Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ådal 2-dagers Samsjoen dag1 30. juni 2012

Klasse: 4.3 km, loipe 1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal IF

31:29

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

31:50

+0:21

3.

Lars-Inge Arnevik

Ringerike O-lag

33:02

+1:33

4.

Audun Heimdal

Konnerud IL

35:01

+3:32

5.

Hans Trøan

Nydalens Skiklubb

35:04

+3:35

6.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

39:12

+7:43

7.

Sjur Borge Hovi

Skien OK

39:37

+8:08

8.

Erik Saugerud

Konnerud IL

39:46

+8:17

8.

Lars Fremstad

Larvik OK

39:46

+8:17

10.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

40:06

+8:37

11.

Anders Beyer Brattli

Ringerike O-lag

41:07

+9:38

12.

Svein S. Jacobsen

IL Tyrving

41:31

+10:02

13.

Runa Fremstad

Konnerud IL

43:13

+11:44

14.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

44:15

+12:46

15.

Ingunn Egeberg Vari

IF Sturla

46:07

+14:38

16.

Lars Grønlund

Ringerike OL

46:08

+14:39

17.

Eirik S. Jelstad

Modum O-lag

46:17

+14:48

18.

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike O-lag

46:57

+15:28

19.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

47:43

+16:14

20.

Rune Teigland

Østmarka OL

47:44

+16:15

21.

Gunnar Hope

Modum O-lag

48:01

+16:32

22.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

48:37

+17:08

23.

Morten Berglia

Eiker O-lag

49:00

+17:31

33

24.

Lars Fjeldstad

Ringerike O-lag

51:49

+20:20

25.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

51:57

+20:28

26.

Jakob Fjeldstad

Ringerike O-lag

52:46

+21:17

27.

Ida Hope

OSI

53:00

+21:31

28.

Bjørn Bakkevig

Heming Orientering

53:28

+21:59

29.

Kristine Berglia

Eiker O-lag

53:58

+22:29

30.

May Ingela Hope

Modum O-lag

57:31

+26:02

31.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

58:31

+27:02

32.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike O-lag

1:01:39

+30:10

DSQ

Torunn Økern Jensen

Ringerike O-lag

25:20

33 34 35 36 37 38 80 84

DSQ

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

41:01

33

DSQ

Kristine Grønlund

Ringerike O-lag

1:08:25

33

Klasse: 3.3 km, loipe 2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Pekka Viena

Ringerike OL

29:57

+0:00

2.

Ida Marie Borge Hovi

Skien OK

39:19

+9:22

3.

Tibor Vari

IF Sturla

39:58

+10:01

4.

Sissel Skovly

Ringerike OL

40:42

+10:45

5.

Sander Arnevik

Ringerike OL

41:06

+11:09

6.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

41:20

+11:23

7.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

41:25

+11:28

8.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

42:11

+12:14

8.

Johan Swärd

Hadeland O-lag

42:11

+12:14

10.

Tove Heimdal

Konnerud IL

42:59

+13:02

11.

Pia Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

45:19

+15:22

12.

Line Arnevik

Ringerike O-lag

45:49

+15:52

13.

Tove B. Jelstad

Modum O-lag

46:11

+16:14

14.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

46:34

+16:37

15.

Bård Stang

Modum O-lag

47:20

+17:23

16.

Roy Gjerding

OK Moss

48:16

+18:19

17.

Ivar L. Berg

IF Sturla

51:27

+21:30

18.

Thorkild Thorkildsen

Modum O-lag

52:39

+22:42

19.

Ellen Grønlund

Ringerike OL

54:19

+24:22

20.

Lisbeth Beyer

Mo O-klubb

57:43

+27:46

21.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

58:16

+28:19

22.

Marta Stang

Modum O-lag

58:51

+28:54

23.

Marit Aas

OL Toten Troll

1:02:37

+32:40

24.

Sveinung og Kari Hartvedt

Heming Orientering

1:04:48

+34:51

25.

Monica Eggen

Nydalens Skiklubb

1:16:46

+46:49

DSQ

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

56:18

35 34 44

DNS

Per Kaarby

Fossum IF

DNS

Trond Wettergreen

IL Driv

Klasse: 1.5 km, loipe 3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Arnevik

Ringerike O-lag

13:01

+0:00

2.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

22:08

+9:07

3.

Katerina Pelantova

Modum O-lag

28:15

+15:14

4.

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

29:21

+16:20

5.

Oskar Hope

Modum O-lag

30:05

+17:04

6.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:57

+24:56

7.

Åshild Egeberg Vari

IF Sturla

48:11

+35:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 juni 2012, 17:20:10

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

70

Antall startet:

68