

korriger

7.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:34:02

+27:33

korriger

DNS

Kari Enerhaugen

Ringerike O-lag

korriger

Klasse: H 50, 4.6 km, løype 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Harald Staff

OL Toten Troll

46:11

+0:00

korriger

2.

Kristian Kihle

Ringerike OL

48:05

+1:54

korriger

3.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

49:46

+3:35

korriger

4.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

50:39

+4:28

korriger

5.

Øyvind Hansen

Røyken O-lag

51:00

+4:49

korriger

6.

Frode Løseth

Ringerike O-lag

54:53

+8:42

korriger

7.

Per Gunnar Dahl

Ringerike O-lag

56:09

+9:58

korriger

8.

John Hofoss

Hadeland O-lag

1:14:51

+28:40

korriger

9.

Ivar Lindseth

Ringerike O-lag

1:34:15

+48:04

korriger

DNS

Rune Berge

IL Tyrving

korriger

Klasse: H 17 K, 4.6 km, løype 7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Ingesen

Sarpsborg O-lag

56:39

+0:00

korriger

2.

Even Erlien

Gjø-Vard O-lag

1:04:46

+8:07

korriger

3.

Stein Arve Skjaker

Hadeland O-lag

1:10:46

+14:07

korriger

Klasse: D 50, 2.9 km km, løype 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hernandez

OL Toten Troll

32:11

+0:00

korriger

2.

Berit Berge

IL Tyrving

32:15

+0:04

korriger

3.

Live Ytrehus

Ringerike O-lag

42:38

+10:27

korriger

4.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

45:37

+13:26

korriger

5.

Eva Syvertsen

Røyken OL

1:00:51

+28:40

korriger

Klasse: D 17 K, 2.9 km, løype 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Berge

NTNUI

30:47

+0:00

korriger

2.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

47:09

+16:22

korriger

Klasse: D 60, 2.9 km, løype 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike O-lag

45:58

+0:00

korriger

2.

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:02:38

+16:40

korriger

Klasse: H 65, 2.9 km, løype 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

30:12

+0:00

korriger

2.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

34:20

+4:08

korriger

3.

Arne Karlsrud

Ringerike O-lag

36:35

+6:23

korriger

4.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL

37:23

+7:11

korriger

5.

Helge Lye

IL Tyrving

37:42

+7:30

korriger

6.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

38:28

+8:16

korriger

7.

Hans Petter Jevanord

Ringsaker OK

41:21

+11:09

korriger

Klasse: D 65, 2.5 km, løype 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

37:20

+0:00

korriger

2.

Marta Stang

Modum O-lag

42:03

+4:43

korriger

3.

Elise Jevanord

Ringsaker OK

45:09

+7:49

korriger

Klasse: H 70, 2.5 km, løype 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torkild Torkildsen

Modum O-lag

37:47

+0:00

korriger

2.

Ivar L. Berg

IF Sturla

43:15

+5:28

korriger

3.

Birger Hansen

Sortland O-lag

1:12:22

+34:35

korriger

Klasse: H 75, 2.5 km, løype 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

37:27

+0:00

korriger

DSQ

Olaf Johansen

Stranden IL

1:01:45

korriger

157

Klasse: H 80, 2.5 km, løype 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

49:59

+0:00

korriger

2.

Sverre Thune

Klubb Ukjent

1:05:00

+15:01

korriger

Klasse: H 85, 2.5 km, løype 5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Strande

Ringerike O-lag

1:11:54

+0:00

korriger

Klasse: H 13-14, 2.6 km, løype 4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arnevik

Ringerike OL

31:29

+0:00

korriger

2.

Carl August Klevjer

Ringerike O-lag

1:03:32

+32:03

korriger

Klasse: D 11-12, 2.1 km, løype 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

30:31

+0:00

korriger

2.

Thea Hansen

Røyken O-lag

32:38

+2:07

korriger

3.

Ida Bolette Enerhaugen

Ringerike O-lag

34:30

+3:59

korriger

4.

Berthe Teslo

Hadeland O-lag

55:17

+24:46

korriger

Klasse: N-åpen, 1.7 km, løype 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

William Hofoss

Hadeland O-lag

31:12

korriger

Nora Marie Enerhaugen

Ringerike O-lag

25:51

korriger

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard O-lag

31:13

korriger

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

27:31

korriger

William K. Strand

Fossekallen IL

46:59

korriger

Nora Hansen

Røyken O-lag

35:07

korriger

Adine Ingesen

Sarpsborg O-lag

26:23

korriger

Vilde Marie Aabel

Ringerike O-lag

38:45

korriger

DNS

Sebastian Hofoss

Hadeland O-lag

korriger

Klasse: D 17 C, 2.6 km, løype 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Ingesen

Sarpsborg O-lag

31:55

+0:00

korriger

2.

Bente Aabel

Ringerike O-lag

51:31

+19:36

korriger

Klasse: H 17 C, 2.6 km, løype 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Strand

Fossekallen IL

47:02

+0:00

korriger

2.

Jan Lazor

Modum O-lag

55:57

+8:55

korriger

3.

Ole Johan Torgerud

Stranden IL

1:42:48

+55:46

korriger

Klasse: H 60, 2.9 km, løype 6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Brox

OL Toten Troll

33:37

+0:00

korriger

2.

Paul Skjaker

Hadeland O-lag

41:44

+8:07

korriger

3.

Bård Stang

Modum O-lag

43:46

+10:09

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2012, 13:11:49

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

90

Antall startet:

86