Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Holleia Høstløp 5. august 2012

Klasse: H 19 A, 11.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Vågsnes

Oppsal IF

1:13:57

+0:00

2.

Hans Trøan

Nydalens Skiklubb

1:14:46

+0:49

3.

Øystein Pettersen

Nydalens Skiklubb

1:18:34

+4:37

4.

Per Øyvind Stene

Nydalens Skiklubb

1:23:00

+9:03

5.

Leiv-Terje Arnevik

SSOK

1:26:20

+12:23

6.

Dag Steinar Ragvin

Skien O-klubb

1:29:34

+15:37

7.

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

1:31:21

+17:24

8.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets Spkl.

1:31:47

+17:50

9.

Vetle Christiansen

Raumar O-lag

1:31:49

+17:52

10.

David Løver

Modum O-lag

1:31:58

+18:01

11.

Halvor Saunes

Nydalens Skiklubb

1:33:49

+19:52

12.

Einar Tommelstad

Nydalens Skiklubb

1:33:51

+19:54

13.

Harald Hovi

Skien O-klubb

1:36:54

+22:57

14.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

1:39:07

+25:10

15.

Lars Baklid

Konnerud IL

1:46:18

+32:21

16.

Martin Widler

OLG Wislig

1:47:54

+33:57

17.

Lars Berglund

Ringerike O-lag

1:58:17

+44:20

18.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

2:13:35

+59:38

DSQ

Øyvind Enger

NTNUI

1:06:04

41 42 43 44 45 70 71 72 80

DSQ

Jan Tore Ludvigsen

Nydalens Skiklubb

Klasse: D 19 A, 7.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Irene Arnevik

Kristiansand OK

1:10:50

+0:00

2.

Martine Åstebøl

NTNUI

1:16:13

+5:23

3.

Sofie Aarnes

NTNUI

1:19:26

+8:36

4.

Maria Aleksyonok

Team Belarus

1:23:10

+12:20

5.

Barbara Hüsler

OLG Wislig

1:23:44

+12:54

6.

Dana B. Stene

Nydalens Skiklubb

1:27:54

+17:04

7.

Henriette Kløvstad

Sandefjord OK

1:31:54

+21:04

8.

Monica Berglund

Ringerike O-lag

1:33:00

+22:10

9.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

1:53:05

+42:15

DNS

Marte Narum

Konnerud IL

Klasse: H 40, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Bjergaard

Nydalens Skiklubb

38:00

+0:00

2.

Juha Pekka Viena

Ringerike O-lag

43:21

+5:21

3.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

43:51

+5:51

4.

Guttorm L Egge

OSI

44:45

+6:45

5.

Vidar Strand

Lierbygda O-lag

44:56

+6:56

6.

Gjermund Røren

Eiker O-lag

46:45

+8:45

7.

Lars Strand

Stranden IL

48:53

+10:53

8.

Roar Bye

Modum O-lag

50:08

+12:08

9.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

53:32

+15:32

10.

Gunnar Hope

Modum O-lag

54:20

+16:20

11.

Torbjørn Værp

Kristiansand OK

1:01:40

+23:40

12.

Anders Flågen

Heming Orientering

1:02:39

+24:39

Klasse: H 50, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

42:56

+0:00

2.

Per Slungaard

IL Tyrving

43:15

+0:19

3.

Morten Dåsnes

Ringerike O-lag

43:34

+0:38

4.

Knut Edvard Helland

Ringerike O-lag

43:56

+1:00

5.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB O-lag

46:23

+3:27

6.

Ole Jonny Petersen

Eiker O-lag

46:50

+3:54

7.

Thor Bjørnstad

Berger og Svelvik O-lag

47:11

+4:15

8.

Hallvard Fjær

Lillomarka O-lag

48:43

+5:47

9.

Frode Løseth

Ringerike O-lag

50:15

+7:19

10.

Bjarte Lindstad

OL Toten Troll

50:58

+8:02

11.

Thor Inge Tollehaug

Eiker O-lag

51:29

+8:33

12.

Per Schanche

Asker Skiklubb

53:45

+10:49

13.

Geir Svingheim

Hadeland O-lag

54:04

+11:08

14.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

55:26

+12:30

15.

Morten Karlsen

Måren OK

56:10

+13:14

16.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

58:34

+15:38

73 77 81 36 78 79 31 39

17.

Alf Pettersen

IL Tyrving

58:46

+15:50

18.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:02:52

+19:56

19.

John Hofoss

Hadeland O-lag

1:07:09

+24:13

20.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:15:49

+32:53

21.

Don Skantze

IL Tyrving

1:27:46

+44:50

DNS

Kjetil Kløvstad

Sandefjord OK

DNS

Bjørn Are Carlson

Fossum IL

Klasse: H 60, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

39:06

+0:00

2.

Per Fosser

Indre Østfold OK

42:41

+3:35

3.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

43:29

+4:23

4.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

47:36

+8:30

5.

Roar Bjordal

Oppsal IF

49:37

+10:31

6.

Åmund Tonna

Eiker O-lag

50:19

+11:13

7.

Erik Johan Grorud

Haslum IL

50:43

+11:37

8.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

53:06

+14:00

9.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

53:29

+14:23

10.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

54:50

+15:44

11.

Ingar Håkonsen

Kongsberg O-lag

56:44

+17:38

12.

Ragnar Hillestad

Lardal O-lag

57:38

+18:32

13.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

57:41

+18:35

14.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

58:03

+18:57

15.

Øyvind Stene

Asker Skiklubb

58:34

+19:28

73 74 77 36 78 79 32 31 39 71 72 40 8...

16.

Oyvind Hoveid

Asker Skiklubb

59:29

+20:23

17.

Helge Fossheim

Hedrum O-lag

1:00:19

+21:13

18.

Jiri Urvalek

Porsgrunn O-lag

1:00:35

+21:29

19.

Widar Taxth Løland

Lia IL

1:02:57

+23:51

20.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

1:06:13

+27:07

21.

Bjørn Ceeberg

Hedrum O-lag

1:07:02

+27:56

22.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

1:22:46

+43:40

23.

Tom Ibsen

Lommedalens IL

1:23:20

+44:14

DSQ

Per Dalheim

Konnerud IL

51:29

31 72 40

DSQ

Øivind Fadum

Sande Spkl.

57:05

84

DSQ

Bjørn Bakke

Nedre Sigdal IF

1:03:37

77 39

Klasse: H 70, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Aure

Drangedal O-lag

43:49

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

48:59

+5:10

3.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

51:26

+7:37

4.

Magne Klovning

Porsgrunn O-lag

54:41

+10:52

5.

Ivar L. Berg

IF Sturla

56:17

+12:28

6.

Tormod Dahlen

Gjøvard OL

56:44

+12:55

7.

Harald Wibye

OK Moss

56:47

+12:58

8.

Steinar Ruud

Konnerud IL

57:59

+14:10

9.

Ronald Malcolm

Larvik OK

1:01:51

+18:02

10.

Egil Ronæss

Porsgrunn O-lag

1:05:52

+22:03

11.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:13:07

+29:18

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

1:00:15

73 80

Klasse: H 75, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Reppesgård

Hedrum O-lag

47:05

+0:00

2.

Per Lund

Larvik OK

51:03

+3:58

3.

Ole Einar Dalen

Ringerike O-lag

55:29

+8:24

4.

Oddvar Rønnestad

Kongsberg O-lag

56:03

+8:58

5.

Kjell Hauen Eriksen

Fossum IL

56:20

+9:15

6.

Erland Ljungström

Spårvägens OK

56:35

+9:30

7.

Tor Kaurin

Måren OK

1:18:18

+31:13

DSQ

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

55:05

72

Klasse: H 80, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

42:20

+0:00

2.

Helge Tvedten

Larvik OK

46:42

+4:22

3.

Birger Garberg

Ringerike O-lag

1:02:33

+20:13

DSQ

Dagfinn Føllesdal

OSI

50:01

80 84

DSQ

Thor Engell

Modum O-lag

1:46:22

84

Klasse: D 40, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hansen

Måren OK

49:04

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklubb

50:36

+1:32

3.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

50:39

+1:35

4.

Sissel Skovly

Ringerike O-lag

53:00

+3:56

5.

Kirsti Kringhaug

Ringerike O-lag

55:39

+6:35

6.

May Ingela Hope

Modum O-lag

55:58

+6:54

7.

Kjersti Stræte

Ringerike O-lag

58:28

+9:24

8.

Sille Winsnes

Ås-UMB O-lag

58:37

+9:33

9.

Hilde Kløvstad

Sandefjord OK

1:01:54

+12:50

9.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:01:54

+12:50

11.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:04:06

+15:02

12.

Hege Heiberg

Hadeland O-lag

1:12:56

+23:52

13.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:14:13

+25:09

14.

Lill Kristin Enger

Modum O-lag

1:35:41

+46:37

DSQ

Anne Guro Nøkleby

Ringerike O-lag

41:25

44 45 70 75 40 80 84

Klasse: D 50, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

48:46

+0:00

2.

Berit Berge

IL Tyrving

49:54

+1:08

3.

Berit Danielsen

IL Tyrving

50:42

+1:56

4.

Eli Strande

Ringerike O-lag

52:22

+3:36

5.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

57:38

+8:52

6.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

59:23

+10:37

7.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

1:00:06

+11:20

8.

Randi Nilstad

IL Tyrving

1:01:25

+12:39

9.

Grete Berntsen

Måren OK

1:10:37

+21:51

Klasse: D 60, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike O-lag

46:36

+0:00

2.

Tea Forberg

Rond O-lag

51:53

+5:17

3.

Kjersti Tho

Stabæk IF

54:36

+8:00

4.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:05:16

+18:40

5.

Nora Ursin

Fossum IL

1:05:27

+18:51

6.

Siri Holmboe

IL Tyrving

1:08:59

+22:23

7.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

1:21:31

+34:55

8.

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:39:24

+52:48

DSQ

Elisabeth Ibsen

Lommedalens IL

1:08:34

77 78 79 32 39 75 80

DSQ

Inger Halck

Måren OK

1:21:20

79

DSQ

Eli Klovning

Porsgrunn O-lag

1:46:37

75 80

DNS

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

Klasse: D 70, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Dahlen

Gjøvard OL

51:02

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

51:11

+0:09

3.

Margit Reppesgård

Hedrum O-lag

52:51

+1:49

4.

Anne Lise B. Ronæss

Porsgrunn O-lag

1:12:19

+21:17

5.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

1:14:12

+23:10

Klasse: D 19 AK, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Green

Nydalens Skiklubb

47:40

+0:00

2.

Silje Borge Hovi

NTNUI

53:21

+5:41

Klasse: H 17-18, 4.5 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Engzelius

Asker Skiklubb

45:28

+0:00

2.

Geir Strande Syrrist

Ringerike O-lag

46:19

+0:51

Klasse: H 19 AK, 5.2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oyvind Lund

Raumar O-lag

42:00

+0:00

2.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklubb

43:43

+1:43

3.

Erik S. Molenaar

Modum O-lag

46:20

+4:20

4.

Adrian Opheim

Måren OK

47:33

+5:33

5.

Inge Lindseth

Nydalens Skiklubb

51:44

+9:44

6.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

1:04:58

+22:58

DNS

Leiv Inge Kjemperud

Ringerike O-lag

Klasse: N Åpen, 2.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:24

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

48:33

Mikkel Berglund

Ringerike O-lag

32:06

Rasmus Berglund

Ringerike O-lag

26:02

Emil S. Molenaar

Modum O-lag

40:22

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

35:47

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

30:04

Jo Randar Holmøy

Hadeland O-lag

31:23

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

1:01:28

Martin Nøkleby Melling

Ringerike O-lag

38:12

Hedda Herø

Eiker O-lag

42:17

Stein Aas Stræte

Ringerike O-lag

27:59

Alexander B. Nyhagen

Fossekallen IL

32:40

William Lie Johansen

Fossekallen IL

32:38

Fredrik Loe

Fossekallen IL

1:12:11

Linnea Borge Nyhagen

Fossekallen IL

50:24

Jenny Ping Ouyang

Ringerike O-lag

49:42

Pavel Priban

Modum O-lag

37:37

DSQ

Katerina Pelantova

Modum O-lag

13:27

214 215 80 84

Klasse: D 75, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Sommerhein

Horten OK

1:20:32

+0:00

2.

Ingrid Engell

Modum O-lag

1:39:50

+19:18

Brutt

Bjørg Kvalshaug

SSB

Klasse: H 13-14, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

41:11

+0:00

DSQ

Sebastian Daland

Kristiansand OK

1:16:24

74 79 32 31 39 71 40 75 70 80

DNS

Kasper Fosser

Heming Orientering

DNS

Sverre Narum

Vallset-Stange O-lag

Klasse: D 10-12, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Aas Stræte

Ringerike O-lag

28:00

+0:00

2.

Tora Strand

Stranden IL

28:34

+0:34

3.

Silje Slungaard

IL Tyrving

30:32

+2:32

4.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

31:45

+3:45

5.

Johanne Viken Flaten

Eiker O-lag

33:42

+5:42

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-16 C, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karianne Slungaard

IL Tyrving

27:15

+0:00

2.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

29:24

+2:09

Klasse: D17 C, 2.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Bakke

Nedre Sigdal IF

42:20

+0:00

2.

Monica Eggen

Nydalens Skiklubb

1:00:00

+17:40

3.

Ellen Ruud

Eiker O-lag

2:22:14

+1:39:54

Klasse: H 17 C, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

1:00:36

+0:00

Klasse: D 13-14, 3.1 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

33:14

+0:00

2.

Ane Dyrkorn

Eiker O-lag

49:14

+16:00

3.

Thea Dyrkorn

Eiker O-lag

53:12

+19:58

Klasse: H 10-12, 2.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike O-lag

37:28

+0:00

Klasse: direkte kort, 3.7 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

54:26

+0:00

2.

Ole Aalde Nyhagen

Fossekallen IL

1:08:20

+13:54

3.

Eirin Disch Mathisen

Ringerike O-lag

1:09:20

+14:54

4.

Ingrid Disch Løseth

Ringerike O-lag

1:10:14

+15:48

5.

Anne Sjønnesen

Nittedal O-lag

1:24:30

+30:04

6.

Arnfinn Sjønnesen

Nittedal O-lag

1:29:46

+35:20

7.

Elin Ekeberg

IL Tyrving

1:40:47

+46:21

7.

Morten Hansen

IL Tyrving

1:40:47

+46:21


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2012, 20:08:49

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

218

Antall startet:

210